Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2

  • 27626 Odpowiedzi
  • 2845699 Wyświetleń

0 użytkowników i 12 Gości przegląda ten wątek.

*

don.kamillo

Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #10530 dnia: Marzec 26, 2012, 18:29:13 »
Wy narzekacie na gimnazjum? Ja mam takich ludzi na uczelni. Ostatnio na prawie oświatowym zaczęli udowadniać, że masturbacja ma sens i jest dobrym środkiem antykoncepcyjnym. Ludzie, co maja po 22-28 lat (studiuję zaocznie, różni się trafiają). Nie wspomnę o braku umiejętności wysłowienia się (moglibymy, jechalimy, poszłem).
A nocując w akademiku widziałem, jak studentki w mini odjeżdżały, co jedna, to lepszą furką.
Adiko, Ty się uzbrój w cierpliwość :mrgreen: Debili jeszcze wiele razy spotkasz na swojej drodze.

*

Offline dzemik112

  • **
  • 141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Xperia U
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #10531 dnia: Marzec 26, 2012, 19:48:20 »
No to masz kolejny powód by nienawidzić Androida ;)
Haha, good point!


Jednak muszę być natrętny i znowu się wtrącić :P
Znowu mam problem, teraz nie mogę wrzucić aplikacji do Marketu, bo muszę podpisać aplikację jakimś certyfikatem, a nie mogę utworzyć pliku .keystore i kicha  :(

Normalnie coraz bardziej mi się nie podoba ten durny android...  :kill:
:E Witaj w klubie! Android to syf, mimo, że ma swoje zalety.


To co? grupowo przerzucamy się na inny OS? ;)  Poczekajmy na Tizen'a :)
Jeśli się o coś pytasz, zawsze czekaj na mądrzejszego ode mnie :)

*

Offline b7rabbitdj

  • ****
  • 846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Z ultra, Hazel, Smart, E61i, Q1, M300
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #10532 dnia: Marzec 26, 2012, 20:09:17 »
Hmmm kuszące, ale jak już to maemo jest dla mnie czymś wspaniałym, lub wm 6.1. Do zabawy oczywiście, jako telefon to s60v2/3 lub cid  :ok: Mimo wszystko za kase N9 (bo n9 chyba bedzie mogla miec tizen'a) wole mieć umpc np vaio z serii ux  :)

*

Offline dzemik112

  • **
  • 141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Xperia U
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #10533 dnia: Marzec 26, 2012, 20:33:02 »
To grupą na Symbiana :E


A tak na serio to na maemo :)
Jeśli się o coś pytasz, zawsze czekaj na mądrzejszego ode mnie :)

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #10534 dnia: Marzec 26, 2012, 20:37:27 »
Nie wiem co wy w tym Maemo widzicie. Mialem N900, mam N9, zadna z nich mnie niczym nie zachwycila. N9 jest chociaz ladna i zgrabna, N900 to krowa z beznadziejnym ekranem.

*

Offline dzemik112

  • **
  • 141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Xperia U
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #10535 dnia: Marzec 26, 2012, 21:14:39 »
A co widzisz w badziewnym Androidzie? "Zabezpieczenia" takie jak brak dostępu do admina czy podglądanie przez Google jak tylko się da? A może mułowatość?


Na N900 system działa sprawnie, można spokojnie grzebać bez ograniczeń, bo jest oparty o Debiana, jak się trochę zna to można niezłe cuda zdziałać, a już za chwilę KDE zapowiada wersję dla smartfonów i tabletów. Fakt faktem, że są błędy, ale dzięki otwartości systemu społeczność może je szybko naprawić.
Jeśli się o coś pytasz, zawsze czekaj na mądrzejszego ode mnie :)

*

Offline b7rabbitdj

  • ****
  • 846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Z ultra, Hazel, Smart, E61i, Q1, M300
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #10536 dnia: Marzec 26, 2012, 21:40:01 »
A co do za mobilny system Vonski, który potrzebuje 1ghz i 512 mb ramu do sprawnego dzialania? Xpek ma mniejsze wymagania... A do tego andek staje się coraz bardziej komercyjny, kazdy ma swój typ, dla mnie rewelacyjny ekran jest w G900, ale Ty chyba masz na mysli jakość wyświetlanego obrazu, głębię kolorów, kontrast, janość..

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #10537 dnia: Marzec 26, 2012, 21:41:51 »
A co widzisz w badziewnym Androidzie? "Zabezpieczenia" takie jak brak dostępu do admina czy podglądanie przez Google jak tylko się da? A może mułowatość?
No i po cholerę wyjeżdżasz z Androidem? Musisz zaczynać trollować? Wskaż gdzie pisałem o Androidzie w pozytywach, albo przestań ze mnie robić fanboya, bo mnie to irytuje. Wcale nie uważam robota za żaden wspaniały system, zacznij więc czytać ze zrozumieniem a nie szukaj dziury w całym.

Pisałem o tym, że nie widzę nic zachwycającego w Meamo/Meego, a kulawość i braki Androida to inny temat.

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #10538 dnia: Marzec 26, 2012, 21:50:53 »
brak dobrego systemu to jedna wada, brak dobrze zaprojektowanego hardware to druga. Tkwiąc przy klawiszowej qwerty specjalnego wyboru nie ma, czytnik kart microsd też zostaje wyrzucany (+ dorzućcie swoje sentymenty do fajnych rozwiązań).

Ja póki co czekam na serwis i muszę korzystać z 6070, zbyt przyjemne to nie jest, ale w końcu można zapomnieć o ładowaniu baterii, po 6 latach dalej trzyma tydzień. A smartphone na to "niemożliwe" :E

Co do otwartych systemów operacyjnych ostatnio doceniam chdk w canonie, naprawdę fajna zabawka.
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #10539 dnia: Marzec 26, 2012, 22:01:55 »
Akurat hardware'owo wszystkie moje obecne zabawki w zupełności mnie satysfakcjonują, łącznie z N9. Niestety w temacie oprogramowania jest dużo gorzej. Ostatnim systemem, który naprawdę mi leżał (a testowałem chyba wszystko) był staruszek WM, ale umarł i zostaje zapalić po nim świeczkę. Jedyna nadzieja, że może Cotulla coś w końcu dokończy i będzie się dało uruchomić emulator WM w nowych Windows Phone.

Burdel w Androidzie przyprawia mnie o zawrót głowy, setki wersji systemu, kerneli, CWM, system pisany na chyba 20 różnych rozdzielczości ekranu i na żadną dobrze. Nie wiem jak google mogło pozwolić zrobić taki śmietnik z tego systemu, pewnie $ wygrała z logicznym myśleniem. Ale alternatyw brak, więc trzeba jechać na tym chłamie co dali...

*

Offline ziom5510

  • **
  • 188
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #10540 dnia: Marzec 26, 2012, 22:26:54 »
Witam  :) ale dyskusja :grin:
MOTOROLA EDGE 30 ULTRA 12/256 GB  Starlight White

*

userPEST

Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #10541 dnia: Marzec 26, 2012, 23:23:59 »
Czyli ciagle czekamy na cos porzadnego w mobilkach.

ps.bawilem sie lumiami i tak lekko chodzacego systemu nie widzialem od czasu  Siemens SX1. ... z nieoficjalnym romem  mialem na mysli oczywiscie : D .

ps.ale znowu Nokia na ROM/RAM probuje oszczedzac : /  . To źle im wróży popelniaja znowu te same bledy co wczesniej czytaj sprzet dla "srajacych kasa germańców only"*

*-czyli sprzedaz preferowana w strefie 1  USA,Kanada,DE i kraje skandynawskie. Kraje drugiego świata tzn.słowianie są pominięci.A resztę i tak USA (bedace nieudana podróbką I Rzeczposopolitej)  ma w d..ie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2012, 23:49:58 wysłana przez userPEST »

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #10542 dnia: Marzec 27, 2012, 04:12:57 »
witajcie
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko

*

Offline b7rabbitdj

  • ****
  • 846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Z ultra, Hazel, Smart, E61i, Q1, M300
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #10543 dnia: Marzec 27, 2012, 04:43:17 »
Bry...

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #10544 dnia: Marzec 27, 2012, 07:01:09 »
Dobry
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

don.kamillo

Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #10545 dnia: Marzec 27, 2012, 07:54:29 »
Android zaczyna przypominać rozszerzony dumbofon :)
Zresztą o tym systemie zawsze mówiło się z pogardą: z WM nie było telefonów, tylko PDA, a z androidem są telefony. Jakby już na wstępie skreślać możliwość ich poważnego zastosowania.

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #10546 dnia: Marzec 27, 2012, 07:58:38 »
"Poważne zastosowanie" - a co to? Może ktoś podać definicję?
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

don.kamillo

Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #10547 dnia: Marzec 27, 2012, 08:28:28 »
No na początku wprowadzenia androida były wieczne pytania, czy jest dobry pakiet Office, kalendarze, PIM etc.

Połączone: Marzec 27, 2012, 08:29:28
A także jak synchronizacja z Outlookiem, eksport poszczególnych plików i masa innych pytań.

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #10548 dnia: Marzec 27, 2012, 08:49:20 »
Kalendarze, PIM etc. - wszystko działa bardzo dobrze. Office trochę kuleje, ale IMO na WM nie było dużo lepiej. Z outlookiem nie ma synchro, bo niestety to dwie różne firmy i się nigdy nie dogadają, mi tego nie brakuje.
Nadal nie wiem co to znaczy "poważne zastosowanie", chyba, że masz na myśli Outlooka, konkrety jakieś?. Według Ciebie to oznacza, że Andek to zabawka?? Szczerze to widzę narzekania a konkretów brak.

P.S.
Tak się zastanawiam jak nastolatek może napisać, że nie nadaje się do poważnych (profesjonalnych) zastosowań Andek? Jakie on ma potrzeby profesjonalne??
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2012, 08:51:36 wysłana przez tomaszkap »
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

don.kamillo

Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #10549 dnia: Marzec 27, 2012, 09:56:39 »
Nie, Tomek, nie szukaj dziury w całym. Chodzi mi o choroby wieku dziecięcego androida, gdzie nie było takich rzeczy. Wszystkie "moje" argumenty" są jedynie powtórzonymi zarzutami pod adresem androida, ale z początku jego powstania. I wiele osób nadal się nimi sugeruje.
Ja do androida szczególnie nic nie mam, jedynie nie odpowiada mi polityka prywatności.
Nie brakuje mi żadnej aplikacji z WM na androidzie.

PS. Nastolatkiem, to ja nie jestem ;)

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #10550 dnia: Marzec 27, 2012, 10:03:40 »
@Don, bo kiedyś były PDA bez gsm, do których telefon dołączył znacznie później.
A Andek powstał jako system na telefony. Mówi się przecież nawet o tabletach z systemem dla telefonów, nieprawdaż? ;)

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #10551 dnia: Marzec 27, 2012, 10:04:58 »
CUT

PS. Nastolatkiem, to ja nie jestem ;)

Wiem, ale taki dzemik112 :)
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline ziom5510

  • **
  • 188
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #10552 dnia: Marzec 27, 2012, 10:55:47 »
Android ma plusy i minusy koniec kropka. WM był przecież średnio przystosowany do obsługi palcem.  W androidzie wykorzystujemy jakieś 50% jego możliwości na resztę nie ma aplikacji albo urządzeń do obsługi np otwieranie bramy telefonem. Jak kiedyś pisałem teraz Androida ma prawie każdy a jak się miało PDA : WIZARD JAQ3 to się każdy pytał: co to??? Nokia??? :mrgreen: a teraz ja mam androida , ja też , i najbardziej mnie śmieszy jak moi znajomi wzięli sobie jakie samsungi mini i x8 ogólnie LOW-Endy i mówią , Nokia była szybsza i lepsza a ten android to tylko internet żre i muli na stockowym romie ^^
MOTOROLA EDGE 30 ULTRA 12/256 GB  Starlight White

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #10553 dnia: Marzec 27, 2012, 11:38:03 »
Android muli nawet na Galaxy Note, nie tylko na low-endach :P
Najgorszy jest straszny bałagan z systemu zrobiony. Wszystkie pliki porozrzucane po całej pamięci, a doszukać się konkretnego pliku to koszmar. Wielkość elementów - z jednej strony możesz obsługiwać wszystko kolanem, a w innych miejscach czcionka jest maczkiem...
Do każdego zastosowania jest osobny program, a przy kompletnie schrzanionym multitaskingu przełączanie się pomiędzy aplikacjami, żeby zrobić 1 rzecz skutecznie zniechęca!
Sprzęt to druga sprawa. Nie ma telefonu ze sprzętową qwerty, na którym można sobie robić szkice z notatkami, bo ekran pojemnościowy się do tego nie nadaje.
Oczywiście, android daje dużo większe możliwości niż poczciwy WM, ale za to dużo mniej wygodnie podanych.
Nienawidzę Androida!

*

don.kamillo

Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #10554 dnia: Marzec 27, 2012, 11:47:12 »
Pani Kapitan, nie spotkałem się z tym zwrotem ;)
Rysiki były fajne, takie lanserskie. A teraz paluchem, jak plebs trzeba.
Ziom, odpowiednim argumentem posłużył się vonski: co to za system, jak do działania potrzebuje minimum 1 GHz i 512 MB RAM? Oczywiście, że nokie działały lepiej. W nokiach nie trzeba było nic modować, a system działał.

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #10555 dnia: Marzec 27, 2012, 12:06:30 »
No, Android jest be i zły do szpiku kości.
Dlatego se właśnie kupiłem następnego :P

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #10556 dnia: Marzec 27, 2012, 12:42:47 »
ale fajne rozmowy tu prowadzicie. dawno mnie tu nie było, jak zajrzałem to aż sobie chyba poczytam.
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #10557 dnia: Marzec 27, 2012, 15:51:17 »
Zauważyłem taką dziwną rzecz...
Nie mam najmocniejszego sprzętu i nic mi nie muli ale są tacy którym muli nawet najmocniejsza maszyna na rynku, wiecie czemu tak jest?

Ma to może związek z tym że coniektorych "ABCD" rozpiera i zamiast czekać na reakcję po kliknięciu nanaciskają nie wiadomo czego i wtedy się wkurzają?
Niestety , nie oczekujcie że komputerek wielkości paczki fajek będzie myślał szybciej od was zwłaszcza gdy go szybkość pamięci ogranicza.

A co do androida to sądzę że jest już dość dojrzały a coraz lepiej to pracuje.
Pamiętam jak marzył mi się sprzęt pokroju tego który mam obecnie.
Ma wprawdzie kilka braków ale jestem zadowolony i nie prędko wymienię na coś mocniejszego czy nowszego.

Nokie i jakieś ich śmieszne niszowe i niefunkcjonalne systemy?
Dziękuję.
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline dzemik112

  • **
  • 141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Xperia U
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #10558 dnia: Marzec 27, 2012, 16:34:34 »

Dobry.




Ma to może związek z tym że coniektorych "ABCD" rozpiera i zamiast czekać na reakcję po kliknięciu nanaciskają nie wiadomo czego i wtedy się wkurzają?
Niestety , nie oczekujcie że komputerek wielkości paczki fajek będzie myślał szybciej od was zwłaszcza gdy go szybkość pamięci ogranicza.
Bawiłem się Desirem na stockowym ROMie (2.2, sense 2.5), na CM i Mozartem. Jak widać sprzęty teoretycznie identyczne w wydajności. Ale śmiem twierdzić, że Mozart chodzi lepiej niż Desire na CM, a o stockowym nawet nie będę wspominał...


Tak się zastanawiam jak nastolatek może napisać, że nie nadaje się do poważnych (profesjonalnych) zastosowań Andek? Jakie on ma potrzeby profesjonalne??
Hmm... Nie pisałem o zastosowaniach profesjonalnych. Ale i tak na WM jest łatwiej znaleźć dobrą aplikację do "czegoś", bo w Play Store pełno aplikacji "do niczego". Oczywiście nie mówię, że na Androida nie ma dobrych aplikacji. Są, ale nieraz trzeba ich trochę poszukać. W dodatku na Androidzie brakuje mi najbardziej... D-Pada i dużego ekranu rezystancyjnego :)
Na przykład jak siedzę w autobusie, to paluchem ciężko trafić nawet w drawer, żeby uruchomić jakąś aplikację, a tak można było spokojnie przejechać D-padem i klik! już jest aplikacja :)  Nawet Andka na Unim dało się wtedy prawie używać :P  Ale to już raczej wina sprzętu.


W każdym razie Android sam w sobie mi się nie podoba przez to, że ciągle jest coraz cięższy, i na sprzęcie, który by się na WM nie zająknął, muli. A ostatnio coraz gorzej też z innowacyjnością...


To tyle :P
Jeśli się o coś pytasz, zawsze czekaj na mądrzejszego ode mnie :)

*

dorsz85

Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #10559 dnia: Marzec 27, 2012, 16:55:44 »
Android nie jest złym systemem. Ma co potrzeba, nawet office jest wystarczający. W sumie to po zainstalowaniu odpowiednich programów i poustawianiu wszystkiego jak trzeba spokojnie telefon zastępuje komputer(zwłaszcza jak ma się klawiaturę fizyczną :P).
Jedyne co denerwuje to fakt, że ten system wyjątkowo wolno się rozwija. Między poszczególnymi wersjami nic ciekawego nie dochodzi - panowie z Google bawią się w przyspieszanie tego muła i zmienianie interfejsu na coraz to brzydszy. A ja chcę dodawanie nowych funkcji i zmiany w interfejsie(nawet drobne) które ułatwią mi życie. No dobra, między 2.3 a 4.0 był duży skok i się napracowali. Ale kiedy ja będę miał przyjemność bez grzebania i utraty gwarancji pobawić się nim? Chyba dopiero jak kupię nowy telefon z Androidem(nie zamierzam :evil:).
I przez to, że ten system jest wciąż taki sam zwyczajnie jest już nudny.

@dzemik112
Brak d-pada? I właśnie za to lubię Zetkę: ktoś genialny wrócił do diody powiadomień i touch pada(niby d-pad to nie jest ale działa tak samo).

Dobry :)

Edit. A tak w sumie to ile się można pastwić nad Androidem?
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2012, 16:57:32 wysłana przez dorsz85 »