Podziel się swoim smutkiem :(

  • 5513 Odpowiedzi
  • 638736 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #420 dnia: Marzec 15, 2010, 17:27:46 »
Polska mlodziez. Na oko 12 lat...

Sa nawet czapki z napisem "JP"... Fail i oni beda trzonem narodu za kilkanascie lat...
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline y37

  • ***
  • 355
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #421 dnia: Marzec 15, 2010, 17:46:12 »
w sumie to sie dowiedziałem jak zostałem wyje*** w dupe przy rozdawaniu majątku po dziadkach ale z drugiej strony eee nvm
było: toshiba g900, htc wizard, nec mobilepro 900c, nokia e61, htc g1, iphone 3g,nokia n95,x10 mini pro,htc tynt II, htc g1, bb 9780

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #422 dnia: Marzec 15, 2010, 17:47:44 »
Polska mlodziez. Na oko 12 lat...

Sa nawet czapki z napisem "JP"... Fail i oni beda trzonem narodu za kilkanascie lat...

LOL :) Jedyna różnica między dzisiejszą młodzieżą gimnazjalną a tą z którą ja i Ty obcowaliśmy to to, że oklepane, czteroliterowe hwdp zmieniło się na dwuliterowe jp :P

Więcej różnic nie widzę, a nawet z tego co czasem grupki wracające ze szkoły przechodzą (mieszkam na trasie między gimn a przystankami :) ) to kulturalniej jest niż kiedy ja miałem przyjemność uczęszczać do gimn chyba :)


Więc nie dramatyzowałbym aż tak z "tą dzisiejszą młodzieżą"...  :wink:

*

Offline marsozerca

  • **
  • 211
  • Płeć: Mężczyzna
  • obserwator ;)
  • Sprzęt: Tośka g900@520MHz@ Win6.1 :)
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #423 dnia: Marzec 15, 2010, 19:01:12 »
w sumie to sie dowiedziałem jak zostałem wyje*** w dupe przy rozdawaniu majątku po dziadkach ale z drugiej strony eee nvm
Czyli widzę, że nie tylko mnie rodzina ostro...no to samo co y37 :P
Co prawda inna trochę sytuacja, ale... Teraz to nawet na fotkach się nie chcę z nimi pokazywać, bo już mam tego po prostu dość...
Mam swoje życie wy mówicie mi jak żyć
mam swoją drogę wy mówicie mi którędy iść
mam swoje pięści słyszę z kim się bić
i swoje serce kogo kochać z kogo kpić

*

Offline y37

  • ***
  • 355
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #424 dnia: Marzec 15, 2010, 19:17:12 »
w sumie to sie dowiedziałem jak zostałem wyje*** w dupe przy rozdawaniu majątku po dziadkach ale z drugiej strony eee nvm
Czyli widzę, że nie tylko mnie rodzina ostro...no to samo co y37 :P
Co prawda inna trochę sytuacja, ale... Teraz to nawet na fotkach się nie chcę z nimi pokazywać, bo już mam tego po prostu dość...

no u mnie poprostu wszytko dosłownie wszytko(mieszkanie działka i coś tam jeszcze) poszło na siostre cioteczną która teraz ma moze z 3 lata (a będą chcieli zebym przyszedł komputer nareperować  :evil: taaakiego )
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2010, 19:21:06 wysłana przez y37 »
było: toshiba g900, htc wizard, nec mobilepro 900c, nokia e61, htc g1, iphone 3g,nokia n95,x10 mini pro,htc tynt II, htc g1, bb 9780

*

Offline marsozerca

  • **
  • 211
  • Płeć: Mężczyzna
  • obserwator ;)
  • Sprzęt: Tośka g900@520MHz@ Win6.1 :)
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #425 dnia: Marzec 15, 2010, 19:33:51 »
No mnie dzisiaj (i wczoraj) kompletnie z równowagi wyprowadziłą inna sytuacja..
Ale spadkowa też całkiem niedawno była i się okazało, że nagle z działki (bodajże, bo nawet więcej tego wychodzi, ale na bank nie mnie, z pamięci piszę, bo nawet nie chce mi się o tym myśleć, bo na samo wspomnienie mam tiki nerwowe) 12000m^2 należy mi się tysiąc i jeszcze powinienem rękę za to całować... A powinno się na mnie i brata należeć 6tysięcy... A przy obecnych cenach gruntu w tamtym miejscu, gdzie się należy, jest to do tyłu (między tym, co powinno być a tym, co jest i raczej tak pozostanie, chociaż może się uda jeszcze wywalczyć to, co się należy) ekwiwalent mieszkania w Wawce i to nie mówimy o kawalerce...
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2010, 19:37:57 wysłana przez marsozerca »
Mam swoje życie wy mówicie mi jak żyć
mam swoją drogę wy mówicie mi którędy iść
mam swoje pięści słyszę z kim się bić
i swoje serce kogo kochać z kogo kpić

*

Offline czeczek

  • ***
  • 319
  • Sprzęt: cztery es
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #426 dnia: Marzec 15, 2010, 19:57:37 »
Mnie się wino skończyło a dalej chce mi się pić. Nie zgadzam się z tym, że muszę iść do sklepu by sobie kupić drugie, jest za zimno na takie spacery.

Mimo wielkich chęci nie jestem długonogą osiemnastoletnią panienką czy przypakowanym bojkiem w tym zbliżonym wieku ale facetem po czterdziestce. Protestuje, bo skoro inni mogą to mieć a czemu nie ja?

Nadal nie mam kilku milionów baksów na koncie, a przecież są tacy co je mają. Nie mogę się z tym pogodzić.

Wkurza mnie to, że jak wyjrzę przez okno za cholerę nie widzę na niebie Plutona mając przekonanie że na 100% on tam gdzieś sobie fruwa.

Najbardziej jednak nie podoba mi się że jak sobie skoczę do góry to zawsze spadam na ziemię. Kaczyński z Tuskiem powinni mi wreszcie stworzyć takie warunki, że jak chciałbym sobie podskoczyć do księżyca to bym tam sobie poleciał a nie ciągle spadał w dół.
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2010, 20:27:17 wysłana przez czeczek »

*

Offline zajac

  • ****
  • 742
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS III Black
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #427 dnia: Marzec 15, 2010, 21:23:29 »
Mnie się wino skończyło a dalej chce mi się pić. Nie zgadzam się z tym, że muszę iść do sklepu by sobie kupić drugie, jest za zimno na takie spacery.

Mimo wielkich chęci nie jestem długonogą osiemnastoletnią panienką czy przypakowanym bojkiem w tym zbliżonym wieku ale facetem po czterdziestce. Protestuje, bo skoro inni mogą to mieć a czemu nie ja?

Nadal nie mam kilku milionów baksów na koncie, a przecież są tacy co je mają. Nie mogę się z tym pogodzić.

Wkurza mnie to, że jak wyjrzę przez okno za cholerę nie widzę na niebie Plutona mając przekonanie że na 100% on tam gdzieś sobie fruwa.

Najbardziej jednak nie podoba mi się że jak sobie skoczę do góry to zawsze spadam na ziemię. Kaczyński z Tuskiem powinni mi wreszcie stworzyć takie warunki, że jak chciałbym sobie podskoczyć do księżyca to bym tam sobie poleciał a nie ciągle spadał w dół.

WTF !?  :-?

*

Offline kendi

  • ***
  • 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: G1 s5330
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #428 dnia: Marzec 15, 2010, 21:51:43 »
Mnie się wino skończyło a dalej chce mi się pić. Nie zgadzam się z tym, że muszę iść do sklepu by sobie kupić drugie, jest za zimno na takie spacery.


Chyba tutaj jest pood napsania tego posta

*

Offline saknis

  • ****
  • 696
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Hero
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #429 dnia: Marzec 15, 2010, 22:00:07 »
A ja bardzo lubię posty użytkownika czeczek, uważam, że powinniśmy poszukiwać w nich drugiego dna, które - tak na marginesie - bardzo mi się podoba.

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #430 dnia: Marzec 16, 2010, 00:17:03 »
A ja bardzo lubię posty użytkownika czeczek, uważam, że powinniśmy poszukiwać w nich drugiego dna, które - tak na marginesie - bardzo mi się podoba.

Taki nasz forumowy Mickiewicz czy inny poeta :grin:

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #431 dnia: Marzec 16, 2010, 01:19:57 »
Mnie się wino skończyło a dalej chce mi się pić. Nie zgadzam się z tym, że muszę iść do sklepu by sobie kupić drugie, jest za zimno na takie spacery.

Mimo wielkich chęci nie jestem długonogą osiemnastoletnią panienką czy przypakowanym bojkiem w tym zbliżonym wieku ale facetem po czterdziestce. Protestuje, bo skoro inni mogą to mieć a czemu nie ja?

Nadal nie mam kilku milionów baksów na koncie, a przecież są tacy co je mają. Nie mogę się z tym pogodzić.

Wkurza mnie to, że jak wyjrzę przez okno za cholerę nie widzę na niebie Plutona mając przekonanie że na 100% on tam gdzieś sobie fruwa.

Najbardziej jednak nie podoba mi się że jak sobie skoczę do góry to zawsze spadam na ziemię. Kaczyński z Tuskiem powinni mi wreszcie stworzyć takie warunki, że jak chciałbym sobie podskoczyć do księżyca to bym tam sobie poleciał a nie ciągle spadał w dół.

hahhaha :D life's f..in brutal ;]

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #432 dnia: Marzec 16, 2010, 14:24:00 »
przypadkiem trafiłem na allegro na skopiowany swój opis aukcji.
Gość był na tyle bezczelny że skopiował całe akapity, wyciął kilka i dopisał trzy słowa, całość i tak nie trzyma się kupy.
Odpowiedź allegro:
"W tego typu sytuacjach nie jesteśmy w stanie jednoznacznie stwierdzić, czy opisy przedmiotów zostały skopiowane, a tym samym, czy prawa autorskie jednego z Użytkowników zostały naruszone."

Kolejny raz allegro pokazało że ma w d... użytkowników i najważniejsze żeby kasa za prowizję szła.
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2010, 14:29:22 wysłana przez Antej »

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #433 dnia: Marzec 17, 2010, 11:01:02 »
"W tego typu sytuacjach nie jesteśmy w stanie jednoznacznie stwierdzić, czy opisy przedmiotów zostały skopiowane, a tym samym, czy prawa autorskie jednego z Użytkowników zostały naruszone."

Kolejny raz allegro pokazało że ma w d... użytkowników i najważniejsze żeby kasa za prowizję szła.

Przecież oni mają archiwum...  :O

*

Offline jirajamgo

  • ****
  • 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi Max 6/128gb
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #434 dnia: Marzec 17, 2010, 11:06:12 »
przecież mogą sprawdzić która aukcja była 1 wystawiona

*

Offline damianpiwowarski

  • Ekspert Android
  • *****
  • 1115
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dawniej "Damianoo".
    • www.mojdroid.pl
  • Sprzęt: iPhone 5
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #435 dnia: Marzec 17, 2010, 11:19:22 »
Mogą, ale po co.

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #436 dnia: Marzec 17, 2010, 11:21:37 »
obie aukcje sa nadal dostepne, ale allegro  i tak ma to w d...

lepiej wczoraj dostaalem nega od juniora za 8.75. Dal dane do zasilenia paypal,zlecilem porzelew, mam potwierdzenie a gnojek twierdzi ze kasy nie ma. Wplata 8marca.Pewnie gowniarz zle tytul wplaty podal i kasa poszla w swiat.

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #437 dnia: Marzec 17, 2010, 11:34:17 »
no ja kilka dni temu negatywa wystawiłem za tego BA... totalna olewka ze strony kupujacego...
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #438 dnia: Marzec 17, 2010, 12:21:40 »
no ja kilka dni temu negatywa wystawiłem za tego BA... totalna olewka ze strony kupujacego...

To co jesteś bez kasy i bez sprzętu?

Ok, już widzę, że paczka wróciła.

*

Offline rpa

  • *
  • 90
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #439 dnia: Marzec 17, 2010, 12:23:47 »
Sprzedajacy nie uznal reklamacji ,wiec beju BA miał(tylko sprzedał)

*

Offline Kokan

  • **
  • 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: THC TyTN II ; THC Magic ;]
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #440 dnia: Marzec 17, 2010, 12:37:24 »
obie aukcje sa nadal dostepne, ale allegro  i tak ma to w d...

lepiej wczoraj dostaalem nega od juniora za 8.75. Dal dane do zasilenia paypal,zlecilem porzelew, mam potwierdzenie a gnojek twierdzi ze kasy nie ma. Wplata 8marca.Pewnie gowniarz zle tytul wplaty podal i kasa poszla w swiat.

Ja dostalem negatywa za natychmistowy przelew pieniedzy ok 25 pln gnojkowi ktory po 3 dniach twierdzil ze kasy jeszcze nie dosal a ja upominalem klucz do zdaje sie orange boxa ktory wystarczylo wyslac mailem co podobno mial zrobic w 15 min ... sprawa skonczyla sie w allegro gnojek pozbyl sie konta a ja mam negatywa ...  :-|

inna sprawa to napier... bolacy mnie od 3 dni ząb ale jak to ja nie to zebym sie bal dentysty  :] ale chodzbym mial na kolanach chodzic i tak tam nie pojde 
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2010, 12:43:18 wysłana przez Kokan »
Zabrania się:w podpisach (bez zgody administracji) umieszczenie grafik lub tekstów - większych, niż dwukrotność popularnych userbarów - czyli odpowiednio: 700x20px (w poziomie) lub 350x40px (w pionie).

*

Offline Edwardo

  • **
  • 213
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Diamond
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #441 dnia: Marzec 17, 2010, 13:55:37 »
inna sprawa to napier... bolacy mnie od 3 dni ząb ale jak to ja nie to zebym sie bal dentysty  :] ale chodzbym mial na kolanach chodzic i tak tam nie pojde

Omijam z daleka ludzi, ktorzy nie lecza zebow.
Ten fetor próchnicy wydobywajacy sie z wnetrza jamy ustnej podczas prowadzenia rozmowy.
Feee...

BTW, dlatego zaleca sie chodzic na przeglady co 6-8 miesiecy (zwykle bezplatne) aby ustrzec sie glebokich ubytkow i kanalowego leczenia oraz oczywiscie - im mniejszy ubytek, tym mniejszy bol.

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #442 dnia: Marzec 17, 2010, 14:32:21 »
Cytuj
Witam.

W dniu 2010-03-16 13:58:00 otrzymaliśmy e-mail o treści:

> Uzytkownik przyznał sie w mailu do mnie  że skopiował treść aukcji.
> Nie wykazuje przy tym żadnych przejawów skruchy.
>
> Jeśli tekst obecnej aukcji dokladnie odpowiada treści mojej aukcji, uzyte
> całe akapity bez zmian treści, to nie rozumiem skąd taka niezdecydowana
> postawa serwisu Allegro.
> Skopiowaniu uległy dane opisujące unikalne parametry mojego sprzętu.
>
> Obecnie uzytkownik zna mój login na allegro.
> Nieminiej udzielam zgody serwisowi Allegro na podanie tych danych w swoim
> mailu.

Dziękuję za e-mail.

Uprzejmie informuję, że Użytkownik otrzymał od nas komunikat zawierający informację o zaistniałej sytuacji wraz z prośbą o natychmiastowy kontakt z Panem. W przypadku będącym przedmiotem naszej korespondencji nie możemy opowiedzieć się po żadnej ze stron, ponieważ nie mamy możliwości obiektywnej oceny sytuacji.

Jeżeli próby rozwiązania problemu w drodze kontaktu z Użytkownikiem zawiodą, może Pan dochodzić swoich praw do wymienionych w korespondencji materiałów na drodze sądowej. Na pisemny wniosek upoważnionych organów przekażemy posiadane dane mające związek ze sprawą. Sugerujemy także podjęcie działań mających na celu zachowanie dokumentacji sprawy ponieważ zdjęcia nie są przez nas archiwizowane, proszę wykonać np. zrzut ekranu strony z aukcją, na której znajduje się zdjęcie.

Mam nadzieję, że sprawa zostanie wkrótce pomyślnie zakończona.

Pozdrawiam serdecznie,

Czyli nadal Allegro ma w d... swoich klientów.

Chodzi o skopiowanie opisu aukcji (nie zdjęć), który został napisany przeze mnie i miał na celu uświadomienie ewentualnego kupującego o stanie i parametrach sprzętu.
Kto widział moje aukcje wie co mam na myśli (linków nie będę dawał, bo reklamy nie potrzebuję).
Przy okazji skopiowaniu uległy unikalne wyniki testów i opis stanu urządzenia. Wynik widać powyżej.
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2010, 14:36:40 wysłana przez Antej »

*

don.kamillo

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #443 dnia: Marzec 17, 2010, 14:38:25 »
Świńsko postępuje allegro, ale to dziwne. Parę miesięcy temu, miałem podobną sytuację. Gość kupił ode mnie elfina, a po kilku dniach wystawił go znowu na allegro, kopiując zdjęcia i cały opis. Zgłosiłem do allegro, bez problemu usunęli jego aukcję i jeszcze mnie przeprosili.
Ich obsługa faktycznie schodzi na psy..  :-|

*

Offline Kokan

  • **
  • 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: THC TyTN II ; THC Magic ;]
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #444 dnia: Marzec 17, 2010, 14:40:24 »
Edwardo mam alergie juz na ciebie znow sie prujesz w moja strone masz cos do mnie napisz na pm a chetnie to z toba wyjasnie zobaczymy czy dalej bedziesz taki kozak jak moze sie spotkamy w 4 oczy (tu dziela nas monitory wiec mozesz pisac swoje bzdury) doszlo by do konfrontacji pewnie nie mialbys odwagi spojrzec mi w oczy ... co do dbania o jame ustna nie martw sie o moja zeby mam w miare zdrowe ponad 2 lata mieszkalem z para stomatologow miedzy innymi dzieki nim nie chodze do dentysty ...
Zabrania się:w podpisach (bez zgody administracji) umieszczenie grafik lub tekstów - większych, niż dwukrotność popularnych userbarów - czyli odpowiednio: 700x20px (w poziomie) lub 350x40px (w pionie).

*

Offline cataractyt

  • ***
  • 269
  • Fillucas
  • Sprzęt: Lumia 930, iPhone 4s, Meizu MX4
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #445 dnia: Marzec 17, 2010, 16:44:51 »
Kokan uspokój się.
Edwardo tylko pisał coś, co jest prawdą.
Myślisz, że dlaczego jesteśmy narodem z prawie najgorszym uzębieniem w Europie?
No przynajmniej  jak boli, powinno się chodzić do dentysty.


*

Offline Edwardo

  • **
  • 213
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Diamond
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #446 dnia: Marzec 17, 2010, 19:35:21 »
2 lata mieszkalem z para stomatologow miedzy innymi dzieki nim nie chodze do dentysty ...

fajny trojkat :)
czyli zle zrozumialem to co napisales, poprostu to dentysci do ciebie przychodza? oki, sorki, moj blad.

Nie no dlatego nie chce dopuscic do konfrontacji, bo jeszcze bys mi wpierd*** a ja taki strachliwy i niepozorny...
Przepraszam!

btw, sa leki na alergie :P moze nie wylecza, ale objawy calkiem skutecznie lagodza.

*

Offline Kokan

  • **
  • 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: THC TyTN II ; THC Magic ;]
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #447 dnia: Marzec 18, 2010, 11:55:01 »
nie bede sie wdawal w pyskowki z toba chcesz pisz na pm pogadamy jesli nie nie udzielaj sie w moja strone proste ...
Zabrania się:w podpisach (bez zgody administracji) umieszczenie grafik lub tekstów - większych, niż dwukrotność popularnych userbarów - czyli odpowiednio: 700x20px (w poziomie) lub 350x40px (w pionie).

*

Offline Edwardo

  • **
  • 213
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Diamond
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #448 dnia: Marzec 18, 2010, 12:43:56 »
no to jak, bedziesz czy nie bedziesz sie udzielal? na PM chcesz, a na open zone nie?hm...

A gdzie tu pyskowki? Zluzuj czleku, bo ci zylka pierdzaca peknie.

*

Offline Dargas

  • 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia N95
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #449 dnia: Marzec 18, 2010, 13:12:41 »
Edwardo on normalnie pisał i nie miał żadnych do ciebie pyskówek więc sam się uspokój Kokan bo sam pyskujesz.

Przepraszam ale nie mogę na to patrzeć :P
Regulamin