Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2

  • 27625 Odpowiedzi
  • 2840002 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline b7rabbitdj

  • ****
  • 846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Z ultra, Hazel, Smart, E61i, Q1, M300
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9300 dnia: Styczeń 09, 2012, 12:00:57 »
Budzik moze nie, ale sam sprzęt się wiesza, tnie i chodzi masakrycznie wolno...
Ogolnie caly ten android to porazka...
Note Ci się tnie, wiesza i jest wolny?  :ohreally:
:E Chyba Paveu69 nie miał w łapach coś pokroju Hero, G1 czy swifta i spółkę.

*

Offline ziom5510

  • **
  • 188
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9301 dnia: Styczeń 09, 2012, 13:29:52 »
@don_kamillo

przecież ZTE ma procesor 600 ale ramu 512mb i tu nie chodziło mi dosłownie o procesor w ZTE tylko  te starsze konstrukcje
MOTOROLA EDGE 30 ULTRA 12/256 GB  Starlight White

*

Offline Paniki

  • ***
  • 337
  • Płeć: Mężczyzna
  • [...] Jestem Ja i nie ma lepszych [...]
    • Audio SPA
  • Sprzęt: Chwilowo Spica :)... już po uff ;)
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9302 dnia: Styczeń 09, 2012, 14:25:43 »
Co Wy do Hero macie, fajny telefonik ;)
To wiadome, że lata idą do przodu, technologia, a za tym oprogramowanie.
Co jest głupie, że 5 lat temu na PC z 512mb ram pracowało się dobrze, a teraz instalując na tym to samo, dziwnie muli, wiesza się itp :E
Typhon > G500 > Wizard > Trinity > 5300 XM (Przejściowo) > Blue Angel > G900 > TyTN II > Diamond > Hero > Diamond 2 > Wildfire S > Milestone > Desire > Desire Z > HD2 > Desire HD > V970 > Evo 3D > Evo 3D > Galaxy S II > Galaxy Spica :E > Galaxy S II >

*

Offline adiko96

  • ***
  • 296
  • Płeć: Mężczyzna
  • No HTC, no cry...
  • Sprzęt: Eldżikałkę Nexusiałkę Cztery :mrgreen:
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9303 dnia: Styczeń 09, 2012, 14:32:01 »
Kiedyś to się pracowało się z 64MB RAMu i się nie narzekało :mrgreen:
Dobry :)

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9304 dnia: Styczeń 09, 2012, 14:39:57 »
Kiedyś to Bill Gates stwierdził, że 640kb pamięci wystarczy każdemu ;)

*

Offline b7rabbitdj

  • ****
  • 846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Z ultra, Hazel, Smart, E61i, Q1, M300
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9305 dnia: Styczeń 09, 2012, 14:46:40 »
Co Wy do Hero macie, fajny telefonik ;)
To wiadome, że lata idą do przodu, technologia, a za tym oprogramowanie.
Co jest głupie, że 5 lat temu na PC z 512mb ram pracowało się dobrze, a teraz instalując na tym to samo, dziwnie muli, wiesza się itp :E
Wiesz, jeszcze g1/hero/magic mogą sprawnie działać na andku 2.2-2.3 z podkręconym prockiem, ale porównując prawie wszystko na androidzie, co jest dostępne jest... Wolne przy note :)

Btw ramu: ostatnio odpaliłem peceta na 256mb ramu, wlaczylem opere... I myszka przestała się ruszać po chwili  :wink:  A stary netscape śmigał, aż miło  :ok: Bezsens... Trzeba mieć coraz mocniejsze komputery, żeby wlączyc podstawowy program... :-|

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9306 dnia: Styczeń 09, 2012, 14:49:25 »
Oczywiscie przeczytałem Note zamiast Nokia i zacząłem marudzić na Note i androida :P
Oczywiście, że Note tnie i wiesza! Na włączonym oszczędzaniu energii co prawda, ale bez tego nie wytrzyma nawet do 16...  Sam system jest po prostu zły, a jedyna jego zaleta to support. Nie wiem, może za bardzo przyzwyczaiłem się już do WM? No ale to już kpina, żeby nie było porządnej klawiatury ekranowej? Już nie wykłucam się o takie luksusy jak zmiana mapowania klawiszy sprzętowych i kompletny brak multitaskingu :-|
Czekam tylko na ICS, może coś poprawią? Chociaż nadzieja matką głupich i zamiast poprawić ogólną obsługę i kompatybilność to powrzucają pełno bezużytecznych i tylko kolorowych bajerów jeszcze bardziej zamulających urządzenie...
Wiem że marudzę ale wydając kupę kasy oczekuję jednak lepszej ergonomii niż w starej już Omni 2 za 400zł...
Nienawidzę Androida!

*

don.kamillo

Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9307 dnia: Styczeń 09, 2012, 15:01:24 »
Ziom, procesor w ZTE jest taki sam jak w xperii X8 i swifcie :)
Ale pewnie masz rację, ta wieksza ilość pamięci robi swoje. A multitasking w androidzie tak właśnie głupio działa. Zminimalizowałem sobie kiedyś operę (pobierałem ROM) i po ponownym kliknięciu ikony ta głupia włącza się od nowa, a pobieranie anulowane.
Pierwszy komputer w teleskopie Hubble'a miał procesor 1,2 MHz i 32 kb RAM ;)

*

Offline Paniki

  • ***
  • 337
  • Płeć: Mężczyzna
  • [...] Jestem Ja i nie ma lepszych [...]
    • Audio SPA
  • Sprzęt: Chwilowo Spica :)... już po uff ;)
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9308 dnia: Styczeń 09, 2012, 15:14:44 »
A komoda jeszcze mniej :D
Typhon > G500 > Wizard > Trinity > 5300 XM (Przejściowo) > Blue Angel > G900 > TyTN II > Diamond > Hero > Diamond 2 > Wildfire S > Milestone > Desire > Desire Z > HD2 > Desire HD > V970 > Evo 3D > Evo 3D > Galaxy S II > Galaxy Spica :E > Galaxy S II >

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9309 dnia: Styczeń 09, 2012, 15:27:26 »
Pierwszy komputer w teleskopie Hubble'a miał procesor 1,2 MHz i 32 kb RAM ;)
I też dawał radę, i latali na księżyc ze sprzętem 10 razy gorszym niż dzisiaj, a teraz co wylecą to się rozbiją, albo coś im odpadnie itd...

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9310 dnia: Styczeń 09, 2012, 15:43:35 »
Oczywiście, że Note tnie i wiesza! Na włączonym oszczędzaniu energii co prawda, ale bez tego nie wytrzyma nawet do 16...  Sam system jest po prostu zły, a jedyna jego zaleta to support.
Really?


Nie wiem co Ty temu Note robisz, że Ci do 16 nie wytrzymuje, ale nie jest to normalne.

A klawiatura? Co Ci nie pasuje? Przecież w markecie są dziesiątki klawiatur, można sobie do woli coś przypasować?

*

don.kamillo

Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9311 dnia: Styczeń 09, 2012, 15:50:35 »
Pamiętam, jak po przesiadkach z Wm cieszyli się, że G1 jest demonem szybkości, a wyświetlacz 480x800 jest wystarczający i większego nie potrzeba ;)

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9312 dnia: Styczeń 09, 2012, 16:28:10 »
Jako, że muszę zrobić w końcu reinstal systemu, to zacząłem się zastanawiać, czy nie spróbować windows 8. Orientuje się ktoś może jak wygląda stabilność i wydajność tego systemu w tej chwili? Jest sens instalować to na głównym komputerze, czy lepiej trzymać się 7 i tylko SP zainstalować?

*

dorsz85

Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9313 dnia: Styczeń 09, 2012, 16:36:03 »
Cześć. SGS mi się zawiesił i zaspalem do pracy.
trzeba bylo kupic Nokie tam nigdy budzik nie zawodzi :D

Połączone: Styczeń 09, 2012, 10:49:41
nawet na profilu wyciszony
Nokia to zadzwoni nawet jak jest wyłączona :P

Oczywiście, że Note tnie i wiesza! Na włączonym oszczędzaniu energii co prawda, ale bez tego nie wytrzyma nawet do 16...  Sam system jest po prostu zły, a jedyna jego zaleta to support.
Really?


Nie wiem co Ty temu Note robisz, że Ci do 16 nie wytrzymuje, ale nie jest to normalne.
Zależy jak się używa. Pewnie, masz 57% po prawie 30 h bez kabla, ale używałeś telefonu ledwo co. Gdy Zetkę tak używam to wytrzymuje dwa dni bez problemu, a i do trzech zdarza się dojść. Ale wystarczy, że coś się stanie z komputerem i telefonem będziesz musiał go zastąpić, to gwarantuję Ci, że z rozładowaniem baterii w kilka godzin nie będziesz miał problemu.

Dobry :)

*

Offline Paniki

  • ***
  • 337
  • Płeć: Mężczyzna
  • [...] Jestem Ja i nie ma lepszych [...]
    • Audio SPA
  • Sprzęt: Chwilowo Spica :)... już po uff ;)
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9314 dnia: Styczeń 09, 2012, 16:50:42 »
Cytuj
Pamiętam, jak po przesiadkach z Wm cieszyli się, że G1 jest demonem szybkości, a wyświetlacz 480x800 jest wystarczający i większego nie potrzeba
Teraz to widać, G1 zwalnia, a urządzenia z WM stają się szybsze od niego  :mrgreen: przez brak "ulepszania" i pisania łatwiejszych programów przez coraz to nowsze i szybsze urządzenia androidowe :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2012, 16:52:47 wysłana przez Paniki »
Typhon > G500 > Wizard > Trinity > 5300 XM (Przejściowo) > Blue Angel > G900 > TyTN II > Diamond > Hero > Diamond 2 > Wildfire S > Milestone > Desire > Desire Z > HD2 > Desire HD > V970 > Evo 3D > Evo 3D > Galaxy S II > Galaxy Spica :E > Galaxy S II >

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9315 dnia: Styczeń 09, 2012, 19:30:27 »
Zależy jak się używa. Pewnie, masz 57% po prawie 30 h bez kabla, ale używałeś telefonu ledwo co.
No niezupełnie... 50min rozmów, kilka sms, jakaś godzinka www/grania... ekran na 50%. Do tego cały czas pełna synchronizacja 2 kont google i jakaś pogoda co 3h.

Mam skromne doświadczenie z Androidem, ale moim zdaniem za szybkie zajeżdżanie baterii odpowiadają najczęściej userzy instalując kupę śmieci, widgetów, animowanych tapet i tego typu dupereli. Sam Android nie jest tu winny...

*

dorsz85

Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9316 dnia: Styczeń 09, 2012, 19:40:45 »
To jest właśnie "ledwo co" :P

Winna jest nie instalacja kupy śmieci, a nie obserwowanie jak się zachowuje telefon po instalacji. Np. ja po zainstalowaniu Evernote od razu zauważyłem, że telefon trzyma znacznie krócej, jak się okazało przez synchronizację. A jak koledze powiedziałem, żeby wyłączył synchro w tym świństwie, to następnego dnia skakał z radości jak zobaczył jak telefonik trzyma.
Sam Android też ma znaczenie. Widać to gdy testuje się różne ROMy - na jednym trzyma lepiej, a na innym gorzej.

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9317 dnia: Styczeń 09, 2012, 20:58:14 »
Wydaje mi się, że dość mocno eksploatuję Note, dlatego ekran na min jasności i oszczędzanie energi to obowiązkowo, żeby od 8 do 20 zostało te 25% baterii.
Niestety oszczędzanie energii bardzo zamula, więc działa albo szybko, albo długo.
Co do klawiatur, to faktycznie mnostwo tego, ale kazda praktycznie taka sama, zawsze problem z polskimi ogonkami, albo brakuje strzałek do poruszania się po tekscie... Najlepsza jest Smart Keyboard, ale ona za to gubi literki, bo nie nadąża i co chwilę trzeba poprawiać.
Może jeszcze nie potrafię się przyzwyczaić do nowego OS'a, ale nadal uważam, że praca na WM 6.1 jest szybsza i dużo wygodniejsza. Może ma na to wpływ brak sprzętowej qwerty w Note?
Mimo wszystko WM wydaje się być bardziej przemyślany, szczególnie ten system plików, który w androidzie to chyba jakiś kretyn ostatni wymyślał...
Ale marudzę...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2012, 21:00:41 wysłana przez Paveu69 »
Nienawidzę Androida!

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9318 dnia: Styczeń 09, 2012, 21:16:20 »
Cytuj
szczególnie ten system plików, który w androidzie to chyba jakiś kretyn ostatni wymyślał...
Co masz na myśli?

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9319 dnia: Styczeń 09, 2012, 21:22:17 »
Cytuj
szczególnie ten system plików, który w androidzie to chyba jakiś kretyn ostatni wymyślał...
Co masz na myśli?
Ten natłok śmieci. Miliardy folderów, śmietnik który robi na karcie pamięci. Zero porządku. Zamiast 3 folderów muzyka, programy, dokumenty, to wrzuca cały shitstorm niepotrzebnych folderów i weź sobe teraz szukaj swoich plików.
Nienawidzę Androida!

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9320 dnia: Styczeń 09, 2012, 21:23:35 »
A co było w dokumentach na WM? Jedyna różnica taka ze trzymał to w pamięci wewnętrznej...

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9321 dnia: Styczeń 09, 2012, 21:37:31 »
Co było? Porządek! Niech sobie system trzyma swoje systemowe śmieci w 3 folderach w pamięci wewnętrznej. Pomijam już, że w WM można było ustawić gdzie co zapisuję. Przeglądarka obrazów nie wywlekała mi wszystkich zdjęć od razu na wierzch. Mogłem sobie mieć pochowane panienki głęboko na karcie i nikt nie wiedział.
Jakieś pliki z ustawieniami można było sobie szybko zgrać z odpowiednio podpisanego folderu w Program Files, notatki były wszystkie od razu dostępne w my docs, wszystko miało swoje miejsce. W Androidzie musisz lecieć przez listę 40 folderów, gdzie na ekranie mieszczą się aż 4 pozycje i wszystko jest w 5 różnych miejscach.
Generalnie backup zrobić bez roota to 3 dni zabawy żeby wszystko znaleść.
Nienawidzę Androida!

*

dorsz85

Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9322 dnia: Styczeń 09, 2012, 21:52:00 »
Wszystko przez podejście "otwieraj z programu do obsługi tego pliku i przerzucaj przez program od producenta". W takim wypadku się nie męczysz, bo nie używasz eksploratora.
Jednak syf dalej jest. Na karcie masa folderów z danymi jakby się nie dało stworzyć jednego Android, w którym system mógłbym robić syf do woli. Lubię mieć porządek i takie coś mnie drażni :-|

*

Offline Paniki

  • ***
  • 337
  • Płeć: Mężczyzna
  • [...] Jestem Ja i nie ma lepszych [...]
    • Audio SPA
  • Sprzęt: Chwilowo Spica :)... już po uff ;)
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9323 dnia: Styczeń 09, 2012, 22:05:03 »
Czytasz mi w myślach normalnie, jedyne co mnie się podoba w Andku to zbiór aplikacji w jednym miejscu i ich liczba :P
Typhon > G500 > Wizard > Trinity > 5300 XM (Przejściowo) > Blue Angel > G900 > TyTN II > Diamond > Hero > Diamond 2 > Wildfire S > Milestone > Desire > Desire Z > HD2 > Desire HD > V970 > Evo 3D > Evo 3D > Galaxy S II > Galaxy Spica :E > Galaxy S II >

*

userPEST

Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9324 dnia: Styczeń 09, 2012, 22:33:48 »
Cześć. SGS mi się zawiesił i zaspalem do pracy.
trzeba bylo kupic Nokie tam nigdy budzik nie zawodzi :D

Połączone: [time]Styczeń 09, 2012, 10:49:41[/time]
nawet na profilu wyciszony
Nokia to zadzwoni nawet jak jest wyłączona :P


no tak zapomniałbym hehe



Jako, że muszę zrobić w końcu reinstal systemu, to zacząłem się zastanawiać, czy nie spróbować windows 8. Orientuje się ktoś może jak wygląda stabilność i wydajność tego systemu w tej chwili? Jest sens instalować to na głównym komputerze, czy lepiej trzymać się 7 i tylko SP zainstalować?
na razie nie ma sensu bo duzo aplikacji sprawdza wersje systemu i sie czepia że takiego windows NT nie ma hihi.

Połączone: [time]Styczeń 09, 2012, 22:39:01[/time]
a bawie sie BB z fabryki Nokii z Rumunii czyli Curve 8520.
No, nie daje rady wszystko zakrecone jest na maxa.
 Wiem, wiem to nie jest  jakiś super model ale już wiem czemu ludzie sie od tego odsuwają .
Brak prostoty, nawet tlumaczenia sa z kanadyjskiego -inglish chyba bo jakies takie inne hehe

Połączone: Styczeń 09, 2012, 22:44:22
A zapomniałbym nagonka na Nokię się zaczeła od czego?
.
.
.
.
.
.
.
Od BB5 interes hackerom z komisów siadł to się przerzucili na inny sprzęt a Nokia na swoim simlocku straciła, chcieli dać zarobić sobie i telekomom a skonczyli jako papu dla M$ita hehe. Wniosek DRM w kazdej postaci doprowadzi firmę do bankructwa.

Maybe NeXt/i hope=/ Apple.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2012, 22:44:22 wysłana przez userPEST »

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9325 dnia: Styczeń 10, 2012, 04:24:29 »
cześć......Tomaszkap wstawaj bo znowu zaśpisz
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko

*

Offline fiolemonq

  • **
  • 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: note3, s gsII, motorola defy
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9326 dnia: Styczeń 10, 2012, 06:04:07 »
siamka. nie ma jak to poranek z nosem w ksiazkach  :E
trium eclipse -> 3200 -> c650 -> c651 -> c975 -> e398@e1 -> k700i -> 6300 -> e65 -> e8 -> n93i -> n95 -> HTC touch pro [ * ] -> HTC diamond -> TG01 -> galaxy SII -> Note3 -> ?

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9327 dnia: Styczeń 10, 2012, 06:51:24 »
cześć......Tomaszkap wstawaj bo znowu zaśpisz

Cześć, jestem już w pracy i piję kawę :)
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

don.kamillo

Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9328 dnia: Styczeń 10, 2012, 07:09:46 »
Przeglądarka obrazów nie wywlekała mi wszystkich zdjęć od razu na wierzch. Mogłem sobie mieć pochowane panienki głęboko na karcie i nikt nie wiedział.
Pro :E
Z pozostałymi  kwestiami się zgadzam. Na karcie paięci jeden wielki burdel, sto folderów, które pozostaja nawet po odinstalowaniu programu.

Połączone: Styczeń 10, 2012, 08:30:33
Jechałem rano do pracy i nasżła mnie ochota na słuchanie muzyki, której akurat nie miałem na telefonie. Pomyślałem sobie: mam google music, posłucham ze streamingu.
I włączyłem sobie. Wszystko fajnie, HSDPA, muzyczka bez zacięć.
Pomyślałem sobie: jakie to wygodne, jakie to fajne, tylko kilka klików i już mam muzykę.
Ale później zobaczyłem zużyty transfer: około 110 MB za może 10 utworów. Nie spodziewałem się takiego wyniku.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2012, 08:30:33 wysłana przez don_kamillo »

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #9329 dnia: Styczeń 10, 2012, 08:37:20 »
Dobry, może zrywało Ci połączenie i pobierało utwory po kilka razy?