Podziel się swoim smutkiem :(

  • 5513 Odpowiedzi
  • 638413 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline cataractyt

  • ***
  • 269
  • Fillucas
  • Sprzęt: Lumia 930, iPhone 4s, Meizu MX4
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2670 dnia: Styczeń 13, 2012, 13:35:27 »
Ano, co chwilę zmieniają te przepisy, a jest tyle rzeczy, których mogliby uczyć na tych kursach (np. co robić, gdy karetka jedzie - strasznie mnie irytuje, jak z naprzeciwka jedzie karetka na sygnale swoim pasem, a gościu przede mną nagle hamuje - po co? :P )
Sam nie używam lewego kierunkowskazu na rondzie, bo uważam to za niepotrzebne :)

*

Offline biblo

  • ******
  • 3314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Forum powinno być jak Media-Markt...
  • Sprzęt: Lumia 925, 730 Dual Sim, iPad mini Retina LTE
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2671 dnia: Styczeń 13, 2012, 14:08:01 »
Te nasze ronda, nawet "turbinowe" to pikuś w porównaniu to tego cuda  :evil:



A dla ułatwienia - to super rondo jest w Anglii, tak więc jeździ się w lewo i po lewej stronie  :E

WIęcej tutaj: http://www.usauto.pl/_starewww/rondo.htm
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2012, 14:10:44 wysłana przez biblo »
Pozdrawiam,
biblo

*

Offline grzegorzb50

  • ***
  • 455
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 4,  LG E900
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2672 dnia: Styczeń 13, 2012, 14:18:49 »
Mój smutek to że bf3 niechce się uruchomić na laptoku :(

*

userPEST

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2673 dnia: Styczeń 13, 2012, 16:04:32 »
nic straconego nic nie dziala przez Orgin jak trzeba.Nie na darmo na 2m-ce po premierze cena spadla o 50% ze 149 na 74,50 w wiekszosci sklepow.

*

Offline dzikidawid

  • **
  • 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NOTE 2, TAB S 10,5, ONEPLUS ONE
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2674 dnia: Styczeń 15, 2012, 20:28:44 »
Mam dość już śniegu  :-| około 1m w 2 dni
^^

*

Offline damkol

  • ****
  • 837
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tajne przez poufne.
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2675 dnia: Styczeń 16, 2012, 07:27:06 »
Nie marudź, ja mam pół metra. Łańcuchy na koła i w drogę.
Lost in universe.

*

userPEST

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2676 dnia: Styczeń 16, 2012, 11:53:19 »
Nie ma to jak orginalne gry eeh:

*

Offline Flameman

  • *
  • 68
  • Sprzęt: Samsung Spica,Nokia E71,n810,HP iPAQ h1940
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2677 dnia: Styczeń 19, 2012, 14:19:23 »
Mój smutek to że bf3 niechce się uruchomić na laptoku :(
Sprzedaj i kup BF:BC2, moim zdaniem z bf3 trochę im nie wyszło..

*

userPEST

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2678 dnia: Styczeń 19, 2012, 20:38:45 »
ano nie wyszło bo wszystko zrobili na directx 10

*

Offline piotrkovski

  • ****
  • 694
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: nokia n łosiem
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2679 dnia: Styczeń 19, 2012, 21:42:29 »
na dziś akg k-319 :-|
Racja jest jak d**a, każdy ma swoją.

*

Offline spamer.exe

  • *
  • 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: 3Gs 16GB x2, 2G 8GB, Desire C, e52, 6210n, wizard
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2680 dnia: Styczeń 23, 2012, 00:48:50 »
Wczoraj wstałem około 13 po siedzeniu do 3, patrzę na ebay a licytacja 3gs-a 32 GB białego (coś bardzo lekko uszkodzone, chyba dotyk) skończyła się o 12:30 i za Ł 2,70 -_-. Dodatkowo prawie wszystkie słuchawki mi padły (tylko od kompa mi zostały ale to wielkie kloce z mikro i na dodatek nie mam jak wgrać nic na swojego iphone bez tracenia wszystkich danych bo z innym kompem zsynchronizowany jest. (W tej kwesti to f**k you fApple...) No i jeszcze ta cała ACTA

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2681 dnia: Styczeń 23, 2012, 01:44:16 »
Dzień, w którym ten człowiek z powodzeniem wmiesza się w przeciętnych użytkowników forum i zacznie być niezauważany, będzie dniem, kiedy utracę całkowitą wiarę w to forum.

I to jest właśnie mój smutek na dziś.  :grin:

Jeszcze czekamy na lo0o0o0o0o...  :P

*

userPEST

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2682 dnia: Styczeń 23, 2012, 08:59:34 »
Dzień, w którym ten człowiek z powodzeniem wmiesza się w przeciętnych użytkowników forum i zacznie być niezauważany....

O kim Waść prawisz?

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2683 dnia: Styczeń 23, 2012, 21:25:56 »
Łeb mi pęka, rozpaliłem shishe i chciałem sprawdzić jak to jest ściągnąć chmurę bez wężyka... (Nie próbujcie tego w domu...)

*

Offline Paniki

  • ***
  • 337
  • Płeć: Mężczyzna
  • [...] Jestem Ja i nie ma lepszych [...]
    • Audio SPA
  • Sprzęt: Chwilowo Spica :)... już po uff ;)
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2684 dnia: Styczeń 23, 2012, 21:46:27 »
Cytuj
Palenie sziszy może być bardziej szkodliwe dla zdrowia niż palenie papierosów[6][7][8]. Dym wdychany z sziszy zawiera substancje powodujące raka płuc, choroby układu sercowo-naczyniowego i inne choroby[9]. WHO ocenia, że w regionie wschodnim basenu Morza Śródziemnego palenie sziszy odpowiada za około 17% przypadków gruźlicy[10]. Wdychana nikotyna może powodować uzależnienie[11]. Jedno palenie sziszy trwa zazwyczaj ponad 40 minut i składa się z 50–200 zaciągnięć o objętości 0,15-0,5 litra na każde zaciągnięcie[12]. W związku z tym palacze sziszy są narażeni w dłuższym okresie na większą ilość dymu w porównaniu do palaczy papierosów, u których objętość wdychana wynosi 0,5-0,6 litra na papierosa[13][14]. Porównanie zużycia tytoniu wskazuje, że jedno nabicie sziszy oznacza spalenie 5–10 g tytoniu na osobę, co odpowiada 5–10 papierosom (zakładając że jedną fajkę palą 4 osoby).

Paląc sziszę wciąga się do płuc parę z domieszką dymu tytoniowego. Chociaż filtr wodny chłonie pewną ilość nikotyny z dymu tytoniowego, jej ilość nadal sprawia, że palacz (nawet palący tylko okazjonalnie[15]) jest narażony na wystarczającą ilość nikotyny, która spowoduje uzależnienie[16][17]. Ponadto para wodna z sziszy powoduje, że dym jest mniej drażniący i może dawać fałszywe poczucie bezpieczeństwa, a także zmniejsza obawy dotyczące oddziaływania na zdrowie[9]. W innych badaniach wykazano, że palenie tytoniu (melasy tytoniowej) za pomocą sziszy przez 45 minut dostarcza wiele więcej substancji smolistych i tlenku węgla (około 5-10%) niż paczka papierosów[18].

Niektóre firmy tytoniowe podają, że fajka wodna zawiera 0,0% substancji smolistych, ale jest to tylko wprowadzające w błąd stwierdzenie, ponieważ substancje smoliste powstają, kiedy tytoń się pali. Jednakże, podczas palenia sziszy, tytoń jest raczej prażony niż palony, co sprawia, że wydzielane są większe ilości substancji smolistych. Aby ustalić dokładną ilość substancji obecnych przed spaleniem tytoniu, potrzebne są dalsze badania.

Grupa badawcza WHO zajmująca się regulacją produktów tytoniowych przedstawiła w 2005 roku opiniodawczą notatkę na temat palenia tytoniu, jako fajkę wodną (sziszę) oraz stwierdzono ostatecznie, że "palenie fajki wodnej jest powiązane z wieloma szkodliwymi skutkami zdrowotnymi takim jak przy paleniu papierosów jak i mogą pojawić się również inne rzadkie niepożądane skutki zdrowotne palenia sziszy" oraz zarekomendowała, że "fajki wodne powinny podlegać takiej samej regulacji jak papierosy i inne wyroby tytoniowe"..

Pewne badania sugerują, że palenie sziszy ma w mniejszym stopniu wpływ na ryzyko rozwoju nowotworów, jednak takie badania nie są rozstrzygające (Hoffman[25], Rakower, Salem 1983 and 90, Gupta Dheeraj 2001, Tandon 1995, Lubin 1992, Hazelton 2001, Stirling 1979). W północnym regionie Iranu, gdzie zapadalność na raka przełyku jest bardzo wysoka, stwierdzono że palenie sziszy jest jednym z czynników ryzyka rozwoju tego nowotworu złośliwego[19]. Poziom tlenku węgla powstającego podczas palenia sziszy jest różny i zależy od typu użytego węgla.

Szkodliwe w dużym stopniu jest palenie arabskiego tytoniu "sallun", gdyż zawiera on znacznie większą ilość nikotyny niż pojedynczy papieros. Tytoń smakowy (który według producentów zawiera około 0,5% nikotyny) w rzeczywistości może uzależniać szybciej z powodu znajdujących się w nim substancji aromatycznych, które sprawiają, że nikotyna (choć w małych ilościach) oddziałuje na organizm szybciej i mocniej[20][21].

Jak tak można?  :mysli: :O~ :P
Typhon > G500 > Wizard > Trinity > 5300 XM (Przejściowo) > Blue Angel > G900 > TyTN II > Diamond > Hero > Diamond 2 > Wildfire S > Milestone > Desire > Desire Z > HD2 > Desire HD > V970 > Evo 3D > Evo 3D > Galaxy S II > Galaxy Spica :E > Galaxy S II >

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2685 dnia: Styczeń 23, 2012, 22:05:15 »
Nie jestem nałogowcem, shishe palę baaaardzo rzadko, a papierosów w ogóle nie tykam.

*

userPEST

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2686 dnia: Styczeń 23, 2012, 22:16:18 »
a zapomnial kolega o moczeniu zfermentowanego ale potem wysuszonego tytonu w amoniaku w celu: a)wybielenia produktu przeznaczonego do krojenia b)zwiekszenia mocy uzalezniajacej tak przygotowanego tytoniu w wynniku powstania amin  i imin w produkcie roslinnym. No ale ta wiedza moze przekraczac mozliwosci pojmowania co niektorych na tym forum.

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2687 dnia: Luty 01, 2012, 09:23:34 »
Po niespełna dwóch latach wspólnej walki z romami WinMo, Androidem z SD i w NAND pożegnałem się z HTC HD2  :'(, w oparciu o którego powstały wszystkie moje posty w Android w Leo.
Żeby była jasność - nie odszedł na zasłużoną emeryturę i jest w dobrym zdrowiu. Teraz będzie go kochał (mam nadzieję) ktoś inny :-).

Pamiętam jeszcze swoje wrażenia jak po raz pierwszy zobaczyłem ten ogromny ekran.
To będzie niezapomniany sprzęt ...

Kilka fotek, a tu z Leo ze świeżym ICS'em.


*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2688 dnia: Luty 01, 2012, 12:21:34 »
lemar123 miałem podobnie z Universalem, aż żal było sprzedawać.

*

don.kamillo

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2689 dnia: Luty 01, 2012, 12:36:18 »
A ja z Touch Pro... Sytuacja mnie zmusiła wtedy :(

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2690 dnia: Luty 01, 2012, 13:05:22 »
gdyby nie to, że lada dzień przyjedzie e52 i wreszcie mam kasę na tablecik (transformer, galaxy tab 8.9, xoom), to nie wiem jak bym sobie dał radę
generalnie skłaniam się ku transformerowi z racji uniwersalności, ilości portów i docka (na razie bez)

w każdym razie dziś posuwając się samochodem w korku zamiast jak zwykłego czytania newsów ze świata i wgrywania nowego romu do hd2 pograłem w snakea na 6310i ...

noworoczne zobowiązanie - dać sobie na razie spokój ze smartphonem i przełączyć się na zwykły telefon + tablet w domu,
jak do tej pory odniosłem pewne sukcesy, tzn.
- sprzedałem hd2
- sprzedałem nowiusieńkie, nawet niedotykane htc sensation
- kupiłem nokię e52
i porażki
- wystawiłem ogłoszenie zamiany htc kaiser na "coś z Androidem" ...

czyli bez smartphona
a) do końca roku (na zawsze się nie da, pewnie wkrótce będę tylko smartphony)  :santa:
b) do końca lipca - jako minimum  :lol:
c) poddam się w ciągu miesiąca  :mad:
d) będę nosił telefon i tablet jednocześnie, czyli totalna porażka  :terrified:

ja obstawiam b), w Wy ? :-)
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2012, 14:08:20 wysłana przez lemar123 »

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2691 dnia: Luty 01, 2012, 13:12:45 »
Nie da się żyć bez smartfona :P

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2692 dnia: Luty 01, 2012, 13:13:15 »
ja obstawiam c  :mrgreen:
chyba że zrezygnujesz z opcji "tablet w domu" na rzecz "tablet przy sobie", to dasz radę ;)

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2693 dnia: Luty 01, 2012, 13:30:12 »
po co dwa sprzęty jak wystarczy Note....wszystko w jednym
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2694 dnia: Luty 01, 2012, 14:06:17 »
ja obstawiam c  :mrgreen:
chyba że zrezygnujesz z opcji "tablet w domu" na rzecz "tablet przy sobie", to dasz radę ;)
tego się tak obawiam, że nawet nie dodałem do wariantów, ale niestety trzeba wziąć pod uwagę ...
dodaję ...  :-|

btw, nokia e52 to taki mały przekręt z mojej strony - tzn. niby zwykły telefon, ale ma dostęp do części usług google i trochę umie ...; dlatego mam jednak nadzieję, na a) albo b)
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2012, 14:10:07 wysłana przez lemar123 »

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2695 dnia: Luty 01, 2012, 14:11:53 »
lemar, a tak naprawdę to po co te wyrzeczenia? Po co się męczyć?

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2696 dnia: Luty 01, 2012, 14:25:22 »
lemar, a tak naprawdę to po co te wyrzeczenia? Po co się męczyć?
powodów jest kilka
- na smarfonie doszedłem do granic możliwości dłubania, a HD2 pozwalało na wiele - jak widziałeś przy CWMMP o mały dewelopment się otarłem
- rezygnuję z własnego PC w domu (będę podsiadał żonę przy jej laptopie), mam służbowego laptopa ale ze sporymi ograniczeniami - ale ma wystarczyć tablet
- wolę oglądać filmy i seriale w łóżku, a nie przed 40" TV :-)
- trzymam się dawno podjętego postanowienia, że na zabawkę typu tablet (która na siebie nie zarabia) nie wydam więcej niż 700 zł, a wyżej opisane manewry pozwolą w ramach tej kasy dokupić nawet docka

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2697 dnia: Luty 01, 2012, 16:20:42 »
Ja na nowo przekonałem się do smartfona po zmianie ROMu. Do tego coraz bardziej (znowu) wykorzystuję jednak netbooka (MSI Wind) i na razie za tablet robi SGS. Na pewno kolejnym zakupem nie będzie zmiana smartfona (mam nadzieję), ale zakup tabletu. Od zakupu tabletu i sprzedaży netbooka powstrzymuje mnie edycja plików office.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2698 dnia: Luty 01, 2012, 16:48:39 »
Ja sie juz oswoilem ze sprzedam Ameo (na razie beak czasu na realizacje), od pol roku moze ze trzy razy uzylem. Troche szkoda, ale potrzeby sie zmienily (kiedys mnie wiecej wozili, teraz czesciej sam woze innych).

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2699 dnia: Luty 01, 2012, 17:18:11 »
czesc ile chcesz za te htc ameo??.mam i-mate jasjam ale to mi sie samo wyloncza i juz mam zlomu dosyc zmienialem 100 tysiency razy rom robilem wipe'a kupilem baterie polimerowa wcale jej nie rozpoznaje sam robi rebot zwłaszcza jak pisze na gg szybko na klawiaturze.jak pisze rysikiem po ekranie to o dziwo działa.ale słaby ma to procek na te czasy i mysle o zakupie nowszego fona wlasnie takiego jak ameo lub moto milestone.w tym jeszcze zmienie tasme.to jak coś czekam na odpowiedź.mysle też to wpsikać wd40 albo wykompac w polipropylenie.co mogjeszcze z tym zrobic sie nie wyłączało??