Podziel się swoim smutkiem :(

  • 5513 Odpowiedzi
  • 638622 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

brahmin

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4740 dnia: Maj 13, 2013, 07:45:38 »
Mam gupika zoofila  i do tego homosia :mrgreen: . Własny odchów niestety .
Zamiast zajmować się piękną dokupioną niedawno gupiczką (co nie jest jego matką ) zaleca się do panów neonek .
Na szczęście żona dokupiła nowego normalnego samczyka . Może się czegoś od niego nauczy  hihi .

I akwariowa radość połączona ze smutkiem do tego "ciężarna krewetka" Amano , niestety nie doczekam się młodych krewetek jak co bo nie mam jak stworzyć im mikro morskiego akwarium, aby miały sie jak przeobrazić z larw do postaci dorosłej, jak się wyklują z jajek  .

l

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4741 dnia: Maj 13, 2013, 12:36:12 »
Kurde, ale masakra - przeczytałem cały post, ze zrozumieniem :)
Normalnie czad :D
Nienawidzę Androida!

*

brahmin

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4742 dnia: Maj 13, 2013, 15:31:59 »
Moze jednak bolesne jak diabli zastrzyki z witamin pomagaja mi :E .

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4743 dnia: Maj 13, 2013, 17:30:36 »
mail o treści: "Morzna porść o konktakt"

 :-?
"polska tródny jenzyka"

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4744 dnia: Maj 14, 2013, 19:39:24 »
Mój smutek polega na tym, że dziś upadł mi laptop i w sumie nic mu się nie stało ale ma teraz kilka rys, a przed upadkiem wyglądał jak nowy. Najgorsze jest to, że właśnie miałam go zamiar wystawić na allegro i sprzedać a teraz o dobrej cenie mogę zapomnieć.

*

Offline kafar55

  • **
  • 187
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S 8GB
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4745 dnia: Maj 14, 2013, 19:58:14 »
Mój smutek polega na tym, że dziś upadł mi laptop i w sumie nic mu się nie stało ale ma teraz kilka rys, a przed upadkiem wyglądał jak nowy. Najgorsze jest to, że właśnie miałam go zamiar wystawić na allegro i sprzedać a teraz o dobrej cenie mogę zapomnieć.

 Online ritalato123

    Newbie
    Wiadomości: 0

Data rejestracji:
    Dzisiaj o 19:27:20

I specjalnie po to założyłaś na naszym portalu konto?: :E
Łączę się z Tobą w bUlu  :D
Hp Ipaq h1940 -> E-ten Glofish X500 -> HTC Kaiser -> HTC Touch Diamond -> HTC Rhodium -> SE Ck13i -> iPhone 3G 16GB -> Nokia 5530 -> HTC HD2 -> SE Neo V -> HTC Mozart -> HTC HD2 -> Nokia n8 -> Samsung Galaxy S -> ZTE Grand X In -> HTC Desire -> S Galaxy S

*

Offline WaFel1985

  • ****
  • 979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XIAOMI MI4S ;SGS3;2x6310i;SeLWW
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4746 dnia: Maj 14, 2013, 20:36:38 »
smutek na dzisiaj.Zmarła moja matka chrzestna...dopiero maj a już straciłem w tym roku dwie bliskie osoby...

*

don.kamillo

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4747 dnia: Maj 15, 2013, 07:15:56 »
Mój smutek polega na tym, że dziś upadł mi laptop i w sumie nic mu się nie stało ale ma teraz kilka rys, a przed upadkiem wyglądał jak nowy. Najgorsze jest to, że właśnie miałam go zamiar wystawić na allegro i sprzedać a teraz o dobrej cenie mogę zapomnieć.

 Online ritalato123

    Newbie
    Wiadomości: 0

Data rejestracji:
    Dzisiaj o 19:27:20

I specjalnie po to założyłaś na naszym portalu konto?: :E
Łączę się z Tobą w bUlu  :D
Nie, to tylko ukryta oferta sprzedaży :]

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4748 dnia: Maj 16, 2013, 04:27:39 »
Mój smutek polega na tym, że dziś upadł mi laptop i w sumie nic mu się nie stało ale ma teraz kilka rys, a przed upadkiem wyglądał jak nowy. Najgorsze jest to, że właśnie miałam go zamiar wystawić na allegro i sprzedać a teraz o dobrej cenie mogę zapomnieć.


Generalnie mogę się zamienić na takiego po upadku z kilkoma rysami i na dodatek nie działającego.
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline qwerty90

  • **
  • 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Nexus 4
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4749 dnia: Maj 16, 2013, 21:02:25 »
Ja to mam pecha. Niedawno kupiłem sobie wymarzony sprzęt - HTC desire s i okazało się że trafiłem na gorszą wersję, o której do tej pory w ogóle nie słyszałem  :undecided: . Konkretnie chodzi o to że wyszły dwie wersje: z ekranem od sony oraz drugi tak zwany Hitachi. Przez to że mam ten 2 ekran to ... Nie mogę wgrywać androida powyżej 4.0.4  :-|
Htc Tytn II ->-> Magic->HTC TP 2 -> 6300 -> S avila -> xperia x8->x10 -> k550i-> ->Hd2 -> e52 -> SGS -> iphone 3g -> iphone 4 -> Samsung delphi ->ace -> Galaxy Nexus ->Note->One S->Se LWW-> SGS 2->Desire HD->defy->Desire S->S2->HTC One S

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4750 dnia: Maj 17, 2013, 07:25:35 »
Pytanie tylko po co Ci android powyżej 4.0.4 ?
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

don.kamillo

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4751 dnia: Maj 17, 2013, 07:28:35 »
Jest kilka różnic i ułatwień w JB. Chyba też działa szybciej.

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4752 dnia: Maj 17, 2013, 08:13:33 »
Chcies pocwaniaczyc, wyrywajac okazje na allegro, a to ktos inny okazal sie Sprite. Zycie.

*

don.kamillo

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4753 dnia: Maj 17, 2013, 08:22:52 »
Brahmin przejął konto Anteja?

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4754 dnia: Maj 17, 2013, 08:24:18 »
A ja pierwsze słysze, żeby ekran miał wpływ na kompilację Androida...  :ohreally:

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4755 dnia: Maj 17, 2013, 08:32:10 »
Może chodzi o kontroler od dotyku.
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline Trolu

  • **
  • 142
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG P920, Nexus 4
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4756 dnia: Maj 17, 2013, 13:30:59 »
Jest kilka różnic i ułatwień w JB. Chyba też działa szybciej.

Mając sprzęt taki a nie inny mógłbyś w kilku słowach opisać jak od strony interfejsu wyglądają zmiany? Dodano jakieś cudowne funkcje, rewolucyjne rozwiązania itp? Jedyne z czym mi się JB kojarzy to z projektem Butter. Z tego co zauważyłem to tweaki Project Butter na ICS robione przez pasjonatów to nic innego jak ogólnie: pogrzebanie w jednym pliku (usunięcie jednej linii) i zarchiwizowanie innego plus... To samo mogę w P920 zrobić i zrobiłem. Interfejs działa płynniej, ale konsumpcja baterii też jest szybsza.

Porównując na szybko L9 (4.1) brata i mój P920 (4.0) ciężko mi jest dostrzec różnice. Kilka graficznych detali pozmienianych, a wydajność sprzętów identyczna.

---------------------
Smutek na dziś: poczytałem testy i wychodzi na to, że Tegra 3 to zabytek, dwujajowy S4 z Adreno 225 jest tak samo wydajny (a może nawet ciut bardziej) jak Tegra 3... Wychodzi na to, że raczej jestem skazany na kupno Nexusa by zanotować znaczący skok technologiczny.
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2013, 13:51:32 wysłana przez Trolu »

*

don.kamillo

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4757 dnia: Maj 17, 2013, 14:07:06 »
Piszesz to z jakimś kąśliwym akcentem?

Podoba mi się w JB quicksettings, czego nie było w ICS. Akurat uważam, że to na ICS bateria działała krócej, niż na JB. W wyglądzie zmian oczywiście nie ma. Od JB jest Google Now, od przedwczorajszej prezentacji ma być po polsku. JB na tabletach posiada funkcję kont, ale to mało przydatne na telefonie, nie wyobrażam sobie, że ktoś korzysta z mojego telefonu.

Ale jeszcze inna strona: mentalność geeka, która zawsze pcha do posiadania najnowszego softu ;) Irracjonalna, niczym nieuzasadniona. I ta mentalność sprawia, że każde ograniczenie hardware graniczy z fizycznym bólem :P Myślisz, że dlaczego ludzie przesiadają się z SGS3 na SGS4, skoro prawie nie ma programów zdolnych wykorzystać ten potencjał?

*

Offline qwerty90

  • **
  • 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Nexus 4
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4758 dnia: Maj 17, 2013, 14:16:59 »
A więc tak:
Chcies pocwaniaczyc, wyrywajac okazje na allegro, a to ktos inny okazal sie Sprite. Zycie.
Co widzisz złego w tym, że kupiłem tanio telefon? Gdybyś ty miał do wyboru telefon za 800 zł i taki sam za 600 zł który byś wybrał? Desire s był planowany, bo po prostu jest najlepszy z 768 RAM w tym przedziale cenowym. Jedynym telefonem, który kupiłem "na handel" był HTC Desire HD, bo kupiłem go za jedyne 250 zł.

A ja pierwsze słysze, żeby ekran miał wpływ na kompilację Androida...  :ohreally:
I tutaj mój błąd. Nie chodziło o wyświetlacz, a o digitizer . Jaki wpływ ma na kompilację Androida? Nie wiem, ale po prostu tak jest (polecam poczytać o tym na xda, bo nie znam dokładniej odpowiedzi)

Pytanie tylko po co Ci android powyżej 4.0.4 ?

Tu masz odpowiedź :
Piszesz to z jakimś kąśliwym akcentem?

Podoba mi się w JB quicksettings, czego nie było w ICS. Akurat uważam, że to na ICS bateria działała krócej, niż na JB. W wyglądzie zmian oczywiście nie ma. Od JB jest Google Now, od przedwczorajszej prezentacji ma być po polsku. JB na tabletach posiada funkcję kont, ale to mało przydatne na telefonie, nie wyobrażam sobie, że ktoś korzysta z mojego telefonu.

Ale jeszcze inna strona: mentalność geeka, która zawsze pcha do posiadania najnowszego softu ;) Irracjonalna, niczym nieuzasadniona. I ta mentalność sprawia, że każde ograniczenie hardware graniczy z fizycznym bólem :P Myślisz, że dlaczego ludzie przesiadają się z SGS3 na SGS4, skoro prawie nie ma programów zdolnych wykorzystać ten potencjał?

A poza tym na internecie piszą, że na desire s leszpy jest JB niż ICS, a poza tym nie chce się cofać  :P
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2013, 14:29:41 wysłana przez qwerty90 »
Htc Tytn II ->-> Magic->HTC TP 2 -> 6300 -> S avila -> xperia x8->x10 -> k550i-> ->Hd2 -> e52 -> SGS -> iphone 3g -> iphone 4 -> Samsung delphi ->ace -> Galaxy Nexus ->Note->One S->Se LWW-> SGS 2->Desire HD->defy->Desire S->S2->HTC One S

*

don.kamillo

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4759 dnia: Maj 17, 2013, 14:23:04 »
qwerty, nie da się cofać do przodu :E

*

Offline Trolu

  • **
  • 142
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG P920, Nexus 4
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4760 dnia: Maj 17, 2013, 14:53:19 »
Piszesz to z jakimś kąśliwym akcentem?

Podoba mi się w JB quicksettings, czego nie było w ICS. Akurat uważam, że to na ICS bateria działała krócej, niż na JB. W wyglądzie zmian oczywiście nie ma. Od JB jest Google Now, od przedwczorajszej prezentacji ma być po polsku. JB na tabletach posiada funkcję kont, ale to mało przydatne na telefonie, nie wyobrażam sobie, że ktoś korzysta z mojego telefonu.

Ale jeszcze inna strona: mentalność geeka, która zawsze pcha do posiadania najnowszego softu ;) Irracjonalna, niczym nieuzasadniona. I ta mentalność sprawia, że każde ograniczenie hardware graniczy z fizycznym bólem :P Myślisz, że dlaczego ludzie przesiadają się z SGS3 na SGS4, skoro prawie nie ma programów zdolnych wykorzystać ten potencjał?

Nie, po prostu byłem ciekawy jakie są różnice w codziennym korzystaniu z JB w porównaniu z ICS. Uważam, że jeżeli ktoś "utknął" na 4.0.4 to nie ma co płakać. Gorzej jeżeli jest się geekiem i lubi się posiadać w menu napisany najwyższy numer wersji :). Czyli można powiedzieć, że JB to taki "service pack" dla ICS? Wyeliminowno niedociągnięcia i dodano kilka detali?

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4761 dnia: Maj 17, 2013, 15:03:04 »
Smutek na dziś: poczytałem testy i wychodzi na to, że Tegra 3 to zabytek, dwujajowy S4 z Adreno 225 jest tak samo wydajny (a może nawet ciut bardziej) jak Tegra 3... Wychodzi na to, że raczej jestem skazany na kupno Nexusa by zanotować znaczący skok technologiczny.
Nie trzeba było czytać, wystarczyło zapytać :P S4 Krait to najwydajniejszy dwurdzeniowec, a na takim CyanogeModzie to ja różnic między 4 a dwoma rdzeniami nie widzę- to i to zap***a jak mała rakieta. Zresztą tylko dlatego kupię Galaxy S4- żeby mieć Qualcomma z dopracowanym CM zamiast Exynosa.
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2013, 15:09:53 wysłana przez vonski »

*

don.kamillo

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4762 dnia: Maj 17, 2013, 15:07:43 »

Nie, po prostu byłem ciekawy jakie są różnice w codziennym korzystaniu z JB w porównaniu z ICS. Uważam, że jeżeli ktoś "utknął" na 4.0.4 to nie ma co płakać. Gorzej jeżeli jest się geekiem i lubi się posiadać w menu napisany najwyższy numer wersji :). Czyli można powiedzieć, że JB to taki "service pack" dla ICS? Wyeliminowno niedociągnięcia i dodano kilka detali?

Idealnie to ująłeś: service pack, jak windowsie. Coś poprawili, coś poknocili (słynny brak grudnia w kalendarzu jakiejś aplikacji). W zasadzie sam ICS był rewolucją, raczej długo takiej nie ujrzymy. Trzeba się przyzwyczaić do małych zmian ;)

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4763 dnia: Maj 19, 2013, 19:11:22 »
A ja ciągle 2,3... :P
I nie narzekam.

Połączone: Maj 19, 2013, 19:18:38
http://emerytury.wp.pl/kat,2752,title,Pieniadze-ktore-odkladasz-w-ZUS-nie-sa-twoje,wid,15652371,wiadomosc.html?ticaid=1109db

Nie wiem jak Wy ale ja zawsze to postrzegałem jako haracz lub kolejny podatek...
Teraz chociaż już przestają się z tym ukrywać i oficjalnie o tym mówią...
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2013, 19:18:38 wysłana przez daras28-82 »
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

brahmin

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4764 dnia: Czerwiec 07, 2013, 20:19:35 »
Brahmin przejął konto Anteja?

Nie .

*

Offline ziom5510

  • **
  • 188
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4765 dnia: Czerwiec 20, 2013, 18:14:51 »
W L9 Padło mi Wifi ( nie łączy i nie wyszukuje sieci)  To sie nacieszyłem jutro jedzie do serwisu , coś czuje że nie długo SGS do mnie zawita :mrgreen:
MOTOROLA EDGE 30 ULTRA 12/256 GB  Starlight White

*

Offline qwerty90

  • **
  • 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Nexus 4
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4766 dnia: Czerwiec 20, 2013, 18:35:19 »
E tam, jam masz gwarancje to bez problemu naprawią  :wink: Gorzej jak jej nie ma lub integrowałeś w system   :(
Htc Tytn II ->-> Magic->HTC TP 2 -> 6300 -> S avila -> xperia x8->x10 -> k550i-> ->Hd2 -> e52 -> SGS -> iphone 3g -> iphone 4 -> Samsung delphi ->ace -> Galaxy Nexus ->Note->One S->Se LWW-> SGS 2->Desire HD->defy->Desire S->S2->HTC One S

*

Offline ziom5510

  • **
  • 188
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4767 dnia: Czerwiec 20, 2013, 18:37:44 »
Nie ruszany 20b z t-mobile 4.1.2 nawet ROOTa nie było  :ok: Ale wkurzył mnie fakt że tak szybko coś siadło. Ni chce powtórki z DEFY

Ja nie kupuje telefonów bez gwarancji producenta i (paragonu , faktury )  :E
MOTOROLA EDGE 30 ULTRA 12/256 GB  Starlight White

*

Offline qwerty90

  • **
  • 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Nexus 4
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4768 dnia: Czerwiec 20, 2013, 18:43:56 »
Ja najczęściej kupuje bez a i tak żaden mi się nie uszkodził  :D
Htc Tytn II ->-> Magic->HTC TP 2 -> 6300 -> S avila -> xperia x8->x10 -> k550i-> ->Hd2 -> e52 -> SGS -> iphone 3g -> iphone 4 -> Samsung delphi ->ace -> Galaxy Nexus ->Note->One S->Se LWW-> SGS 2->Desire HD->defy->Desire S->S2->HTC One S

*

Offline dzikidawid

  • **
  • 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NOTE 2, TAB S 10,5, ONEPLUS ONE
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4769 dnia: Czerwiec 20, 2013, 19:05:52 »
Nie ruszany 20b z t-mobile 4.1.2 nawet ROOTa nie było  :ok: Ale wkurzył mnie fakt że tak szybko coś siadło. Ni chce powtórki z DEFY

Ja nie kupuje telefonów bez gwarancji producenta i (paragonu , faktury )  :E
Ja mam od marca i jest spokój. A Ty ile masz 2-3 tyg? :P
^^