Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2

  • 27625 Odpowiedzi
  • 2840886 Wyświetleń

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline dzemik112

  • **
  • 141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Xperia U
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9420 dnia: Styczeń 14, 2012, 22:05:46 »
N900 już dawno chciałem kupić! Kupiłem jednak Desire, z prostego względu - reumatyzm MicroUSB w N900.
A jeszcze nie tak dawno byłem geekiem jak dzwon. Bywalcy na WrPUG mogą potwierdzić.
Oczywiście, Konradwanowi do pięt nie dorastam pod tym względem :D .
Geekiem jest się całe życie :D  Jeśli nim byłeś to dalej jesteś, a jeśli byłeś pasjonatą to niekoniecznie geekiem. Ja osobiście nawet niektórym średnio-zaawansowanym do pięt nie dorastam, bo np: Archa postawię, wszystko pięknie ładnie, a jak mi błąd wyskoczy to muszę korzystać z forów :)
Jeśli się o coś pytasz, zawsze czekaj na mądrzejszego ode mnie :)

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9421 dnia: Styczeń 14, 2012, 22:10:07 »
A jeszcze nie tak dawno byłem geekiem jak dzwon. Bywalcy na WrPUG mogą potwierdzić.
Ehe, tak, już Ci niby przeszło? Nie uwierzę.  :E

Oczywiście, Konradwanowi do pięt nie dorastam pod tym względem :D .
Ja się za geeka nigdy nie uważałem, nie wiem czy to był pojazd, żart, czy co, ale ja geekiem nie byłem, nie będę, geeków nawet nie lubię.  :]

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9422 dnia: Styczeń 14, 2012, 22:12:44 »
Wszystko co potrzebne na pokładzie.
Jesteś pewien? I jakiej ilości geekowania tak konkretnie to od Ciebie wymagało? Jakie masz w ogóle wymagania?
Bo ktoś taki jak Ty nie byłby zadowolony z byle czego.  :E
W chwili obecnej z lenistwa i braku czasu mam zainstalowane tylko podstawowe appsy, niekombinowane.
1. Warunek podstawowy, system nie zamula, absolutnie. Zero delay'ów, pozbyłem się wszystkich animacji/przejść (co nie jest skomplikowane, ustawia się czas przejścia na 5ms)
2. Telefon posiada klawiaturę, również rzadko spotykana rzecz w dzisiejszych czasach
3. Brak problemów z multimediami, układ audio jest bardzo ok, obsługa wszystkich formatów bez zbędnego kombinowania, paczki są w repo.
4. Ergonomia to kwestia dyskusyjna, dla mnie jest szalenie wygodnym systemem, zwłaszcza wspomagany klawiaturą. Tryb pionowy niby jest, ale bez dpada wolę go nie używać.
5. Jak chce się kombinować to nie ma żadnych ograniczeń. Kiedyś robił za odbiornik dźwięku z pulseaudio (podpięty pod wzmacniacz), a dźwięk puszczałem z kompa 2 pokoje dalej.
6. System jest na tyle inteligentny, że rozróżnia czy jest w roamingu czy nie. Grzecznie pyta o połączenie. Wifi jest stale włączone bez większego wpływu na czas pracy na baterii.
7. Przyzwoity aparat foto.
8. Obecność pełnego bluetooth stack, a nie jakiś kastratów.
9. Trzyma te parę dni na baterii, a zamienniki akumulatorów kosztują grosze na ebayu (i działają tak samo dobrze jak oryginał).
10. Pełne zintegrowanie z komunikatorami w systemie, zero dodatkowych appsów. Dzwonienie przez skype/voip wygląda tak samo jak dzwonienie na zwykły telefon.

Ostatnio kolega mnie poprosił o pomoc z androidem, nie mógł się połączyć z telefonem (nokia) w celu udostępnienia połączenia (do tabletu). Okazuje się, że w standardzie honeycomb, ani nie widzi sieci adhoc (ignoruje je), ani nie ma w sobie bluetooth PAN. No k**wa :E. W takich sytuacjach zastanawiam się w którym kierunku idzie technologia, bo w kierunku funkcjonalności i zapewniania zgodności z wręcz podstawowymi standardami to na pewno nie.

Cytuj
z prostego względu - reumatyzm MicroUSB w N900.
W tym i poprzednim egzemplarzu tego nie miałem.
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

Offline saknis

  • ****
  • 696
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Hero
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9423 dnia: Styczeń 14, 2012, 22:13:52 »
I dlatego jest tak mało popularny. Zwykły laik jak nie ma czegoś na tacy to nic nie zrobi ;)   Ale już średnio-zaawansowany będzie wiedział jak, co i gdzie.

Rozumiem, że to o Vonskim  :mrgreen:

Dobry wieczór - nauka na sesję - CZAS START!

*

Offline haker305

  • **
  • 166
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire :)
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9424 dnia: Styczeń 14, 2012, 22:14:52 »
Kondziosławie, żaden pojazd, tylko nie mogę z Twojego naparzania palcem w ekrany wszystkich urządzeń, które bierzesz w rękę, w celu wizualnej ekspresji swojej frustracji (na WrPUG oczywiście)!
Przeszło mi, prawdę mówiąc ;).
O w mordę, Andrzej, to Tytanowy Janusz! Ja myślałem, że on istnieje naprawdę, a to tylko legenda! Chodu!

*

Offline dzemik112

  • **
  • 141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Xperia U
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9425 dnia: Styczeń 14, 2012, 22:16:02 »
Ja się za geeka nigdy nie uważałem, nie wiem czy to był pojazd, żart, czy co, ale ja geekiem nie byłem, nie będę, geeków nawet nie lubię.  :]
Niektórzy są zbyt przemądrzali i myślą, że wszyscy wiedzą tyle co oni, to fakt, ale żeby się nazwać geekiem to trzeba mieć jaja i to udowodnić :)  w dodatku wg mnie, za geeków powinni się uważać tylko ci, co tworzą (nie zmieniają skórkę systemową i nazywają po swojemu tylko naprawdę tworzą) distro.
Jeśli się o coś pytasz, zawsze czekaj na mądrzejszego ode mnie :)

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9426 dnia: Styczeń 14, 2012, 22:37:09 »
Zwykły laik jak nie ma czegoś na tacy to nic nie zrobi ;)
Laik... ;) No niech będzie, że jestem laik. Ale jakim hakerem byś nie był, to ekranu oporowego w pojemnościowy nie zmienisz, klawiatura też od Twoich umiejętności nie zmieni układu ani nie urośnie. A jak system działa tylko w poziomie (choć może się to od tego czasu zmieniło), to akcelerometr go sam do pionu nie postawi ;)

*

Offline dzemik112

  • **
  • 141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Xperia U
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9427 dnia: Styczeń 14, 2012, 22:45:36 »
Ale komendy zawsze zostają, i chociaż tego co mechaniczne nie zmienię, za to software'owe jak najbardziej.
Jeśli się o coś pytasz, zawsze czekaj na mądrzejszego ode mnie :)

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9428 dnia: Styczeń 14, 2012, 23:36:47 »
Pozwolicie, że włączę się do dyskusji i zapytam: w czym są lepsze ekrany pojemnościowe od rezystancyjnych?
Poważnie, poza tym, że można zabezpieczyć LCD szkłem, to nie przedatawiają żadnych praktycznych właściwości w porównaniu z dobrej klasy oporówką. Pojemnościowe są po prostu niewygodne! Nie wyobrażam sobie braku tak podstawowej rzeczy jak rysik.
Już nie mówiąc o sprzętowej qwerty, bo bez tego obsługa smartfona to istny masochizm. (Sam myślę właśnie jakby tu dobudować qwerty do Note :P )

Dlatego nie dziwię się ludziom, którzy uwielbiają N900
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2012, 23:39:21 wysłana przez Paveu69 »
Nienawidzę Androida!

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9429 dnia: Styczeń 14, 2012, 23:49:28 »
W tym, że wystarczy ekran dotknąć, a nie trzeba go naciskać i zgadywać, czy się udało, czy nie. Precyzję to mam w pracy na AutoCadzie, na telefonie mam ekran podzielony na takie obszary, że palcem trafię we wszystko co chcę. A sprzętowa klawiatura nigdy mi nie była potrzebna, smsów nie piszę, maile głównie na PC...

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9430 dnia: Styczeń 15, 2012, 00:00:45 »
W tym, że wystarczy ekran dotknąć, a nie trzeba go naciskać

No właśnie to jest rzecz na którą najbardziej psioczę! Lekko coś musnę i się włącza, kiedy ja nie chcę. Co do czekania, to akurat android i tak się wiesza co chwilę i też nie wiadomo czy naciskać znowu, czy już mieli, a ekran nie ma tym przypadku nic do rzeczy...

Dobra, idę spać, bo i tak nie zrozumiem toku rozumowania dzisiejszych użytkowników sprzętu elektronicznego, a tylko wprowadzam zamieszanie...
Dalej będę sobie żył w swoim świecie w przekonaniu, że pojemnościowość, szczególnie w przypadku klawiszy sprzętowych to najgorszy wynalazek ostatnich lat...

Dobranoc :)
Nienawidzę Androida!

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9431 dnia: Styczeń 15, 2012, 00:14:23 »
Naprawdę nie wiem co Ty wyprawiasz z tym Note. Mi od dnia zakupu zawiesił się słownie raz, a użytkuję go codziennie i to dość intensywnie.

*

Offline cyther

  • ***
  • 403
  • Płeć: Mężczyzna
  • W oczekiwaniu na nowe cudo z Jolla Mobile
  • Sprzęt: HTC Touch Pro/ Nokia n900/ Nokia n9/ LG 4X HD
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9432 dnia: Styczeń 15, 2012, 02:07:27 »
A jak system działa tylko w poziomie (choć może się to od tego czasu zmieniło), to akcelerometr go sam do pionu nie postawi ;)

Tryb poziomy jest już od dawna i śmiga wyśmienicie. Poza tym n900 to tak na prawdę tablet z funkcją telefonu i tak go należy postrzegać. Co do ekranu, jakoś żadnych niedogodności nie odzczuwam, jeśli chodzi o oporowość. Ekran reaguje idealnie. Sam się zastanawiam nad Note, właśnie z powodu rysika, bo pda bez rysika to nie pda :D

P.S. Samsung powoli zaczyna opuszczać tonący okręt jakim jest android angażując się w projekt "Tizen", którego protoplastą jest Maemo(Meego).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2012, 02:16:29 wysłana przez cyther »
TAEL ROM v5.23683 [30AUG10]
Radio 1.14.25.35

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9433 dnia: Styczeń 15, 2012, 04:31:50 »
cześć....wstawać koniec spania
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9434 dnia: Styczeń 15, 2012, 05:12:49 »
Zgłodniałem, lece po coś do jedzenia (Heroes VI potrafi wciagnąć :grin:)

*

Offline fiolemonq

  • **
  • 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: note3, s gsII, motorola defy
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9435 dnia: Styczeń 15, 2012, 06:44:16 »
dobry ;)
trium eclipse -> 3200 -> c650 -> c651 -> c975 -> e398@e1 -> k700i -> 6300 -> e65 -> e8 -> n93i -> n95 -> HTC touch pro [ * ] -> HTC diamond -> TG01 -> galaxy SII -> Note3 -> ?

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9436 dnia: Styczeń 15, 2012, 09:14:55 »
Dobry. Orni ja w HOMM VI już nie gram, Kampania jest za trudna a gram w HOMM od części II.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline dzemik112

  • **
  • 141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Xperia U
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9437 dnia: Styczeń 15, 2012, 09:25:39 »
Dzień dobry.

P.S. Samsung powoli zaczyna opuszczać tonący okręt jakim jest android angażując się w projekt "Tizen", którego protoplastą jest Maemo(Meego).
Też o tym słyszałem. Tylko dlatego jeszcze nie wziąłęm n800, bo czekam na to co da samsung :) Fajnie by było, gdyby był jakiś z ekranem oporowym 3.2", MSM7227 600mhz, Qualcomm Adreno 200 i 256mb ramu :D No i QWERTY oczywiście. Jeszcze jakby KDE obsłużyło to by było cudo poprostu :E
Jeśli się o coś pytasz, zawsze czekaj na mądrzejszego ode mnie :)

*

Offline krissos

  • ****
  • 635
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy II +32GB
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9438 dnia: Styczeń 15, 2012, 09:42:34 »
Doberek
Nie mów mi jak mam żyć bo nie ty za mnie będziesz umierać

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9439 dnia: Styczeń 15, 2012, 10:41:25 »
Android to tonący okręt? ;-)
Jak tak dalej będzie "tonąć" to za chwilę będzie mieć z 70% rynku smartfonów.
Żeby nie było- nie jestem żadnym wielbicielem Androida, też mnie w nim denerwuje mnóstwo rzeczy, ale pisanie "tonący" o najpopularniejszym i najszybciej rozwijającym się OS to lekka herezja ;)

*

Offline dzemik112

  • **
  • 141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Xperia U
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9440 dnia: Styczeń 15, 2012, 11:22:41 »
Android to tonący okręt? ;)
Jak tak dalej będzie "tonąć" to za chwilę będzie mieć z 70% rynku smartfonów.
Żeby nie było- nie jestem żadnym wielbicielem Androida, też mnie w nim denerwuje mnóstwo rzeczy, ale pisanie "tonący" o najpopularniejszym i najszybciej rozwijającym się OS to lekka herezja ;)
Bo ja wiem. Zobaczymy za 5 lat :)  Umrze jeszcze szybciej niż WM. Chociaż muszę przyznać, że 4.0 śmiga aż miło na LG swift (zwykłym). Ale wcześniejsze wersje to dno i szambo.
Jeśli się o coś pytasz, zawsze czekaj na mądrzejszego ode mnie :)

*

Offline adiko96

  • ***
  • 296
  • Płeć: Mężczyzna
  • No HTC, no cry...
  • Sprzęt: Eldżikałkę Nexusiałkę Cztery :mrgreen:
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9441 dnia: Styczeń 15, 2012, 11:36:57 »
Myślę, że kolega Dzemik112 ma trochę racji. Android jest ok, ale naprawdę jest jak i w innych systemach parę rzeczy w nim denerwujących.
Sam się zastanawiam, czy jak będę kupował następnego smarta to Androidem, czy innym systemem, ale właśnie którym :)

*

Offline dzemik112

  • **
  • 141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Xperia U
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9442 dnia: Styczeń 15, 2012, 11:54:04 »
@adiko96: na WM albo Symbiana, bo I-szmelc za drogi :)


A tak na serio to może webOS albo maemo/MeeGo/Tizen? Zależy kiedy będziesz brał, ale innych ciekawych systemów nie ma. WP7 jest jeszcze jako-tako ciekawy, ale ma mniej softu niż Maemo :)
Jeśli się o coś pytasz, zawsze czekaj na mądrzejszego ode mnie :)

*

Offline ziom5510

  • **
  • 188
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9443 dnia: Styczeń 15, 2012, 12:36:09 »
Witam!!

Ja nie wiem co wy tak jedziecie po Androidzie ???  :O

Mam około 200 aplikacji nic się nie wiesza chodzi szybko, ja tego nie rozumie jak ktoś mówi że Froyo i Gingerbread  mulą na LOW endzie przecież to normalne po to są tanie smartfony , nie pasuje mulenie kup midlle enda albo high-enda w Androidzie Ram to podstawa i dobór aplikacji bo nie które potrafią skutecznie upszykszyć  życie:   *FC systemu ,*drenaż baterii



MOTOROLA EDGE 30 ULTRA 12/256 GB  Starlight White

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9444 dnia: Styczeń 15, 2012, 12:50:17 »
Ja nie wiem co wy tak jedziecie po Androidzie ???  :O
Bo ten system nam się nie podoba, podobnie jak grono jego użytkowników. Nie mam tu na myśli wszystkich, mam tu na myśli niestety zdecydowaną większość użytkowników Androida.

*

Offline dzemik112

  • **
  • 141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Xperia U
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9445 dnia: Styczeń 15, 2012, 13:00:20 »
Bo ten system nam się nie podoba, podobnie jak grono jego użytkowników. Nie mam tu na myśli wszystkich, mam tu na myśli niestety zdecydowaną większość użytkowników Androida.
To prawda. Na WM mimo wszystko jakoś lepiej mi szło zrobienie czegokolwiek. I nawet na sprzęcie GORSZYM niż dzisiejsze low-endy chodził względnie dobrze. Nie było też tylu, za przeproszeniem, debili, którzy nie wiedzą co zrobić, jak im się zawiesi telefon.


PS: W dodatku to Android to linux, a konfigurowalność praktycznie zerowa w porównaniu do np: Maemo.


EDIT: może trochę przesadziłem, bo każdy musi jakoś zacząć z systemem. Ale kilka lat temu, jak ktoś brał WM to wiedział mniej więcej po co je bierze i jak się w nim obchodzić. A teraz jak komuś wyskoczy błąd w Androidzie to tworzy tematy na 100 forach z pytaniem co zrobić.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2012, 13:03:38 wysłana przez dzemik112 »
Jeśli się o coś pytasz, zawsze czekaj na mądrzejszego ode mnie :)

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9446 dnia: Styczeń 15, 2012, 13:06:17 »
Cześć.

Zapomniałem się pochwalić. Od 11 stycznia jestem ojcem. Urodziła mi się śliczna córa.


Co do sprzętu obecnie siedzę na Mozarcie z WP7 zastanawiam się, czy nie zamienić go na N900, której kiedyś używałem i byłem bardzo zadowolony. Zgrzeszyłem i wymieniłem ją na Desire czego mocno żałowałem :(

*

Offline dzemik112

  • **
  • 141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Xperia U
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9447 dnia: Styczeń 15, 2012, 13:11:49 »
Zapomniałem się pochwalić. Od 11 stycznia jestem ojcem. Urodziła mi się śliczna córa.
Gratuluję :ok:


Zgrzeszyłem i wymieniłem ją na Desire czego mocno żałowałem :(


Grzechy zostają odpuszczone, ponieważ przyznałeś się do błędu, ale na pokutę 100x zdrowaś Mario :E
Jeśli się o coś pytasz, zawsze czekaj na mądrzejszego ode mnie :)

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9448 dnia: Styczeń 15, 2012, 13:12:41 »
Zapomniałem się pochwalić. Od 11 stycznia jestem ojcem. Urodziła mi się śliczna córa.
No to co nic nie mówisz! GRATULACJE!  :ok:

Połączone: Styczeń 15, 2012, 13:16:20
EDIT: może trochę przesadziłem, bo każdy musi jakoś zacząć z systemem. Ale kilka lat temu, jak ktoś brał WM to wiedział mniej więcej po co je bierze i jak się w nim obchodzić. A teraz jak komuś wyskoczy błąd w Androidzie to tworzy tematy na 100 forach z pytaniem co zrobić.

Nie tylko to mnie irytuje w użytkownikach. Osobiście mam trochę inne podejście i uważam że system zawsze, w 100% rozwija się w stronę użytkowników. Dlatego już pal licho forum, które stoczyło się niesamowicie mocno, bardziej dotyka mnie to, że przez maaaaasę użytkowników "niewymagających" (młotów) teraz de facto nie mamy w czym wybierać my, użytkownicy zaawansowani.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2012, 13:16:20 wysłana przez Konrad Radwan »

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9449 dnia: Styczeń 15, 2012, 13:20:34 »
Być może jest teraz mniej wymagających użytkowników, ale to nie wina Androida tylko dostępności sprzętu. Kiedyś palmtopa czy smartfona mieli tylko prawdziwi pasjonaci. Przypomnijcie lepiej sobie jak Omnia weszła do opków co się działo w tym dziale - i był to WM. Więc mi teraz nie pieprzcie farmazonów. A Kondzio jak widzę znowu zaczął marudzić, wrócił dawny Konrad  :evil:
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G