Podziel sie swoja radoscia

  • 16501 Odpowiedzi
  • 1545041 Wyświetleń

0 użytkowników i 11 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8700 dnia: Kwiecień 29, 2011, 01:39:10 »
do barcy się te 2-3 dni jedzie

Tak, tyle to we dwóch jechaliśmy prowadząc na zmianę auto ( w sumie po 10-12h dziennie).

Na sylwestra jak znajomi jechali, to rekordziści w 36h się wyrobili. Po prostu nie śpisz po drodze gdzieś, tylko co najwyżej w samochodzie 1 śpi, a 2 czuwa :wink: Ja ostatnio w 12h z Wrocławia do Rotterdamu zajechałem, a po drodze straciliśmy dobre 3h na kontrole policji, kawe w kawiarni w Niemczech, jakieś jedzenie na stacji w Holandii i szukanie płynu do chłodnicy w Niemczech :grin:

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8701 dnia: Kwiecień 29, 2011, 07:28:20 »
36h to zaden rekord. w godzinach wychodzi nawet wiecej niz nam.
tyle ze u nas te prawie 3dni wystarczyly na dojazd do Lorca
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2011, 07:32:34 wysłana przez Antej »

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8702 dnia: Kwiecień 29, 2011, 09:24:45 »
No tak ale jedź sobie te 36h stopem. Nie możesz mieć żadnych dłuższych przerw, praktycznie wysiadasz z samochodu i po chwili łapiesz już kolejny. Inaczej nie wyrobisz się w tym czasie. Tym bardziej w grudniu...

*

Offline folekkutno

  • ****
  • 516
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsungi: i8000&i600
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8703 dnia: Kwiecień 29, 2011, 09:54:21 »
opera się naprawiła i wreszcie mogę do niej powrócić
i8000+i600=i8600 :D

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8704 dnia: Kwiecień 29, 2011, 10:40:39 »
chwalić się Panowie kto i gdzie jedzie na Euro :)
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8705 dnia: Kwiecień 29, 2011, 10:50:53 »
Na jakie euro? bo te u nas to chyba dopiero za rok...

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8706 dnia: Kwiecień 29, 2011, 10:57:05 »
ale dziś poszły ostatnie maile o tym kto dostał bilet a kto nie. U mnie w pracy na 10 osób jedna dostała dwa bilety...
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8707 dnia: Kwiecień 29, 2011, 11:43:19 »
dla mnie strata czasu, nie jestem fanem piłki, wolałbym wydać na dobry koncert
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline zajac

  • ****
  • 742
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS III Black
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8708 dnia: Kwiecień 29, 2011, 12:02:10 »
True bike, są dużo bardziej ekscytujące sporty od tej parodii co się ostatnio dzieje na boiskach...

I tak apropo tej parodii - mecz barcy z realem...
Mascherano, Pedro, Busquets - My face hurts

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8709 dnia: Kwiecień 29, 2011, 12:06:30 »
No offence, ale Ci "faceci" co nie oglądają piłki nożnej a tym bardziej  Mistrzostw to mięczaki ;)

 Ja biletów nie dostałem a pewnie większość kombinatorów co ma zamiar i tak sprzedać dostanie. Rodzina Laty niech się cieszy.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8710 dnia: Kwiecień 29, 2011, 12:08:02 »
Za darmo bym tych biletów nie chciał. Nie znoszę piłki kopanej, szczególnie w polskim wydaniu. A fajną imprezę, jaką z pewnością są Mistrzostwa Europy, pewnie i tak zepsują polscy kibole. Zresztą pewnie i tak damy ciała organizacyjnie, już się sypią harmonogramy dotyczące dróg i autostrad. Miejmy nadzieję, że chociaż ze stadionami zdążą...

tomaszkap: nazywaj to jak chcesz, ale dla mnie mięczaki to właśnie te pajacujące błazny z filmu powyżej.

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8711 dnia: Kwiecień 29, 2011, 12:35:33 »
ale dziś poszły ostatnie maile o tym kto dostał bilet a kto nie. U mnie w pracy na 10 osób jedna dostała dwa bilety...
Ja nawet nie probowalem dostac :)

pewnie i tak zepsują polscy kibole.
Ciekawe w jaki sposob, tygodniowo odbywa sie z 80 czy 90 spotkan na roznych szczeblach rozgrywek. Ile jest burd? Ile o nich slyszysz? Latwiej oberwac na koncercie czy ulicy swojego miasta niz na stadionie. Nie wierzysz? Idz i sprawdz. Domyslam sie, ze pijesz do tego co sie dzialo w Kownie. Ale tam byly inne warunki, zupelny brak zabezpieczen, to tak jak niezabezpieczony koncert, powinien za to beknac organizator. W Polsce jest ciut inaczej, bo do wszechobecnej ochrony i monitoringu masz jeszcze sankcje prawne, teraz wlepiaja parotysieczne kary i zakazy za byle przewinienie. Cuda z tluczeniem sie lawkami sie skonczyly, nikt nie jest na stadionie w Polsce anonimowy- bilety/karnety sa imienne, w bazie jest zdjecie posiadacza i pelnego jego dane.

a tym bardziej  Mistrzostw to mięczaki ;)
Ja nie ogladam mistrzostw :) A przynajmniej zazwyczaj. Potem widze na jakim poziomie jest nasza kopana i zal mnie bierze.

True bike, są dużo bardziej ekscytujące sporty od tej parodii co się ostatnio dzieje na boiskach...
Masz zupelna racje, nie wiem jakim trzeba byc masochista by chodzic na stadion tylko dla pilki. Sa mecze w ktorych czesto nie obserwuje przez spora jego czesc plyty boiska. Tzn. obserwuje, ale tak na pol gwizdka, wazniejszy jest doping, klimat, wspolnota. Zreszta kazdy, kto tylko troche bardziej to poczul to sam wie, ze jest to jak narkotyk, ktorego efektem jest zdarte przez jakies 3 dni gardlo. Ide, zapominam o wszystkich troskach i problemach, dobrze sie bawie, pospiewam i naladuje wewnetrzne baterie. I tak az do nastepnego razu. I nie o wynik chodzi, moja zona moglaby potwierdzic, ze jeszcze nigdy nie wrocilem z meczu i nie powiedzialem "... ale i tak bylo fajnie".
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2011, 12:37:18 wysłana przez re_ »

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8712 dnia: Kwiecień 29, 2011, 12:57:57 »
Ciekawe w jaki sposob, tygodniowo odbywa sie z 80 czy 90 spotkan na roznych szczeblach rozgrywek. Ile jest burd? Ile o nich slyszysz? Latwiej oberwac na koncercie czy ulicy swojego miasta niz na stadionie. Nie wierzysz? Idz i sprawdz. Domyslam sie, ze pijesz do tego co sie dzialo w Kownie. Ale tam byly inne warunki, zupelny brak zabezpieczen, to tak jak niezabezpieczony koncert, powinien za to beknac organizator. W Polsce jest ciut inaczej, bo do wszechobecnej ochrony i monitoringu masz jeszcze sankcje prawne, teraz wlepiaja parotysieczne kary i zakazy za byle przewinienie. Cuda z tluczeniem sie lawkami sie skonczyly, nikt nie jest na stadionie w Polsce anonimowy- bilety/karnety sa imienne, w bazie jest zdjecie posiadacza i pelnego jego dane
Piję do tego, co się dzieje ogólnie na polskich stadionach- poziomu kibicowania, zachowania kibiców itp. Chętnie bym sobie poszedł na mecz z dzieciakami, bo to fajna impreza i przeżycie dla smarków. Ale nie pójdę na stadion, gdzie dzieci przez godzinę będą słuchać przyśpiewek typu "je***ć PZPN", "sędzia ch**" itp, jakkolwiek słuszne by były ;) O zadymach nie wspominam, bo to faktycznie co tydzień się nie zdarza.

Przez 7 lat byłem na każdym meczu (koszykówki) Bobrów Bytom (kiedy jeszcze istnieli). Choć i poziom sportowy, i oprawa, i stopień rozgrywek był zupełnie inny, to przynajmniej mogłem spokojnie siedzieć, nie wysłuchując bluzgów i chamstwa. Wiem, że niektórym to pewnie nie przeszkadza, ale mi owszem.


A propos biletów: właśnie mi kumpel napisał, że wylosował 4.... na finał ;)

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8713 dnia: Kwiecień 29, 2011, 13:19:53 »
Ja na mecze jeżdżę od 17 lat, nie na każdy ale kilka-naście na rok i tylko RAZ były "dymy" (13 lat temu). Na stadionie jest spokojnie i dzieci też chodzą, całe rodziny zresztą. Najwięcej oczywiście wiedzą Ci co nie chodzą :) A przekleństwa to można usłyszeć nawet na boisku szkolny i to gorsze niż na stadionie. Jak pisał re_ klimat  i dobra zabawa też jest.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline famous

  • **
  • 151
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia E63
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8714 dnia: Kwiecień 29, 2011, 13:32:01 »
Z przyjemnością zawiadamiamy, że Twój wniosek o bilety na UEFA EURO 2012™ został wylosowany. :E

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8715 dnia: Kwiecień 29, 2011, 14:08:01 »
Piję do tego, co się dzieje ogólnie na polskich stadionach- poziomu kibicowania, zachowania kibiców itp. Chętnie bym sobie poszedł na mecz z dzieciakami, bo to fajna impreza i przeżycie dla smarków. Ale nie pójdę na stadion, gdzie dzieci przez godzinę będą słuchać przyśpiewek typu "je***ć PZPN", "sędzia ch**" itp, jakkolwiek słuszne by były ;) O zadymach nie wspominam, bo to faktycznie co tydzień się nie zdarza.


A na jakiej podstawie twierdzisz, ze tak jest? Masa ludzi chodzi z dziecmi, to raz. I nie jest to jakis element spoleczny. Bluzgi na meczu? Zaczne od tego, ze gdzie dzis nie ma bluzgow? Wiecej bluzgow dzieciak naslucha sie od kolegow w czasie dnia w szkole czy wjscia na podworko. Jesli myslisz, ze ktos na meczu zajmuje sie tylko bluzganiem na przeciwnika czy PZPN to jestes w bledzie. Nie mozna powiedziec, ze takich przyspiewek nie ma, ale jest to niewielki procent calego dopingu. Jest bardzo wiele meczow gdzie bluzgi sie w ogole nie zdazaja. O meczach zaprzyjaznionych klubow juz nawet nie wspominam bo to sielanka. Chcesz isc i obejrzec- idziesz sobie na kazdy inny sektor niz ten, gdzie znajduja sie osoby kreujace doping (najczesciej za bramka). Juz mam na koncie kilka osob, ktore namowilem do pojscia by zrewidowaly swoje poglady. I zrewidowaly, nie dostaly po twarzy, nikt ich nie zamordowal, nikt im nie zrobil krzywdy ze nie znali piosenek, ani tez nie slyszeli przez 90 minut steku bluzgow.

*

Offline famous

  • **
  • 151
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia E63
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8716 dnia: Kwiecień 29, 2011, 14:24:59 »
Piję do tego, co się dzieje ogólnie na polskich stadionach- poziomu kibicowania, zachowania kibiców itp. Chętnie bym sobie poszedł na mecz z dzieciakami, bo to fajna impreza i przeżycie dla smarków. Ale nie pójdę na stadion, gdzie dzieci przez godzinę będą słuchać przyśpiewek typu "je***ć PZPN", "sędzia ch**" itp, jakkolwiek słuszne by były ;) O zadymach nie wspominam, bo to faktycznie co tydzień się nie zdarza.


Bluzgi na meczu? Zaczne od tego, ze gdzie dzis nie ma bluzgow?
Jakoś na takich meczach siatkówki nie ma w ogóle bluzgów ani przyśpiewek j***ć [PZPS, sędziego itd.]. Można? Można. Byłem na kilku meczach i raczej nie było sielankowo, za to spotkałem się z chamstwem i agresją - dziecka na pewno bym tam nie zabrał.

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8717 dnia: Kwiecień 29, 2011, 14:29:33 »
A na jakiej podstawie twierdzisz, ze tak jest?
A na podstawie tego co widziałem. Mieszkam chwilowo u teściów, teściu ogląda często piłkę w TV. I nie da się tego nawet w telewizji nie słyszeć.

Bluzgi na meczu? Zaczne od tego, ze gdzie dzis nie ma bluzgow?
A czy ja mówię, że nie ma? Ale jak mam do wyboru żeby dzieci słuchały na podwórku i na meczu, albo tylko na podwórku, to wybieram pierwszą opcję.

Jesli myslisz, ze ktos na meczu zajmuje sie tylko bluzganiem na przeciwnika czy PZPN to jestes w bledzie.
Nic takiego też nie napisałem.
Żeby nie było niejasności: szanuję ludzi, którzy kibicują tak jak Ty, mam znajomych którzy mają identyczne podejście do tego tematu. Ale ja sam za żadne skarby nie pójdę. 2-3 lata temu jak Piast dobijał się do Ekstraklasy wyciągnęli mnie na 2 mecze. I to wyleczyło mnie raczej dożywotnio z polskiej piłki. Sport- tak, doping- tak, piłka nożna- nie. I chyba nie ma sensu dalej tego ciągnąc, ja Was nie przekonam, Wy mnie absolutnie też ;)

*

Offline 5pirit

  • **
  • 184
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gadżeciarz - Fotograf - Militarysta :P
  • Sprzęt: LG L7
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8718 dnia: Kwiecień 29, 2011, 14:37:05 »
Nie lubię piłki nożnej, a zwłaszcza chamskich kiboli z mojego miasta którzy są totalnymi fanatykami lecha poznań i przez to co chwilę się coś dzieje złego, nie wspominając o niszczeniu mienia przez pisanie sprayem po murach.

Za to bardzo lubię żużel, i systematycznie chodzę na mecze  :O~ :mrgreen: :proud: :E :ok:
SPV M3000 --> Qtek 8300 --> LOOX N560 --> SPV M3100 --> HTC TyTn II Kaiser --> HTC Touch HD --> HTC Raphael --> Samsung Spica i5700 --> Samsung OMNIA Pro B7350 --> HTC Wildfire S --> Samsung Galaxy ACE --> SPV M3100 --> LG L7 ....

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8719 dnia: Kwiecień 29, 2011, 14:55:10 »
Sport- tak, doping- tak, piłka nożna- nie. I chyba nie ma sensu dalej tego ciągnąc, ja Was nie przekonam, Wy mnie absolutnie też ;)
No i to wyczerpuje temat :)
Cytuj
Jakoś na takich meczach siatkówki nie ma w ogóle bluzgów ani przyśpiewek j***ć [PZPS, sędziego itd.].
I oby nigdy takie kibicowanie z wynajetym wodzirejem i piknikiem na trybunach na pilke nie dotarlo :)

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8720 dnia: Kwiecień 29, 2011, 15:12:59 »
Chodziłem na mecze siatkówki i piłki nożnej (takie małe drużyny z niskich lig w mojej miejscowości) i musze przyznać, że na siatkówce było spokojniej ale jednak piłka nożna ma ten klimat. Raz tylko była niemiła sytuacja, jak Legia przed meczem z Lechem jakieś 2-3 lata temu miała trening u nas, no i trafiło się kilku co sobie wyzywali Legię ale kilka słów od trenera i pojawienie się radiowozu od razu ich uspokoiło. :wink:

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8721 dnia: Kwiecień 29, 2011, 16:03:39 »
sorry ale nie uważam, żeby oglądanie piłki kopanej było wyznacznikiem bycia lub nie bycia mięczakiem... :P moim zdaniem piłka a tym bardziej jej ogladanie to tylko po prostu ćwiczenia mięśnia piwnego i nie ma nic wspólnego ze sportem. Zamiastbiegania za szmatą wolę np wspinaczke czy 'glupią' krav mage, która daje 1000 razy więcej adrenaliny niż kopanie piłki...
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8722 dnia: Kwiecień 29, 2011, 16:26:54 »
Chyba czas wydzielic, na PDA te wasze rozwazania ledwo sie mieszcza.

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8723 dnia: Kwiecień 29, 2011, 17:10:10 »
Chyba czas wydzielic, na PDA te wasze rozwazania ledwo sie mieszcza.

Na retinie bys nie narzekal :D

Kolejna osoba w pracy zostala wylosowana - mecz otwarcia :)
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline haker305

  • **
  • 166
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire :)
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8724 dnia: Kwiecień 29, 2011, 19:11:52 »
Kupiłem w końcu HTC Desire :), jest to mój pierwszy wynalazek z Androidem i jestem STRASZLIWIE zadowolony.
I pomyśleć, że byłem zagorzałym fanem WM :D
O w mordę, Andrzej, to Tytanowy Janusz! Ja myślałem, że on istnieje naprawdę, a to tylko legenda! Chodu!

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8725 dnia: Kwiecień 29, 2011, 19:27:05 »
Na retinie bys nie narzekal :D

Podeślj jedną na testy.

Skoro nawet na PC te całe przepychanki zajęły mi całą stronę to na każdym mniejszym ekranie będzie jeszcze gorzej.
Dlatego czas to przenieść i oczyścić wątek.

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8726 dnia: Kwiecień 29, 2011, 21:11:31 »
Kupiłem w końcu HTC Desire :), jest to mój pierwszy wynalazek z Androidem i jestem STRASZLIWIE zadowolony.
I pomyśleć, że byłem zagorzałym fanem WM :D

I pomysl ze nadal jest sporo takich zatwardzialych fanatykow...
Zapewne teraz czujesz cos w stylu "ale to prosty, funkcjonalny system" :mrgreen:

Antej tu nie ma co testowac. Rozdzielczosc 960x560 robi swoje, juz wvga wystarczalo do przegladania internetu :)...

iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8727 dnia: Kwiecień 29, 2011, 21:42:51 »
tu nie ma co testowac. Rozdzielczosc 960x560 robi swoje, juz wvga wystarczalo do przegladania internetu :)...

Znaczy się tchórzysz?
Mnie nie musisz przekonywać do mobilnego www, sporo z niego korzystam (znam swoją granicę komfortu w tej materii) i pewnie korzystałem jeszcze zanim Ty go sobie sprawiłeś. (do niedawna byłem jednym z ostatnich ryczałtowców jeśli Ci to coś mówi).

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8728 dnia: Kwiecień 29, 2011, 22:12:13 »
Tylko dlaczego od razu przechodzisz do ofensywy zakladajac moja niewiedze i niedoswiadczenie w korzystaniu z internetu mobilnego?
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline Gemis

  • ***
  • 428
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gemis Home Page
  • Sprzęt: były:(Palm III => PalmIIIxe => iPaq3970 =>SPVC550=>HTC Trinity), jest:(iPaq rx3715 and HTC Iolite)
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #8729 dnia: Kwiecień 29, 2011, 22:19:48 »
z neta mobilnego korzystałem od pierwszych WAPowskich stron:P A przeglądarka WWW na Treo 600 i na Palmie III podłączonym do neta za pomocą Irdy miażdzy :D

Ale wracając do tematu:

Radość na dziś: Bilet lotniczy Warszawa => Ryga => Tibilisi :D:D