Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje

  • 30145 Odpowiedzi
  • 853758 Wyświetleń

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

*

olmeca

Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #16740 dnia: Marzec 20, 2009, 12:02:28 »
To zalozmy stowarzyszenie pokrzywdzonych przez wrozke Elwire, rowniez przeklety zostalem i na drugi dzien mialem walke z wiatrakami na kompie w pracy :E

Czy ktos ma do wypozyczenia na kilka chwil karte sdio WiFi?

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #16741 dnia: Marzec 20, 2009, 12:03:16 »
z zaskoczenia. wczoraj dostałem multi shota. dwie klątwy z dwóch numerów... kuźwa to sie robi plagą  :-|

nie da się zapobiegac...  :|

jeszcze tylko 4 godzinki i będe miał nową zabawkę  :E
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline Teflon94

  • *****
  • 1271
  • Płeć: Mężczyzna
  • 特氟隆- Moje Chińskie oblicze
  • Sprzęt: Palm III , Psion Revo , Palm Centro
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #16742 dnia: Marzec 20, 2009, 12:06:47 »
Czy ktos ma do wypozyczenia na kilka chwil karte sdio WiFi?

Napisz w podpisie będzie bardziej rozpowszechnione  :ok:
SE D750i -> Eten X800 - > Palm III -> Psion Revo -> Palm Centro - > Sony Ericsson K510i

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #16743 dnia: Marzec 20, 2009, 13:59:47 »
Niestety Elwira mnie też dopadła, ale klątwa chyba jeszcze nie dziła. Miałem telefon od osoby zainteresowanej kupnem mojego TP. Ma byc dzisiaj u mnie po 20:00 obejrzeć sprzęt. Jak sie dogadamy to będzie super bo nie bede musiał za przesyłke płacić :D

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #16744 dnia: Marzec 20, 2009, 15:11:40 »
do mnie Elwira wczoraj zagadała i co, pies się rozchorował i calą noc chciał wychodzić...
a dzisiaj - to był najlepszy numer - przy ognisku włosy mi się trochę przypaliły  :grin:

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #16745 dnia: Marzec 20, 2009, 15:17:30 »
Heh... Ja już tyle klątw mailowych, łańcuszków itp. przeżyłem... ;)
Info od Elwiry dostałem kilka dni temu, jeszcze przed pierwszą wzmianką na ten temat na forum. Tylko się uśmiechnąłem i zablokowałem numer. ;)

BTW nie ma to jak nadgorliwość w zabezpieczaniu sieci. Okazuje się, że mój uniwersytet zabezpieczył WiFi tak dokładnie, że ze smartphone'a raczej się nie połączę. Trzeba doinstalować obsługę dodatkowego trybu uwierzytelniania w postaci securew2, a wersja na wm standard u wielu użytkowników okazała się nieużywalna (bug w programie powoduje, że nie da się otworzyć okienka "properties") - mojego i600 też to dopadło. Czyżby jednak klątwa? :P
Chyba będę musiał częściej nosić ze sobą Uni lub inne urządzenie.

BTW coraz poważniej myślę nad Netbookiem.
A propos - koleżanka ostatnio zdawała egzamin u jednego z naszych profesorów - posiadacza Eee PC. Chyba dopiero teraz ten fakt zauważyła, bo komentowała to takimi słowami: "On ma takiego małego laptopa. Ale takiego maleńkiego, fajnego". ;) Zdziwienie małymi rozmiarami było wyraźnie zauważalne. ;)

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #16746 dnia: Marzec 20, 2009, 15:23:06 »
Ognisko o tej porze ?
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #16747 dnia: Marzec 20, 2009, 15:25:08 »
suche gałęzie trzeba było spalić :)

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #16748 dnia: Marzec 20, 2009, 15:33:08 »
dobry
po godzinnym pobycie w banku, w końcu mam konto, teraz tylko poczekać na pin, token, a potem po karte :wink:

*

Offline wikrap1

  • *****
  • 1162
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.mtbrowery.pl.tl
  • Sprzęt: atari portfolio/wizard /g900/Nokia e51
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #16749 dnia: Marzec 20, 2009, 16:00:40 »
To jest chyba nowy rekord dostałem już 3 klątwy :evil:

Zna ktoś może dobrego egzorcystę? Info o aż 3 klątwach bardzo mną wstrząsnęła. Co w tej sytuacji zrobić? Próbowaliście już jakiś odczynień/amuletów? Może naładować kondensator i przyłożyć palce do styków? A może przelać ptasie * przez miotłę? :grin: :E

Jest może jakiś antyspam na gg? Wszystkie klątwy mają identyczną treść trzeba to wykorzystać :grin:

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #16750 dnia: Marzec 20, 2009, 16:02:37 »
sposób: nie podawać wszystkim oficjalnie swojego numeru gg i zablokować nieznajomych spoza listy

*

Offline cataractyt

  • ***
  • 269
  • Fillucas
  • Sprzęt: Lumia 930, iPhone 4s, Meizu MX4
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #16751 dnia: Marzec 20, 2009, 16:09:05 »
dobry ;D
jeszcze tylko próba Big Bandu, orkiestry i weekend.
:D

*

Offline Teflon94

  • *****
  • 1271
  • Płeć: Mężczyzna
  • 特氟隆- Moje Chińskie oblicze
  • Sprzęt: Palm III , Psion Revo , Palm Centro
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #16752 dnia: Marzec 20, 2009, 16:10:20 »
Szkoda ze niema takiej nakładki na gg , gdzie są same takie numery z których łańcuszki lecą ... Że tylko klikasz w GG pobierz aktualną liste i w zablokowanych masz te wszystkie numery ...
SE D750i -> Eten X800 - > Palm III -> Psion Revo -> Palm Centro - > Sony Ericsson K510i

*

Offline wikrap1

  • *****
  • 1162
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.mtbrowery.pl.tl
  • Sprzęt: atari portfolio/wizard /g900/Nokia e51
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #16753 dnia: Marzec 20, 2009, 16:15:24 »
Nieznajomych blokować trochę nie bardzo. Co jakiś czas ludzie numery zmieniają i potem się nie dobiją :grin: Nie podawać numeru? Ten spambot nie koniecznie nadaje na numery podane w sieci. Myślę, że raczej z szukajki pobiera numery nie wiadomo :mrgreen:

Szkoda ze niema takiej nakładki na gg , gdzie są same takie numery z których łańcuszki lecą ... Że tylko klikasz w GG pobierz aktualną liste i w zablokowanych masz te wszystkie numery ...

Tylko numery często zakładają na jedno wysłanie :| Jakaś wtyczka filtr spamu by się przydała. Zablokowałoby się z automatu osoby przysyłające jakikolwiek link w pierwszym napisanym do nas poście, jak i popularne zwroty. Często np. piszą "to nie jest łańcuszek" i pochodne czy wejdź kliknij itd. :O~

*

Offline apache4

  • ****
  • 745
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900 + Toshiba M400 + Motorola Milestone
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #16754 dnia: Marzec 20, 2009, 17:34:43 »
Jest możliwość napisania takiego bota dla GG, co będzie z każdą kolejną wysłaną wiadomością dodawał 1 do poprzedniego numeru i znów wysyłał itd (pętelka do przewróconej 8mki).

Poza tym w czasach kryzysu jest to świetny sposób na zarobek  :E
Też mnie dopadła, myślałem że padnę ze śmiechu jak zobaczyłem ceny smsów ....
It's beyond your imagination

*

Offline wikrap1

  • *****
  • 1162
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.mtbrowery.pl.tl
  • Sprzęt: atari portfolio/wizard /g900/Nokia e51
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #16755 dnia: Marzec 20, 2009, 17:39:41 »
W każdym razie wątpię, by szukało po WWW numerów. Przy takich masowych działaniach to chyba mało wydajna metoda :P

*

Offline damist

  • ***
  • 328
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAsite.pl
  • Sprzęt: HTC Mozart, HTC Universal, x10mp, i masa innych
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #16756 dnia: Marzec 20, 2009, 18:10:20 »
Nareszcie weekend.  :banan:
O dziwo całkiem udany lecz ciężki to był tydzień.
Dobry.
O jakich wy klatwach piszecie?

Spoko, mnie dopadła, ale Ciebie można jeszcze uratować ;>
zablokuj numer gg 15699711 i już nie rzuci klątwy :D
Rozumiem że w tych nadsyłanych klątwach chodzi o to by wyłudzić pieniądze od wierzących w takie głupoty ludzi siedzących przy GG ?

*

Offline Teflon94

  • *****
  • 1271
  • Płeć: Mężczyzna
  • 特氟隆- Moje Chińskie oblicze
  • Sprzęt: Palm III , Psion Revo , Palm Centro
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #16757 dnia: Marzec 20, 2009, 18:13:01 »
Rozumiem że w tych nadsyłanych klątwach chodzi o to by wyłudzić pieniądze od wierzących w takie głupoty ludzi siedzących przy GG ?
Żeby zdjąć klątwe musisz wysłać SMS'a  :|
I niezdziwił bym się jakby ktoś naprawde wysłał SMS'a ...
SE D750i -> Eten X800 - > Palm III -> Psion Revo -> Palm Centro - > Sony Ericsson K510i

*

Offline damist

  • ***
  • 328
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAsite.pl
  • Sprzęt: HTC Mozart, HTC Universal, x10mp, i masa innych
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #16758 dnia: Marzec 20, 2009, 18:16:15 »
Rozumiem że w tych nadsyłanych klątwach chodzi o to by wyłudzić pieniądze od wierzących w takie głupoty ludzi siedzących przy GG ?
Żeby zdjąć klątwe musisz wysłać SMS'a  :|
I niezdziwił bym się jakby ktoś naprawde wysłał SMS'a ...
Aha, to czyli kolejne wyłudzanie pieniędzy przez internet,  :-|

*

Offline wikrap1

  • *****
  • 1162
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.mtbrowery.pl.tl
  • Sprzęt: atari portfolio/wizard /g900/Nokia e51
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #16759 dnia: Marzec 20, 2009, 18:39:30 »
no dokładnie :) Dziwi mnie, że GG to olewa. Przecież mogliby nałożyć jakiś filtr na nich :evil: W końcu to łamie ich regulamin :P Coś mi się wydaje, ze gg też coś dostaje :wink:

Sporo ludzi podobno odczynia uroki i wysyła na innych za grubą kasę. No ja po prostu nie rozumiem tego :grin: :ohreally: :O

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #16760 dnia: Marzec 20, 2009, 19:55:50 »
I niezdziwił bym się jakby ktoś naprawde wysłał SMS'a ...

Ktoś? Ja już jakiś czas temu przekonałem się w jakie brednie wierzy nasze społeczeństwo, załamałem ręce i straciłem wiarę w ludzki rozsądek. Mamy początek XXI wieku. Ludziom udało się wyleczyć większość najgroźniejszych chorób (te z którymi teraz nie możemy sobie poradzić to pikuś w porównaniu z taką czarną ospą czy dżumą kilka wieków temu), wysłać człowieka na księżyc, uczynić podróż międzykontynentalną kwestią kilku godzin czy zapewnić natychmiastową komunikację między dwoma dowolnymi punktami na świecie.
Tymczasem spora rzesza ludzi wciąż wierzy w: klątwy, uroki, upiory, duchy, magię, bioenergoterapeutów, uzdrowicieli, egzorcystów i inne sposoby wyciągania pieniędzy od naiwnych. Mowa o ludziach, którzy na co dzień korzystają z wszystkich dobrodziejstw współczesnej cywilizacji i ukończyli PRZYNAJMNIEJ szkołę podstawową. :)

Dlatego jestem w stanie uwierzyć, że niejedna osoba naprawdę uwierzyła w odczynianie klątwy rzuconej przez GG. ;)

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #16761 dnia: Marzec 20, 2009, 20:45:44 »
ja uwierzylem! musialem czynic odczyniania po ktorych rano mnie suszylo

*

Offline Bacao

  • *****
  • 1582
  • Płeć: Mężczyzna
  • czyt. Bokął
    • PdaSite.pl-idealne miejsce w sieci dla Twojego PDA.
  • Sprzęt: Acer C110, Motorola Milestone
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #16762 dnia: Marzec 20, 2009, 21:14:55 »
I niezdziwił bym się jakby ktoś naprawde wysłał SMS'a ...

Ktoś? Ja już jakiś czas temu przekonałem się w jakie brednie wierzy nasze społeczeństwo, załamałem ręce i straciłem wiarę w ludzki rozsądek. Mamy początek XXI wieku. Ludziom udało się wyleczyć większość najgroźniejszych chorób (te z którymi teraz nie możemy sobie poradzić to pikuś w porównaniu z taką czarną ospą czy dżumą kilka wieków temu), wysłać człowieka na księżyc, uczynić podróż międzykontynentalną kwestią kilku godzin czy zapewnić natychmiastową komunikację między dwoma dowolnymi punktami na świecie.
Tymczasem spora rzesza ludzi wciąż wierzy w: klątwy, uroki, upiory, duchy, magię, bioenergoterapeutów, uzdrowicieli, egzorcystów i inne sposoby wyciągania pieniędzy od naiwnych. Mowa o ludziach, którzy na co dzień korzystają z wszystkich dobrodziejstw współczesnej cywilizacji i ukończyli PRZYNAJMNIEJ szkołę podstawową. :)

Dlatego jestem w stanie uwierzyć, że niejedna osoba naprawdę uwierzyła w odczynianie klątwy rzuconej przez GG. ;)
Mnie nadal zastanawia popularnosc lancuszkow na gg itp. Nie rozumem tego, jak mozna wierzyc ze wyslanie ciagu zer i jedynek odmieni twoje zycie. To trzeba byc naprawde zdesperowanym...
A osobicie nie za bardzo chce mi sie wierzyc w obecnosc czlowieka na ksiezycu. Skoro zrobili to 40 lat temu, czemu nie moga tego zrobic teraz??
Moj nick (apelido) znaczy tyle co usmiechniety :D
Toshiba G900--->HTC Universal (XDA EXEC)---> HTC Hermes (MDA Vario II)---> HTC TyTN II---> Nokia N810--> Acer C110 + Motorola Milestone

*

Offline b7rabbitdj

  • ****
  • 846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Z ultra, Hazel, Smart, E61i, Q1, M300
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #16763 dnia: Marzec 20, 2009, 21:25:00 »
Ludzie pytanko :D 800zl i co kupic, jak sie nie chce kaiserka, G900 sie mialo (ma nadal jeszcze),a chce sie miec cos z qwerty i z wifi :> ? Nokia E90 ledwo co... ale :D Kurde cos jeszcze musi byc

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #16764 dnia: Marzec 20, 2009, 21:28:29 »
hmm universal? :grin: albo jakiegoś etena :wink:

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #16765 dnia: Marzec 20, 2009, 21:37:11 »
A osobicie nie za bardzo chce mi sie wierzyc w obecnosc czlowieka na ksiezycu. Skoro zrobili to 40 lat temu, czemu nie moga tego zrobic teraz??

Heh... Wiesz, szczerze mówiąc śmieszą mnie te teorie spiskowe.
Słowa kluczowe: wyścig zbrojeń. Z perspektywy czasu mamy trochę zaburzone spojrzenie na cały program kosmiczny. Tak naprawdę chodziło o coś więcej niż tylko rozszerzanie horyzontów. Nie mówi się zbyt wiele o "klimacie" tamtych lat. Po 1957 Ameryka wprost zwariowała ze strachu - wystrzelenie Sputnika na orbitę było jasnym sygnałem, że teraz ZSRR może spokojnie wysyłać atomówki przez ocean. Program kosmiczny był doskonałym sposobem na testowanie i rozwijanie nowych technologii, a wtedy na to naprawdę nie szczędzono kasy, bo w powietrzu wisiała groźba konfliktu zbrojnego, w którym przewaga techniczna mogła o wszystkim przesądzać.
Zresztą przecież zalążek Internetu został powołany do życia mniej-więcej w tych samych okolicznościach.

Dlaczego dzisiaj nie wysyłamy ludzi na Księżyc? Bo to cholernie drogie i niebezpieczne przedsięwzięcie, potencjalne zyski niewielkie a motywacja o wiele, wiele słabsza niż w latach sześćdziesiątych. Nikt nie zorganizuje czegoś takiego tylko po to, żeby zrobić wielkie widowisko w TV. :)

BTW tylko proszę mi tu nie wyciągać zdjęć ze strony NASA, rzekomo będących dowodami. Powszechnie wiadomo, że większość fotek jest retuszowana. Dotyczy to zwłaszcza wszelkich transmisji z sond - transfer raczej jest niewielki, a do przesłania dużo o wiele ważniejszych danych. ;)

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #16766 dnia: Marzec 20, 2009, 21:42:24 »
Hej, a mnie czeka, właściwie już się zaczął, weekend z GRPSem.
Co najdziwniejsze - zasięg maksymalny, a połączenie zrywa, pakiety gubi, ping ogromny. Nie wiem co jest grane.  :O

*

Offline Teflon94

  • *****
  • 1271
  • Płeć: Mężczyzna
  • 特氟隆- Moje Chińskie oblicze
  • Sprzęt: Palm III , Psion Revo , Palm Centro
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #16767 dnia: Marzec 20, 2009, 22:00:52 »
Ludzie pytanko :D 800zl i co kupic, jak sie nie chce kaiserka, G900 sie mialo (ma nadal jeszcze),a chce sie miec cos z qwerty i z wifi :> ? Nokia E90 ledwo co... ale :D Kurde cos jeszcze musi byc

Może już Xperie wyrwiesz  :grin:
SE D750i -> Eten X800 - > Palm III -> Psion Revo -> Palm Centro - > Sony Ericsson K510i

*

Offline Bacao

  • *****
  • 1582
  • Płeć: Mężczyzna
  • czyt. Bokął
    • PdaSite.pl-idealne miejsce w sieci dla Twojego PDA.
  • Sprzęt: Acer C110, Motorola Milestone
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #16768 dnia: Marzec 20, 2009, 22:07:58 »
A osobicie nie za bardzo chce mi sie wierzyc w obecnosc czlowieka na ksiezycu. Skoro zrobili to 40 lat temu, czemu nie moga tego zrobic teraz??
Dlaczego dzisiaj nie wysyłamy ludzi na Księżyc? Bo to cholernie drogie i niebezpieczne przedsięwzięcie, potencjalne zyski niewielkie a motywacja o wiele, wiele słabsza niż w latach sześćdziesiątych. Nikt nie zorganizuje czegoś takiego tylko po to, żeby zrobić wielkie widowisko w TV. :)
A wiesz moze jeszcze czemu Neil Armstrong nie chce udzielac zadnych wywiadow, wystepowac w programach itp.?

Przypomnial mi sie fajny filmik, nie pamietam linku wiec w skrocie opowiem: Neil wysiada z ladownika, przechodzi kilka krokow po czym uderze go w plecy spadajace rusztowanie, kamera sie porusza i widac cale studio :grin: obojetnie czy byl to autentyk czy nie niezle sie z tego usmialem  :grin:
Moj nick (apelido) znaczy tyle co usmiechniety :D
Toshiba G900--->HTC Universal (XDA EXEC)---> HTC Hermes (MDA Vario II)---> HTC TyTN II---> Nokia N810--> Acer C110 + Motorola Milestone

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #16769 dnia: Marzec 20, 2009, 22:13:58 »
A wiesz moze jeszcze czemu Neil Armstrong nie chce udzielac zadnych wywiadow, wystepowac w programach itp.?

Może ma już dość zamieszania wokół własnej osoby i jedyne czego chce, to spokojnej emerytury?
Nie zawsze należy doszukiwać się najbardziej sensacyjnych wyjaśnień.
Zresztą np. taki Charles Duke jakieś dziesięć lat temu udzielił bardzo obszernego wywiadu dla TVP nawet. ;)

Cytuj
Przypomnial mi sie fajny filmik, nie pamietam linku wiec w skrocie opowiem: Neil wysiada z ladownika, przechodzi kilka krokow po czym uderze go w plecy spadajace rusztowanie, kamera sie porusza i widac cale studio :grin: obojetnie czy byl to autentyk czy nie niezle sie z tego usmialem  :grin:

Jeśli Tobie jest to obojętne, to nie mam słów. ;)
Z teoriami spiskowymi jest tak, że z reguły argumenty ich zwolenników można rzetelnym i krytycznym myśleniem obalić w ciągu chwili, oni zwyczajnie ignorują te riposty. Do dokładnie tak samo jak z religijnymi przeciwnikami ewolucjonizmu - możesz im tłumaczyć, że tak naprawdę teoria ewolucji nie mówi, że człowiek pochodzi od małpy a oni krytykują ją nie mając o niej zielonego pojęcia, ale oni i tak dalej będą myśleć swoje. ;)