Podziel się swoim smutkiem :(

  • 5513 Odpowiedzi
  • 638568 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline I_Mat

  • **
  • 217
  • dunno
  • Sprzęt: spełnia normy
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2970 dnia: Kwiecień 16, 2012, 00:31:42 »
Nie rozumiem dlaczego ludzie piją wódkę skoro im nie smakuje, jest przecież dużo innych alkoholi.

vonski próbowałeś białego krupniku? tani i dobry, lepszy niż żołądkowa. A tak w ogóle to polecam miód pitny :)

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2971 dnia: Kwiecień 16, 2012, 00:33:58 »
Też lubie żołądkową, zwłaszcza tą na trawie żubrowej, to można pić jak soczek. Za to ruda miętowa to tak mi się przepiła, że niedobrze mi się robi na sam widok. Jak dla mnie to nic nie zastąpi whisky. Za czystą nie przepadam, od moich 20 urodzin, co jak co ale nie ma to jak cytrynówka własnej roboty :D

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2972 dnia: Kwiecień 16, 2012, 00:47:07 »
Nie rozumiem dlaczego ludzie piją wódkę skoro im nie smakuje, jest przecież dużo innych alkoholi.
Nigdzie nie pisałem, że nie smakuje :P Dobrze zmrożona wódeczka z odpowiednią zakąską: delicje.

vonski próbowałeś białego krupniku? tani i dobry, lepszy niż żołądkowa. A tak w ogóle to polecam miód pitny :)
No właśnie nie próbowałem a już kilka osób mi zachwalało. Nadrobimy w kolejny weekend :)

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2973 dnia: Kwiecień 16, 2012, 00:56:29 »
Krupnik naprawde wymiata, cena niska, a smak naprawde dobry. Vonski przez ten tekst o zakąsce naszło mnie na śledzika i ogórka kiszonego. I teraz przez Ciebie pójde spać myśląc o takich delicjach, nie pisze się takich rzeczy o tej godzinie  :P

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2974 dnia: Kwiecień 16, 2012, 04:34:10 »
Ja tam whiskiej to nie lubię, ani czystej. Z resztą ktoś kiedyś powiedział gdzieś, że "wódka nie ma smakować, tylko wykrzywiać pysk i sponiewierać, bo jak naprawdę zaczyna smakować, to znaczy że masz problem...  :E
Najlepsze trunki to cytrynówka oczywiście i Soplica wiśniowa!
Dobra panowie, koniec pijatyki, bo już świta :P

Wracając do smutków, to idę późno spać, bo zapomniałem o ctrl+S i połowa dzisiejszej pracy poszła się rypać... Dobranoc.
Nienawidzę Androida!

*

don.kamillo

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2975 dnia: Kwiecień 16, 2012, 07:35:34 »
Picie w zbyt dużej ilości może prowadzić do nieodpowiedzialnych zachowań :(
Po weekendzie wiem, że bimbru się nie powinno pić tak dużo.
Ale krupnik rzeczywiście można pić bez przepitki.

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2976 dnia: Kwiecień 16, 2012, 07:55:34 »
Picie w zbyt dużej ilości może prowadzić do nieodpowiedzialnych zachowań :(

Dlatego jak mam się już napić, to wolę w domu a nie gdzieś na mieście. Człowiek nigdzie się nie szwęda, jak coś głupiego zrobi to nie ma wstydu.

*

don.kamillo

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2977 dnia: Kwiecień 16, 2012, 08:43:05 »
No ja w akademiku, ale niesmak pozostał.

*

userPEST

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2978 dnia: Kwiecień 16, 2012, 09:42:41 »
Krupnik jest super. Faktycznie do picia po polsku /bez zapity/ jak znalazl tylko nie powinno sie go chlodzic. Zoladkowa czysta -mocno chlodzic bo to prawdziwa stara Luksusowa ale musieli zmienic nazwe w wyniku barteru marek wodek pare lat pomiedzy grupami Polmosow . Dla ekstemistow polecam Poloneza lub pania Walewska, Chopena. Dla tych co  zagraniczne takze Svensk wodka typu polskiego ale na rewelacyjnej wodzie.

Połączone: Kwiecień 16, 2012, 09:44:59
Krupnik jest super. Faktycznie do picia po polsku /bez zapity/ jak znalazl tylko nie powinno sie go chlodzic. Zoladkowa czysta -mocno chlodzic bo to prawdziwa stara Luksusowa ale musieli zmienic nazwe w wyniku barteru marek wodek pare lat pomiedzy grupami Polmosow . Dla ekstemistow polecam Poloneza lub pania Walewska, Chopena. Dla tych co  zagraniczne takze Svensk wodka typu polskiego ale na rewelacyjnej wodzie..
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2012, 09:44:59 wysłana przez userPEST »

*

Offline I_Mat

  • **
  • 217
  • dunno
  • Sprzęt: spełnia normy
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2979 dnia: Kwiecień 16, 2012, 10:05:04 »
Krupnik jest super. Faktycznie do picia po polsku /bez zapity/ jak znalazl tylko nie powinno sie go chlodzic. Zoladkowa czysta -mocno chlodzic bo to prawdziwa stara Luksusowa ale musieli zmienic nazwe w wyniku barteru marek wodek pare lat pomiedzy grupami Polmosow . Dla ekstemistow polecam Poloneza lub pania Walewska, Chopena. Dla tych co  zagraniczne takze Svensk wodka typu polskiego ale na rewelacyjnej wodzie..

Pewny jesteś co do Luksusowej?  Ile razy miałem z nią kontakt to dosłownie nie przechodziła mi przez gardło a żołądkowa (delux) nawet gdy była tylko schłodzona, była ok. Dopiero od ok 2 lat jej walory smakowe podupadły, ale nadal jest przyzwoicie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2012, 10:08:33 wysłana przez I_Mat »

*

userPEST

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2980 dnia: Kwiecień 16, 2012, 10:26:45 »
tech.wp.pl/kat,1009793,wid,14398224,martykul.html jak to google kolejny raz dalo ciala. Mam pewnosc do "99 roku Luksusowa mogly produkowac wszystkie polmosy. Po 1999 jak Polmos Zielona Gora byl francuski ale malej firmy bylo jeszcze ok. Tak ok. 2003-2005 kupila ich wieksza firma i wtedy dobra Luksusowa mozna kupic w Polsce tylko na lotnisku-wersja export to co trafia na rynek krajowy jest z nowej armatury i faktycznie nie da sie tego pic. Poza tym zmienili dostawce cukru dla tej linni oraz gatunek ziemniakow. A o dziwo cukier buraczany ma rozny bukiet w zaleznosci z jakiej cukierni jest wytworzony wiec zepsuli smak najstarszej polskiej marki wodki.

Połączone: [time]Kwiecień 16, 2012, 10:34:52[/time]
Poniemieckie cukrownie zachod polski,  wielkopolska,  kurpie produkuja cukier z wyraznym melasowym zapachem. Lubelskie/podlaskie cukrownie maja lepszy cukier bez wyraznego zapachu melasy i inwertazy. Bardzo neutralny w zapachu jest ten cukier nawet gdy powachasz klase II  lub przemyslowy.

Połączone: Kwiecień 16, 2012, 10:44:56
Tak to jest jak o produkcji decyduja ksiegowi a nie technolodzy lub co gorsza starych technologow sie wyrzuca bo mozna zastapic ich tansza sila robocza ktora jest mlodsza moze i zna Iso9001 i 14001 oraz angielski, ale nie ma doswiadczenia w kompozycji zapachu i smaku bo jest z pokolenia fastfoodow i nie zna dobrego smaku  i zapachu ale zna zapach pieniedzy za racjonalizacje/zwiekszenie efektywnosci. 
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2012, 10:44:56 wysłana przez userPEST »

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2981 dnia: Kwiecień 16, 2012, 12:10:54 »
Picie w zbyt dużej ilości może prowadzić do nieodpowiedzialnych zachowań :(
Dokładnie, miałem okazję się o tym przekonać w ten weekend jak jakiś pijany gówniarz bez powodu uderzył w twarz dziewczynę mojego brata...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2012, 12:14:43 wysłana przez xspojlerx »

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2982 dnia: Kwiecień 16, 2012, 12:24:37 »
Najgorsze jest to, że gdybyś mu tą ręke złamał za karę, to na policji on byłby poszkodowany, bo dziewczyna nie ma poważnych obrażeń. :-|

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2983 dnia: Kwiecień 16, 2012, 13:32:35 »
No i chyba wyjdzie z tego podobny scenariusz...

*

don.kamillo

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2984 dnia: Kwiecień 16, 2012, 17:33:31 »
No akurat ja jak popiję, to włącza mi się tryb czułośnika :(

Bateria w nexusie padła mi dziś po raptem 10 godzinach :/ Owszem, cały czas pisałem na chacie, ekran zrobił swoje, tak samo jak transmisja 3G, ale wolałbym jednak efektywniejszego działania.

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2985 dnia: Kwiecień 16, 2012, 18:46:57 »
Ja w sobotę tak zalałem że niezbyt pamiętam jak wróciliśmy do domu ale panna wściekła rano jedynie o to że chciała a ja nie byłem w stanie.
Teraz chciaż wie czemu nigdy się nie spijałem :P
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2986 dnia: Kwiecień 16, 2012, 18:51:39 »
No akurat ja jak popiję, to włącza mi się tryb czułośnika :(
Z dwojga złego lepiej tak :)

*

Offline ziom5510

  • **
  • 188
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2987 dnia: Kwiecień 17, 2012, 00:09:19 »
No akurat ja jak popiję, to włącza mi się tryb czułośnika :(


Mam to samo nie przejmuj się  :ok:

Po czasie się z różnych rzeczy śmieje. Choć na początku po przebudzeniu jest panika , gdy się znajduje w domu w trybie teleportu. I pytanie to już ??? Co się działo?? :d
MOTOROLA EDGE 30 ULTRA 12/256 GB  Starlight White

*

don.kamillo

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2988 dnia: Kwiecień 17, 2012, 06:56:50 »
Tryb teleportu to pikuś. Największa trwoga, gdy się zastanawiasz, czy ona ładna chociaż była :-?

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2989 dnia: Kwiecień 17, 2012, 08:21:11 »
"Bo pić to trzeba umić" - Synek, Sztos :P

*

userPEST

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2990 dnia: Kwiecień 17, 2012, 09:59:47 »
Do picia trzeba miec slowianska watrobe. Niestety wiekszosc z was najwidoczniej jej nie ma. Potrzebny poza dehydrogenaza alkoholowa podwojnie aktywny gen kodujacy cytochromu p450. Zaleta wszystkie trucizny sa mniej szkodliwe wada wiekszosc lekow nie dziala w normalnej terapeutycznej dawce. i dziala krocej.A i latwo zostac jakims alkoholikiem, leko-/narkomanem.

Połączone: [time]Kwiecień 17, 2012, 10:13:58[/time]
A picie do ekonomistow/bangsterow (pomylka celowa) czesc dalsza: Rezerwa czastkowa zlodziejstwo wszechczasow. Pouczcie sie o tym drodzy studiujacy kierunku nagradzanego przez Nobla zamiast matematykow.

Połączone: [time]Kwiecień 17, 2012, 10:26:15[/time]
Co najmniej 95% (w zależności od stopy rezerw
obowiązkowych) pieniądza, który jest w obiegu, NIE
ISTNIEJE.
Zwyczajnie banki go drukują. Gdy ktoś przychodzi do
banku wziąć kredyt na 4000 zł, bank ma z tego DWIE
STÓWY na rachunku, resztę drukuje.

Połączone: Kwiecień 17, 2012, 10:28:25
no w Polsce jest troche lepiej bank ma ok 400-480zl.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2012, 10:28:25 wysłana przez userPEST »

*

don.kamillo

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2991 dnia: Kwiecień 17, 2012, 10:39:21 »
A słyszałeś o kreacji pieniądza przez banki komercyjne? Owszem, banki tworzą pieniądz, ale nie gotówkowy.

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2992 dnia: Kwiecień 17, 2012, 12:04:58 »
Polecam Motorolę F3. :E A tak serio to mnie właśnie zniechęca do ekranów większych niż 3,7 cala.


EDIT
Tak teraz patrzę i się zastanawiam co ten post robi tutaj. Albo chciałem go umieścić gdzie indziej jako odpowiedź w innym wątku albo jakiś post stąd zniknął. :P Imode mnie przeraża.  :E
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2012, 20:28:19 wysłana przez WiateR »
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2993 dnia: Kwiecień 17, 2012, 18:45:48 »
Banki tworzą pieniądz bo im się na to pozwala, no i tak naprawde zarabiają na kredytach ogromne pieniądze w stosunku do tego jakie muszą mieć zabezpieczenie w postaci rezerwy, kiedyś było to 1:2 teraz 1:10 albo i lepiej, co więcej, większość z tych rezerw idzie z pieniędzy które my, klienci trzymamy u nich na rachunkach, jeżeli chciałoby się zniszczyć jakiś bank, to wystarczy namówić klientów do wyciągnięcia wszystkich pieniędzy z kont w danym banku... To tak w teorii, bo podejrzewam że nawet jeżeli udałoby się na to namówić ludzi, to gdyby chodziło o jakiś większy bank, szybko przeforsowano by nową ustawę która zmniejszyłaby jeszcze bardziej stosunek rezerwy do obracanego kapitału...

Co do picia, to wystarczy dużo jeść w czasie ;)

*

userPEST

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2994 dnia: Kwiecień 17, 2012, 23:36:22 »
o w koncu ktos swiadomy hihi.

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2995 dnia: Kwiecień 18, 2012, 20:22:40 »
Tryb teleportu to pikuś. Największa trwoga, gdy się zastanawiasz, czy ona ładna chociaż była :-?

Póki dupsko nie boli nie ma się czym martwić.
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

userPEST

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2996 dnia: Kwiecień 22, 2012, 15:18:20 »
Micro$hit :kill: :mad: :kill: :mad: :kill: :mad: :kill: :mad:
Uznali dzisiaj moja wersje oem windows xp za nielegalna na moim blaszaku.
Odkąd ją mam płyty głównej nie zmieniałem więc guid powinien się zgadzać darn.
Z komentarza wynikało że jest to klucz wielokrotny wdf!!! używany przez jakąś organizację, której zablokowano klucz.
Następnym krokiem była strata IE, więc windows do kosza się nadaje. Nie wiem ocb.


*

don.kamillo

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2997 dnia: Kwiecień 22, 2012, 19:20:59 »
Strata niewielka. Aktualizacji nie ma, IE to dziadostwo na Win XP. Nie wiem, czy jakies inne funkcje nie działają wówczas.

*

userPEST

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2998 dnia: Kwiecień 23, 2012, 12:32:57 »
Ano niewielka Linuxa postawilem do tego zamienie Ati 5770 na nv Gt9800 i radosc dla brata bedzie mial lepsza grafe ; p .

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2999 dnia: Kwiecień 23, 2012, 14:09:31 »
8800 nie będzie tańsza przy podobnej wydajności?
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E