Podziel sie swoja radoscia

  • 16501 Odpowiedzi
  • 1527788 Wyświetleń

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #6120 dnia: Sierpień 09, 2010, 14:49:18 »
Drugi kotek :)

*

Offline gasnik

  • **
  • 238
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kocurek Ogórek
    • Oficjalna strona
  • Sprzęt: SGXcover2,Nokia N95 8GB,Creative Ziio 7"
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #6121 dnia: Sierpień 09, 2010, 15:17:44 »
Co to za Alfę masz?
Samsung Galaxy Xcover 2, Creative Ziio 7", Nokia N95 8GB, Dell Axim x50 + Socket SDSC 3E Rev.K, Dell Axim x50v + Socket SDSC 3e Rev. J, SiPix Pocket Printer A6,

*

Offline piotrkovski

  • ****
  • 694
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: nokia n łosiem
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #6122 dnia: Sierpień 09, 2010, 15:23:04 »
a300 :ok:
Racja jest jak d**a, każdy ma swoją.

*

Offline gasnik

  • **
  • 238
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kocurek Ogórek
    • Oficjalna strona
  • Sprzęt: SGXcover2,Nokia N95 8GB,Creative Ziio 7"
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #6123 dnia: Sierpień 09, 2010, 15:24:46 »
Miałem mieć A300, lecz mam A200. Uznaliśmy że LiveView to zbędny gadżet, i teraz mi go brakuje...
Samsung Galaxy Xcover 2, Creative Ziio 7", Nokia N95 8GB, Dell Axim x50 + Socket SDSC 3E Rev.K, Dell Axim x50v + Socket SDSC 3e Rev. J, SiPix Pocket Printer A6,

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #6124 dnia: Sierpień 09, 2010, 15:28:14 »
Ta, A300. Fotka robiona beznadziejnym kitowym obietywem, nie bylo sensu wkrecac Sigmy do tych fotek. No dobra, sens moze i byl, ale sie nie chcialo :) gdyby nie fakt wyladowanych baterii w starym kompakcie Benq to nim bym cyknal.

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #6125 dnia: Sierpień 09, 2010, 15:36:24 »




ps.daras to sa sluchawki dla gracza nie "filomana"=audiofila (ach to ci grozni zboczency),ktory ma laptoka i nie chce kupic titanium +dobre sluchaki bo laptok z tym malo przenosny by byl.


Chyba chciałeś mojego komentarza :P

Do grania są inne słuchawki?
Poza ściemą marketingową to normalne słuchawki jak te co są w zestawach z kamerkami internetowymi ale wielu daje się nabrac na reklamowy bełkot więc się nie przejmuj tym co wypisuje taki laik jak ja :ok:
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #6126 dnia: Sierpień 09, 2010, 15:38:06 »
A moja radość, to to że w końcu zabrałem się za naprawę rowera. Będe nim jeździł na uczelnie, zamiast kisić sie w tramwaju/autobusie. :D

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #6127 dnia: Sierpień 09, 2010, 15:52:57 »
Moja dzisiejsza radość to pierwsza czarna jerzyna przed domem,kwskowata była  :swirus:
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #6128 dnia: Sierpień 09, 2010, 15:56:37 »




ps.daras to sa sluchawki dla gracza nie "filomana"=audiofila (ach to ci grozni zboczency),ktory ma laptoka i nie chce kupic titanium +dobre sluchaki bo laptok z tym malo przenosny by byl.


Chyba chciałeś mojego komentarza :P

Do grania są inne słuchawki?
Poza ściemą marketingową to normalne słuchawki jak te co są w zestawach z kamerkami internetowymi ale wielu daje się nabrac na reklamowy bełkot więc się nie przejmuj tym co wypisuje taki laik jak ja :ok:
Do grania muszą mieć mikrofon te audiofila na pewno nie mają
ja mam słuchawki z dźwiękiem 5+1 (przynajmniej z napisu i kabelków bo dźwięku z tyłu ani z przodu nie słychać)
Zastanawia mnie czy są gdzieś słuchawki z fizycznie dwoma głośnikami na ucho ? Żeby faktycznie podczas grania było słychać dźwięki z przodu i z tyłu
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #6129 dnia: Sierpień 09, 2010, 16:05:54 »
Kiedyś były z tym eksperymenty,zapomniałem jak to się nazywało i jakoś nie mogę namierzyć literatury w której miałem info na ten temat,chyba zabiję kumpla bo wygląda na to że od X lat przetrzymuje mi księgę tajemnic akustyki  :-|

Projekt byl nierentowny i kiepski efekt to dawało a kontynuowanie tego wychodzi tak jak napisałeś,nic nie słychać.
Stworzenie sceny 3D wyłącznie na słuchawkach jest jak najbardziej mozliwe,ale chyba wyłącznie za pomocą metody zapisu z modelu głowy gdzie specjalnego typu mikrofony są umieszczone w miejscu gdzi mamy bębenki słuchowe.
Żaden producent przy zdrowych zmysłach nie będzie prowadził oddzielnych nagrań specjalnie do odsłuchu na słuchawkach.
Wystarczy spojrzeć jak ciężko dostepne są SACD lub audiu DVD,zwłaszcza w PL...
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #6130 dnia: Sierpień 09, 2010, 16:15:44 »
Vonski - przegrasz flashke... Dzis take mine niemilosiernie wqr :mad: Ze Sobie nie wyobrazasz... Masakra po trzykrosc masakra. Mam nadzieje ze 3Gs jest dużo szybszy, bo ja naprawdę nie lubię czekać na to aż telefonnie dogoni. To telefon ma czekać na moje polecenia, a nie ja na jego działanie...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2010, 16:23:49 wysłana przez beju »
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #6131 dnia: Sierpień 09, 2010, 16:29:11 »
Kiedyś były z tym eksperymenty,zapomniałem jak to się nazywało i jakoś nie mogę namierzyć literatury w której miałem info na ten temat,chyba zabiję kumpla bo wygląda na to że od X lat przetrzymuje mi księgę tajemnic akustyki  :-|

Projekt byl nierentowny i kiepski efekt to dawało a kontynuowanie tego wychodzi tak jak napisałeś,nic nie słychać.
Stworzenie sceny 3D wyłącznie na słuchawkach jest jak najbardziej mozliwe,ale chyba wyłącznie za pomocą metody zapisu z modelu głowy gdzie specjalnego typu mikrofony są umieszczone w miejscu gdzi mamy bębenki słuchowe.
Żaden producent przy zdrowych zmysłach nie będzie prowadził oddzielnych nagrań specjalnie do odsłuchu na słuchawkach.
Wystarczy spojrzeć jak ciężko dostepne są SACD lub audiu DVD,zwłaszcza w PL...

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Glosnosc._Jakosc_dzwieku.-667/strona/1277.html
Cytuj
Zmiana źródła dźwięku na linii przód-tył jest niemal niemożliwa do wychwycenia. W końcu stereofoniczne słuchawki Hi-Fi Icemat Siberia mają tylko dwa głośniki. Natomiast - już dość tradycyjnie - psikusa robią im rynkowi rywale, Lognetmedia Aero 5.1 i Razer Barracuda. Słuchawki te pozwalają na zaawansowane pozycjonowanie dźwięków podczas internetowej walki.

wychodzi że jednak mają wiecej głośników  :O
cena RAZER BARRACUDA masakryczna ale jakby ktoś grał takimi słuchawkami i na 100% powie że dźwięk jest przestrzenny to się skuszę

Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline nurek3

  • ***
  • 442
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Acer N30, Palm Visor Platinum
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #6132 dnia: Sierpień 09, 2010, 17:07:39 »
I tak po beżu , który miał przebijane numery (uff ale papierkowej roboty było masakra, jednak ktoś zrobił profi robotę jak ja zawodowy x man od maluchów nie zauważył - spawy jak fabryczne) stałem się posiadaczem kolejnego malucha - tym razem od pierwszego właściciela , z Wrocławia ( po kija tyle kilometrów robiłem  :sleepy: ) , kiedy go kupiłem miał tyle km ile na zdjęciu , teraz ma już 300 więcej. Po prostu nowe auto, wystarczyła regulacja luzów zwrotnic, zalać nowymi płynami. Koniec , fabrycznie nowy maluch (jeszcze takim nigdy nie jeździłem ;) (mam wsio papierki na to, książkę gwarancyjną faktury itp) . Pachnie jeszcze nowością, a jaki cichy w środku  :O

   



http://www.pdaclub.pl/info.php?id=6656

Bardzo śmieszne malucha i resztę usuwać ;]

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #6133 dnia: Sierpień 09, 2010, 17:09:08 »
Vonski - przegrasz flashke...
No, bylebyśmy ją razem wypili ;)

Mam nadzieje ze 3Gs jest dużo szybszy
x2. Czego się spodziewasz po sprzęcie sprzed 2 lat? To już staruszek...

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #6134 dnia: Sierpień 09, 2010, 17:19:35 »
Beju i tak faworyzuje tylko telefony ze sprzętową klawiaturą ale jakby miał 3GS z klawiaturą BT
to pewnie by olał androida
tak nie ma szans chodź ios4 plus soft da mu do myślenia
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #6135 dnia: Sierpień 09, 2010, 17:23:47 »
nurek,gratulacje,takie się już nie trafiają.

slawrumia,ja tego nadal nie kupuję.sztucznie renderowany dźwięk każde praktycznie słuchawki przetworzą tak że powiesz że to jest jakość na najwyższym poziomie,co do głośności to...pryszczaty idiota w dresie z pewnością by się cieszył że może tiesto śłuchać a wraz z nim cały autobus albo korytarz szkolny :P
Izolacja od warunków zewnętrznych - każde dokanałówki...
Mikrofon,można sobie oddzielny przypiąć a to całe 5,1 na słuchawkach to nic innego jak tylko libido dla tych co nie mają słuchu.

Dałem kiedyś kumplowi posłuchać na pionkach HDJ-2000 i twierdził że to pro logic bo tak przestrzennie,na codzień jest informatykiem który nie pobiera aktualizacji "bo tam są wirusy" i myśli że iphone to wielki luxus,nie nosi go bo mu ukradną,poza tym jest specjalistą od robienia łomotu na altusach...

Gość nie chcial mi uwierzyć że to zwykłe badziewiaste słuchawki.

Połączone: Sierpień 09, 2010, 17:27:17
Aaaaaaaaaaa!
Gdzie dopadłeś tą klawę?
Podasz jakieś konkretne ich źródło?
Jakiś mały opis jak się spisuje?
Brakuje mi czegoś takiego małego do trinki.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2010, 17:27:17 wysłana przez daras28-82 »
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline cataractyt

  • ***
  • 269
  • Fillucas
  • Sprzęt: Lumia 930, iPhone 4s, Meizu MX4
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #6136 dnia: Sierpień 09, 2010, 17:33:47 »
Orni też myślałem, żeby wziąć rower do Poznania. Nawet miałbym gdzie trzymać, ale i tak nie wiem, co bym zrobił, jakby mi ukradli moją Meridę ;(

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #6137 dnia: Sierpień 09, 2010, 17:45:15 »
Generalnie do szału mnie doprowadza po pierwszej pełnej dobie... Klawiatura na bluetoth to nie dla mnie, za dużo roboty z tym do napisania dłuższego postu ;)

No i z podlaczeniem do pc to loteria - raz go wykryje, raz nie wykryje. Choć to częściowo chyba wina średniej świeżości gniazda synchronizacji...

Próbowałem dziś w pracy oukladac jakoś sensowne ikonki w te foldery (zanim doszedłem jak zrobić w ogóle folder to minęło oczywiście 15 minut...) ale niestety poddalem się - za dużo z tym roboty, a zwykły nasrany (za przeproszeniem) ikonami springboard mi nie leży... Fajnie to wyglada, takie funkcjonalne i w ogóle ale ma w sobie wewnętrzne ble.

Same ustawienia systemu tez nie za bogate, trochę lipa.

Tyle po pierwszej dobie.

Ps: czy nie wspominałem już ze jest nadawcę wolny? Nawet starutenki G1 lepiej daje radę....
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #6138 dnia: Sierpień 09, 2010, 17:52:00 »
Fill, jakbym miał jakiś droższy rower, to pewnie bym się zastanowił. W sumie to ja nie wiem nawet czy będe miał go gdzie trzymać, bo nie wiem czy jest piwnica, a w pokoju to tak kiepsko troche i ciasno, ale jakoś damy radę. Mój rowerek to 12-letni gural, który przeżył już dużo. Jak narazie włożyłem w niego 100zł (łańcuch, korba, pedały). Zobacze jak będzie chodził, ale pewnie jeszcze nowe przerzutki i może hamulce tarczowe, ale to przyszłość. Narazie to on ma jako tako działać jak najmniejszym kosztem :grin:

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #6139 dnia: Sierpień 09, 2010, 17:56:29 »
Hmm,klawka faktycznie może być problematyczna... skoro tak odpada.


Jeżeli chodzi o te słuchawki to ciągle zbyt mała przestrzeń w komorze nausznika jest ogromną przeszkoda w prawidłowym lokalizowaniu źródła przez słuchacza.


Coś mi świta że kiedys były jakieś testy całego kasku 5,1 lub 7,1 i chyba nawet monitor to miało miec wbudowany.
Zapewne Atlantis by kojarzył o co chodzi...
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #6140 dnia: Sierpień 09, 2010, 18:07:51 »
Daras- spodziewalbym sie, ze pojdzie przedzej pod WM niz pod Androidem, gdybym mial sprzet z WM to bym zaryzykowal, bo pieniadze to smieszne jak za klawe na BT. Ciekawi mnie z jakiej jakosci plastku to jest wykonane, ale i tak cena zachecajaca, moze na probe sie jednak skusze, jak nie bedzie chciala dzialac to zawsze mozna reklamowac.

*

koldasz

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #6141 dnia: Sierpień 09, 2010, 20:08:30 »
Kiedyś były z tym eksperymenty,zapomniałem jak to się nazywało i jakoś nie mogę namierzyć literatury w której miałem info na ten temat,chyba zabiję kumpla bo wygląda na to że od X lat przetrzymuje mi księgę tajemnic akustyki  :-|

Projekt byl nierentowny i kiepski efekt to dawało a kontynuowanie tego wychodzi tak jak napisałeś,nic nie słychać.
Stworzenie sceny 3D wyłącznie na słuchawkach jest jak najbardziej mozliwe,ale chyba wyłącznie za pomocą metody zapisu z modelu głowy gdzie specjalnego typu mikrofony są umieszczone w miejscu gdzi mamy bębenki słuchowe.
Żaden producent przy zdrowych zmysłach nie będzie prowadził oddzielnych nagrań specjalnie do odsłuchu na słuchawkach.
Wystarczy spojrzeć jak ciężko dostepne są SACD lub audiu DVD,zwłaszcza w PL...

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Glosnosc._Jakosc_dzwieku.-667/strona/1277.html
Cytuj
Zmiana źródła dźwięku na linii przód-tył jest niemal niemożliwa do wychwycenia. W końcu stereofoniczne słuchawki Hi-Fi Icemat Siberia mają tylko dwa głośniki. Natomiast - już dość tradycyjnie - psikusa robią im rynkowi rywale, Lognetmedia Aero 5.1 i Razer Barracuda. Słuchawki te pozwalają na zaawansowane pozycjonowanie dźwięków podczas internetowej walki.

wychodzi że jednak mają wiecej głośników  :O
cena RAZER BARRACUDA masakryczna, ale jakby ktoś grał takimi słuchawkami i na 100% powie że dźwięk jest przestrzenny to się skuszę
nie ma dzialajacych sluchawek 5.1 na windows vista vio i wyzej brak obslugi hardware acceleration layer i tyle. "Microsoft open fundation drivers" sic! kurna sie nadpisuja na wszystko jak namolne i kurna walcze z nimi od 1.5 roku co update windows 7 to nowa porazka kurna chata. Działa 5.1 chwile a potem gora stereo.Jak bedziecie mieli szczescie to uda sie wam odpalic dolby headphone o ile win 7 lub vista sie na was nie obrazi. W cod4 i mw2 zapomnijcie i o tym. Barakudy i G35 słyszałem używają oba zamiast eax i open al , dolby digital headphone. Przy czym G35 maja 2 przetworniki a baracudy (W cod4 i mw2 zapomnijcie i o tym) ponoc maja wiecej niz 2 ale dostac sie do srodka nie moglem. Kupilem creative bo maja progsa do ominiecia warstwy powloki windows odpowiedzialnej za dzwiek i tylko dlatego ALchemy odWSTECZNIA win 7 i viste najlepiej.

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #6142 dnia: Sierpień 09, 2010, 20:21:17 »
ale te creatve mają dwa ? mam creative jakies ale dźwięku przestrzennego nie było jak sie dobrałem to po jednym głośniku mają :(
mam xp i win7 uzywam xp wiec baracuda będzie śmigać gram tylko w unreala III ? win7 kupiłem do okularów 3d nvidi razem z monitorem 120Hz  ale po odpaleniu gry jasność jest na 100% i nie można obniżać i mi gały wypala, a przy wyłączonym 3D mam jasność na 25% wiec 50% byłoby akurat
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #6143 dnia: Sierpień 09, 2010, 20:27:06 »
Oglądaj to przez sanglasy!
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #6144 dnia: Sierpień 09, 2010, 20:35:08 »
Ta klawiatura BT to jako normalny BT HID się zgłasza przy pc?

*

koldasz

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #6145 dnia: Sierpień 09, 2010, 21:00:21 »
ale te creatve mają dwa ? mam creative jakies ale dźwięku przestrzennego nie było jak sie dobrałem to po jednym głośniku mają :(
mam xp i win7 uzywam xp wiec baracuda będzie śmigać ...
a masz takie co maja wbudowany x-fi dla ulatwienia to takie z usb zazwyczaj hehe :P?? czy tylko same przetworniki stereo spiete kawalkiem drutu tudziez plastyku+mikrofon?? baracuda to lekka przesada jak masz xp to kup se media tech mt3530 alias medusa 5,1 alias wiele innych nazw hehe. cena ok 200zl a na xp faktycznie dzialaja

*

Offline wojnest

  • **
  • 229
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #6146 dnia: Sierpień 09, 2010, 21:14:12 »
nurek3
Gratuluje zakupu, w tak dobrym stanie to rzadkość, szczególnie że wyprodukowany w FSM a nie w Fiat Auto Poland.

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #6147 dnia: Sierpień 09, 2010, 21:18:57 »
nurek, a pochwal się jeszcze ile dałeś za tego maluszka

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #6148 dnia: Sierpień 09, 2010, 21:48:43 »
poszukałem słuchawek i tamtych nie widzę chyba gdzieś po pijaku wymieniłem
i mam takie http://twojepc.pl/artykuly.php?id=zalman_5_1_phone
mają tylko 3 chinch
i faktycznie mają po 3 głośniki na ucho
przód centralny i tył, przy subwoofer jest cisza, jest 6 głośników a działają jak 5

jeszcze dzisiaj pogram jak nie będzie przestrzennego dźwięku to kupie te
http://www.ceneo.pl/264647
Speed Link SL-8793 - Medusa 5.1
spodobał mi się opis jak i cena bardziej normalna
Cytuj
odwzorowuje dźwięk przestrzenny tak realistycznie, że organizatorzy popularnych rozgrywek Cyberathlete Professional League zabronili używania go podczas swoich imprez, z powodu przewagi jaką daje nad przeciwnikami grajacymi na zwykłych słuchawkach!



Połączone: Sierpień 09, 2010, 22:07:52
nie wytrzymałem i kupiłem
http://allegro.pl/item1168769388_speed_link_medusa_5_1_nx_niesamowita_jakosc_wys24h.html
moja radość na dziś chodź pogram pewnie pojutrze
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2010, 22:07:52 wysłana przez slawrumia »
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline y37

  • ***
  • 355
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #6149 dnia: Sierpień 09, 2010, 23:48:43 »
jak cos to tez sie pisze na taką klawe
było: toshiba g900, htc wizard, nec mobilepro 900c, nokia e61, htc g1, iphone 3g,nokia n95,x10 mini pro,htc tynt II, htc g1, bb 9780