Kupię - Płyta główna do laptopa Siemens Mobile 501

  • 0 Odpowiedzi
  • 463 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Kupię - Płyta główna do laptopa Siemens Mobile 501
« dnia: Wrzesień 22, 2007, 10:38:41 »
Szukam, szukam i nie mogę jej znaleźć. No dobra już wczoraj kupił bym lekko zmasakrowanego mobile 510 (nie 510 agp) który różni się tylko dziurkami od chłodzenia procka ale oczywiście okazało się że mam zegarek rozjechany o 17 sekund  :-| (i za 81zł uciekł mi w wersji z lekko pękniętą obudową, bez ramu i dysku ale ze sprawną baterią  :mad: ) W każdym razie poszukuję:

Płyty głównej do Siemensa Mobile 501
Lub
Dowolnie zmasakrowanego 501 ze sprawną płytą główną
Lub
Siemens Mobile 510 - tu musi być sprawna matryca, płyta główna, klawiatura+touch (no chyba że one pasują od 501, tego nie wiem). Obudowa kadłubka nie popękana (obudowa matrycy i plastiki zawiasów mogą być popękane)

W komplecie mógłby się znaleźć napęd CD z kieszonką (nie wiem czy swojego nie uszkodziłem)

Nie potrzebuję (aczkolwiek nie obrażę się jeśli będzie) - ramu, klapki ram, przelotki do dysku i baterii

Ile jestem za to w stanie dać - czekam na propozycje ale zależnie od stanu i zawartości zestawu oraz analizy allegro myślę że max 90zł+wysyłka