Podziel sie swoja radoscia

  • 16501 Odpowiedzi
  • 1537781 Wyświetleń

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline kao3991

  • **
  • 157
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC BlueAngel, HTC Universal
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2640 dnia: Październik 16, 2009, 17:01:22 »
Dzisiaj listonosz mi kolejną radość przyniósł: słuchawki Koss Spark Plug :D Wiem, że głupotka, ale naprawdę przesiadka z chińczyków za 10zł na kossy to duży skok :)

*

Offline zajac

  • ****
  • 742
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS III Black
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2641 dnia: Październik 16, 2009, 17:50:18 »
Dzisiaj listonosz mi kolejną radość przyniósł: słuchawki Koss Spark Plug :D Wiem, że głupotka, ale naprawdę przesiadka z chińczyków za 10zł na kossy to duży skok :)

rozumiem ze kupowałeś na alledrogo? od jakiego sprzedawcy? bo właśnie tez się nad nimi zastanawiam, ale boje się ze podróbkę kupie...

*

Offline Edwardo

  • **
  • 213
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Diamond
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2642 dnia: Październik 16, 2009, 17:55:06 »
Kolejni maszerujacy frankensztajny z wystajacymi elementami z uszu wsrod naszego spoleczenstwa?
Koss Spark Plug sśją

*

Offline zajac

  • ****
  • 742
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS III Black
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2643 dnia: Październik 16, 2009, 17:58:58 »
Kolejni maszerujacy frankensztajny z wystajacymi elementami z uszu wsrod naszego spoleczenstwa?
Koss Spark Plug sśją

Ta wypowiedzią pokazujesz swój poziom inteligencji... ps. naucz się pisać po polsku.

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2644 dnia: Październik 16, 2009, 18:57:19 »
Chałwa jest boska :))

*

Offline kao3991

  • **
  • 157
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC BlueAngel, HTC Universal
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2645 dnia: Październik 16, 2009, 19:00:24 »
Cytuj
rozumiem ze kupowałeś na alledrogo? od jakiego sprzedawcy? bo właśnie tez się nad nimi zastanawiam, ale boje się ze podróbkę kupie...
http://allegro.pl/show_user.php?uid=13549693 - to sklep, więc podróbek raczej nie sprzedają ;) Przynajmniej mam taką nadzieję :E
Cytuj
Kolejni maszerujacy frankensztajny z wystajacymi elementami z uszu wsrod naszego spoleczenstwa?
Koss Spark Plug sśją
Rozumiem że kolega woli ziomków w spodniach z krokiem przy kostkach, co to słuchają hiphopu i techno na głośniczkach superwypasionych sonyericssonów?
Nie, nie mam nic ani do hiphopu, ani do techno (chociaż ani jednego ani drugiego nie potrafię słuchać), ani do spodni z krokiem przy kostkach (mimo że nie potrafię w nich chodzić).
Przeszkadzają Ci słuchawki? masz jakąś słuchawkofobię? :E Moim zdaniem grają bardzo ładnie i nie mam pojęcia dlaczego Twoim zdaniem "sśją" :P

*

Offline cataractyt

  • ***
  • 269
  • Fillucas
  • Sprzęt: Lumia 930, iPhone 4s, Meizu MX4
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2646 dnia: Październik 16, 2009, 19:13:17 »
Jezu, no po prostu Edwardo wyraził swoją opinię co do tych słuchawek - co jak co, gumki w nich są wieeelkie.

Kossy dla mnie też ssaczą. Są tak masakrycznie niewygodne, grają o wiele gorzej od chociażby EP-630 od Creative (nie wspominając rodzimych pchełek od Meizu) do tego się mi szybko rozwaliły, a serwis gwarancyjny jest tak cienki, że mi odesłali słuchawki, które i tak się tydzień później rozwaliły.

Co do radości, to 5 z matmy :)

*

Offline martex

  • **
  • 125
  • Płeć: Mężczyzna
  • פארוואס זענען איר לייענען?
    • Pdanews.pl
  • Sprzęt: HTC Desire, iPad 3G, Iphone 3g 8GB
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2647 dnia: Październik 16, 2009, 19:29:46 »

*

Offline ahk

  • 3
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2648 dnia: Październik 16, 2009, 19:50:08 »
tytonie przyszly :grin: i zamowilem sobie jakiegos skina do iPhona ktorego nie mam rofl

*

Offline woof

  • ****
  • 761
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: różnie
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2649 dnia: Październik 16, 2009, 20:01:16 »
nowa DUŻA bateria do X31 :mrgreen:


*

Offline cataractyt

  • ***
  • 269
  • Fillucas
  • Sprzęt: Lumia 930, iPhone 4s, Meizu MX4
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2650 dnia: Październik 16, 2009, 20:07:23 »
ahk, nie masz lat na tytonie!
Herbale możesz tylko jarać :P :ok:

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2651 dnia: Październik 16, 2009, 20:17:07 »
Generalnie pozbylem sie ostatniej wiezi z wm, nostalgicznego i600 od ktorego tak naprawde zaczalem dlubanie w wm. W koncu jestem wolnym czlowiekiem, ktory nie bedzie znal juz braku ramu, powolnego dzialania etc :swirus: to moja nowa radosc :)



A i zanabylem normalny telefon majacy normalne gabaryty - E51 :) ale dlugo chyba u mnie nie pobedzie, sprzedam moze i kupie wypasionego DumbFona ktory bedzie slitasny :E



Windows Mobile - nie mowie zegnaj, ale do zobaczenia :ok: (nie predko)...
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2009, 20:18:57 wysłana przez beju »
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline martex

  • **
  • 125
  • Płeć: Mężczyzna
  • פארוואס זענען איר לייענען?
    • Pdanews.pl
  • Sprzęt: HTC Desire, iPad 3G, Iphone 3g 8GB
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2652 dnia: Październik 16, 2009, 20:46:12 »
beju ale jako "zaawansowany telefon" polecasz i600?

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2653 dnia: Październik 16, 2009, 21:12:55 »
beju ale jako "zaawansowany telefon" polecasz i600?

Nie wiem jak beju, ale ja polecam. Wygodny, stabilny, długo trzyma na baterii. :)

BTW beju jak się sprawdza G1? Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad nim. Da się na tym wygodnie przeglądać www, pisać testy, obsługiwać e-mail? PIM działa dobrze? Nie ma problemów z pl literkami? ;)

*

Offline martex

  • **
  • 125
  • Płeć: Mężczyzna
  • פארוואס זענען איר לייענען?
    • Pdanews.pl
  • Sprzęt: HTC Desire, iPad 3G, Iphone 3g 8GB
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2654 dnia: Październik 16, 2009, 21:17:41 »
g1 się sprawuje świetnie, przeglądanie neta jest wygodne, klawiaturka cudna, a mail pomysłowy. Kalendarz i kontakty bardzo ciekawe i wygodne. Aczkolwiek mi bardzo się podoba Hero, bo właśnie pare dni temu  zainstalowałem system od hero na g1.

*

Offline ahk

  • 3
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2655 dnia: Październik 16, 2009, 21:18:33 »
ahk, nie masz lat na tytonie!
Herbale możesz tylko jarać :P :ok:
pyyyszna kawa

tez dzis 5 z matmy :DDD

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2656 dnia: Październik 16, 2009, 21:35:47 »
BTW beju jak się sprawdza G1? Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad nim. Da się na tym wygodnie przeglądać www, pisać testy, obsługiwać e-mail? PIM działa dobrze? Nie ma problemów z pl literkami? ;)

Hmmm Przeglądać się www da dość fajnie, nie jest to WVGA ale dzięki temu że strony się renderują szybko i "całe" to jest to przyjemne.
Co do pisania - po przyzwyczajeniu się do qwerty piszę już z zamkniętymi oczami. Ale wygodniej się pisze z większą baterią, zwykła sprawia że telefon jest "chudy". Email, mając konto na Gmail to po prostu bajka, push + pełna synchronizacja :) PIM to samo - wszystko OTA, o niczym nie musisz pamiętać. "Samo-się-robi" - tak można podsumować PIM w Androidzie. A z pl literkami jest tak że wystarczy dograć inny layout klawiatury i masz pod alt+litera :)
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2657 dnia: Październik 16, 2009, 21:43:51 »
Hmm... A z kontem e-mail na innym serwerze i synchronizacją z Outlookiem są jakieś problemu?
Android musi mieć cały czas aktywne połączenie z siecią aby działać w pełni prawidłowo? Jaki minimalny pakiet internetowy powinno się wykupić?

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2658 dnia: Październik 16, 2009, 21:52:54 »
Hmm... A z kontem e-mail na innym serwerze i synchronizacją z Outlookiem są jakieś problemu?
Android musi mieć cały czas aktywne połączenie z siecią aby działać w pełni prawidłowo? Jaki minimalny pakiet internetowy powinno się wykupić?

Może przenieśmy rozmowę do działu Androida lub na PW by nie zaśmiecać wątku :ok:
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2659 dnia: Październik 17, 2009, 12:37:06 »
W koncu jestem wolnym czlowiekiem, ktory nie bedzie znal juz braku ramu, powolnego dzialania etc

Dziwne, a ja mam WM w Tosi i też nie znam braku ramu, powolnego działania... :P

*

Offline Evendim

  • NerD
  • ****
  • 583
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lewy brzeg warszawa
    • Polish Xbox Community
  • Sprzęt: Lumia 800 ,hx4700, itouch 2g, kindle3, Acer a100
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2660 dnia: Październik 17, 2009, 12:45:36 »
G1 - 600 PLN
TG01 - 1300 PLN

nie planuje płacić dwa razy więcej za płynne działanie :P
Evendim na prezydenta!

*

Offline arti4-92

  • **
  • 155
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2661 dnia: Październik 17, 2009, 12:48:26 »
Zdobyłem TapWave Zodiac2  Jestem szczęśliwy jak nigdy  :mrgreen:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2017, 11:46:52 wysłana przez arti4-92 »

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2662 dnia: Październik 17, 2009, 12:51:50 »
G1 - 600 PLN
TG01 - 1300 PLN

nie planuje płacić dwa razy więcej za płynne działanie :P

Hmmm, nowy G1 za 600? Gdzie? chętnie kupię ;)

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2663 dnia: Październik 17, 2009, 12:52:01 »
Dziwne, a ja mam WM w Tosi i też nie znam braku ramu, powolnego działania... :P

do póki nie wyjdzie hiper mega tacz floł wersja 666 by satan coocked by mefistozło...
To tylko kwestia czasu kiedy to nastąpi :evil:

vonski: za 750 już kupisz nowego...
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline Evendim

  • NerD
  • ****
  • 583
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lewy brzeg warszawa
    • Polish Xbox Community
  • Sprzęt: Lumia 800 ,hx4700, itouch 2g, kindle3, Acer a100
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2664 dnia: Październik 17, 2009, 13:09:18 »
G1 - 600 PLN
TG01 - 1300 PLN

nie planuje płacić dwa razy więcej za płynne działanie :P

nie mówiłem o nowych a o średnich cenach uzyskiwaych na allegro :P

Hmmm, nowy G1 za 600? Gdzie? chętnie kupię ;)
Evendim na prezydenta!

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2665 dnia: Październik 17, 2009, 13:54:27 »
Dziwne, a ja mam WM w Tosi i też nie znam braku ramu, powolnego działania... :P
do póki nie wyjdzie hiper mega tacz floł wersja 666 by satan coocked by mefistozło...
To tylko kwestia czasu kiedy to nastąpi :evil:

Każdy sprzęt można zarżnąć głupim softem. TF3D nie używałem i nie używam. Dobra, koniec OT.

*

Offline fokstrot

  • ****
  • 949
  • Sprzęt: BB 9780 pin: 26791dc9
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2666 dnia: Październik 17, 2009, 15:00:37 »
Jezu, no po prostu Edwardo wyraził swoją opinię co do tych słuchawek - co jak co, gumki w nich są wieeelkie.

Kossy dla mnie też ssaczą. Są tak masakrycznie niewygodne, grają o wiele gorzej od chociażby EP-630 od Creative (nie wspominając rodzimych pchełek od Meizu) do tego się mi szybko rozwaliły, a serwis gwarancyjny jest tak cienki, że mi odesłali słuchawki, które i tak się tydzień później rozwaliły.
uzywam koss the plug /wiec praktycznie to samo/. uszu raczej nie mam wielkich i o dziwo gumki wcale nie sa wielkie /moze masz male uszy?/
niewygodne? sciskam gabki, wsadzam sluchawki do ucha i gdyby nie muzyka zapominam ze cos mam.
uzywam ich juz ponad 1,5 roku i jedyna ich wada jest dla mnie niemozliwosc dokupienia gabek, ktore jednak z czasem sie zuzywaja
ps. czasem mam takich klientow, ktorzy przynosza sprzet elektroniczny i dziwia sie, ze nie dziala. no tak bywa jak sie na niego woda wylewa /to tak apropo twoich zniszczonych 2 par sluchawek. gdbym swoich nie uzywal w tak niedbaly sposob moglbym uwierzyc, ze cos z ich jakoscia jest nie tak/
Dell X50v/Bt-359 --> BB

*

Offline Edwardo

  • **
  • 213
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Diamond
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2667 dnia: Październik 17, 2009, 15:33:49 »
Ta wypowiedzią pokazujesz swój poziom inteligencji... ps. naucz się pisać po polsku.
Za to Pan, Panie zajac, uzyskal poziom enteligencji pozwalający okreslic poziom drugiego czlowieka na podstawie jego jednej, pisemnej(!), dwuzdaniowej(!) wypowiedzi. Pozazdroscic.
PS.  Nie mow mi co mam robic.


Rozumiem że kolega woli ziomków w spodniach z krokiem przy kostkach, co to słuchają hiphopu i techno na głośniczkach superwypasionych sonyericssonów?
Nie, nie mam nic ani do hiphopu, ani do techno (chociaż ani jednego ani drugiego nie potrafię słuchać), ani do spodni z krokiem przy kostkach (mimo że nie potrafię w nich chodzić).
Przeszkadzają Ci słuchawki? masz jakąś słuchawkofobię? :E Moim zdaniem grają bardzo ładnie i nie mam pojęcia dlaczego Twoim zdaniem "sśją" :P
Dlaczego sadzisz, ze wole ziomkow z krokiem przy kostkach?
Tak na prawde wole szczuple brunetki o niebieskich oczach i sportowym biuscie. Dla mnie nie gra roli, firma elektroniczna jakiej uzywaja. Powaznie.
Wyrazilem swoja opinie na temat Plugow Koss. Duzo ludzi wyglada dla mnie w tym sprzecie ja franki z powbijanymi elektrodami w uszy.
No a co najwazniejsze, swa jakoscia odwzorowania tego co powinno poleciec z kabelka, siegaja w strone dna.
Dziwie sie tez ze kupujesz ten sprzet, bo on wlasnie przeznaczony jest dla typu muzyki i obnoszenia sie jaki reprezentuja osobniki w 20 lentich bmw z 4 subami i 1 gwizdkiem. Polecam wypowiedz jednego z userow plugow.



Napisane: Październik 17, 2009, 15:23:01
Chałwa jest boska :))
Potwierdzam. Tylko ta bez dodatkow, bez rodzynke orzech itd. Mnie najbardziej utkwily w pamieci smaki za czasow prlu, gdzie kupowalo sie (jak byla;)) na wage.
Kiedys tez moj ojciec z turcji razem z futrami;]  przytachczyl calkiem pokzny kawal chalwy. mniami

*

Offline wojnest

  • **
  • 229
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2668 dnia: Październik 17, 2009, 16:09:53 »
No co ty, :] chałwa z orzechami jest lepsza niż zwykła :proud:

*

Offline cataractyt

  • ***
  • 269
  • Fillucas
  • Sprzęt: Lumia 930, iPhone 4s, Meizu MX4
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2669 dnia: Październik 17, 2009, 16:36:09 »
Jezu, no po prostu Edwardo wyraził swoją opinię co do tych słuchawek - co jak co, gumki w nich są wieeelkie.

Kossy dla mnie też ssaczą. Są tak masakrycznie niewygodne, grają o wiele gorzej od chociażby EP-630 od Creative (nie wspominając rodzimych pchełek od Meizu) do tego się mi szybko rozwaliły, a serwis gwarancyjny jest tak cienki, że mi odesłali słuchawki, które i tak się tydzień później rozwaliły.
uzywam koss the plug /wiec praktycznie to samo/. uszu raczej nie mam wielkich i o dziwo gumki wcale nie sa wielkie /moze masz male uszy?/
niewygodne? sciskam gabki, wsadzam sluchawki do ucha i gdyby nie muzyka zapominam ze cos mam.
uzywam ich juz ponad 1,5 roku i jedyna ich wada jest dla mnie niemozliwosc dokupienia gabek, ktore jednak z czasem sie zuzywaja
ps. czasem mam takich klientow, ktorzy przynosza sprzet elektroniczny i dziwia sie, ze nie dziala. no tak bywa jak sie na niego woda wylewa /to tak apropo twoich zniszczonych 2 par sluchawek. gdbym swoich nie uzywal w tak niedbaly sposob moglbym uwierzyc, ze cos z ich jakoscia jest nie tak/

Większość  czasu spędzam w tzw. "biegu" (szkoła ->dom -> rower -> druga szkoła) zwykle ze słuchawkami w uszach i czego oczekuję od słuchawek, to PANCERNEGO wykonania. Dla mnie te słuchawki były tragiczne i tyle.
Dlatego u mnie słuchawki długo nie żyją. Swoją drogą nie wiem jak u Was, ale dla mnie akurat bass odgrywa najmniejszą rolę. Ważna jest dla mnie czystość dźwięku i możliwość rozpoznania w utworze instrumentów (a nie zagłuszony łomot) (w końcu szkołę muzyczną też mam ukończoną).


Jednak na Sennheisery jakoś nie narzekam.

EOT!