Podziel sie swoja radoscia

  • 16503 Odpowiedzi
  • 1553659 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline cataractyt

  • ***
  • 269
  • Fillucas
  • Sprzęt: Lumia 930, iPhone 4s, Meizu MX4
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #5640 dnia: Czerwiec 25, 2010, 11:02:14 »
A ja od maja.

Dobry.

*

Offline woof

  • ****
  • 761
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: różnie
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #5641 dnia: Czerwiec 25, 2010, 11:07:24 »
no trzymać kciuki - jadę do szpitala - chyba moja córka ma już dosyć siedzenia w brzuchu u mamy :)

*

Szczepan169

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #5642 dnia: Czerwiec 25, 2010, 11:19:33 »
Powodzenia :ok:

*

Offline yo

  • ****
  • 971
  • Sprzęt: fajny Leo, galaxy tab p1000
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #5643 dnia: Czerwiec 25, 2010, 11:33:00 »
no trzymać kciuki - jadę do szpitala - chyba moja córka ma już dosyć siedzenia w brzuchu u mamy :)

bawcie się dobrze  :wink:
end of fear
yo is here

*

Offline rogas

  • **
  • 100
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Era g1 ; Mio p550m
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #5644 dnia: Czerwiec 25, 2010, 14:06:06 »
Koniec gimnazjum ;-)
90 na 100 pkt z egaminu
46 na 50 z języka
Średnia 5.15 i żadnej czwórki
Jednym słowem coś pięknego  :evil:

*

Offline KwusheR

  • *
  • 96
  • Płeć: Mężczyzna
    • Tutninja
  • Sprzęt: Galaxy Note 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #5645 dnia: Czerwiec 25, 2010, 15:53:36 »
Pytanie tylko po co  :wink:

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #5646 dnia: Czerwiec 25, 2010, 16:38:26 »
KwusheR, zapewno po to aby dostać się do dobrego LO. Aczkolwiek ja osobiście wychodzę z założenia, że nie ma sensu się zarzynać o oceny. Kończąc gim miałem średnią 4.2, a punktów miałem najwięcej w histori szkoły - 98 (50 z humana i 48 z matmy). W LO to samo, 2 z anglika na koniec (powinno być 3 ale nauczycielka okazała się małpą, a ja błagać o lepszą ocene nie będe), a na ustnym angliku 19pkt. i jeden z lepszych wyników w klasie (a może nawet najlepszy).

rogas, a powiedz tak szczerze. Wiedza łatwo Ci wchodzi do głowy czy musisz się kuć godzinami? Mam paru znajomych co mieli nawet lepsze oceny od Ciebie ale żaden z nich nie był typem kujona, który siedzi cały dzień w książkach. Taką kujonice to w LO w klasie miałem, dziewczyna miała co do minuty rozpisany grafik, codziennie w domu uczyła się każdego przedmiotu przez 1.5h (matma, fizyka, anglik, niemiecki) z małymi tylko przerwami na posiłek. To już dla mnie jest chore, bo samymi książkami nie da się żyć, trzeba mieć czas na odpoczynek i na swoje prywatne sprawy.

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #5647 dnia: Czerwiec 25, 2010, 16:54:40 »
trzeba mieć czas na odpoczynek i na swoje prywatne sprawy.

Ona będzie to miała koło 30stki, gdy będzie już wysoko postawioną panią dyrektor lub wiceprezes w dużej korporacji. No jak dysponuje odpowiednimi wdziękami to nawet wcześniej jak umie ich użyć.

No ale po co się zarzynać w szkole :P
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline haker305

  • **
  • 166
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire :)
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #5648 dnia: Czerwiec 25, 2010, 17:50:59 »
Yeah, totalny remont mojej Jawki 50 zakończony  :grin:. Po miesiącu męk, szukania części, narzynek :D, wymieniania uszkodzonych szprych (2 dni po 3 godziny stracone), rozpołowieniu silnika, wymianie wszystkiego na najlepsze możliwe odpowiedniki, składaniu pod okiem znawcy Jawek, poznaniu paru sztuczek nadszedł wreszcie czas na pierwszą jazdę :). Nie ukrywam, że zadowolenie mam niesamowite.
O w mordę, Andrzej, to Tytanowy Janusz! Ja myślałem, że on istnieje naprawdę, a to tylko legenda! Chodu!

*

slobodan

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #5649 dnia: Czerwiec 25, 2010, 18:15:50 »
Też posiadam jawkę i właśnie dzisiaj rozpocząłem remont silnika. (wymiana cylindra, tłoka, pierścienie i sworznia). Prawdopodobnie jutro wszystko skończę. Co jak co ale dzisiejsze części do jawki to shit. Za cylinder dałem 70zł na allegro. Spodziewałem się czegoś lepszego. Cylinder jest słabo wykonany, tuleja jest słabo spasowana z aluminiowym korpusem, prawie w każdym kanale są progi i nierówności - jednak trochę pracy i będzie git.  :ok:

@haker305 Posiadasz jawkę mustang czy "pancerkę"??

*

Offline cataractyt

  • ***
  • 269
  • Fillucas
  • Sprzęt: Lumia 930, iPhone 4s, Meizu MX4
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #5650 dnia: Czerwiec 25, 2010, 18:34:28 »
trzeba mieć czas na odpoczynek i na swoje prywatne sprawy.

Ona będzie to miała koło 30stki, gdy będzie już wysoko postawioną panią dyrektor lub wiceprezes w dużej korporacji. No jak dysponuje odpowiednimi wdziękami to nawet wcześniej jak umie ich użyć.

No ale po co się zarzynać w szkole :P

I tak oto powstaje fabryka ludzi-robotów. Robią wszystko wg. podręczników, z których się uczyli, zero własnego, technicznego i logicznego myślenia.
Niestety, znam takich ludzi wiele. I później tacy kretyni nami rządzą.

*

Offline Dargas

  • 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia N95
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #5651 dnia: Czerwiec 25, 2010, 19:21:55 »
Też posiadam jawkę i właśnie dzisiaj rozpocząłem remont silnika. (wymiana cylindra, tłoka, pierścienie i sworznia). Prawdopodobnie jutro wszystko skończę. Co jak co ale dzisiejsze części do jawki to shit. Za cylinder dałem 70zł na allegro. Spodziewałem się czegoś lepszego. Cylinder jest słabo wykonany, tuleja jest słabo spasowana z aluminiowym korpusem, prawie w każdym kanale są progi i nierówności - jednak trochę pracy i będzie git.  :ok:

@haker305 Posiadasz jawkę mustang czy "pancerkę"??

Potwierdzam teraz ciężko o dobrej jakości części, Ja miałem komarka i powiem szczerze że lepiej zrobić szlif cylindra niż kupić jakiś bubel ale jak generalny remont to generalny. Dla mnie najgorszy był zapłon :P Ale już nie długa będzie Simson S51 raczej o wiele mocniejsza maszyna i nie zawodna już mam nawet cylinder 60 cm^3.Mam też w planach kupno znowu komarka ale tylko dla katowania chodzi to że by z takiego silnika okrągłego wyciągnąć jak najwięcej mocy :)
Regulamin

*

Offline rogas

  • **
  • 100
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Era g1 ; Mio p550m
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #5652 dnia: Czerwiec 25, 2010, 19:29:36 »
rogas, a powiedz tak szczerze. Wiedza łatwo Ci wchodzi do głowy czy musisz się kuć godzinami? Mam paru znajomych co mieli nawet lepsze oceny od Ciebie ale żaden z nich nie był typem kujona, który siedzi cały dzień w książkach. Taką kujonice to w LO w klasie miałem, dziewczyna miała co do minuty rozpisany grafik, codziennie w domu uczyła się każdego przedmiotu przez 1.5h (matma, fizyka, anglik, niemiecki) z małymi tylko przerwami na posiłek. To już dla mnie jest chore, bo samymi książkami nie da się żyć, trzeba mieć czas na odpoczynek i na swoje prywatne sprawy.

W 110% nie należę do typa kujona. Oczywiście odrabiam pracę domowe w domu (zazwyczaj) i uczę się na sprawdziany. Mimo wszystko nie spędzam nad tym zbyt dużo czasu. Trenuję siatkówkę, co chwilę wyjeżdżam na mecze i uczę się dodatkowo angielskiego, więc na nadmiar czasu zdecydowanie nie narzekam. Wtedy dobre wyniki w nauce cieszą jeszcze bardziej :ok: Wolę takie życie niż siedzenie z kumplami na ulicy pijąc kolejne piwo. Oczywiście na to też w weekendy znajduję czas :evil:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2010, 19:31:52 wysłana przez rogas »

*

Offline haker305

  • **
  • 166
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire :)
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #5653 dnia: Czerwiec 25, 2010, 22:29:32 »
Też posiadam jawkę i właśnie dzisiaj rozpocząłem remont silnika. (wymiana cylindra, tłoka, pierścienie i sworznia). Prawdopodobnie jutro wszystko skończę. Co jak co ale dzisiejsze części do jawki to shit. Za cylinder dałem 70zł na allegro. Spodziewałem się czegoś lepszego. Cylinder jest słabo wykonany, tuleja jest słabo spasowana z aluminiowym korpusem, prawie w każdym kanale są progi i nierówności - jednak trochę pracy i będzie git.  :ok:

@haker305 Posiadasz jawkę mustang czy "pancerkę"??
Posiadam oczywiście jawkę mustang. Jeśli chodzi o Simka - dobrze zrobiona jawka wcale od niego nie odstępuje, ale po przesiadce z komara odczujesz tą moc Simka, oj tak :). Jawa to marka z tradycją, za czasów PRL robili jedne z najlepszych motocykli crossowych, a także mogą się pochwalić dwusuwem ze stawidłem z czasów PRL, jakim jest Jawa 90 Roadster.

Jeśli chodzi o części - znam gościa (stary przyjaciel mojego ojca), który ma praktycznie wszystko nowe do jawki, gromadził to za dawnych czasów, kupywał na zapas. Niestety, np. oryginalnego wału nowego pomimo namawiania nie chciał mi odsprzedać.
O w mordę, Andrzej, to Tytanowy Janusz! Ja myślałem, że on istnieje naprawdę, a to tylko legenda! Chodu!

*

slobodan

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #5654 dnia: Czerwiec 25, 2010, 22:56:56 »
Robiąc remont silnika miałem dylemat czy robić szlif oryginalnego cylindra na którym dotychczas jeździłem (wyrobił się już spory próg), czy też kupić nowy. Z uwagi na to że fachowiec który robi szlify mieszka "kawałek" ode mnie, zdecydowałem się kupić nowy cylinder - pseudo 60cm3. Jeżeli na tym nowym nie będzie jeździła to oddaje stary cylinder do szlifu. Jak ją poskładam do kupy, pokaże zdjęcie :wink:

*

Offline spamer.exe

  • *
  • 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: 3Gs 16GB x2, 2G 8GB, Desire C, e52, 6210n, wizard
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #5655 dnia: Czerwiec 25, 2010, 23:17:52 »
a ja mam takiego farta :E żę wakacje mi sie zaczynają dopiero 23 lipca...  :mad: :mad: :kill: :kill: :terrified: ale jak sie zaczną to  :banan: :banan: :banan: hehe :E

*

Offline Evendim

  • NerD
  • ****
  • 583
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lewy brzeg warszawa
    • Polish Xbox Community
  • Sprzęt: Lumia 800 ,hx4700, itouch 2g, kindle3, Acer a100
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #5656 dnia: Czerwiec 25, 2010, 23:48:42 »
a ja mam takiego farta :E żę wakacje mi sie zaczynają dopiero 23 lipca...  :mad: :mad: :kill: :kill: :terrified: ale jak sie zaczną to  :banan: :banan: :banan: hehe :E

to będziesz bananem?
Evendim na prezydenta!

*

Offline Dargas

  • 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia N95
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #5657 dnia: Czerwiec 26, 2010, 06:50:59 »
Nie jeździłem jeszcze jawką 50 więc nie wiem czy jest jawka da rade doścignąć simsona .
Regulamin

*

Offline haker305

  • **
  • 166
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire :)
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #5658 dnia: Czerwiec 26, 2010, 07:32:28 »
No standardowa Jawka to napewno nie ;), ale dobrze zrobiona - nie powinna mieć problemów :P. Poszukaj sobie czeskich stron dot. tuningu ale profesjonalnego Jawki, w czechach odbywają się nawet coroczne zawody, tam uczestnicy mają naprawdę "zapi... talające :P" jawki.
O w mordę, Andrzej, to Tytanowy Janusz! Ja myślałem, że on istnieje naprawdę, a to tylko legenda! Chodu!

*

Offline gasnik

  • **
  • 238
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kocurek Ogórek
    • Oficjalna strona
  • Sprzęt: SGXcover2,Nokia N95 8GB,Creative Ziio 7"
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #5659 dnia: Czerwiec 26, 2010, 09:16:25 »
a ja mam takiego farta :E żę wakacje mi sie zaczynają dopiero 23 lipca...  :mad: :mad: :kill: :kill: :terrified: ale jak sie zaczną to  :banan: :banan: :banan: hehe :E

To dziwnie macie w tym Płocku...
Samsung Galaxy Xcover 2, Creative Ziio 7", Nokia N95 8GB, Dell Axim x50 + Socket SDSC 3E Rev.K, Dell Axim x50v + Socket SDSC 3e Rev. J, SiPix Pocket Printer A6,

*

Offline spamer.exe

  • *
  • 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: 3Gs 16GB x2, 2G 8GB, Desire C, e52, 6210n, wizard
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #5660 dnia: Czerwiec 26, 2010, 12:49:08 »
ja od roku ponad mieszkam w londynie tylko

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #5661 dnia: Czerwiec 27, 2010, 07:27:25 »
http://www.orange.pl/portal/map/map/article?id=4733443

Oto moja nowa zabawka,abo 120 złotych i tak płacę więc czemu nie wziąć za 198 hapeczka  :ok:

Chodzi świetnie,bateria porównywalnie z EeePC 901,wydajność zdecydowanie większa,nie mogę się tylko ułożyć z tym sevenem... :-|
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline specjals

  • ***
  • 458
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pocket-Fallout-Lover
    • StrefaUIQ
  • Sprzęt: MotoA925, note 2, HTC Flyer, Note 4 +gear2.0
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #5662 dnia: Czerwiec 27, 2010, 10:19:40 »
http://www.orange.pl/portal/map/map/article?id=4733443

Oto moja nowa zabawka,abo 120 złotych i tak płacę więc czemu nie wziąć za 198 hapeczka  :ok:

Chodzi świetnie,bateria porównywalnie z EeePC 901,wydajność zdecydowanie większa,nie mogę się tylko ułożyć z tym sevenem... :-|

to jest ten ze slotem na sima juz?

bo gdzieś widziałem mini z slotem i pomyslałem ze czas może rezygnować powoli z odstajacego modemu ;)
my UIQ Moto A925 - for eva' with me! StrefaUIQ r.i.p.

*

Offline Pawbrotm

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: TF101, Galaxy Nexus i9250, Iconia W500, XDA Zest
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #5663 dnia: Czerwiec 27, 2010, 12:18:32 »
Karta pamięci 16 GB dla Topaza. :grin:
Toshiba G500 > Toshiba G810 > HTC Touch Diamond 2 + Toshiba G900 + HTC Dream > HTC HD2 > HTC Desire HD + Nokia N900 > HTC Sensation > HTC EVO 3D > Samsung Galaxy S2 > Samsung Galaxy Nexus -> Nexus 5 32GB

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #5664 dnia: Czerwiec 27, 2010, 14:58:34 »
Tak,to ten z wbudowanym modemem,żal tylko że automatycznie się nie łączy po odpaleniu kompa ale to wina softu.
Necik na nim zapitala sporo szybciej niż na modemie USB nawet na wielokrotnie mocniejszej stacjonarce.
Całość ogólnie szybko ale niezbyt stabilnie,już nie pamiętam kiedy system tyle błędów mi wysypywał. :-|
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline zajac

  • ****
  • 742
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS III Black
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #5665 dnia: Czerwiec 27, 2010, 18:00:20 »
Tak,to ten z wbudowanym modemem,żal tylko że automatycznie się nie łączy po odpaleniu kompa ale to wina softu.

Spróbuj AutoConnect, malutki programik powinien zaradzić na automatyczne połączenie po starcie systemu :)

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #5666 dnia: Czerwiec 27, 2010, 18:07:05 »
Moj jubileuszowy, 10-ty i600 :ok:
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline gasnik

  • **
  • 238
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kocurek Ogórek
    • Oficjalna strona
  • Sprzęt: SGXcover2,Nokia N95 8GB,Creative Ziio 7"
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #5667 dnia: Czerwiec 27, 2010, 18:08:57 »
Stara miłość nie rdzewieje :P :ok:
Samsung Galaxy Xcover 2, Creative Ziio 7", Nokia N95 8GB, Dell Axim x50 + Socket SDSC 3E Rev.K, Dell Axim x50v + Socket SDSC 3e Rev. J, SiPix Pocket Printer A6,

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #5668 dnia: Czerwiec 27, 2010, 18:43:14 »
Tak,to ten z wbudowanym modemem,żal tylko że automatycznie się nie łączy po odpaleniu kompa ale to wina softu.

Spróbuj AutoConnect, malutki programik powinien zaradzić na automatyczne połączenie po starcie systemu :)

Obsłuży wbudowany modem HSDPA bez potrzeby wpisywania pinu po każdym odpaleniu?
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #5669 dnia: Czerwiec 27, 2010, 18:48:52 »
usuń pin z karty.
Modemy można obsługiwać bez zewnętrznego oprogramowania, kreator windows załatwia sprawę (+ komenda AT na wprowadzenie nazwy APN) Co i jak do znalezienia w necie bez problemu. Na upartego przez komendy AT da się też wprowadzić PIN.

Jeszcze jest taki kombajn do obsługi modemów (darmowy), ale nazwy nie pamiętam.
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal