Podziel się swoim smutkiem :(

  • 5513 Odpowiedzi
  • 638628 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline zajac

  • ****
  • 742
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS III Black
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #390 dnia: Marzec 05, 2010, 14:27:06 »
Ivnz, poczta pewnie się wypnie... Jeżeli paczka była ubezpieczona to nie ma sie co martwic o kasę, jedynie trochę czasu zajmie zanim ją odzyskasz, jeżeli nie była ubezpieczona to dostaniesz 10x kosztów wysyłki...

ps. Współczuje, wiem jak sie walczy z pocztą... :/
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2010, 14:46:17 wysłana przez zajac »

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #391 dnia: Marzec 05, 2010, 17:54:26 »
To jakas kur :mad: a paranoja w polsce.

Przybylem na komende rejonowa zglosic kradziez kieszonkowa.

Pan policjant zanim odkleil sie od omni (sic!) Powiedzial ze nie przyjete zostanie zgloszenie kradziezy gdyz to jak to ujal "mozliwe naduzycie sil roboczych policji". Nacisnalem troche mocniej to odkladajac omnie (drugi z policjantow powiedzial "daj mi sie teraz omnia pobawic") wyklepal cos i czekam.

Najbardziej zaskakujace jest to ze nie chca przyjac zgloszenia o kradziezy kieszonkowej (!)... no ja :mad: , kicha z policja. Bez tego zgloszenia nie moge zastrzec dowodu gdyz wymagane jest takie potwierdzenie. A przyjac zgloszenia nie chca o.O...
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #392 dnia: Marzec 05, 2010, 17:59:20 »
art. 303 k.p.k.
http://www.polskieustawy.com/norms.php?norm=303&actid=105&lang=48&adate=20060108

grzecznie pytasz o dane osobowe z kim rozmawiasz a potem ze spokojem zapytaj czy te dane sie zgadzają:
   

KOMENDA STOŁECZNA POLICJI W WARSZAWIE
Rzecznik prasowy podinspektor MACIEJ KARCZYŃSKI
tel. (0-22) 603-76-76
http://www.policja.waw.pl/portal/pl/102/130/Zespol_Komunikacji_Spolecznej__Rzecznik_prasowy.html
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2010, 18:05:12 wysłana przez Antej »

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #393 dnia: Marzec 05, 2010, 18:01:29 »
Teraz gadaja uzywajac niewybrednych slow - lacznie z paniami lekkich obyczajow, pier :mad: niem i innymi epitetami... a mozna za takie kwieciste wyrazanie emocji dostac mandat.


Widac ze mimo nizszego poziomu ewolucji psy sa wyzej jesli chodzi o przestrzeganie prawa.

Połączone: Marzec 05, 2010, 19:00:24
A jaka to obluda jest...

"Jakie wczoraj sciagnales fajne filmy bo bym zaraz cos obejrzal?"
"E nie, wczoraj to zlapalem dobrego seeda i pociagnalem Fallout 3"...

Nic dodac nic ujac.
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2010, 19:00:24 wysłana przez beju »
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline bronx

  • ***
  • 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc Desire S, Dell XPS M1330, iPad (2012)
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #394 dnia: Marzec 06, 2010, 15:06:09 »
Mam uszkodzoną grafikę w Compalu FL90 więc chciałem spróbować popularnej metody na piekarnik; niestety okazało się, że ten znacznie zawyżył temperaturę w porównaniu do wartosci ustawionej :/ oto efekt:

piekarnik z termoobiegiem? gazowy czy elektryczny? ja na elektrycznym z termoobiegiem przegrzalem juz dwie plyty - mojego ukochanego xps m1330 i x360 elite. temp. ok. 225 stopni przez jakies 3 minuty. plyty poustawiane na kulkach z folii alu, zeby powietrze jeszcze swobodniej krazylo. wynik? juz kilka miesiecy bezproblemowej pracy. da sie to zrobic, tylko trzeba byc naprawde ostroznym.

[EDIT]

aaa... jeszcze jedno. nagrzewanie przeprowadzone w etapach. najpierw do niecalych 100 stopni (wtedy wkladam plyte) potem zwiekszam po kilkadziesiat stopni z przerwami gdzies dwuminutowymi az do uzyskania docelowej temperatury.
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2010, 15:10:02 wysłana przez bronx »

*

Offline unknown_kom

  • *
  • 96
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jornada & Palm Veteran
  • Sprzęt: TX, Tungsten C, Centro (CDMA), Universal
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #395 dnia: Marzec 06, 2010, 16:11:02 »
Jeśli tak to będzie wyglądać w Polsce, to po studiach wyjeżdżam z kraju.
http://przekroj.pl/wydarzenia_swiat_artykul,6383,0.html
Jornada 680 -> Jornada 690 -> Jornada 720 -> Nec 780 -> Nec 790 -> Palm m100 -> Palm m105 -> Palm Vx -> Palm m500 -> Palm IIIxe -> Jornada 720 -> Palm IIIc -> Palm IIIc -> Palm IIIe -> Tungsten C -> Palm TX -> Palm Centro (CDMA) -> Hermes -> Universal ->

*

Offline I_Mat

  • **
  • 217
  • dunno
  • Sprzęt: spełnia normy
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #396 dnia: Marzec 06, 2010, 16:34:28 »
Mam uszkodzoną grafikę w Compalu FL90 więc chciałem spróbować popularnej metody na piekarnik; niestety okazało się, że ten znacznie zawyżył temperaturę w porównaniu do wartosci ustawionej :/ oto efekt:


piekarnik z termoobiegiem? gazowy czy elektryczny? ja na elektrycznym z termoobiegiem przegrzalem juz dwie plyty - mojego ukochanego xps m1330 i x360 elite. temp. ok. 225 stopni przez jakies 3 minuty. plyty poustawiane na kulkach z folii alu, zeby powietrze jeszcze swobodniej krazylo. wynik? juz kilka miesiecy bezproblemowej pracy. da sie to zrobic, tylko trzeba byc naprawde ostroznym.

[EDIT]

aaa... jeszcze jedno. nagrzewanie przeprowadzone w etapach. najpierw do niecalych 100 stopni (wtedy wkladam plyte) potem zwiekszam po kilkadziesiat stopni z przerwami gdzies dwuminutowymi az do uzyskania docelowej temperatury.
Elektryczny, termoobieg... okazało sie, że nie działa, też stawiałem na kulkach
aha, ale nie czekałem z wstawioną grafiką a odrazu włożyłem do nagrzanego piekarnika
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2010, 16:45:20 wysłana przez I_Mat »

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #397 dnia: Marzec 08, 2010, 10:55:52 »
Jeśli tak to będzie wyglądać w Polsce, to po studiach wyjeżdżam z kraju.
http://przekroj.pl/wydarzenia_swiat_artykul,6383,0.html

o,0 A co to ma do PL?

*

Offline Edwardo

  • **
  • 213
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Diamond
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #398 dnia: Marzec 08, 2010, 12:08:16 »
ot poprostu pewnie chcial ponarzekac...

*

Offline unknown_kom

  • *
  • 96
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jornada & Palm Veteran
  • Sprzęt: TX, Tungsten C, Centro (CDMA), Universal
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #399 dnia: Marzec 08, 2010, 15:35:24 »
o,0 A co to ma do PL?
Przeczytaj projekt Ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie.
Niedługo, może być u nas tak samo.
Jornada 680 -> Jornada 690 -> Jornada 720 -> Nec 780 -> Nec 790 -> Palm m100 -> Palm m105 -> Palm Vx -> Palm m500 -> Palm IIIxe -> Jornada 720 -> Palm IIIc -> Palm IIIc -> Palm IIIe -> Tungsten C -> Palm TX -> Palm Centro (CDMA) -> Hermes -> Universal ->

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #400 dnia: Marzec 08, 2010, 15:53:29 »
o,0 A co to ma do PL?
Przeczytaj projekt Ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie.
Niedługo, może być u nas tak samo.

Nie wierzę w absolutną bezmyślność złośliwość itp itd urzędów. A, że w każdym miejscu zdarzają się błędy... Cóż - wiadomo, że błędów nie popełnia tylko ten co nic nie robi :) Może należałoby od razu pozamykać policję czy szpitale.  :mysli: A sama koncepcja raczej słuszna - rodzinom patologicznym powinno się dzieci odbierać.

*

Offline Edwardo

  • **
  • 213
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Diamond
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #401 dnia: Marzec 09, 2010, 16:25:54 »
po instalacji opery 10.5 przestalo mi universalscrool dzialac... mialem skonfigurowane ze jak wcisne kolko do srodka to mi sie otwiera link w zakladce w tle. w firefoxe dalej dziala a w operze juz nie... i najgorsze ze nie moge dojsc jak to zrobic aby bylo dobrze. ktos pomoze? mycha logitecha

*

Offline marsozerca

  • **
  • 211
  • Płeć: Mężczyzna
  • obserwator ;)
  • Sprzęt: Tośka g900@520MHz@ Win6.1 :)
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #402 dnia: Marzec 09, 2010, 23:05:58 »
Wkurzają mnie "konsultanci" telefoniczni. Dzisiaj mi jakaś gościówa z Ery dzwoniła, że ma jakąś super-hiper-ekstra wypaśną ofertę specjalnie dla mnie, mi się tego jej bełkotu nawet słuchać nie chciało, więc mówię kobicie, że nie interesuje mnie to, ta dalej nawija, znowu jej mówię, że nie interesuje mnie to, to ta uparcie dalej mi gadała, że ona jednak przedstawi.. Jak ja nie lubię, jak ktos nie rozumie słowa "nie",  :kill: Zamknęła się dopiero po opieprzu z mojej strony.

Kurde, ja nie wiem co za standardy ma u siebie Era, ale jeśli to ich wytyczne, że te trajkoty mają być takie natarczywe, to ja tej sieci mam już kompletnie po dziurki w uszach.
Mam swoje życie wy mówicie mi jak żyć
mam swoją drogę wy mówicie mi którędy iść
mam swoje pięści słyszę z kim się bić
i swoje serce kogo kochać z kogo kpić

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #403 dnia: Marzec 09, 2010, 23:25:03 »
A wystarczy grzeczna odpowiedź:
"liczę do 5 i odkładam telefon na stół a Pani wtedy może przedstawić ofertę, po 5minutach rozłaczam połączenie...1...2...3...4...5..."


do mnie już dawno nie dzwonili chyba maja w systemie odnotowane że nie jestem zainteresowany ulepszaniem oferty.
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2010, 23:28:32 wysłana przez Antej »

*

Offline Shmit

  • **
  • 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia N81 8GB HTC Hero Nokia 3310 C
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #404 dnia: Marzec 09, 2010, 23:33:11 »
Standadry w erze to jedno a drugie to osoba ktora dzwoni i jej wyczucie tego ile jeszcze mozna :)

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #405 dnia: Marzec 10, 2010, 07:59:52 »
Poczytajcie w necie to sie dowiecie ze nie dzwonia z ery tylko z firmy walter co jest podwykonawca, a ci ludzie sa tam maksymalnie wykorzystywani. Podstawa to jakis ochlap, ktory na oplacenie mieszkania i ewentualnej uczelni by nie starczyl, mamia ich prowizjami ktore "dadza wam kokosy i bedziecie bogatymi"... Slyszac w windzie w biurowcu ich "rozmowy" mam wrazenie ze sprzedaja ten kit jacys podludzie ,ostatnio zaslyszane: "ha! Udalo mi sie sprzedac frajerowi nowa aktywacje <przyp - nowy numer> a debil myslal ze to przedluzenie umowy. Powiedzialem podczas rozmowy raz po cichu ze to nowa aktywacja, na monitoring sie nagralo wiec jestem czysty. Jak cos frajer bedzie sie rzucal to niech spie****la do ery z reklamacja"....

A zeby bylo ciekawiej, ich biurka sa malutkie, w boksie miesci sie monitor 15" lcd, klawiatura i myszka przed klawiatura bo z boku stoi callmaster i nie ma juz na nic miejsca...


Widzialem, zgroza...
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #406 dnia: Marzec 10, 2010, 09:12:12 »
zamówienie z DX idzie już 36dni... dzis przyszedł do mnie mail z obsługi klienta(po 10dniach oczekiwania), typowe ctrl+C ctrl+V
Ze ich czas dostawy to 14-21 dni roboczych i mam sprawdzić pocztę.

Czy oni nie znają sie na podstawach matematyki?
Pewnie też tam siedzi taki chiński Walter.

Dzisiejsza odpowiedź powinna przyjść po max 2dniach ale mój mail był w takim tonie że nie było szans odpowiedzieć standardowym tekstem.
Były w nim już z założenia podane odpowiedzi na pytania ktore chcieliby zadać.


Najgorsze jest to że w paczce jest digi.... coś czuję że przyjdzie w proszku. (już jeden tak przyszedł, więc ogólny czas mojego oczekiwania to 2miesiące)

*

Offline y37

  • ***
  • 355
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #407 dnia: Marzec 10, 2010, 09:13:21 »
nie ma to jak z rana zawalic egzamin przez najechanie na pachołek  :-|

nie zeby to nie moja wina była ale kur*** nie jezdziłem na 6 biegowej yaris a tam sie troche inaczej gazuje
było: toshiba g900, htc wizard, nec mobilepro 900c, nokia e61, htc g1, iphone 3g,nokia n95,x10 mini pro,htc tynt II, htc g1, bb 9780

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #408 dnia: Marzec 10, 2010, 09:49:12 »
nie jezdziłem na 6 biegowej yaris a tam sie troche inaczej gazuje

"Złej baletnicy to i rąbek u spódnicy przeszkadza"

*

Offline y37

  • ***
  • 355
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #409 dnia: Marzec 10, 2010, 10:09:29 »
ty mi chyba ostatnio próbujesz dogryźć  :P zreszta trudno zebym był juz dobrym kierowcą
było: toshiba g900, htc wizard, nec mobilepro 900c, nokia e61, htc g1, iphone 3g,nokia n95,x10 mini pro,htc tynt II, htc g1, bb 9780

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #410 dnia: Marzec 10, 2010, 11:52:50 »
Sugestia nr 1, gazuj ile wlezie, możesz przypalić sprzęgło, przecież to nie twój samochód (na egzaminie ruszałem przez moje gapiostwo z trójki na skrzyżowaniu, dzięki gazowaniu nie zgasł)
6 biegowa ma jedną zaletę, 1 bieg jest w pełni synchronizowany (przy 30km/h też idzie wrzucić).
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #411 dnia: Marzec 10, 2010, 12:40:19 »
nie ma to jak z rana zawalic egzamin przez najechanie na pachołek  :-|

nie zeby to nie moja wina była ale kur*** nie jezdziłem na 6 biegowej yaris a tam sie troche inaczej gazuje

ja się uczyłem jeździć na pojeździe zupełnie innym niż egzaminacyjne :)

i praktykę z pierwszego podejścia zrobiłem :P

*

Offline marsozerca

  • **
  • 211
  • Płeć: Mężczyzna
  • obserwator ;)
  • Sprzęt: Tośka g900@520MHz@ Win6.1 :)
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #412 dnia: Marzec 10, 2010, 18:17:49 »
Poczytajcie w necie to sie dowiecie ze nie dzwonia z ery tylko z firmy walter co jest podwykonawca, a ci ludzie sa tam maksymalnie wykorzystywani. Podstawa to jakis ochlap, ktory na oplacenie mieszkania i ewentualnej uczelni by nie starczyl, mamia ich prowizjami ktore "dadza wam kokosy i bedziecie bogatymi"... Slyszac w windzie w biurowcu ich "rozmowy" mam wrazenie ze sprzedaja ten kit jacys podludzie ,ostatnio zaslyszane: "ha! Udalo mi sie sprzedac frajerowi nowa aktywacje <przyp - nowy numer> a debil myslal ze to przedluzenie umowy. Powiedzialem podczas rozmowy raz po cichu ze to nowa aktywacja, na monitoring sie nagralo wiec jestem czysty. Jak cos frajer bedzie sie rzucal to niech spie****la do ery z reklamacja"....

A zeby bylo ciekawiej, ich biurka sa malutkie, w boksie miesci sie monitor 15" lcd, klawiatura i myszka przed klawiatura bo z boku stoi callmaster i nie ma juz na nic miejsca...


Widzialem, zgroza...
Wiem mniej więcej jak jest w takich miejsach, mam znajomych, co pracowali tak lub pracują. Jednak chamówki to ja nie lubię, nawet jak człek goni za hajsem...
Ech- czemu wykłdowcy tak uwielbiają mówić: już miałem/byłem skory panu zaliczyć, ale jednak nie, bo jeszcze może się pan douczyć...
i wyliczanka, że od inżyniera to się jednak więcej wymaga i itp. itd. Ech ;/ I dwa przedmioty tak dzisiaj uwaliłem ;/
Mam swoje życie wy mówicie mi jak żyć
mam swoją drogę wy mówicie mi którędy iść
mam swoje pięści słyszę z kim się bić
i swoje serce kogo kochać z kogo kpić

*

Offline saknis

  • ****
  • 696
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Hero
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #413 dnia: Marzec 11, 2010, 23:27:20 »
Cudowne Paviliony  :-| Jutro w HP opiszę problem, może ktoś będzie umiał pomóc w jakikolwiek sposób, bo już cały dzień chodzę delikatnie mówiąc, zdenerwowany...  :S

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #414 dnia: Marzec 12, 2010, 06:44:49 »
W nowym rowerze brakuje tylko haka a ciamajdy z bajkszopu nie wyslali go na czas :mad:
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline cataractyt

  • ***
  • 269
  • Fillucas
  • Sprzęt: Lumia 930, iPhone 4s, Meizu MX4
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #415 dnia: Marzec 12, 2010, 10:45:42 »
@y37

Spoko, dasz radę. Ja się uczyłem na DIESEL'u, ojciec ma same diesel'e więc w życiu nie prowadziłem benzyniaka. Przychodzę na egzamin, oczywiście benzyna. Z dwa razy mi zgasł, ale poszło dobrze.

No i ja zdawałem na Renault Clio III.  :P

*

notosiup

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #416 dnia: Marzec 12, 2010, 10:51:56 »
@y37

Spoko, dasz radę. Ja się uczyłem na DIESEL'u, ojciec ma same diesel'e więc w życiu nie prowadziłem benzyniaka. Przychodzę na egzamin, oczywiście benzyna. Z dwa razy mi zgasł, ale poszło dobrze.

No i ja zdawałem na Renault Clio III.  :P
a to kursu nauki jazdy nie odbyłeś? u mnie większość szkół nauki ma benzynę+lpg.

*

Offline Edwardo

  • **
  • 213
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Diamond
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #417 dnia: Marzec 12, 2010, 11:43:59 »
jak ja zdawalem, to za 2 zgasniecia oblewalo sie... ale to bylo dawno i nieprawda :)

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #418 dnia: Marzec 12, 2010, 13:57:07 »
jak ja zdawalem, to za 2 zgasniecia oblewalo sie... ale to bylo dawno i nieprawda :)

chyba, że raz na mieście a raz na placu.. chyba?

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #419 dnia: Marzec 12, 2010, 15:46:49 »
Może zgasnąć, o ile nie stwarza to zagrożenia w ruchu (np na środku skrzyżowania). Rzecz jasna podczas wykonywania zadań egzaminacyjnych nie może zgasnąć 2 razy pod rząd.
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal