Podziel sie swoja radoscia

  • 16501 Odpowiedzi
  • 1528162 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #7290 dnia: Grudzień 08, 2010, 21:30:09 »
Ja szukam gum do żucia Donald  :mrgreen: :E :grin:   Matko do dzisiaj pamiętam ich smak  :wink: Najlepsze gumy do żucia jakie kiedykolwiek miałem w ustach ( a jestem uzalezniony od żucia gum  :ok: )
'Jeśli twoja religia warta jest zabijania zacznij proszę od siebie.' - Gerry Duggan

- Jak może przetrwać kraj, który karze podatkiem człowieka pracującego, a nagradza zasiłkiem dla bezrobotnych ludzi obijających się ... - Janusz Korwin - Mikke

*

Offline Kozak

  • ****
  • 517
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire HD
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #7291 dnia: Grudzień 08, 2010, 21:34:24 »
Po prawie dwóch miesiącach szukania kupiłem auto, masakra co ludzie próbują sprzedać.
Witaj w klubie... Ja szukam 3 miesiące, już sił mi brak...
Zgłoś się do zakupu kontrolowanego, może coś Ci znajdą :wink:
Hermes -> BB 8310 + N810 -> i780 + N810 -> i5700 -> HD2 -> DHD @ Android Revolution HD 5.1.11 & no-Sense 0.15

*

userPEST

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #7292 dnia: Grudzień 09, 2010, 02:07:50 »
Moja radość na dziś NK get lost  :kill: :banan: :kill: :banan: :kill:



Nawiązując do wcześniejszych postów ,ja jakbym szukał to tylko czekoladek :
Druga młodość.
chyba SP"Solidarność" jak pamiętam, pojawiły się w czasie kiedy jeszcze mleko w proszku było na kartki
a ja kupowałem śmietanę i mleko w szklanej butelce z kapslem.
Szczytem zaś smaku było powieszenie pozostałości z kapslowania butelek na choince  będącej na rynku jak łańcuch.
:mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Jakoś chyba się bym umiał znaleźć w położeniu Północnego Koreańczyka teraz,
z tą tylko różnicą że u nas ludzie z głodu nie umierali masowo .
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2010, 02:54:05 wysłana przez userPEST »

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #7293 dnia: Grudzień 09, 2010, 12:25:27 »
Ja pamiętam jeszcze czekoladę taką w bryłkach, sprzedawali ją w papierowych torebkach  :O~
'Jeśli twoja religia warta jest zabijania zacznij proszę od siebie.' - Gerry Duggan

- Jak może przetrwać kraj, który karze podatkiem człowieka pracującego, a nagradza zasiłkiem dla bezrobotnych ludzi obijających się ... - Janusz Korwin - Mikke

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #7294 dnia: Grudzień 09, 2010, 21:36:04 »
dzisiaj odpaliłem sony ericssony MW600
podłączone do wieży.....bajera
rozwiązałem problem I780 odnośnie ładowania i słuchania muzyki w samochodzie jednocześnie
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko

*

Offline 5pirit

  • **
  • 184
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gadżeciarz - Fotograf - Militarysta :P
  • Sprzęt: LG L7
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #7295 dnia: Grudzień 09, 2010, 23:22:54 »
Moja radość na dzisiaj:



kupiona za całe 66zł, sprzęt powystawowy, nie działa tylko USB i ma dwie malutkie ryski, płyty i karty SD odczytuje bez problemu. Stan 4,7/5  :D
SPV M3000 --> Qtek 8300 --> LOOX N560 --> SPV M3100 --> HTC TyTn II Kaiser --> HTC Touch HD --> HTC Raphael --> Samsung Spica i5700 --> Samsung OMNIA Pro B7350 --> HTC Wildfire S --> Samsung Galaxy ACE --> SPV M3100 --> LG L7 ....

*

Offline y37

  • ***
  • 355
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #7296 dnia: Grudzień 09, 2010, 23:26:12 »
wyobrazam sobie jak to fenomenalnie musi grac

a moja dzisiejsza radosc

kabel do 9110! wreszcie sie pobawie tym procesorem 486
było: toshiba g900, htc wizard, nec mobilepro 900c, nokia e61, htc g1, iphone 3g,nokia n95,x10 mini pro,htc tynt II, htc g1, bb 9780

*

Offline 5pirit

  • **
  • 184
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gadżeciarz - Fotograf - Militarysta :P
  • Sprzęt: LG L7
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #7297 dnia: Grudzień 09, 2010, 23:36:28 »
Szału nie ma, nie ma się co oszukiwać kino domowe to to nie jest. Ale jak na swoje gabaryty i możliwości oraz cenę to lepiej być nie może  :ok:

Za taką kasę to nawet dobrej empe trójki nie kupię  :E :grin:
SPV M3000 --> Qtek 8300 --> LOOX N560 --> SPV M3100 --> HTC TyTn II Kaiser --> HTC Touch HD --> HTC Raphael --> Samsung Spica i5700 --> Samsung OMNIA Pro B7350 --> HTC Wildfire S --> Samsung Galaxy ACE --> SPV M3100 --> LG L7 ....

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #7298 dnia: Grudzień 10, 2010, 11:54:07 »
Witam jestem nowym użytkownikiem.

Bardzo ciesze się że udało mi się rejestrować na wasz forum :) A po drugie dlatego jestem zadowolony że jest już piątek :) jeszcze parę godzinki w pracy i potem biegnę z kolesiami do knajpy :) Na pewno będę miał kaca jutro ale to już jest moim smutkiem ..

*

Offline piotrkovski

  • ****
  • 694
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: nokia n łosiem
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #7299 dnia: Grudzień 10, 2010, 12:21:30 »
:
Witam jestem nowym użytkownikiem.

Bardzo ciesze się że udało mi się rejestrować na wasz forum :) A po drugie dlatego jestem zadowolony że jest już piątek :) jeszcze parę godzinki w pracy i potem biegnę z kolesiami do knajpy :) Na pewno będę miał kaca jutro ale to już jest moim smutkiem ..
to powinno dopiero być twoim smutkiem. :evil
Racja jest jak d**a, każdy ma swoją.

*

olmeca

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #7300 dnia: Grudzień 10, 2010, 23:45:56 »
kolega jakos nie bangla za bardzo w rodzima jezyka i bardzo bym sie nie cieszyl z takiego wypadu, bo pozniej moze niespodziewanie dupa na drugi dzien bolec zamiast glowy

*

Offline y37

  • ***
  • 355
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #7301 dnia: Grudzień 11, 2010, 02:43:01 »
co to za przyjemnosc sie schalć tak zeby miec kaca na drugi dzien, przynajmiej u mnie to są ilosci typu 8pak tatry mocnej a po tym juz nie jest tak radosnie :P
było: toshiba g900, htc wizard, nec mobilepro 900c, nokia e61, htc g1, iphone 3g,nokia n95,x10 mini pro,htc tynt II, htc g1, bb 9780

*

Offline Qklux

  • ***
  • 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • CS 1.6 addict
  • Sprzęt: LOOX_420 HTC_Hermes LG_Swift_L5
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #7302 dnia: Grudzień 11, 2010, 18:12:30 »

 :grin:
ten klimat...

*

Offline cataractyt

  • ***
  • 269
  • Fillucas
  • Sprzęt: Lumia 930, iPhone 4s, Meizu MX4
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #7303 dnia: Grudzień 11, 2010, 18:30:59 »
Lol, właśnie w to grałem na PC :D

*

Offline Qklux

  • ***
  • 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • CS 1.6 addict
  • Sprzęt: LOOX_420 HTC_Hermes LG_Swift_L5
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #7304 dnia: Grudzień 11, 2010, 20:33:53 »
Lol, właśnie w to grałem na PC :D
Najwiekszy problem mam z celowiem, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia do platformy.

*

userPEST

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #7305 dnia: Grudzień 11, 2010, 22:40:09 »
Na sprzęcie dla modelarzy nie da się celować  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dlatego dodali im w tak zacnych grach jak CoD,BF mini aimbota .

Wiem bo widzialem vid jak w tylek dostają "modelarze" od posiadaczy trumien podczas grania
w CoD6:MW2 na alterIWnetcie, są bezradni jak dzieci :E :E :E

*

Offline huba95

  • ***
  • 280
  • Sprzęt: Milestone
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #7306 dnia: Grudzień 11, 2010, 23:41:38 »
Miałem i na PC i na PS2 i o wiele lepiej się na pc grało, na ps2 było kompletnie inne menu

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #7307 dnia: Grudzień 12, 2010, 12:32:08 »
Dostałem awans :) ale bez podwyżki  :(
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline haker305

  • **
  • 166
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire :)
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #7308 dnia: Grudzień 12, 2010, 15:00:19 »


Czyli kolejna zdobycz bazarowa :D. Oczywiście sprawne, w stanie bdb i z kartami 20MB :). Dałem 60zł za obydwa.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2010, 15:02:10 wysłana przez haker305 »
O w mordę, Andrzej, to Tytanowy Janusz! Ja myślałem, że on istnieje naprawdę, a to tylko legenda! Chodu!

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #7309 dnia: Grudzień 12, 2010, 22:46:02 »
Przeszukałem pudełko z rupieciami leżące na strychu w poszukiwaniu starych, stabilnych kondensatorów do pewnej konstrukcji. Kondensatory się znalazły, ale nie tylko. ;)



Niby drobiazg, ale byłem przekonany, że ostatnie wydzwoniłem całe lata temu, będąc jeszcze w podstawówce. A tu nagle miła niespodzianka - parę przetrwało. ;)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2010, 22:48:01 wysłana przez Atlantis »

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #7310 dnia: Grudzień 13, 2010, 10:08:24 »
Odpowiednik Cydii dla Androida  :ohreally:   B)
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline >>Devasto>>

  • ****
  • 543
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: I9000, Nexus7 3G
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #7311 dnia: Grudzień 13, 2010, 10:54:36 »
Civilization I ze SNESa na I5700  :ok:  :E :ok:
Imo, jest to najbardziej grywalna gra ever (cała seria). Wczoraj (dzisiaj) grałem do 2.30, a rano do roboty...
Pozdr. Dev
Były MDA I, Dell X51v, MDA Pro, Palm TX, Samsung I600, Eclicto, Samsung I780, I5700, jest , I9000, PSP, ASUS eee 901, Kindle 3, Nexus7 3G

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #7312 dnia: Grudzień 13, 2010, 14:32:31 »
Atlantis, powinienes wyjasnic, ze to sa zetony do dzwonienia, byly wersje A i B jesli pamietam. Na koloniach sie pozyczalo, zeby do domu zadzwonic :)

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #7313 dnia: Grudzień 13, 2010, 14:40:08 »
i pasowało zamiast nich stare 2 zł sprzed denominacji  :wink:
albo 20 zł? W każdym razie jakaś stara moneta

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #7314 dnia: Grudzień 13, 2010, 15:45:35 »
Atlantis, powinienes wyjasnic, ze to sa zetony do dzwonienia, byly wersje A i B jesli pamietam. Na koloniach sie pozyczalo, zeby do domu zadzwonic :)

Fakt. Nie pomyślałem, że młodsi użytkownicy forum mogą tego nie pamiętać. A wydaje mi się, że to tak niedawno było. :) Generalnie TP S.A. bardzo długo czekała, żeby podłączyć linię telefoniczną w mojej miejscowości. Zrobili to gdzieś na początku lat dziewięćdziesiątych. Pozakładali też automaty w "strategicznych" miejscach. Gdy byłem w podstawówce jeden pojawił się w mojej szkole. Taki jak ten, tylko oczywiście wyglądał o wiele lepiej. :) Dość szybko stał się sensacją. Jedni wykorzystywali go do robienia kawałów, inni bawili się w phreaking (a raczej udawali że to robią, testując "sposoby", które nigdy nie działały :P). Zawsze wtedy nosiłem w portfelu kilka-kilkanaście takich żetonów. "B" nie opłacało mi się kupować, bo z tego co pamiętam one były przeznaczone głównie do połączeń międzymiastowych (chociaż na klasowych wyjazdach się przydawały). Potem pojawiły się komórki, to i budki telefoniczne poznikały.

i pasowało zamiast nich stare 2 zł sprzed denominacji  :wink:
albo 20 zł? W każdym razie jakaś stara moneta

Zamiast żetonu A doskonale pasowała moneta 5gr (ta współczesna, po denominacji). Była chyba nawet z tego powodu jakaś afera - ktoś przy okazji wymiany pieniędzy po prostu nie zwrócił na to uwagi i wprowadził na rynek pięciogroszówki prawie identyczne jak żeton A, ale warte kilka razy mniej. ;)
To chyba był jeden z głównych powodów wycofania tradycyjnych aparatów.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2010, 15:48:28 wysłana przez Atlantis »

*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #7315 dnia: Grudzień 13, 2010, 15:58:01 »
inni bawili się w phreaking (a raczej udawali że to robią, testując "sposoby", które nigdy nie działały :P).
Oj z tym nie działaniem to się nie zgodzę. Z 10 lat temu w niektórych automatach działał następujący sposób: dzwoniło się na numer automatu, przerywało połączenie, czekało chwilkę, podnosiło słuchawkę i wykręcało numer używając zewnętrznego dialera. Sposób działał  tylko na kilku-kilkunastu automatach w mieście, więc np. w Łodzi do automatu na rogu Narutowicza i Tramwajowej ustawiały się kolejki :)

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #7316 dnia: Grudzień 13, 2010, 16:03:23 »
A w tych niebieskich automatach, zdaje sie produkcji wloskiej mozna bylo cuda zdzialac jak sie mialo karte, ktora sluzyla do edycji ustawien automatu. Na poczatku takie karty byly nie do zdobycia, jak ktos mial lewa to korzystal (dalo sie zmienic np. darmowe numery- przykladowo zamiast 997 mozna bylo wpisac dowolny), pozniej ruuscy zdaje sie zaczeli toto klonowac i sprzedawac na bazarach, ale tez nie oficjalnie. Potem niebieskie automaty zaczely masowo znikac.

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #7317 dnia: Grudzień 13, 2010, 16:07:12 »
też mam takiego żetona, nawet w portfelu się wala jako pamiątka.

iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #7318 dnia: Grudzień 13, 2010, 16:25:37 »
Oj z tym nie działaniem to się nie zgodzę. Z 10 lat temu w niektórych automatach działał następujący sposób:

Ja wiem, że były działające sposoby. Sam się tym tematem interesowałem (teoretycznie, bo były już te czasy, kiedy automaty - szczególnie te podatne - znikały z ulic). Ja jednak mówię o trochę wcześniejszym okresie. Nikt z moich znajomych nie miał wówczas Internetu. Między ludźmi krążyły co najwyżej plotki będące odległymi echami prawdziwych sposobów. Niektóry je testowali, ale praktycznie nigdy się nie udawało.

A w tych niebieskich automatach, zdaje sie produkcji wloskiej mozna bylo cuda zdzialac jak sie mialo karte, ktora sluzyla do edycji ustawien automatu. Na poczatku takie karty byly nie do zdobycia, jak ktos mial lewa to korzystal (dalo sie zmienic np. darmowe numery- przykladowo zamiast 997 mozna bylo wpisac dowolny), pozniej ruuscy zdaje sie zaczeli toto klonowac i sprzedawac na bazarach, ale tez nie oficjalnie. Potem niebieskie automaty zaczely masowo znikac.

Niebieskie Urmety to w ogóle klasyka. Kluczem do sukcesu był... Klucz do automatu. ;) Jeśli komuś udało się dostać do środka można było wyjąć oryginalny EPROM i podmienić go na hackowaną wersję, z której można było dzwonić za darmo. Telefon dzwonił też co jakiś czas co "bazy" wymieniając się z nią jakimiś parametrami za pośrednictwem ciągu sygnałów DTMF. Niektórzy podmieniali numer tego centrum dla kawału - dopóki do telefonu nie dotarł monter z oryginalną kostką, piski uprzykrzały codziennie życie jakiemuś abonentowi. ;) Czytałem też kiedyś o bezmyślnym złodzieju, któremu zamarzyło się posiadanie takiego telefonu w domu. Zdemontował go z ulicy i podłączył do własnej linii - oczywiście wpadł, gdy automat zadzwonił z jego numeru do centrum. ;)
Inni przeginali jeszcze bardziej - wyrywali czytniki kart magnetycznych z tych niebieskich telefonów i przerabiali je na komputerowe "nagrywarki" sterowane sygnałem m.cz. z karty dźwiękowej. Handel podrabianymi kartami stał się przez pewien czas intratnym interesem, którym zajmowały się dobrze zorganizowane grupy przestępcze.

*

userPEST

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #7319 dnia: Grudzień 13, 2010, 16:44:58 »
Dostanie na testy Creative sound blaster tactics 3D alfa. c.d w podziel sie swoim smutkiem hehe