Podziel się swoim smutkiem :(

  • 5513 Odpowiedzi
  • 638412 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4080 dnia: Listopad 27, 2012, 15:54:43 »
Skoro stoi po stronie winnego to tym bardziej trza lać chama to jeszcze pomogą jak sie poskarży.
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4081 dnia: Listopad 28, 2012, 17:14:49 »
Kupiłem na alledrogo digitizer do LG Swift dla dziecka z rodziny, zamontowałem i nie działa ;/
'Jeśli twoja religia warta jest zabijania zacznij proszę od siebie.' - Gerry Duggan

- Jak może przetrwać kraj, który karze podatkiem człowieka pracującego, a nagradza zasiłkiem dla bezrobotnych ludzi obijających się ... - Janusz Korwin - Mikke

*

Offline b7rabbitdj

  • ****
  • 846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Z ultra, Hazel, Smart, E61i, Q1, M300
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4082 dnia: Listopad 28, 2012, 18:07:07 »
HR próbowałeś?

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4083 dnia: Listopad 28, 2012, 19:01:35 »
HR próbowałeś?

Taa, nie działa ...
Pewnie digi walnięty :-|
'Jeśli twoja religia warta jest zabijania zacznij proszę od siebie.' - Gerry Duggan

- Jak może przetrwać kraj, który karze podatkiem człowieka pracującego, a nagradza zasiłkiem dla bezrobotnych ludzi obijających się ... - Janusz Korwin - Mikke

*

Offline b7rabbitdj

  • ****
  • 846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Z ultra, Hazel, Smart, E61i, Q1, M300
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4084 dnia: Listopad 28, 2012, 19:21:32 »
Albo coś na płycie jest upupione...

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4085 dnia: Listopad 29, 2012, 08:16:55 »
Jeżeli jest na płycie uwalone to już nie opłaca się tego robić... Chyba czas się rozejrzeć za czymś nowym ...
'Jeśli twoja religia warta jest zabijania zacznij proszę od siebie.' - Gerry Duggan

- Jak może przetrwać kraj, który karze podatkiem człowieka pracującego, a nagradza zasiłkiem dla bezrobotnych ludzi obijających się ... - Janusz Korwin - Mikke

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4086 dnia: Listopad 29, 2012, 15:49:25 »
Kupiłem na alledrogo digitizer do LG Swift dla dziecka z rodziny, zamontowałem i nie działa ;/

A jesteś pewien że to co kupiłeś działa?
Sprawdzałeś na innym egzemplarzu?
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4087 dnia: Listopad 29, 2012, 17:07:37 »
Kupiłem na alledrogo digitizer do LG Swift dla dziecka z rodziny, zamontowałem i nie działa ;/

A jesteś pewien że to co kupiłeś działa?
Sprawdzałeś na innym egzemplarzu?

Aktualnie czekam na kumpla, który takie cuś ma i wtedy będzie na 100 % wiadomo co jest nie tak ... Jeżeli płyta to może upoluje coś innego dla dzieciaka :)
'Jeśli twoja religia warta jest zabijania zacznij proszę od siebie.' - Gerry Duggan

- Jak może przetrwać kraj, który karze podatkiem człowieka pracującego, a nagradza zasiłkiem dla bezrobotnych ludzi obijających się ... - Janusz Korwin - Mikke

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4088 dnia: Listopad 29, 2012, 17:39:16 »
Wiesz że chinole wysyłają jak leci nie sprawdzają?
Dlatego tak chętnie wymieniają towar albo zwracają kasę.
Zresztą jakbyś rozsyłał cełe kontenery dupereli na cały świat to pewnie też byś nie sprawdzał czy sprawne czy nie.
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline b7rabbitdj

  • ****
  • 846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Z ultra, Hazel, Smart, E61i, Q1, M300
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4089 dnia: Grudzień 02, 2012, 21:17:07 »
Pierwszy kolos z robotyki zaliczony na... Trzy O.o Zrobiłem dwa błędy i to w słówkach, użyłem zamiennego słowa, bardziej ogolnego... Tyle. Rok temu z tego dostałem 4.0, poszedłem do niego, spytałem dlaczego tylko 4.0... Bla bla bla udowodniłem, ze umiem to bardzo dobrze, w indeksie wpisał mi trzy. Tym razem nie będę taki głupi, nie ide do goscia. Wczoraj była poprawka, a kilka godzin temu udostępnił wyniki  :D

*

Offline zdzieszek13

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4090 dnia: Grudzień 02, 2012, 22:50:57 »
Hardo, z fizyki mam podobnie, w środę wrzuca na strone materiał, a w czwartek rano zawsze kolos.

A z ciekawostek to ostatnio kumpel przyszedł z płaszczem na kolosa, gość spytał się czy mu się śpieszy, a on, że ma tam pociąg po zajęciach do domu i że rzeczywiście mu się trochę śpieszy, na to on, że to niech podejdzie pierwszy - wziął mu indeks wpisał 2.0 i powiedział, że może zdąży :D
Samsung Galaxy Nexus @ 4.3
Samsung Galaxy S @ 4.2.2

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4091 dnia: Grudzień 03, 2012, 06:36:27 »
Jak można coś takiego tolerować?
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4092 dnia: Grudzień 03, 2012, 06:48:59 »
Poczucie wyższości robi swoje. :)
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

don.kamillo

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4093 dnia: Grudzień 03, 2012, 07:46:13 »
Hardo, z fizyki mam podobnie, w środę wrzuca na strone materiał, a w czwartek rano zawsze kolos.

A z ciekawostek to ostatnio kumpel przyszedł z płaszczem na kolosa, gość spytał się czy mu się śpieszy, a on, że ma tam pociąg po zajęciach do domu i że rzeczywiście mu się trochę śpieszy, na to on, że to niech podejdzie pierwszy - wziął mu indeks wpisał 2.0 i powiedział, że może zdąży :D
Nie martw się, u mnie jest podobnie. Babka z administracyjnego po teście zapraszała po kolei każdego i bez względu na liczbę punktów dopytywała. Ludzie z 3+ po takiej maglownicy spadali na 2. Ludzie z 2 dostawali 2, a jak miała dobry humor, to stawiała 3 za samo pojawienie się.
Curwa, ale kyrk.

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4094 dnia: Grudzień 03, 2012, 09:55:58 »
Co jak co ale nie można czegoś takiego tolerować. Student jednak ma jakieś prawa i powinno się je egzekwować.

*

Offline b7rabbitdj

  • ****
  • 846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Z ultra, Hazel, Smart, E61i, Q1, M300
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4095 dnia: Grudzień 03, 2012, 10:14:08 »
Orni - co zrobic? Toż to pierwszy rok, pierwszy semestr... Ocena moze jest jeszcze do ruszenia, ale trzeba być pzygotowanym na 110% z całego materiału, a nie z łącznie 10 schematów, jak to na kolosie mialo miejsce, a co do poprawki: Tłumaczę sobie to tak: Mają władzę, a my nie musimy studiowac. :shock: Dodam, że pisane było to w czwartek, gościu powiedział: wyniki będą w przyszłym tygodniu, bo jadę na delegacje. Wiec prawdopodobnie termin poprawki 1-szego mu pasował, bo go nie było (skoro dał drugiego wyniki).

Edit: Oczywiście można by sprawdzić, kiedy plik z wynikami został utworzony, ale to niczego nie zmienia. Powie, ze wywiesił kartkę z wynikami i... No.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2012, 10:20:10 wysłana przez b7rabbitdj »

*

Offline zdzieszek13

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4096 dnia: Grudzień 03, 2012, 11:52:21 »
Co jak co ale nie można czegoś takiego tolerować. Student jednak ma jakieś prawa i powinno się je egzekwować.

Kurczę, napisałem pokaźny wywód, ale po przemyśleniu jednak nie zdecyduje się tego publicznie napisać. Nigdy nie wiesz kto, skąd, jak i gdzie, a to co napisałem mogło by okazać się jednak dość "kontrowersyjne".

Samsung Galaxy Nexus @ 4.3
Samsung Galaxy S @ 4.2.2

*

Offline Flameman

  • *
  • 68
  • Sprzęt: Samsung Spica,Nokia E71,n810,HP iPAQ h1940
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4097 dnia: Grudzień 03, 2012, 19:19:12 »
U nas zawiesili ćwiczeniowca z maty (i jeszcze paru innych przedmiotów) za stosunek do studenta, ale jest tylko magistrem co trochę zmienia :grin:

*

brahmin

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4098 dnia: Grudzień 03, 2012, 19:32:26 »
 :)
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2013, 17:15:48 wysłana przez brahmin »

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4099 dnia: Grudzień 03, 2012, 19:41:05 »
kot zeżarł coś i mimo doładowywania kroplówkami i lekami ostatecznie jednak nie dał rady
kot jak kot (mamy jeszcze jednego), ale masakra była jak się dzieciaki dowiedziały ...
teraz ten drugi ma szlaban na wychodzenie z domu - sądząc po tym co przeszedł powinien mieć jeszcze z 4-5 żyć, ale nigdy nie wiadomo
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2012, 19:43:05 wysłana przez lemar123 »

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4100 dnia: Grudzień 03, 2012, 19:43:57 »
Wiem jak to wygląda na studiach, nie ma sensu niepotrzebnie się stawiać i kozaczyć ale jednak są momenty, gdy trzeba się postawić. Wystarczy skontaktować się ze Zrzeszeniem Studentów, zrobić oficjalną petycje, podpisaną przez większą grupę ludzi. Co jak co ale np. 50 osób z uczelni nie wywalą za postawienie się nieuczciwemu wykładowcy.

*

don.kamillo

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4101 dnia: Grudzień 04, 2012, 11:12:33 »
Przynajmniej do piątku z SE t610...

*

Offline I_Mat

  • **
  • 217
  • dunno
  • Sprzęt: spełnia normy
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4102 dnia: Grudzień 04, 2012, 11:22:09 »
Wiem jak to wygląda na studiach, nie ma sensu niepotrzebnie się stawiać i kozaczyć ale jednak są momenty, gdy trzeba się postawić. Wystarczy skontaktować się ze Zrzeszeniem Studentów, zrobić oficjalną petycje, podpisaną przez większą grupę ludzi. Co jak co ale np. 50 osób z uczelni nie wywalą za postawienie się nieuczciwemu wykładowcy.
Nie zawsze jest sposób na prowadzącego - czasami mają wyższy "status" niż dziekan i co wtedy z takim począć? Szczególnie gdy są szefami katedry to nawet gdy zostają odsunięci od prowadzenia zajęć z daną grupą to i tak potrafią wymusić na swoich podwładnych aby proceder nadal trwał.
Poza tym przypominam, że szczególnie na pierwszym roku prowadzony jest odsiew, bo uczelnie/wydziały przyjmują więcej studentów niż maja miejsc.

*

Offline BigBadBlackDog

  • **
  • 151
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moja mała mieścinka :)
  • Sprzęt: i780, Motorola Pro+
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4103 dnia: Grudzień 06, 2012, 23:37:05 »
kuzwa, awaria centralnego bardzo "ładnie" się rozwinęła

zaczęło się od przetartej izolacji na wiązce przewodów idącej z samochodu do klapy bagażnika, która spowodowała zwarcie i pociągnęła za sobą jak się okazało sterownik zamka i wszystkie siłowniki - koszta naprawy - gdzieś okolice 700-800 zł, zarąbisty prezent na mikołaja :(  oczywiście konstruktorzy opla tak to pięknie   zaprojektowali, ze wszystko doszczętnie skopcone, a bezpiecznik od centralnego ani nie ruszony :(
Nie puszczone bąki unoszą się do mózgu, stąd biorą się posrane pomysły

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4104 dnia: Grudzień 08, 2012, 12:07:25 »
Mądry ASUS przedstawia: Wrzućmy UEFI zamiast BIOSu a żeby jeszcze bardziej wnerwić użytkownika zmieńmy tablicę partycji na jakiś szajs, który nie pozwala na dualboota! Tak, świetny pomysł. Teraz aby użytkownik mógł wykorzystać wolne nieprzydzielone miejsce (40GB) na inny system musi wykasować wszystko i zainstalować od zera. Genialne.
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4105 dnia: Grudzień 08, 2012, 13:21:41 »
Nie jakiś szajs tylko GPT (http://en.wikipedia.org/wiki/GUID_Partition_Table), MBR ma sporo ograniczeń, w tym najważniejsze co do rozmiaru 2TB, które, no cóż, już jakiś czas temu zostało przekroczone.

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4106 dnia: Grudzień 08, 2012, 13:41:34 »
Ale ja mam dysk 500GB a nie 2TB... Więc po jaką cholerę mi GPT? Poza tym nie czuję aby MBR mnie jakoś ograniczał. Był dualboot, tutaj praktycznie nieosiągalny.
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4107 dnia: Grudzień 10, 2012, 20:32:46 »
Moj pierwszy sluzbowy pojazd poszedl na zyletki :( a takie mocne konie mechaniczne byly. Szkoda Scanii :(
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

brahmin

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4108 dnia: Grudzień 10, 2012, 22:13:16 »
Ale ja mam dysk 500GB a nie 2TB... Więc po jaką cholerę mi GPT? Poza tym nie czuję aby MBR mnie jakoś ograniczał. Był dualboot, tutaj praktycznie nieosiągalny.
mialem cos napisac  2 dni temu ale i tak byscie to uznali za "teorie spiskowa" wiec spasowalem. Poczytajcie wiki o GPT i MBR oraz o Zeusopodobnych programach. A i macie http://cleanbytes.net/bios-mbr-windows-bmw-or-mebromi-a-new-virus-targeting-the-computer-bios wiec i UEFI ma sens ale co ja wam bede trul dupe teoriami spiskowymi hihi.

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #4109 dnia: Grudzień 10, 2012, 23:28:04 »
Cytuj
The infection strategy is to trick the visitors to turn off first the antivirus software  to avoid a possible conflict with the plug-in installation and finally to install it.

No błagam.
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E