Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2

  • 27626 Odpowiedzi
  • 2844164 Wyświetleń

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline zdzieszek13

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #8580 dnia: Listopad 21, 2011, 12:32:24 »
Bzdura, skoro nie zahaczyłeś, to znaczy że bezpieczny odstęp został zachowany :P

No i weź mu to wytłumacz...
Samsung Galaxy Nexus @ 4.3
Samsung Galaxy S @ 4.2.2

*

Offline adiko96

  • ***
  • 296
  • Płeć: Mężczyzna
  • No HTC, no cry...
  • Sprzęt: Eldżikałkę Nexusiałkę Cztery :mrgreen:
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #8581 dnia: Listopad 21, 2011, 14:20:47 »
Dobry. I wygraliśmy z Serbami, szkoda, że nie oglądałem :D

*

don.kamillo

Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #8582 dnia: Listopad 21, 2011, 14:56:26 »
Według egzaminatora przejechałem zbyt blisko omijanego samochodu...
A skoro już zdawałeś na prawko, to pewnie przepisy znasz. To prawda, że rowerzyści mogą teraz jeździć po ulicach obok siebie? A nie jeden za drugim?
Gdzieś też czytałem o tym, że rowerzyści mogą wyprzedzać samochody z prawej strony (te stojące na światłach). Prawko B zdawałem 5 (C - 4) lata temu, a chyba się mocno zmieniło w kodeksie...

*

Offline zdzieszek13

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #8583 dnia: Listopad 21, 2011, 14:59:47 »
Tak, nie dawno to jakoś weszło - rowerzysta może teraz wykorzystywać całą szerokość pasa i mogą jeździć obok siebie. Z wyprzedzaniem też true :)
Samsung Galaxy Nexus @ 4.3
Samsung Galaxy S @ 4.2.2

*

don.kamillo

Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #8584 dnia: Listopad 21, 2011, 15:02:57 »
A z innej beczki: bawiłem się w sobotę Nokią n8. Chciałem pobrać koledze Angry Birds, za radą jednego z userów (bo niby symbian nie jest gorszy niż android). Wyszukuję gierkę w OviStore i co? AB Rio płatne, AB Season płatne. Tylko podstawowa wersja bezpłatna, ale plansz jakoś mało.


Połączone: Listopad 21, 2011, 15:04:43
Tak, nie dawno to jakoś weszło - rowerzysta może teraz wykorzystywać całą szerokość pasa i mogą jeździć obok siebie. Z wyprzedzaniem też true :)
No ok, ale jak chcę skręcić w lewo i taki się napatoczy pod koła? Mam przepuszczać?
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2011, 15:04:43 wysłana przez don_kamillo »

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #8585 dnia: Listopad 21, 2011, 15:47:20 »
Wyszukuję gierkę w OviStore i co? AB Rio płatne, AB Season płatne. Tylko podstawowa wersja bezpłatna, ale plansz jakoś mało.
Czyli tak jak na iOS. Płacisz jakieś nędzne grosze developerowi, które i tak mu się należą za fantastyczną grę, a w zamian nie masz tych natrętynych reklam. Oj, chciałbym tak na Androidzie.

*

dorsz85

Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #8586 dnia: Listopad 21, 2011, 16:22:57 »
Dobry :)

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #8587 dnia: Listopad 21, 2011, 19:40:11 »
Durne to forum!
Wystawiałem ogłoszenie w Giełda i dałem za duże zdjęcie i następny kod musiałem kupić, bo ten pierwszy zjadło, pomimo, że ogłoszenie się nie pojawiło :(
Już nie chodzi o te 5zł, ale nie lubię płacić za coś, co nie działa...
Nienawidzę Androida!

*

Offline maciekzx

  • **
  • 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Eee 904HD|Nokia 9300|i600|Centro|Wallaby|Treo 600
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #8588 dnia: Listopad 21, 2011, 19:44:21 »
Nie lepiej było Ci wykupić konto VIP?

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #8589 dnia: Listopad 21, 2011, 19:54:45 »
co znaczy że dałeś za duże zdjęcia? Jest napisane przy wstawianiu załączników
Cytuj
Ograniczenia: 4 na wiadomość, maksymalny rozmiar wszystkich załączników 1024KB, maksymalny rozmiar jednego załącznika 512KB
jeśli przekroczyłeś te wartości to chyba raczej nie forum jest tu winne?

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #8590 dnia: Listopad 21, 2011, 19:56:25 »
Cytuj
No ok, ale jak chcę skręcić w lewo i taki się napatoczy pod koła? Mam przepuszczać?
Zaraz, w lewo to przecież normalne wyprzedzanie, używasz kierunkowskazu i rowerzysta wyprzedza cię po prawej. Natomiast jeśli skręcasz w prawo, a rowerzysta wyprzedza cię z prawej to zależy, jeśli już jest w trakcie wyprzedzania (wjechał w obrys samochodu) to wypadałoby go puścić, bo może się to nieciekawie skończyć :P
Generalnie jeśli samochód używa kierunkowskazów tak jak należy (rzadkość), to rowerzysta widząc sygnalizację skrętu w prawo nie ma prawa zacząć manewru wyprzedzania z prawej.

Generalnie ludzie mają jakiś mentalny problem z pojęciem tego, że rower to też pojazd. Widzę dzisiaj baranka na podporządkowanej na lewo, za mną nic nie jedzie, on sobie stoi, stoi, dopiero kiedy jestem na jego wysokości to wymusza. No kurna, jak już się decydować na taki manewr, to wypada wcześniej, tak to ja muszę hamować na pysk, a gość musiał uciekać na lewy pas. Nic tylko lusterko upierdzielić takiemu.
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

don.kamillo

Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #8591 dnia: Listopad 21, 2011, 20:11:22 »
Globalbus, oczywiście chodziło mi o zakręt w prawo :)
Ja większości rowerzystów nie lubię. Tu jedzie chodnikiem, tu nagle na pasy wjeżdża, tu na czerwonym, tu jeszcze inaczej. I nigdy nie można przewidzieć trajektorii, po jakiej się porusza.

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #8592 dnia: Listopad 21, 2011, 20:24:02 »
Cytuj
Ja większości rowerzystów nie lubię. Tu jedzie chodnikiem, tu nagle na pasy wjeżdża, tu na czerwonym, tu jeszcze inaczej. I nigdy nie można przewidzieć trajektorii, po jakiej się porusza.
Jeśli mogę to jadę non stop asfaltem, niestety zajeżdżanie drogi przez innych to norma.
Ścieżki rowerowe to w 90% porażka, sama GDDKIA robiła badania, że kostka brukowa zwiększa zużycie energii przez rowerzystę o 70%. Jeszcze robią 50m ścieżki, koniec, pasy, znowu ścieżka itd. Według "prawa" (czytaj interpretacji straży wiejskiej) powinno się zejść, przeprowadzić rower i wsiąść za pasami - no k*wa :E Według logicznej interpretacji można przejeżdżać, ino nie ma się pierwszeństwa jakie dają pasy (przejście dla pieszych w końcu).
Dziwna trajektoria - no cóż, jazda w korku potrafi być kreatywna. Niektórzy na prawdę przeginają, patrz filmik poniżej
Mirror filmiku uzytkownika mocniak
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #8593 dnia: Listopad 21, 2011, 20:30:12 »
Gościu zapodaje na czerwonym całkiem śmiało. Nie lubię rowerzystów, bo w większości nie znają przepisów i jeżdżą bez oświetlenia.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #8594 dnia: Listopad 21, 2011, 20:37:27 »
Cytuj
Nie lubię rowerzystów, bo w większości nie znają przepisów i jeżdżą bez oświetlenia.
Patrzysz rowerzysta - pan z wioski walczący z grawitacją i jeżdżący na czymś co z grubsza ma 2 koła, a częściej 2 elipsy.
hmm, w moim wypadku za miastem wygląda to jakoś tak. Rower zajmuje pół pasa i wtedy nagle reszta się orientuje, że już "na gazetę" tego ominąć się nie da. Niestety nie zdają sobie sprawy, że mając 20-30kg na pace w miejscu się nie hamuje.

"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

dorsz85

Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #8595 dnia: Listopad 21, 2011, 21:56:46 »
Skonczylem walke z balaganem na biurku.
Dobranoc :)

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #8596 dnia: Listopad 21, 2011, 23:00:44 »
co znaczy że dałeś za duże zdjęcia? Jest napisane przy wstawianiu załączników
Cytuj
Ograniczenia: 4 na wiadomość, maksymalny rozmiar wszystkich załączników 1024KB, maksymalny rozmiar jednego załącznika 512KB
jeśli przekroczyłeś te wartości to chyba raczej nie forum jest tu winne?

Dałem zdjęcie 620KB, ok, nie przyuważyłem że zrobiłem ciut za duże, bo robiłem na oko. No ale żeby od razu 2zł żeby kasowało za wywalenie ostrzeżenia o wielkości załącznika? Nie można by tego poprawić, żeby najpierw sprawdzało czy wszystko ok, a dopiero później zabierało moją kasę?
Nienawidzę Androida!

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #8597 dnia: Listopad 22, 2011, 01:26:09 »
jeśli jesteś niezadowolony z usługi to złóż reklamację, masz do tego prawo
ale skoro nie doczytałeś dopisku o załącznikach to pewnie do regulaminu usługi tym bardziej się nie pofatygowałeś

co do rowerzystów, nie cierpię tych co jadą jezdnią kiedy obok idzie ścieżka. Co mnie obchodzi że ścieżka jest z kostki albo że jemu nie pasuje bo ścieżka skręca inaczej niż on chce jechać? Droga też nie zawsze prowadzi najkrócej tam gdzie ja chcę jechać, ale jakoś nie wjeżdżam samochodem na chodniki czy pod prąd bo tak by było bliżej. A pacan na rowerku ma w głębi że tamuje ruch na zatłoczonej dwupasmówce, bo przecież ON nie będzie się zniżał do jechania ścieżką obok choć przepisy tak nakazują. A już hitem był jeden taki zeszłej zimy co telepał się wolniutko koleiną w lodzie na jezdni, za nim sznurek samochodów a ten jeszcze pokazuje żeby go wyminąć. No rzeczywiście, cóż takiego wyskoczyć z koleiny, wjechać na torowisko wyminąć jaśnie rowerzystę któremu ścieżka nie pasowała i wskoczyć z powrotem w koleinę. Chyba trzeba mieć dętkę zamiast mózgu.

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #8598 dnia: Listopad 22, 2011, 01:40:32 »
Cytuj
A już hitem był jeden taki zeszłej zimy co telepał się wolniutko koleiną w lodzie na jezdni, za nim sznurek samochodów a ten jeszcze pokazuje żeby go wyminąć. No rzeczywiście, cóż takiego wyskoczyć z koleiny, wjechać na torowisko wyminąć jaśnie rowerzystę któremu ścieżka nie pasowała i wskoczyć z powrotem w koleinę. Chyba trzeba mieć dętkę zamiast mózgu.
A jeździłeś ty kiedy w zimę rowerem?  :P
Jak furmanka ma prawo jechać tak samo rower, kolumna pieszych, koparka czy inne twoim zdaniem "powolne pojazdy". Dopóki nie jest to droga ekspresowa to musisz się do tego przyzwyczaić. Na drogach to najbardziej brakuje szacunku do innych użytkowników, większość (a ty chyba też) najchętniej rozstrzelałaby wszystkich innych na drodze.
Wolno nie jeżdżę, no chyba, że w górach wtaczam się z bagażem pod podjazd, ale to, że jakiś baran wykazuje się brakiem cierpliwości i trąbi to wcale sprawy nie przyspieszy :P

Połączone: Listopad 22, 2011, 01:46:35
jakoś tam nikogo nie dziwi zimowy rowerzysta :E
Bicycle Rush Hour Snow - Utrecht, Netherlands
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2011, 01:46:35 wysłana przez globalbus »
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #8599 dnia: Listopad 22, 2011, 02:25:43 »
Globalbus, wiem że jest późno ale czytaj ze zrozumieniem
koleś wlókł się koleiną w jezdni podczas gdy obok równolegle biegła ścieżka rowerowa a w tej sytuacji zgodnie z przepisami rowerzysta ma obowiązek nią jechać. Więc mi tu nie gadaj że mam się przyzwyczajać, bo ja nie mam zamiaru tolerować czyjegoś widzimisię w takiej sytuacji, a o tobie źle świadczy że na ślepo bronisz kogoś tylko dlatego że na dwóch kółkach jedzie, nieważne czy zgodnie z przepisami czy nie. Szacunek dla innych użytkowników? No pewnie, szacunek dla nieprawidłowo jadącego roweru ma być i już, ale niechby pieszy wlazł na ścieżkę rowerową, wtedy zaraz podnosicie wrzask  :P

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #8600 dnia: Listopad 22, 2011, 04:13:54 »
hej miłośnicy pedałowania
lepsza jest riksza
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2011, 14:12:25 wysłana przez wiejas »
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #8601 dnia: Listopad 22, 2011, 06:26:11 »
Dobry
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline adiko96

  • ***
  • 296
  • Płeć: Mężczyzna
  • No HTC, no cry...
  • Sprzęt: Eldżikałkę Nexusiałkę Cztery :mrgreen:
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #8602 dnia: Listopad 22, 2011, 06:49:00 »
Dobry, dziś mam jalkeś warsztaty zawodowe :)

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #8603 dnia: Listopad 22, 2011, 08:41:59 »
Dzień dobry wszystkim,
Dzisiaj rano przez 20 minut skrobałem samochód kartą telefoniczną TP - to chyba jedyne poważne zastosowanie dla nich w dzisiejszych czasach. Trafił mi się Focus Ghia bez podgrzewania przedniej szyby, nawet nie wiedziałem że robią takie.
A teraz czekam w kolejce do lekarza medycyny pracy, pielęgniarki zgubiły moją kartę, reszta dnia też zawalona po brzegi.
Jaki ten świat byłby piękny gdyby nie trzeba było z domu wychodzić...

A, i parkomat mam opłacony tylko do 9:40 - nie mam szans żebym zdążył.  :E
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2011, 08:43:50 wysłana przez Konrad Radwan »

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #8604 dnia: Listopad 22, 2011, 08:43:49 »
Dobry, Konrad to u Ciebie już tak zimno że szyby zamarzają? u nas na wybrzeżu jeszcze piękna ukraińska jesień :P

*

userPEST

Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #8605 dnia: Listopad 22, 2011, 11:32:58 »
co znaczy że dałeś za duże zdjęcia? Jest napisane przy wstawianiu załączników
Cytuj
Ograniczenia: 4 na wiadomość, maksymalny rozmiar wszystkich załączników 1024KB, maksymalny rozmiar jednego załącznika 512KB
jeśli przekroczyłeś te wartości to chyba raczej nie forum jest tu winne?

Dałem zdjęcie 620KB, ok, nie przyuważyłem że zrobiłem ciut za duże, bo robiłem na oko. No ale żeby od razu 2zł żeby kasowało za wywalenie ostrzeżenia o wielkości załącznika? Nie można by tego poprawić, żeby najpierw sprawdzało czy wszystko ok, a dopiero później zabierało moją kasę?
nie lepiej bylo dac hyperlacze [i m g]link do zdjecia[/ i m g]  ?

Połączone: Listopad 22, 2011, 11:35:04
dziala nawet w modyfikuj ogloszenie sprawdzilem w bazar.
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2011, 11:35:04 wysłana przez userPEST »

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #8606 dnia: Listopad 22, 2011, 11:44:39 »
Paveu69 pogadaj z którymś z adminów, może uda Ci się odzyskać zjedzony kod.

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #8607 dnia: Listopad 22, 2011, 13:03:34 »
Juz nie chodzi mi o te 2zl, bo niech sobie maja....
Tylko, ze jezeli pisze post i wstawie za duze zdjecie np, to moze przeciez pryjac sam post, a zdjecia nie przepuscic i ok.
Ale kiedy powiedzmy przeoczylem 2KB, nie podalem info o fakturze, czy cokolwiek i wyskakuje mi info pt: "Wstawiles za duze zdjecie, wiec nie wystawimy Twojego postu, ale 2zl to skasujemy, a Ty sobie plac jeszcze raz za to samo". Albo gdyby mi zerwalo akurat polaczenie, tez by 2zl zezarlo?
Z reszta bylo juz pozno i sie po prostu wkurzylem, ze jeszcze raz musze wysylac tego durnego smsa, dlatego tak impulsywnie zareagowalem ;p

A tak w ogole, to dzien dobry ;D
Nienawidzę Androida!

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #8608 dnia: Listopad 22, 2011, 18:20:24 »
Cytuj
Szacunek dla innych użytkowników? No pewnie, szacunek dla nieprawidłowo jadącego roweru ma być i już, ale niechby pieszy wlazł na ścieżkę rowerową, wtedy zaraz podnosicie wrzask
Jazda "u nas" zdecydowanie podnosi ciśnienie, statystyka z dzisiaj to 2 próby wymuszenia i 5 osób pakujących mi się pod koła. Pieszy ma tą zasadniczą wadę, że potrafi poruszać się również do tyłu, od niechcenia. Czysta masakra to jest dolina służewiecka i ścieżka biegnąca środkiem przystanku autobusowego. Cóż, u nas "ścieżka rowerowa" to po prostu kolejna metoda na marnowanie pieniędzy. Jedyną dobrą widziałem w paru miejscach, Garwolin, Mińsk Mazowiecki jako wydzielony pas ruchu z jezdni i przygraniczny odcinek Kleszczele - Czeremcha z oddzielną asfaltową drogą. Kostki, slalom gigant między pieszymi, słupami drogowymi, studzienkami i innymi atrakcjami nie zachęca do jazdy.
Z bagażem to już wspominał nie będę, na większość tych pseudowynalazków nie mieszczę się na szerokość :P

Cytuj
koleś wlókł się koleiną w jezdni podczas gdy obok równolegle biegła ścieżka rowerowa a w tej sytuacji zgodnie z przepisami rowerzysta ma obowiązek nią jechać.
Zima to specyficzne warunki. Była przejezdna ta ścieżka? Bo u nas to zwykle stoi tam metrowa zaspa :D
Nie no, świadome pakowanie się w ślizgawicę w wielopasmową to zbyt mądre nie jest, przyznam rację.
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2
« Odpowiedź #8609 dnia: Listopad 22, 2011, 19:32:55 »
czas na wieczorną literaturę
do jutra......rano zobaczę co było grane na forum
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko