Podziel się swoim smutkiem :(

  • 5513 Odpowiedzi
  • 638471 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2640 dnia: Grudzień 29, 2011, 23:19:42 »
Po wczorajszym meczu na hali najpierw nawaliło kolano, a potem jeszcze stopa. Ledwo chodzić mogę, jak nie poprawi się do jutra, to lece do lekarza i pewnie na prześwietlenie. Ehh i sobie w sylwestra nie potańczę, a taka fajna impreza się zapowiadała. :-|

*

Offline czarekfcb

  • **
  • 223
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire / HTC G1
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2641 dnia: Styczeń 01, 2012, 18:47:39 »
Pęknięty wyświetlacz w Desire :/

Problem opisalem tutaj:
http://pdaclub.pl/forum/serwisowanie/wymiana-wyswietlacza-w-htc-desire/msg1552683/#new

To jakby ktoś mógł pomóc byłbym wdzięczny:)

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2642 dnia: Styczeń 01, 2012, 20:45:17 »
utopiłam mojego samsunga Galaxy w WC, jeszcze miesiąca nie miał :(
Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny. amortyzator pralki

*

Offline Jamirq

  • ****
  • 640
    • http://www.jamirq.com
  • Sprzęt: bylo minelo
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2643 dnia: Styczeń 02, 2012, 07:27:02 »
Tymonek "utopiła"?

Przecież mówili, że telefon nie służy do łowienia rybek w sztucznych zbiornikach wodnych

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2644 dnia: Styczeń 03, 2012, 09:32:28 »
Akumulator mi padł  :-|

*

Offline b7rabbitdj

  • ****
  • 846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Z ultra, Hazel, Smart, E61i, Q1, M300
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2645 dnia: Styczeń 03, 2012, 10:08:37 »
:p chrzan katalizator, na popych odpalaj  :mrgreen:

*

userPEST

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2646 dnia: Styczeń 04, 2012, 20:23:31 »
chrome na android 3.2

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2647 dnia: Styczeń 05, 2012, 14:35:10 »

*

userPEST

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2648 dnia: Styczeń 05, 2012, 21:51:17 »
Przeciez dalem o tym juz filmik, ale moze po polsku to i lepiej ludziska zrozumia?

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2649 dnia: Styczeń 05, 2012, 21:59:12 »
Umknęło mi najwidoczniej :P

*

Offline Paniki

  • ***
  • 337
  • Płeć: Mężczyzna
  • [...] Jestem Ja i nie ma lepszych [...]
    • Audio SPA
  • Sprzęt: Chwilowo Spica :)... już po uff ;)
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2650 dnia: Styczeń 11, 2012, 15:28:57 »
A ja odświeżę temat i powiem, że te jazdy mi w ogóle nie idą na PJ, Już mam ponad 20h, a tutaj w ogóle nic, nie umiem po rondach jeździć, nie redukuję biegu przy zakrętach i bla bla bla, a za pół godziny kolejna. A ostatnio, że jak będę tak jeździł cały czas to minimum 20h dodatkowych :/
Typhon > G500 > Wizard > Trinity > 5300 XM (Przejściowo) > Blue Angel > G900 > TyTN II > Diamond > Hero > Diamond 2 > Wildfire S > Milestone > Desire > Desire Z > HD2 > Desire HD > V970 > Evo 3D > Evo 3D > Galaxy S II > Galaxy Spica :E > Galaxy S II >

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2651 dnia: Styczeń 11, 2012, 15:43:50 »
To się bardziej skup jak prowadzisz i nie stresuj się. Zapamiętaj sobie, że jak jest zakręt, to i redukcja biegu musi być, jak masz za wysoki bieg, a ronda jakie są każdy widzi. Masz namalowane na nim pasy, przed wjazdem są znaki mówiące którym pasem należy jechać. Na ostatniej jeździe przed egzaminem, prawie 2 razy skasowałem samochód cofając, a na samym egzaminie jak się człowiek skupił to za 1 razem się udało.

*

Offline haker305

  • **
  • 166
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire :)
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2652 dnia: Styczeń 11, 2012, 17:12:03 »
Coraz mniej spędzam tutaj czasu. Niby nic, ale lubię to forum.

Desire wylądował w serwisie, znowu zimne luty pod prockiem. Rzygać się chce, tym bardziej, że w międzyczasie przestał działać też aparat i dioda powiadomień. Do tego fałszywa koleżanka. Takie życie, chyba pierwszy raz tu piszę.
O w mordę, Andrzej, to Tytanowy Janusz! Ja myślałem, że on istnieje naprawdę, a to tylko legenda! Chodu!

*

Offline Paniki

  • ***
  • 337
  • Płeć: Mężczyzna
  • [...] Jestem Ja i nie ma lepszych [...]
    • Audio SPA
  • Sprzęt: Chwilowo Spica :)... już po uff ;)
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2653 dnia: Styczeń 11, 2012, 18:37:17 »
Teraz się bardziej skupiłem i szło mi chyba lepiej. Do godziny/połowy jazdy, dwie głupoty zrobiłem :E No ale jest lepiej ;)

Połączone: Styczeń 11, 2012, 18:38:06
A uwieńczeniem dzisiejszego dnia jest to, że przyszedł mi właśnie Desire, którego kupiłem za 320zł :P
Typhon > G500 > Wizard > Trinity > 5300 XM (Przejściowo) > Blue Angel > G900 > TyTN II > Diamond > Hero > Diamond 2 > Wildfire S > Milestone > Desire > Desire Z > HD2 > Desire HD > V970 > Evo 3D > Evo 3D > Galaxy S II > Galaxy Spica :E > Galaxy S II >

*

Offline haker305

  • **
  • 166
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire :)
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2654 dnia: Styczeń 11, 2012, 18:49:34 »
O ja naiwny! Za swojego dałem 850 w maju  :E
O w mordę, Andrzej, to Tytanowy Janusz! Ja myślałem, że on istnieje naprawdę, a to tylko legenda! Chodu!

*

Offline Paniki

  • ***
  • 337
  • Płeć: Mężczyzna
  • [...] Jestem Ja i nie ma lepszych [...]
    • Audio SPA
  • Sprzęt: Chwilowo Spica :)... już po uff ;)
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2655 dnia: Styczeń 11, 2012, 20:22:40 »
I przeżywa teraz śmierć kliniczną  :evil: :E
Typhon > G500 > Wizard > Trinity > 5300 XM (Przejściowo) > Blue Angel > G900 > TyTN II > Diamond > Hero > Diamond 2 > Wildfire S > Milestone > Desire > Desire Z > HD2 > Desire HD > V970 > Evo 3D > Evo 3D > Galaxy S II > Galaxy Spica :E > Galaxy S II >

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2656 dnia: Styczeń 12, 2012, 07:22:49 »
A ja odświeżę temat i powiem, że te jazdy mi w ogóle nie idą na PJ, Już mam ponad 20h, a tutaj w ogóle nic, nie umiem po rondach jeździć, nie redukuję biegu przy zakrętach i bla bla bla, a za pół godziny kolejna. A ostatnio, że jak będę tak jeździł cały czas to minimum 20h dodatkowych :/

Bo na rondzie musisz kierunek w lewo wrzucić, wtedy będzie git.
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline >>Devasto>>

  • ****
  • 543
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: I9000, Nexus7 3G
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2657 dnia: Styczeń 12, 2012, 11:18:01 »
A ja odświeżę temat i powiem, że te jazdy mi w ogóle nie idą na PJ, Już mam ponad 20h, a tutaj w ogóle nic, nie umiem po rondach jeździć, nie redukuję biegu przy zakrętach i bla bla bla, a za pół godziny kolejna. A ostatnio, że jak będę tak jeździł cały czas to minimum 20h dodatkowych :/

Bo na rondzie musisz kierunek w lewo wrzucić, wtedy będzie git.
Na rondzie... kierunek... w... lewo?
Jak tyle lat jeżdżę, to zawsze mnie kłuło w oczy, jak ktoś przed wjazdem na rondo wrzucał kierunek w lewo. Kierunek się włącza i to w prawo, ale przy zjeździe, aby osoby, które chcą wjechać wiedziały, że mogą się włączyć do ruchu...
Pozdr. Dev
Były MDA I, Dell X51v, MDA Pro, Palm TX, Samsung I600, Eclicto, Samsung I780, I5700, jest , I9000, PSP, ASUS eee 901, Kindle 3, Nexus7 3G

*

Offline Klusek

  • *****
  • 1410
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl/info.php?id=6656
  • Sprzęt: Xperia Arc S
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2658 dnia: Styczeń 12, 2012, 11:46:17 »
Na rondzie... kierunek... w... lewo?
Jak tyle lat jeżdżę, to zawsze mnie kłuło w oczy, jak ktoś przed wjazdem na rondo wrzucał kierunek w lewo. Kierunek się włącza i to w prawo, ale przy zjeździe, aby osoby, które chcą wjechać wiedziały, że mogą się włączyć do ruchu...

Nie chce mi się tego pisać więc po prostu podrzucę link. Mnie na nauce jazdy uczono, że lewy kierunek przed rondem nie jest oczywiście obowiązkowy, ale może pomóc innym.
Sony Xperia Arc S powered by:
FXP208 - CM10

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2659 dnia: Styczeń 12, 2012, 11:51:41 »
jak to jest "rondo" w postaci okrężnego pasa ruchu z klombem pośrodku ;) to faktycznie wszystko jedno czy dajesz w lewo czy nie, ale na dużym rondzie z trzema pasami ruchu i sygnalizacją wewnątrz ronda to nie wiem jak można nie sygnalizować czy jedziesz prosto czy skręcasz  :-?

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2660 dnia: Styczeń 12, 2012, 14:22:53 »
Ktoś nie kmini z rana :P
Jak zamierzacie zjechać z ronda z kierunkiem w lewo?
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2661 dnia: Styczeń 12, 2012, 14:47:52 »
W kółko będą jeździć :P

Mi nawet na egzaminie powiedział koleś, że jakbyś rondo rozwinął do prostej drogi, to wszystkie zjazdy są przecież w prawo, więc jak tu w lewo skręcać ? :)

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2662 dnia: Styczeń 12, 2012, 15:34:08 »
A zmiana pasa? W Sieradzu jest rondo dwupasmowe, i to tak przekombinowane że trzeba jechać konkretnym "szlakiem" żeby w dany sposób przejechać. Tam nieraz trzeba kierunek lewy wrzucać... (przynajmniej na egzaminie)

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2663 dnia: Styczeń 12, 2012, 15:48:16 »
Mnie uczono, że przed wjazdem na rondo daję kierunek w lewo, gdy chce zawrócić lub skręcić w lewo, a następnie na rondzie daję kierunek w prawo w połowie zjazdu poprzedzającego mój zdjazd. W normalnej jeździe nie zawsze człowiek daje ten kierunek w lewo ale na egzaminie tego wymagali.

Do zmiany pasa to oczywiste, że trzeba używać kierunka, zwłaszcza jak masz ronda 3-4 pasmowe.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2012, 15:51:21 wysłana przez ornitolog »

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2664 dnia: Styczeń 12, 2012, 16:31:17 »
Zajrzyjcie do Zielonej Gory to zobaczycie jak mozna na sile ulepszyc ronda.

*

don.kamillo

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2665 dnia: Styczeń 12, 2012, 17:39:16 »
A zmiana pasa? W Sieradzu jest rondo dwupasmowe, i to tak przekombinowane że trzeba jechać konkretnym "szlakiem" żeby w dany sposób przejechać. Tam nieraz trzeba kierunek lewy wrzucać... (przynajmniej na egzaminie)
No nie wiem... Kwestia ustawienia na dobrym pasie zaraz po wjeździe na rondo. Ale masz racje, przekombinowane i często jeżdżę po zakreskowanych pasach. Ale nie zdarzyło mi się na żadnym rondzie używać lewego kierunku.

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2666 dnia: Styczeń 12, 2012, 20:32:19 »
Cytuj
Kwestia ustawienia na dobrym pasie zaraz po wjeździe na rondo.
Od strony centrum brak oznaczeń, generalnie na kursach uczą się go na pamięć  :E Jadąc z Turka na Łódź/Piotrków przy wyjeździe na Wrocław robisz 90 stopni z lewym kierunkiem. Chore, ale tak podobno jest przepisowo.

*

don.kamillo

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2667 dnia: Styczeń 13, 2012, 09:44:23 »
No, czyli jeżdżę nieprzepisowo i nie ukrywam - na tym rondzie częściej na pamięć :)
Kojarzę coś, że wyjeżdżając z kierunku na Wartę, nie można zjechać na drogę w kierunku Kalisza, bo nikt nie przewidział takiej trasy.

*

Offline cataractyt

  • ***
  • 269
  • Fillucas
  • Sprzęt: Lumia 930, iPhone 4s, Meizu MX4
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2668 dnia: Styczeń 13, 2012, 11:34:38 »
A zmiana pasa? W Sieradzu jest rondo dwupasmowe, i to tak przekombinowane że trzeba jechać konkretnym "szlakiem" żeby w dany sposób przejechać. Tam nieraz trzeba kierunek lewy wrzucać... (przynajmniej na egzaminie)
No nie wiem... Kwestia ustawienia na dobrym pasie zaraz po wjeździe na rondo. Ale masz racje, przekombinowane i często jeżdżę po zakreskowanych pasach. Ale nie zdarzyło mi się na żadnym rondzie używać lewego kierunku.

Już wiele speców z drogówki się wypowiadało na ten temat i są zgodni w tym, że lewy kierunkowskaz nie jest obowiązkowy.
Niemniej, podczas kursów na prawo jazdy uczą "wjeżdżania" z lewym, po czym na ostatniej wysepce przed zaplanowanym zjazdem zmieniasz kierunek na prawy.

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2669 dnia: Styczeń 13, 2012, 11:45:01 »
Mnie tak nie uczyli :)