Podziel sie swoja radoscia

  • 16501 Odpowiedzi
  • 1532083 Wyświetleń

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2910 dnia: Listopad 05, 2009, 19:09:56 »
Faktycznie samochód na pedały, żadna laska do tego przecież nie wsiądzie i nie będzie przebierać nogami :grin: :grin: :grin: No a jakby się rzuciła na tylne siedzenia to z miejsca jeb na asfalt, bo nie ma podłogi :E
"Samochód" dla młodych gejów? :D

A wycieraczki to ma na dynamo? :E :grin:

ja jeżdząc matizem nie wyobrażam sobie żeby mieć samochód jeszcze mniejszy, a samochody o napędzie "nożnym" to jak dla mnie nie samochód, tylko wybajerowany rower :grin:

co do przekraczania prędkości, to uważam że idiotyzmem są dla mnie ogranieczenia prędkości 130km/h albo 90km/h poza zabudowanym, zresztą tak samo jak 50km/h na terenie zabudowanym w miejscu gdzie jest już droga wylotowa z miejscowości, prawda jest taka że ciężko jest nie przekraczać prędkości, ważne żeby wciskać pedał w miejscach gdzie można, a nie jak widzę agentów lecących 180km/h krajową drogą, wyprzedzający na zakrętach, albo lewym pasem na zatoczkach, albo na autostradzie prawym pasem (jadąc ponad 160km/h i co chwile wyprzedzając tiry zostałem zaskoczony typem, który prawym pasem poginał ponad 200km/h, ledwo zauważyłem jak mnie minął, miałem szczęście że spojrzałem w lusterko zanim zacząłem zjeżdzać na prawy pas...), po prostu zabija głupota, a nie prędkość, bo jak jest dobra droga i warunki są to moim zdaniem można spokojnie jechać szybciej

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2911 dnia: Listopad 05, 2009, 19:28:28 »
Zawsze trzeba patrzeć do prawego lusterka, bo niestety czasem jak jedzie para zawalidrogów obok siebie - na dwóch pasach (czy nawet trzech) rozłożeni po ukosie w małych odstępach, to nie ma innej opcji jak slalom - jeśli miganie długimi nie pomaga ;) Także niby się nie powinno, ale czasem warto wyprzedzać z prawej strony :P

*

Offline Teflon94

  • *****
  • 1271
  • Płeć: Mężczyzna
  • 特氟隆- Moje Chińskie oblicze
  • Sprzęt: Palm III , Psion Revo , Palm Centro
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2912 dnia: Listopad 05, 2009, 19:40:59 »
ale czasem warto wyprzedzać z prawej strony :P
Potwierdzam ja skuterem nie raz już z prawej wyprzedzałem , czasem też zdarzyło się ze chodnikiem też nie pogardziłem  :E
SE D750i -> Eten X800 - > Palm III -> Psion Revo -> Palm Centro - > Sony Ericsson K510i

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2913 dnia: Listopad 05, 2009, 19:50:01 »
ja staram się nie wyprzedzać z prawej, dopiero w wypadku zatoru zaczynam kombinować "objazd", np chodnikiem. Zdecydowanie staram się nie jeździć jak idiota między samochodami, szkoda by było sobie uszkodzić ciało dla paru urwanych sekund.

Za to bardzo mnie wnerwia taka oto np sytuacja, dojeżdzam na wolnobiegu do skrzyżowania, a tu jakiś inteligent wyprzedza mnie i hamuje mi przed nosem. Ehh, wystarczy zdjąć kominiarkę i kultura jazdy dla rowerzysty się kończy :P
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

Offline >>Devasto>>

  • ****
  • 543
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: I9000, Nexus7 3G
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2914 dnia: Listopad 05, 2009, 20:41:43 »
ale czasem warto wyprzedzać z prawej strony :P
Potwierdzam ja skuterem nie raz już z prawej wyprzedzałem , czasem też zdarzyło się ze chodnikiem też nie pogardziłem  :E

Gratuluję inteligencji. Normalnie masz czym szpanować ,respect... :sleepy:
Pozdr. Dev
Były MDA I, Dell X51v, MDA Pro, Palm TX, Samsung I600, Eclicto, Samsung I780, I5700, jest , I9000, PSP, ASUS eee 901, Kindle 3, Nexus7 3G

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2915 dnia: Listopad 05, 2009, 20:47:39 »
Ja raz jechałem autobusem - akurat przypadkiem i to była najlepsza jazda w moim życiu - autobus wyprzedzał ludzi z wylotu obok ronda właśnie przejeżdżając przez rondo, a potem na czerwonym (roboty drogowe) docisł gazu wyprzedzając wszystkie osobówki, a potem żeby nie zderzyć się z pojazdami z przeciwka zjechał właśnie na chodnik i tak kawałek popylał, potem wrócił na drogę i znowu gaz do dechy do przystanku :))

Stary Ikarus - ludźmi rzucało jak w Wesołym Miasteczku, ale miałem radochę :grin:

*

Offline y37

  • ***
  • 355
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2916 dnia: Listopad 05, 2009, 20:49:41 »
dobra wizard przyszedł

http://w296.wrzuta.pl/film/8vWIXVPonaM/mov004

w takim razie wraca do nadawcy  :-|
było: toshiba g900, htc wizard, nec mobilepro 900c, nokia e61, htc g1, iphone 3g,nokia n95,x10 mini pro,htc tynt II, htc g1, bb 9780

*

Offline gasnik

  • **
  • 238
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kocurek Ogórek
    • Oficjalna strona
  • Sprzęt: SGXcover2,Nokia N95 8GB,Creative Ziio 7"
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2917 dnia: Listopad 05, 2009, 20:52:48 »
Co to za program, ktory pokazuje info o baterii? (0:15)
Samsung Galaxy Xcover 2, Creative Ziio 7", Nokia N95 8GB, Dell Axim x50 + Socket SDSC 3E Rev.K, Dell Axim x50v + Socket SDSC 3e Rev. J, SiPix Pocket Printer A6,

*

Offline kuba1992i

  • **
  • 102
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Ace 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2918 dnia: Listopad 05, 2009, 20:53:27 »
dobra wizard przyszedł

http://w296.wrzuta.pl/film/8vWIXVPonaM/mov004

w takim razie wraca do nadawcy  :-|

U no to lipa, nie dość że czekałeś tyle czasu to popsuty jeszcze ;/

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2919 dnia: Listopad 05, 2009, 20:55:18 »
Co to za program, ktory pokazuje info o baterii? (0:15)
quickmenu
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2920 dnia: Listopad 05, 2009, 21:30:13 »
dobra wizard przyszedł

http://w296.wrzuta.pl/film/8vWIXVPonaM/mov004

w takim razie wraca do nadawcy  :-|

dostaje szumy przy nacisku. Myślisz że to taśma?
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2009, 21:32:27 wysłana przez Antej »

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2921 dnia: Listopad 05, 2009, 21:33:11 »
jak w mordę strzelił QM, podejrzewam, że to ROM Ham3r'a
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2922 dnia: Listopad 05, 2009, 21:39:46 »
dobra wizard przyszedł
http://w296.wrzuta.pl/film/8vWIXVPonaM/mov004
w takim razie wraca do nadawcy  :-|

A co, myślałeś że kupisz Wizarda i sprawny będzie?  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

MSPANC ;)

*

Offline Mixefr

  • ***
  • 331
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy sII, Nokia E90, N560, Samsung Q1b.
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2923 dnia: Listopad 05, 2009, 21:46:00 »
Jejku, vonski czytając twoje posty co chwila muszę odpalać google w poszukiwaniu tych Twoich akronimów  :E . Skąd Ty znasz takie rzeczy?
Dawno temu: Siemens SL45i, Nokia 9300, SPV M3000, SE P990i, HTC Universal, Samsung i780, Nokia E51, HTC Kaiser, iPhone 3G, SE P1i.

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2924 dnia: Listopad 05, 2009, 21:46:31 »
(...)ledwo zauważyłem jak mnie minął, miałem szczęście że spojrzałem w lusterko zanim zacząłem zjeżdzać na prawy pas...), po prostu zabija głupota, a nie prędkość, bo jak jest dobra droga i warunki są to moim zdaniem można spokojnie jechać szybciej

No jeden mistrz ujeżdżający daewoo espero niedawno sprawił mi prezent w postaci zjazdu na mój pas ruchu. Policja bez wątpliwości stwierdziła jego winę. Ludzie... Sprawdzenie czy pas na który chcemy wjechać jest wolny to obowiązek a nie łaska.  Jakbyś mu wyjechał - to byłaby Twoja wina... A wpływ prędkości samochodu któremu drogę zajedziesz to możesz sobie w sądzie udowadniać (sukcesów nie wróżę)


A jak jechałeś 160 Matizem (pewnie po tuningu), czyli samochodem wyższym niż szerszym,toczącym się na oponkach 135x70R13 (i hamulcami mieszczącymi się pod tymi 13calowymi felusiami) z zawieszeniem pasującym co najwyżej do wózka golfowego, to GRATULUJĘ  :ok: :E
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2009, 21:48:04 wysłana przez Adamerso »

*

Offline damkol

  • ****
  • 837
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tajne przez poufne.
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2925 dnia: Listopad 05, 2009, 22:27:24 »
Przysłowiowo "oplułem monitor" - udał Ci się żarcik Adamerso :)
Miałem ostatnio okazję oglądać "sztukę dla sztuki" - Fiat 126p, czyli popularny maluch,
tylko że z silnikiem Audi S3. Z zewnątrz zero zmian. Za przeproszeniem - trzeba mieć
nieźle [autocenzura] w główce, żeby tym jeździć.
Lost in universe.

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2926 dnia: Listopad 05, 2009, 22:38:17 »
Ja jeździłem ostatnio normalnym S3 i nawet do tego trzeba mieć "nieźle [autocenzura] w główce" zeby nie skończyć na jakimś słupie ;) W budzie z malacza sobie tego nie wyobrażam...

Jejku, vonski czytając twoje posty co chwila muszę odpalać google w poszukiwaniu tych Twoich akronimów  :E . Skąd Ty znasz takie rzeczy?

Stary dobry usenet...

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2927 dnia: Listopad 05, 2009, 22:43:10 »
stalem sie posiadaczem odkurzacza rainbow :)

*

Offline mikolajasinski

  • 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond Touch ----> Motorola Milestone
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2928 dnia: Listopad 05, 2009, 22:55:37 »
Ja raz jechałem autobusem - akurat przypadkiem i to była najlepsza jazda w moim życiu - autobus wyprzedzał ludzi z wylotu obok ronda właśnie przejeżdżając przez rondo, a potem na czerwonym (roboty drogowe) docisł gazu wyprzedzając wszystkie osobówki, a potem żeby nie zderzyć się z pojazdami z przeciwka zjechał właśnie na chodnik i tak kawałek popylał, potem wrócił na drogę i znowu gaz do dechy do przystanku :))

Stary Ikarus - ludźmi rzucało jak w Wesołym Miasteczku, ale miałem radochę :grin:

http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1624869,wiadomosc.html

Jechałem parę minut po w/w wypadku przez te skrzyżowanie. Masakra. Tak właśnie bezmyślnie jeżdżą kierowcy autobusów. Wymuszają wiecznie pierszeństwo, bo w razie wypadku/ kolizji nic im się nie stanie. Argumenty w stylu: "muszą tak jeździć, bo inaczej się spóźnią na przystanek i obetną im premię", do mnie nie przemawiają. Ch...j mnie to obchodzi. Więszość kierowców autobusu myśli, że im wszystko wolno. Wystarczy pojeździć trochę po Wawie. Większość z nich powinny pozamykać. I piszę to z cała odpowiedzialnością. A komentarze w stylu" Przewiózł nas i było zaje.....ście" to dla mnie brak zdrowego rozsądku i tyle (nie mam na celu tu nikogo obrażać - przeczytałem i nie mogłem się oprzeć żeby nie odpisać).

Pozdrawiam.

*

Offline damkol

  • ****
  • 837
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tajne przez poufne.
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2929 dnia: Listopad 05, 2009, 23:05:04 »
Ja jeździłem ostatnio normalnym S3 i nawet do tego trzeba mieć "nieźle [autocenzura] w główce" zeby nie skończyć na jakimś słupie ;) W budzie z malacza sobie tego nie wyobrażam...

Eee tam, S3 fajne jest - takie w sam raz. Pojeździj sobie czymś co ma 1KM/1KG :)
Lost in universe.

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2930 dnia: Listopad 05, 2009, 23:07:24 »
dobra wizard przyszedł

http://w296.wrzuta.pl/film/8vWIXVPonaM/mov004

w takim razie wraca do nadawcy  :-|

jakiś taki dłuuuuuugi na filmie ten wizard :E nowszy model :E ?
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

olmeca

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2931 dnia: Listopad 05, 2009, 23:18:06 »
opanowany przez zle duchy nie mogace si z niego wydostac :evil:

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2932 dnia: Listopad 05, 2009, 23:18:44 »
Z WQVGA  :E

*

Offline y37

  • ***
  • 355
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2933 dnia: Listopad 05, 2009, 23:38:44 »
dobra wizard przyszedł

http://w296.wrzuta.pl/film/8vWIXVPonaM/mov004

w takim razie wraca do nadawcy  :-|

dostaje szumy przy nacisku. Myślisz że to taśma?

wlasnie nie wiem, jakby ktos mogl sie wypowiedziec szerzej
było: toshiba g900, htc wizard, nec mobilepro 900c, nokia e61, htc g1, iphone 3g,nokia n95,x10 mini pro,htc tynt II, htc g1, bb 9780

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2934 dnia: Listopad 06, 2009, 09:03:44 »
Ja raz jechałem autobusem - akurat przypadkiem i to była najlepsza jazda w moim życiu - autobus wyprzedzał ludzi z wylotu obok ronda właśnie przejeżdżając przez rondo, a potem na czerwonym (roboty drogowe) docisł gazu wyprzedzając wszystkie osobówki, a potem żeby nie zderzyć się z pojazdami z przeciwka zjechał właśnie na chodnik i tak kawałek popylał, potem wrócił na drogę i znowu gaz do dechy do przystanku :))

Stary Ikarus - ludźmi rzucało jak w Wesołym Miasteczku, ale miałem radochę :grin:

http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1624869,wiadomosc.html

Jechałem parę minut po w/w wypadku przez te skrzyżowanie. Masakra. Tak właśnie bezmyślnie jeżdżą kierowcy autobusów. Wymuszają wiecznie pierszeństwo, bo w razie wypadku/ kolizji nic im się nie stanie. Argumenty w stylu: "muszą tak jeździć, bo inaczej się spóźnią na przystanek i obetną im premię", do mnie nie przemawiają. Ch...j mnie to obchodzi. Więszość kierowców autobusu myśli, że im wszystko wolno. Wystarczy pojeździć trochę po Wawie. Większość z nich powinny pozamykać. I piszę to z cała odpowiedzialnością. A komentarze w stylu" Przewiózł nas i było zaje.....ście" to dla mnie brak zdrowego rozsądku i tyle (nie mam na celu tu nikogo obrażać - przeczytałem i nie mogłem się oprzeć żeby nie odpisać).

Pozdrawiam.
A mnie "ch... obchodzi", że ludzie nie stosują się do zasad ruchu i nie ustępują autobusom. Autobusy powinny mieć zawsze pierwszeństwo, jak nie mają to potem widać jak muszą szaleć, by zdążyć (szczególnie przy robotach drogowych). Jak sam jeździłem jeszcze autobusem to zawsze wkurzało mnie spóźnianie się na przesiadki przez to, że ludzie nie chcieli ustąpić wyjazdu z przystanku, czy zakrętu.
Dlatego tak, ostatnio "przewiózł nas i było zaje...ście" i oby tak dalej :ok:

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2935 dnia: Listopad 06, 2009, 09:21:41 »
A jak jechałeś 160 Matizem (pewnie po tuningu), czyli samochodem wyższym niż szerszym,toczącym się na oponkach 135x70R13 (i hamulcami mieszczącymi się pod tymi 13calowymi felusiami) z zawieszeniem pasującym co najwyżej do wózka golfowego, to GRATULUJĘ  :ok: :E

wtedy akurat prowadziłem astre kumpla, a co do matiza to weź się nie śmiej, bo wbrew pozorom taki zły nie jest, mój jest nie tiuningowany i 150km/h nim wyciagnałem na autostradzie i bez żadnych problemów się jechało z taką prędkościa :P

*

Offline >>Devasto>>

  • ****
  • 543
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: I9000, Nexus7 3G
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2936 dnia: Listopad 06, 2009, 09:38:21 »
Ja jeździłem ostatnio normalnym S3 i nawet do tego trzeba mieć "nieźle [autocenzura] w główce" zeby nie skończyć na jakimś słupie ;) W budzie z malacza sobie tego nie wyobrażam...

Eee tam, S3 fajne jest - takie w sam raz. Pojeździj sobie czymś co ma 1KM/1KG :)

Pojeździj czymś, co ma 0,5KM/1KG i 4 kółka (bo w motocyklach taki stosunek mocy do masy to normalka), a już będzie dobrze, bo 1KM/1KG, to chyba tylko w bolidach F1 ;)
Pozdr. Dev
Były MDA I, Dell X51v, MDA Pro, Palm TX, Samsung I600, Eclicto, Samsung I780, I5700, jest , I9000, PSP, ASUS eee 901, Kindle 3, Nexus7 3G

*

Offline damkol

  • ****
  • 837
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tajne przez poufne.
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2937 dnia: Listopad 06, 2009, 10:41:29 »
No nie tylko, mam znajomka który startuje w wyścigach na 1/4 mili - Audi A6 Avant Quattro. Oczywiście wszelakie nitro, turbo itp.
na pokładzie, do tego spala kerozynę, a bieżnik ma miękki jak guma do żucia ;) Jak nie trudno się domyślić, wnętrze też pozbawione
wszystkiego co zbędne. Dla lubiących szybką jazdę niezapomniane przeżycia :)
Lost in universe.

*

Offline >>Devasto>>

  • ****
  • 543
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: I9000, Nexus7 3G
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2938 dnia: Listopad 06, 2009, 10:50:20 »
No nie tylko, mam znajomka który startuje w wyścigach na 1/4 mili - Audi A6 Avant Quattro. Oczywiście wszelakie nitro, turbo itp.
na pokładzie, do tego spala kerozynę, a bieżnik ma miękki jak guma do żucia ;) Jak nie trudno się domyślić, wnętrze też pozbawione
wszystkiego co zbędne. Dla lubiących szybką jazdę niezapomniane przeżycia :)
Dla ich portfeli zapewne też.. ;)
Jednym słowem zabawa dla wybranych.. :ohreally:
Pozdr. Dev
Były MDA I, Dell X51v, MDA Pro, Palm TX, Samsung I600, Eclicto, Samsung I780, I5700, jest , I9000, PSP, ASUS eee 901, Kindle 3, Nexus7 3G

*

Offline mikolajasinski

  • 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond Touch ----> Motorola Milestone
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2939 dnia: Listopad 06, 2009, 11:26:10 »
Cytuj
A mnie "ch... obchodzi", że ludzie nie stosują się do zasad ruchu i nie ustępują autobusom. Autobusy powinny mieć zawsze pierwszeństwo, jak nie mają to potem widać jak muszą szaleć, by zdążyć (szczególnie przy robotach drogowych). Jak sam jeździłem jeszcze autobusem to zawsze wkurzało mnie spóźnianie się na przesiadki przez to, że ludzie nie chcieli ustąpić wyjazdu z przystanku, czy zakrętu.
Dlatego tak, ostatnio "przewiózł nas i było zaje...ście" i oby tak dalej :ok:

Może masz rację. Kierowcy samochodów też nie zachowują się fair nie ustępując autobusom. Ale usprawiedliwianie łamania przepisów przez  kogokolwiek nie jest w porządku. Często swoimi "szaleństwami" na drodze zagrażają życiu innych ludzi. Robią to bo czują się bezpieczniej w większym pojeździe i w razie kolizji są na pozycji wygranej (podobnie jak kierowcy TIR-ów). Wjeżdżanie na skrzyżowanie na czerwonym świetle, czy jazda po chodniku to nie są chyba rozsądne rzeczy. Ciekawe co by się stało gdyby pod koła autobusu jadącego po chodniku wpadł człowiek. Nikt nie usprawiedliwiał by kierowcy, że musi zdążyć na czas bo Jan Kowalski musi zdążyć na przesiadkę.

Reasumując autobusy powinny być "uprzywilejowane" i pozostali kierowcy powinni traktować ich jak równoprawnych użytkowników dróg a nie jak "zawalidrogi", które trzeba najszybciej ominąć. Jednak to nie usprawiedliwia wyczynów kierowców autobusów. Ciekawe jak byś zareagował widząc osobówkę pędzącą po chodniku. Jak każdy normalny człowiek popukał byś się zapewne w czoło i nawyzywał kierowce w myślach, ale jazda w taki sposób autobusem jest jak najbardziej OK.