Podziel się swoim smutkiem :(

  • 5513 Odpowiedzi
  • 638427 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

don.kamillo

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #3390 dnia: Lipiec 30, 2012, 08:17:41 »
Apple otrzymało patent, którym może wykosić
całą konkurencję, zwłaszcza Androida


Żałosne... Wszystko było w Windows Mobile, górna belka z siłą sygnału sieci, znikające paski przewijania, widgety (wieśbar)... Co za kretyni przyznają te patenty?

*

Offline I_Mat

  • **
  • 217
  • dunno
  • Sprzęt: spełnia normy
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #3391 dnia: Lipiec 30, 2012, 10:41:18 »
Jak to mój kolega stwierdził, kibicuje Apple i przyznawaniu im kolejnych patentów, bo jak tak dalej pójdzie to niedługo zniknie coś takiego jak urząd patentowy w US.

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #3392 dnia: Lipiec 30, 2012, 20:53:30 »
Dziwi mnie tylko że jeszcze można używać nazw typu "Apple juice" ...
Ale spokojnie, niebawem zabronią nadgryzania jabłek.
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline Kuboslaw

  • ****
  • 888
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiech proszę :)
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S, N150, Modecom Freetab 2099
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #3393 dnia: Lipiec 30, 2012, 21:42:56 »
Nie mogę, ogólnie internet mi dobrze działa tylko facebook się nie chce załadować  :evil:

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #3394 dnia: Lipiec 30, 2012, 21:45:06 »
Grzebią coś ostatnio chyba bo też miałem problemy niedawno.
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #3395 dnia: Lipiec 30, 2012, 21:50:40 »
Może go zamkną w pisdu :P

*

Offline Kuboslaw

  • ****
  • 888
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiech proszę :)
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S, N150, Modecom Freetab 2099
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #3396 dnia: Lipiec 30, 2012, 22:17:33 »
Może go zamkną w pisdu :P


Mimo wszystkich wad jakie można mu zarzucić jest mi potrzebny. Gdybym miał z każdą pierdołą do kogoś dzwonić lub pisać to bym zbankrutował i tak ostatnio sms'y do "koleżanki" nadszarpnęły stan mojego konta na kartę. Łatwo kogoś tam zastać i nie trzeba instalować tych kombajnów z banerami reklamowymi typu GG.

*

Offline jirajamgo

  • ****
  • 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi Max 6/128gb
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #3397 dnia: Lipiec 30, 2012, 22:26:16 »
apka na andka GG jest ok  :D Ale na kompie ani stara ani nowa wersja nie działa mi poprawnie  :-? Po włączeniu komp dostaje świra myszka podróżuje z górnego lewego rogu na dół w prawy róg wszystko się wyłączą makabra  :-| Ale poleca klienta AQQ działa wyśmienicie na xp  :wink:

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #3398 dnia: Lipiec 30, 2012, 22:31:01 »
Z AQQ korzystałem zanim zacząłem bawić się Pidginem - to dopiero jest świetny komunikator.
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline b7rabbitdj

  • ****
  • 846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Z ultra, Hazel, Smart, E61i, Q1, M300
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #3399 dnia: Lipiec 30, 2012, 22:33:54 »
Jak masz nowe gg to się mecz. Ja mam wersję 7.7.0, wedlug mnie ostatnia dobra, chyba z 2005 roku - a to, że nie obsluguję numerów powyzej 17 mln... Jego problem. Vonski, popieram Cie, ja już nawet z nk nie korzystam (a mimo, że mam tam konto od początku, od 2006 roku, teraz z tego nie da się korzystać).

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #3400 dnia: Lipiec 30, 2012, 22:37:56 »
NK to chyba zdycha śmiercią naturalną? Ostatnio się tam zalogowałem po chyba roku niebytności a tam brak akcji... Też mam tam konto od początku, dzięki nim udało się zorganizować kilka fajnych spotkań klasowych po latach, ale ogólnie to syf podobny jak i inne społecznościowe dziadostwa.

*

Offline Kuboslaw

  • ****
  • 888
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiech proszę :)
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S, N150, Modecom Freetab 2099
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #3401 dnia: Lipiec 30, 2012, 22:41:44 »
Ja używam, właśnie w takich przypadkach jak ten, komunikatora empathy, wbudowanego w Ubuntu. Jak sama strona nie działa to mogę przynajmniej się dzięki niemu na facebook'owy czat dostać  :ok:

Na nk to chyba teraz same dzieci po 13/14 lat siedzą i w gry grają :E

*

Offline b7rabbitdj

  • ****
  • 846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Z ultra, Hazel, Smart, E61i, Q1, M300
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #3402 dnia: Lipiec 30, 2012, 22:46:40 »
NK to chyba zdycha śmiercią naturalną? Ostatnio się tam zalogowałem po chyba roku niebytności a tam brak akcji... Też mam tam konto od początku, dzięki nim udało się zorganizować kilka fajnych spotkań klasowych po latach, ale ogólnie to syf podobny jak i inne społecznościowe dziadostwa.
Prawdę mówiąc ja tez skorzystalem z uroków nk i kilka razy spotakłem się ze znajomymi z pedałówy, zdycha, zdycha, dużo znajomych usuneło konta, tam jest tyle tego syfu, tak "kolorowo", ze człowiek nie wie, co gdzie jest, a i szybkość tez drastycznie spadła... Kiedyś nie było tylu reklam, pierdoł.

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #3403 dnia: Lipiec 31, 2012, 02:44:00 »
Może go zamkną w pisdu :P

Co myślę o tych wszystkich syfach widać w banerku za który dzięki vonskiemu bo zgapiłem.
Ostatnio dwa razy zgłaszałem spam z g+ po czym przestały maile z tego dziadostwa przychodzić.
Co do gg to od wielu lat nie nadaje się do użytku, dawniej jeszcze wynalazki typu "banner killer" uszczęśliwiały użytkowników a teraz WTW czyli doskonałe zastępstwo gg usilnie broniące się przed reklamowym spamem.
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #3404 dnia: Lipiec 31, 2012, 08:45:09 »
Ja na pc używam GG Lite, bez żadnych bannerów i reklam, ale coś ostatnio zaczął świrować i czasem nie dochodzą msgi...

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #3405 dnia: Lipiec 31, 2012, 21:55:33 »
Kurde to ja jestem prymitywy bo tylko sms i gsm, jakoś nie chce mi się czytać na portalach o ty że ktoś idzie się odlać.
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline abderyta

  • ***
  • 303
  • Sprzęt: takie tam
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #3406 dnia: Lipiec 31, 2012, 22:07:55 »
Jeśli ktoś na społecznościówkach czyta "o tym, że ktoś  idzie się odlać" nie świadczy o tychże serwisach, a o znajomych.

*

Offline Paniki

  • ***
  • 337
  • Płeć: Mężczyzna
  • [...] Jestem Ja i nie ma lepszych [...]
    • Audio SPA
  • Sprzęt: Chwilowo Spica :)... już po uff ;)
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #3407 dnia: Lipiec 31, 2012, 22:16:44 »
Co dalej świadczy o serwisach ;)
Kto mnie znajdzie na FB ten dostanie nagrodę  :mrgreen:
Typhon > G500 > Wizard > Trinity > 5300 XM (Przejściowo) > Blue Angel > G900 > TyTN II > Diamond > Hero > Diamond 2 > Wildfire S > Milestone > Desire > Desire Z > HD2 > Desire HD > V970 > Evo 3D > Evo 3D > Galaxy S II > Galaxy Spica :E > Galaxy S II >

*

Offline abderyta

  • ***
  • 303
  • Sprzęt: takie tam
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #3408 dnia: Lipiec 31, 2012, 22:32:07 »
Jak o serwisach? Świadczy o znajomych, którzy nie mają nic ciekawszego do powiedzenia. Idąc dalej, nasi znajomi świadczą o nas samych. 

Taki serwis to przecież tylko platforma do wymiany informacji. Można o WC, można o czymkolwiek innym.

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #3409 dnia: Lipiec 31, 2012, 22:33:24 »
Można też zadzwonić i pogadać, można wyjść na piwo, można się spotkać... Czy tylko ja taki staroświecki jestem?

*

Offline abderyta

  • ***
  • 303
  • Sprzęt: takie tam
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #3410 dnia: Lipiec 31, 2012, 22:40:39 »
Można. Ale czy codzienny kontakt na FB z powiedzmy dwudziestoma osobami przeszkadza w wyjściu z niektórymi z nich na piwo raz w tygodniu?

Sczególnie, jeśli z 26 znajomych (jak u mnie) 9 mieszka za granicą, 5 około 150 km ode mnie, kolejnych 7 80 km ode mnie, a reszta rozsiana jest po całym kraju?

To my decydujemy, jak korzystamy z narzędzi, a takim jest FB, nie one za nas. Mam jedynie 26 znajomych... i ponad 100 zaproszeń, na które nigdy nie odpowiedziałem i nie odpowiem. FB to tylko rozszerzone GG.

« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2012, 22:44:25 wysłana przez abderyta »

*

Offline Paniki

  • ***
  • 337
  • Płeć: Mężczyzna
  • [...] Jestem Ja i nie ma lepszych [...]
    • Audio SPA
  • Sprzęt: Chwilowo Spica :)... już po uff ;)
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #3411 dnia: Lipiec 31, 2012, 22:57:44 »
Nie my decydujemy. Dzisiaj pojawiła mi się oś czasu, oficjalnie widoczna ma być 7 sierpnia  :-|
Typhon > G500 > Wizard > Trinity > 5300 XM (Przejściowo) > Blue Angel > G900 > TyTN II > Diamond > Hero > Diamond 2 > Wildfire S > Milestone > Desire > Desire Z > HD2 > Desire HD > V970 > Evo 3D > Evo 3D > Galaxy S II > Galaxy Spica :E > Galaxy S II >

*

Offline abderyta

  • ***
  • 303
  • Sprzęt: takie tam
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #3412 dnia: Lipiec 31, 2012, 23:00:54 »
Mnie też. Ale co z tego? To tylko forma uporządkowania treści. A o treści Ty decydujesz. Podobnie, jak o tym, kto ją zobaczy.

A w GG decydowałeś o zmianach. Albo w jakimkolwiek innym narzędziu /programie, z którego korzystałeś nie będąc jego właścicielem. Niestety, we współczesnym świecie dominuje przekaz: 'Nie podoba się? To wy.....alaj'. Ale to dotyczy nie tylko portali społecznościowych. I dopóty nie decydują z kim masz się znać, z kim rozmawiać i o czym pisać, moim zdaniem jest w porządku.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2012, 23:04:04 wysłana przez abderyta »

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #3413 dnia: Lipiec 31, 2012, 23:06:23 »
Skoro my decydujemy, to ja zdecydowałem, że nie będę tego używać. Z nikim nie potrzebuję kontaktu online, każdego mam w telefonie i mogę zadzwonić, niektórych na oldskulowym GG, a niektórych na jeszcze bardziej oldskulowym ICQ . Nie podoba mi się cała idea tego portalu (i innych jemu podobnych). Jak nie zdechnie samo za kilka lat, to pewnie będę używał tylko w celu kontrolowania swoich pociech :)

*

dorsz85

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #3414 dnia: Lipiec 31, 2012, 23:11:02 »
O tym całym społecznościowym chłamie mogę powiedzieć jedno, parafrazując polskiego poetę: dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że wśród znajomych mam tylu idiotów.
W sieci znajomi są nudni, głupi i utrzymywanie kontaktów mija się z celem. To nie to samo co rozmowa i nigdy nie będzie. To się przydaje ale nie do tego do czego się obecnie używa.

*

Offline abderyta

  • ***
  • 303
  • Sprzęt: takie tam
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #3415 dnia: Lipiec 31, 2012, 23:14:23 »
Vonski, jasna sprawa. Jeśli nastanie przymus korzystania z FB, żeby np. uwierzytelnić się w serwisie urzędu miejskiego itp. pierwszym będę, który postawi kosę na sztorc.

Jednak nie zgadzam się z wrzucaniem wszystkich do jednego worka. Są tacy, co kolekcjonują znajomych,  wcześniej na NK teraz na FB. Są tacy, co siebie lansują. I inni i jeszcze inni. I tacy, jak ja, którzy z grupką znajomych korzystamy z tego narzędzia do utrzymywania codziennych kontaktów ze znajomymi rozrzuconymi po kraju i świecie, jako z komunikatora i wygodnego narzędzia, coby wrzucić jakieś info wszystkim na raz. Mając konto na FB nie trzeba zaraz wszystkiego dookoła lubić, co nie?

O tym całym społecznościowym chłamie mogę powiedzieć jedno, parafrazując polskiego poetę: dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że wśród znajomych mam tylu idiotów.
Stanisław Lem poetą... rzeczywiście, dzięki Internetowi można dowiedzieć się ilu wokół nas jest idiotów i ignorantów.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2012, 23:16:50 wysłana przez abderyta »

*

dorsz85

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #3416 dnia: Lipiec 31, 2012, 23:24:34 »
@up
Wybacz mi, że użyłem słowa "poeta" zamiast "pisarz". Błagam o wybaczenie.
No ludzie, w pośpiechu każdemu się zdarzy.

*

Offline abderyta

  • ***
  • 303
  • Sprzęt: takie tam
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #3417 dnia: Lipiec 31, 2012, 23:34:28 »
Jak ostatnio mi powiedziała moja czteroletnia córka: zluzuj szelki. ;-)

*

don.kamillo

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #3418 dnia: Sierpień 01, 2012, 07:11:27 »
Jakkolwiek zdanie bardzo mądre, to ja nie potrzebuję internetu, aby wiedzieć, kto jest idiotą. To wynika z rozmowy z ludźmi, z zachowań w niektórych sytuacjach.

*

Offline Kuboslaw

  • ****
  • 888
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiech proszę :)
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S, N150, Modecom Freetab 2099
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #3419 dnia: Sierpień 01, 2012, 07:43:02 »
Można też zadzwonić i pogadać, można wyjść na piwo, można się spotkać... Czy tylko ja taki staroświecki jestem?

Właśnie tak się robi i nie widzę problemu w umówieniu się na wyżej wyminione przez fb. A moja aktywność na facebook'u ogranicza się do wejścia, sprawdzenia kto na czacie i powiadomień i to koniec. Ten "news feed" już dawno przestałem przeglądać bo niekoniecznie muszę wiedzieć co ktoś jadł na śniadanie + instagram.