Podziel się swoim smutkiem :(

  • 5513 Odpowiedzi
  • 643648 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline jarqka

  • ****
  • 818
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Honor 7, Honor 8, Iphone 4,5 , iPAQ 214, Ipad 3
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2430 dnia: Październik 18, 2011, 23:18:20 »
Pijmy do matrycy =P
They Use Force To Make You Do What The Deciders Have Decide You Must Do

*

Offline navaros

  • ***
  • 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polisz Makgajwer
  • Sprzęt: Note II/Iphone 4s/Lumia 520/Nexus 4/Nexus 7 2012
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2431 dnia: Październik 18, 2011, 23:35:49 »
spojler, a coz to? w sumie cokolwiek by nie bylo, nic nie przebije skitllesowki/pigwowki (w mojej subiektywnej opinii of kors)

*

don.kamillo

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2432 dnia: Październik 19, 2011, 08:04:53 »
Wasze podatki to moja pensja, więc płaćcie, z łaski swojej, rzetelnie, bo telefon chcę wymienić :P

*

Offline b7rabbitdj

  • ****
  • 846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Z ultra, Hazel, Smart, E61i, Q1, M300
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2433 dnia: Październik 19, 2011, 09:23:07 »
  B) Mocne zdanie, kim jesteś w pracy?  :)

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2434 dnia: Październik 19, 2011, 09:59:51 »
Pijmy do matrycy =P
Tak jest, to się nazywa impreza :D

spojler, a coz to? w sumie cokolwiek by nie bylo, nic nie przebije skitllesowki/pigwowki (w mojej subiektywnej opinii of kors)
To są tak zwane wściekłe psy :P Sok malinowy + Wódka + Tabasco ;)

Wasze podatki to moja pensja, więc płaćcie, z łaski swojej, rzetelnie, bo telefon chcę wymienić :P
Don_Kamillo nie drażnij :P

*

don.kamillo

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2435 dnia: Październik 19, 2011, 10:06:58 »
Na razie raptem stażystą d/s gospodarczych. Ale nie dość, że pensję mam z waszych podatków (powtórzę, gdyby ktoś nie słyszał  :] ), to jeszcze waszymi podatkami obracam, bo jestem odpowiedzialny za wszystkie zakupy, przetargi i wydatki w ogóle.

xspojlerx, jest jeszcze inna wersja: wściekła suka. Zamiast wódki, dolewasz spirytus, ale nie próbowałem ;)

*

Offline I_Mat

  • **
  • 217
  • dunno
  • Sprzęt: spełnia normy
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2436 dnia: Październik 19, 2011, 10:11:44 »
Słyszałem o dwóch wersjach alternatywnych dla wściekłego psa, obydwie występowały pod nazwą "wściekła suka" więc nie wiem czy są to nazwy prawidłowe:
-pierwsza to spirytus zamiast wódki, reszta czyli ilość tabasco i soku malinowego bez zmian
-druga to wódka + 10-30 kropli tabasco i do 5 kropli soku malinowego; z doświadczenia powiem, że druga jest akceptowalna dopiero po 3 wściekłych psach

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2437 dnia: Październik 19, 2011, 10:15:56 »
Na razie raptem stażystą d/s gospodarczych. Ale nie dość, że pensję mam z waszych podatków (powtórzę, gdyby ktoś nie słyszał  :] ), to jeszcze waszymi podatkami obracam, bo jestem odpowiedzialny za wszystkie zakupy, przetargi i wydatki w ogóle.
To w końcu się wydało skąd ten deficyt :P

xspojlerx, jest jeszcze inna wersja: wściekła suka. Zamiast wódki, dolewasz spirytus, ale nie próbowałem ;)
Haha, nazwa pasuje idealnie :mrgreen:

*

don.kamillo

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2438 dnia: Październik 19, 2011, 10:27:30 »
Ranisz mnie tymi słowami, wszystko w zgodzie z zapisami Prawa zamówień publicznych ;)

Tylko pamiętajmy, aby po alkoholu nie podejmować ryzykownych zachowań, mogących skończyć się przybraniem masy ciała u osób płci żeńskiej... ;)

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2439 dnia: Październik 19, 2011, 10:31:10 »
Tylko pamiętajmy, aby po alkoholu nie podejmować ryzykownych zachowań, mogących skończyć się przybraniem masy ciała u osób płci żeńskiej... ;)
Nie strasz, bo abstynentem zostanę :P

*

Offline Trolu

  • **
  • 142
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG P920, Nexus 4
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2440 dnia: Październik 19, 2011, 14:25:36 »
Urząd Miasta - Ja 1:0

Będę apelować. Nie wiedziałem, że stypendium może dostać ktoś "głupszy" ode mnie tylko dlatego, że ja chodziłem do prywatnej szkoły średniej, a studia podjąłem na kierunku, na który pies z kulawą nogą nawet nie zajrzy... Gdzie tu jest sprawiedliwość?

*

Offline Kozak

  • ****
  • 517
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire HD
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2441 dnia: Październik 19, 2011, 16:44:13 »
Czy w przepisach stypendialnych ten przypadek ma swoje uzasadnienie?
Hermes -> BB 8310 + N810 -> i780 + N810 -> i5700 -> HD2 -> DHD @ Android Revolution HD 5.1.11 & no-Sense 0.15

*

Offline Trolu

  • **
  • 142
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG P920, Nexus 4
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2442 dnia: Październik 19, 2011, 17:12:26 »
Tak, niestety ma. Jakiś baran wymyślił, że stypendium poza spełnieniem warunków dotyczących zdawanego egzaminu maturalnego, podjęcia w terminie studiów na wypisanych w uchwale warunkach, a także miejscu zameldowania znajduje się zapis, który mówi iż stypendium może otrzymać osoba, która jest absolwentem szkoły średniej, której organem prowadzącym jest miasto. Ja się tylko pytam co ma piernik do wiatraka? Jaka to jest różnica do jakiej szkoły chodziłem skoro w moim mieście żyję od urodzenia, podjąłem tutaj studia i zdawałem te same państwowe egzaminy co moi koledzy z "normalnych" szkół? Jak widać nadal żyjemy w czasach, kiedy to faworyzowano "swoich". Ja rozumiem gdyby miasto miasto nadmiar wniosków stypendialnych, ale tak nie jest. W zeszłym roku na 150 stypendiów (tyle gwarantuje uchwała) przyznano tylko 8, bo więcej chętnych na dane kierunki nie było. Jawna dyskryminacja.

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2443 dnia: Październik 19, 2011, 17:29:13 »
Nie pierwszy i nie ostatni debilny przepis w naszym kraju...

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2444 dnia: Październik 29, 2011, 01:49:46 »
Nauczony kilkuletnim doświadczeniem: koniec "bardzo tanich" zakupów na ebay w tym roku, chyba że kogoś satysfakcjonuje termin realizacji: styczeń/luty 2012


*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2445 dnia: Październik 29, 2011, 15:47:20 »
A jak to wyjaśnisz?

*

userPEST

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2446 dnia: Październik 29, 2011, 17:54:39 »
Nie mam sil sie ruszc z lozka nawet granie mnie zmeczylo .

*

Offline BigBadBlackDog

  • **
  • 151
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moja mała mieścinka :)
  • Sprzęt: i780, Motorola Pro+
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2447 dnia: Listopad 03, 2011, 17:05:56 »
nie zalapalem sie na test Mozarta, zafajdane Orange...
Nie puszczone bąki unoszą się do mózgu, stąd biorą się posrane pomysły

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2448 dnia: Listopad 03, 2011, 17:11:45 »
A teraz wyobraź sobie że jesteś zatrudniony i do tego prowadzisz własną działalność i płacisz 2 razy składkę zdrowotną tak jak ja :O to jest chore, w dodatku jak byłem raz w szpitalu to nie zauważyłem żeby z tego powodu "obsłużyli" mnie 2 razy szybciej.

I ja tak musze niestety bulić.

Połączone: Listopad 03, 2011, 17:15:54
Urząd Miasta - Ja 1:0

Będę apelować. Nie wiedziałem, że stypendium może dostać ktoś "głupszy" ode mnie tylko dlatego, że ja chodziłem do prywatnej szkoły średniej, a studia podjąłem na kierunku, na który pies z kulawą nogą nawet nie zajrzy... Gdzie tu jest sprawiedliwość?


Pogorszyło się finansowo że po prywatnej szkole chcesz stypendium?
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2011, 17:15:54 wysłana przez daras28-82 »
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline yo

  • ****
  • 971
  • Sprzęt: fajny Leo, galaxy tab p1000
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2449 dnia: Listopad 03, 2011, 17:27:23 »
Ja też nie załapałem się na testowanie wp7 :sad:
@daras
Jak można skorzystać ze wsparcia to czemu nie?
end of fear
yo is here

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2450 dnia: Listopad 03, 2011, 17:29:27 »
Na razie raptem stażystą d/s gospodarczych. Ale nie dość, że pensję mam z waszych podatków (powtórzę, gdyby ktoś nie słyszał  :] ), to jeszcze waszymi podatkami obracam, bo jestem odpowiedzialny za wszystkie zakupy, przetargi i wydatki w ogóle.

xspojlerx, jest jeszcze inna wersja: wściekła suka. Zamiast wódki, dolewasz spirytus, ale nie próbowałem ;)
etam, fajniej jest zjechać serwisantów za nic, zaraz nerwy przechodzą :) w sumie pensję mam z ich pensji. może i masz fajnie a za tą kasę co masz to wolał bym w domu siedzieć
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline Flameman

  • *
  • 68
  • Sprzęt: Samsung Spica,Nokia E71,n810,HP iPAQ h1940
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2451 dnia: Listopad 03, 2011, 18:24:30 »
Pogorszyło się finansowo że po prywatnej szkole chcesz stypendium?
Po to są stypendia żeby z nich korzystać, ale jak rozumiem obok leżącej na chodniku stówy przechodzisz niewzruszenie :E
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2011, 20:54:25 wysłana przez Flameman »

*

Offline Trolu

  • **
  • 142
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG P920, Nexus 4
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2452 dnia: Listopad 03, 2011, 19:29:12 »
daras, nie rozumiem co do tego ma to, że moich rodziców było stać na prywatną szkołę? Skoro istnieje możliwość otrzymania stypendium za szczególne wyniki w nauce (a nie za to że narzekam na brak kasy) to czemu nie spróbować? Mógłbym troszkę grosza odłożyć na np. jakiś wyjazd za granicę, nowy sprzęt czy coś, a tak lipton. Poza tym idealnie pokazuje to podział na równych i równiejszych w tym kraju... Zdając te same egzaminy nie mogę otrzymać grantu bo chodziłem do niewłaściwej szkoły. Nie chodzi tu także o poziom życia, logiczne jest, ze skoro rodziców było stać na taką szkołę to teraz mają kilka stów w kieszeni.

Na moje szczęście załapałem się na stypendium na kierunku zamawianym, a regulamin jest tak skonstruowany, ze innych stypendiów za wyniki w nauce niż to unijne pobierać nie mogę, więc zwisa mi to. Lepszy 1000 z Unii niż 500 z miasta :E

Smutek na dziś, te dziady z Orange nie wybrały mnie na testera... Nie mam pojęcia kogo oni wybrali skoro sądząc po poziomie wypowiedzi i propozycjach zadań wskazanych przez potencjalnych testerów sprzęt z WP7 dostaną kompletni idioci nie mający pojęcia do czego ma służyć smartfon.
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2011, 19:40:36 wysłana przez Trolu »

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2453 dnia: Listopad 03, 2011, 19:34:06 »
Hmmm,z jednej strony racja a z 2-giej po to chcesz na krajowym stypendium wyuczyć żeby pojechać "wydawać" swoją wiedzę za granicą?

Nie ważne.
Było Cię stać na prywatną szkołe to dlaczego masz potrzebować tego stypendium?


BTW,o ile źle zrozumiałeś to nie jest mój pogląd a raczej wyjasnienie tego dlaczego Cię dyskryminują .
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline Trolu

  • **
  • 142
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG P920, Nexus 4
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2454 dnia: Listopad 03, 2011, 20:00:55 »
A co ich to obchodzi co ja zrobię z tym stypendium? Mogę przecież kupić książki czy inne pomoce naukowe jak np. notebook :) Wyjazd za granicę raczej miałem na myśli jakiś tydzień czy dwa w Londynie, Rzymie czy coś w tym stylu.

Mnie nie było stać na prywatną szkołę - stać było rodziców. Nie pracuję, więc nie zarabiam pieniędzy. Od paru lat mam z rodzicami układ, że co jakiś czas dostanę trochę grosza, ale oni nie dokładają się do moich fanaberii. Chcesz nową kartę graficzną? Proszę bardzo kup za swoje oszczędności. Wydaje mi się, ze jest to uczciwe postawienie sprawy. Wiem ile co kosztuje, wiem że pieniędzmi nie należy szastać na prawo i lewo. Po prostu dzięki stypendium mógłbym zrealizować marzenia lub odłożyć trochę pieniędzy na przyszłość.

Zgadzam się, jest to jakieś wyjaśnienie dyskryminacji. Tylko liczbę przyznawanych stypendiów można policzyć na palcach jednej dłoni, co innego gdyby wniosków było więcej niż pieniędzy.

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2455 dnia: Listopad 03, 2011, 21:14:13 »
legia awansowala :(

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2456 dnia: Listopad 03, 2011, 22:11:36 »
re_ tak na otarcie łez (mniejsza o szalik jaki trzyma ;) )
LEGIA LEGIA KUR.....
Hmm... Dał bym głowę że na Lechii leciało to trochę inaczej :D

Smutek na dziś:
1. Bateria zaczyna mi zdychać konkretnie w moim super hiper lapku (no tak w końcu pewnie z rok już ma...).
2. Chciałem sobie sprawić nowy turbo telewizor w ramach promocji 50x0% ale dostałem odmowę :-| A najlepsze jest to że nigdy nic nie brałem, nigdzie nie zalegam, a w zeszłym roku jak chciałem wziąć coś tam siostrze za 700zł na raty to też mi nie dali... Nie wiem dlaczego... Zarobki mam w zupełności wystarczające... Jutro będziemy wyjaśniać o co im chodzi...
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2011, 22:15:28 wysłana przez xspojlerx »

*

don.kamillo

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2457 dnia: Listopad 03, 2011, 22:17:28 »
Czym się różni Juwentus od Legii?
Juwentus to stara dama, a legia, to stara... :P

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.

*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #2459 dnia: Listopad 08, 2011, 11:18:25 »


71,99l x 5,35 = 385,15zł Mój osobisty rekord wydatków na paliwo, niestety zapowiada się, że sukcesywnie będę go poprawiać...