Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje

  • 30145 Odpowiedzi
  • 851429 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Teflon94

  • *****
  • 1271
  • Płeć: Mężczyzna
  • 特氟隆- Moje Chińskie oblicze
  • Sprzęt: Palm III , Psion Revo , Palm Centro
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15750 dnia: Luty 25, 2009, 21:07:29 »
Niewiem jak będzie potem ale teraz mam całe 15 lat czyli różnica wieku nie moze być duża bo jakby to wyglądało ...
Kumpela z klasy miała 10 lat starszego chłopaka...  :E

To pomyśl sobie jak ja bym wyglądał z 25 letnią dziewczyną  :O
SE D750i -> Eten X800 - > Palm III -> Psion Revo -> Palm Centro - > Sony Ericsson K510i

*

Offline damist

  • ***
  • 328
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAsite.pl
  • Sprzęt: HTC Mozart, HTC Universal, x10mp, i masa innych
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15751 dnia: Luty 25, 2009, 21:08:32 »
Cytuj
więc kurcze ten Ełk to dziwna kraina
Witamy zatem w Ełku krainie gdzie nawet netu sygnał ginie.
Ludzie na EDGE się więc skupiają,bo 3G sygnału tam już nie mają.
Damist przykładem - z EDGE korzysta i jest to dla niego rzecz oczywista
Słaby ma transfer,lecz dłużej działa- i to jest taka różnica mała.
Bo on szybszego nie potrzebuje-ciągle serfuje a nie próżnuje
Po co mu takie HSDPA-pochodzi chwilkę no i d...

:E :E  :E :E :E
Z tym że mało w tym prawdy bo HSDPA jest u każdego operatora prócz Play.  :wink:

*

Offline wikrap1

  • *****
  • 1162
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.mtbrowery.pl.tl
  • Sprzęt: atari portfolio/wizard /g900/Nokia e51
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15752 dnia: Luty 25, 2009, 21:16:49 »
Powiem wam, że jedyną o sobą z jaką prowadzę konwersacje nt. filozofii, różnic kulturowych, rezterek uczuciowych itp. "normalniejsze tematy" była gimnazjalistka koleżanka moja :P (nie licząc rodzicieli babć itp. :mrgreen: )

Taa trudno uwierzyć że wikrap1 jest w stanie na w.w tematy coś powiedzieć :E no ale jednak :P

Wiek nie ma takiego bezpośredniego znaczenia starszy= mądrzejszy. Jedni z wiekiem mądrzeją a inni jeszcze bardziej głupieją, są głupii i mądrzy w każdej grupie wiekowej, choć generalizując starsi mądrzy zwykle są mądrzejsi od młodszych mądrych :P

Co do restrykcji prawnych, to to chyba nie dotyczy tzw. "chodzenia" tylko bliższego współżycia :P I słusznie... Choć panienek nie powinno się karać za brzuchy. Samo zajście w ciąże w tak wczesnym wieku to już duży problem i kary tu chyba nie pomagają...

Moja koleżanka w wieku lat 13 miała chłopaka zdaje się 24 lata i według niej jest to normalne :ohreally: :O szok

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15753 dnia: Luty 25, 2009, 21:18:05 »
widze że Yoggi to taki nasz forumowy poeta :E
teflon wszystko zależy od tego czy wyglądasz jeszcze jak dziecko czy już może tak bardziej starze, w każdym bądź razie jak to mówią "miłość nie zna granic"  :grin:

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15754 dnia: Luty 25, 2009, 21:19:57 »
na koniec dopowiem coś, "mądrzeje się z wiekiem i zazwyczaj jest to wieko od trumny"

czasami można się zdziwić, gdy pozna się wiek rozmówcy
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15755 dnia: Luty 25, 2009, 21:24:39 »
Cytuj
"mądrzeje się z wiekiem i zazwyczaj jest to wieko od trumny"
fajny cytat i w sumie to coś w tym jest

pamiętajcie też że często z każdą osobą rozmawiamy troche inaczej, więc czasem ktoś normalny, w miare poważny, który potrafi rozmawiać na poważne tematy pieprzy jakieś głupoty, wpływ na sposob naszej rozmowy ma też często nastrój :wink:

*

Offline wikrap1

  • *****
  • 1162
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.mtbrowery.pl.tl
  • Sprzęt: atari portfolio/wizard /g900/Nokia e51
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15756 dnia: Luty 25, 2009, 21:28:01 »
W kwestii wieku, to młodsze się postarzają a starsze odmładzają. We wzroście tez jest różnie- niekiedy trudno się połapać "kto jest kto" :E

Orni- jak by nie wyglądał, to 25 lat i tak będzie dziwnie wyglądać, z resztą to mogłaby być jego matka :E  I moja z resztą też :P

Skoro martwi się nie żywią, to czemu żywi się martwią? ??? :D

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15757 dnia: Luty 25, 2009, 21:28:17 »
minister Giertych chciał swego czasu nałożyć na władze szkoły obowiązek zgłaszania każdego przypadku ciąży u nieletniej poniżej 15 roku życia.

Afaik seks z dziewczyną nie mającą ukończone 15 lat jest przestępstwem. Więc akurat to miało podstawy...

Oczywiście, nikt nie mówi, że nie miało. Tylko to jest w dzisiejszych czasach trochę taki martwy przepis będący właściwie pobożnym życzeniem. Należy przede wszystkim pamiętać, że to przemiany społeczne XX wieku w pewnym sensie sztucznie przedłużyły dzieciństwo w sensie kulturowym, instynkty u niektórych budzą się, jak się budziły jeszcze przed tym 15 rokiem życia i nic w tym nowego. Ciężarne nastolatki były, są i będą. Różnica jest taka, że np. w XIX wieku i wcześniej były ciężarne zgodnie z prawem i obyczajem - jako mężatki. ;)
I dlatego całe szczęście, że ten przepis nie jest respektowany z całą surowości i stosuje się go właściwie tam, gdzie powinno się go stosować - w przypadkach przemocy o charakterze seksualnym. Bezduszne prawo posyłające do więzienia tatusia niewiele starszego od samej dziewczyny spowodowałoby więcej społecznych szkód niż pożytku. Powinien decydować zdrowy rozsądek i tyle...

Wiek nie ma takiego bezpośredniego znaczenia starszy= mądrzejszy. Jedni z wiekiem mądrzeją a inni jeszcze bardziej głupieją, są głupii i mądrzy w każdej grupie wiekowej, choć generalizując starsi mądrzy zwykle są mądrzejsi od młodszych mądrych :P

To nie kwestia inteligencji, ale mentalności. Wśród gimnazjalistek znajdują się bardzo inteligentne osoby, ale zwykle gdy zachodzi spora różnica wieku zaraz w oczy rzuca się pewna przepaść odnośnie mentalności, wynikająca z nieco mniejszego doświadczenia życiowego. ;)

Cytuj
Moja koleżanka w wieku lat 13 miała chłopaka zdaje się 24 lata i według niej jest to normalne :ohreally: :O szok

Mam 23 lata i mogę powiedzieć jedno - nie ważne czy do czegoś doszło czy nie, ale na kilometr mi to zalatuje pedofilią...

*

Offline Teflon94

  • *****
  • 1271
  • Płeć: Mężczyzna
  • 特氟隆- Moje Chińskie oblicze
  • Sprzęt: Palm III , Psion Revo , Palm Centro
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15758 dnia: Luty 25, 2009, 21:34:07 »
teflon wszystko zależy od tego czy wyglądasz jeszcze jak dziecko czy już może tak bardziej starze, w każdym bądź razie jak to mówią "miłość nie zna granic"  :grin:

http://www.lysy.vt.pl/trup/  - ten w czerwonym to JA ... Sam oceń
SE D750i -> Eten X800 - > Palm III -> Psion Revo -> Palm Centro - > Sony Ericsson K510i

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15759 dnia: Luty 25, 2009, 21:43:06 »
no powiem Ci teflon, że nie wyglądasz mi na 15 lat, ale jakby to nie było to i tak gdybyś szedł z 25-latką za ręke przez miasto to troszke ciekawie by to wyglądało :grin:

*

Offline Teflon94

  • *****
  • 1271
  • Płeć: Mężczyzna
  • 特氟隆- Moje Chińskie oblicze
  • Sprzęt: Palm III , Psion Revo , Palm Centro
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15760 dnia: Luty 25, 2009, 21:46:34 »
Dlatego mówie  :mrgreen:
Ale ludzie mogli by powmyśleć że to moja mama  :mrgreen:
SE D750i -> Eten X800 - > Palm III -> Psion Revo -> Palm Centro - > Sony Ericsson K510i

*

Offline lemOOr

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: IBM T42 |
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15761 dnia: Luty 25, 2009, 21:49:47 »
Ale ludzie mogli by powmyśleć że to moja mama  :mrgreen:

Bez przesady, ale starsza siostra na pewno ;)

A co sądzicie o mieszkaniu razem przed ślubem ? :> Moim zdaniem OBOWIĄZEK !!! Bo ludzie chajtają się na potęgę a rozwodzą jeszcze więcej bo np nie potrafią się dogadać gdzie ma stać telewizor :P
Pozdrawiam
lemOOr

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15762 dnia: Luty 25, 2009, 21:57:59 »
jak dla mnie mieszkanie razem przed ślubem też jest obowiązkiem i to z tych samych powodów, co podałeś

wziaść ślub to nie problem ale żyć ze sobą przez kilkadziesiąt lat to już trzeba poznać swoje wady i zalety, jakieś przyzwyczajenia, fobie, żeby się nie okazalo po ślubie, że nie możemy zaakceptować jakiś przyzwyczajeń partnera i z tego powodu bierzemy rozwód

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15763 dnia: Luty 25, 2009, 22:04:44 »
A co to ten cały ślub? Pozostałość po starym systemie patrymonialnym, kiedy człowiek musiał prosić o zgodę swojego seniora i księdza plebana chcąc się ożenić. ;) A i tak najbardziej śmieszy mnie to, że dla wielu to ciągle jeszcze obrzęd o charakterze niemal magicznym, mający gwarantować wieczną miłość, szczęście i wierność, a w rzeczywistości nieraz okazuje się, że jest na odwrót, bo ludzie po wszystkim przestają się starać o własny związek. ;)
Ja nie tyle nie mam nic przeciwko mieszkaniu ze sobą przed ślubem, co nie robię z tego wielkiego halo. Pomiędzy niezarejestrowanym związkiem z wieloletnim stażem a takim samym związkiem zapisanym w urzędzie nie ma wielkiej różnicy. :)
Poza tym uważam, że państwo nie powinno interesować się tym, kto z kim mieszka i sypia. ;) Proste, dobrowolne zgłoszenie faktu w celach statystyczno-podatkowych wystarczy (a organizacje religijne oczywiście niech dalej udzielają ślubów wedle własnych zwyczajów).

*

Offline lemOOr

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: IBM T42 |
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15764 dnia: Luty 25, 2009, 22:13:59 »
A co to ten cały ślub? ...

Nie no ślub jest jednak dość pożyteczny szczególnie jak się później planuje założenie rodziny (dzieci i te sprawy) poza tym porządkuje pewne kwestie w życiu (tak mi się wydaje) aczkolwiek niektórzy traktują ślub dość luźno i kończy się jak się kończy... Wiele par bierze ślub żeby np. dostać kredyt  :O 
Pozdrawiam
lemOOr

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15765 dnia: Luty 25, 2009, 22:16:02 »
Atlantis, ślub jest po prostu pięknym wydarzeniem które się wspomina bardzo długo - mimo że jest nikomu do niczego nie potrzebny.
Tyle z mojej strony.  :)

*

Offline lemOOr

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: IBM T42 |
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15766 dnia: Luty 25, 2009, 22:22:45 »
Atlantis, ślub jest po prostu pięknym wydarzeniem które się wspomina bardzo długo - mimo że jest nikomu do niczego nie potrzebny.
Tyle z mojej strony.  :)

Zgadzam się z Tobą, tylko nie mylić "piękne wydarzenie" z "musi być z pompą" !!!
Pozdrawiam
lemOOr

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15767 dnia: Luty 25, 2009, 22:30:16 »
"z pompą" czyli w tradycyjnym polskim "zastaw się, a postaw sie", to juz ładnie widać na 18-stkach, jak widze ile żarcia zostaje po takiej imprezie to aż głowa boli, a najbardziej to mnie rozwaliło jak 1h przed koncem imprezy, gdy widać że nikt nie będzie jadł to i tak na stołach ląduje nowa porcja jedzenia :wink:

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15768 dnia: Luty 25, 2009, 22:32:38 »
Atlantis, ślub jest po prostu pięknym wydarzeniem które się wspomina bardzo długo

Tu się jeszcze zgodzę, jednak powszechnie znana forma ślubów nie podoba mi się wcale. Dlaczego? Ze względu na bardzo silny element zabiegania u jakiejś instytucji o pozwolenie na zawarcie związku, zamieszkanie razem itp. Akurat ja do takich instytucji jak Kościół czy państwo podchodzę ze sporą rezerwą, bez wrogości, ale z rezerwą... IMO i tak w dzisiejszych czasach, przy współczensej mentalności i kształcie społeczeństwa właściwy moment zawarcia związku następuje o wiele, wiele wcześniej i jedynymi jego uczestnikami są sami zainteresowani i nikt inny. A jeśli ktoś tak lubi symbole i chce potem świętować jeden, konkretny dzień, to zawsze można urządzić sobie jakąś uroczystość - mi akurat podoba się idea ślubów humanistycznych. :)

Nie no ślub jest jednak dość pożyteczny szczególnie jak się później planuje założenie rodziny (dzieci i te sprawy) poza tym porządkuje pewne kwestie w życiu (tak mi się wydaje) aczkolwiek niektórzy traktują ślub dość luźno i kończy się jak się kończy... 

Hmm... Ale jeśli obydwie strony naprawdę chcą założyć rodzinę i planują mieć dzieci, to przecież wszystko jest kwestią ich woli, a nie odprawienia takiej czy innej ceremonii w takim czy innym miejscu. ;)
Przecież takie traktowanie małżeństwa ma w sobie coś z myślenia w kategoriach magicznych. ;) A i tak przecież o trwałości związku, szczęściu i rodzinie zadecydują wzajemne relacje, uczucia i zamiary. ;)

*

Offline lemOOr

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: IBM T42 |
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15769 dnia: Luty 25, 2009, 22:38:27 »
"z pompą" czyli w tradycyjnym polskim "zastaw się, a postaw sie", to juz ładnie widać na 18-stkach, jak widze ile żarcia zostaje po takiej imprezie to aż głowa boli, a najbardziej to mnie rozwaliło jak 1h przed koncem imprezy, gdy widać że nikt nie będzie jadł to i tak na stołach ląduje nowa porcja jedzenia :wink:

W kwietniu idę na 18 kuzyna na 30 osób!!! Tragedia i po co to ?? Czy nie lepiej kameralnie miło i fajnie ? To nie ludzie zapożyczają się biorą kredyty jak to mówi mój dziadek "żeby ludzie przyszli się nażarli i jeszcze ci dupę obrąbali!!!"
Napisane: Luty 25, 2009, 22:34:11
Hmm... Ale jeśli obydwie strony naprawdę chcą założyć rodzinę i planują mieć dzieci, to przecież wszystko jest kwestią ich woli, a nie odprawienia takiej czy innej ceremonii w takim czy innym miejscu. ;)
Przecież takie traktowanie małżeństwa ma w sobie coś z myślenia w kategoriach magicznych. ;) A i tak przecież o trwałości związku, szczęściu i rodzinie zadecydują wzajemne relacje, uczucia i zamiary. ;)

tylko że jakbyś miał dzieci z kobietą która nie byłaby twoją żoną (kościelną czy cywilną) i coś jej by się stało musiałbyś na głowie stawać żeby mieć prawo do tych dzieci (przynajmniej kiedyś tak było nie wiem czy nadal tak jest). Albo Tobie by się coś stało, twoja kobieta nie miała by prawa do żadnych zasiłków, rent czy innych rzeczy bo formalnie nie byłeś ani ojcem swoich dzieci ani jej mężem. Mi chodzi o regulacje prawne pewnych rzeczy nie da się obejść i bezpieczniej jest mieć ślub.
Pozdrawiam
lemOOr

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15770 dnia: Luty 25, 2009, 22:43:30 »
wiesz 30 osób to w sumie nie tak dużo, ja do tej pory byłem na 2 18-stkach i na pierwszej było niewiele ponad 40 osób, a na drugiej to było ponad 60 osób, no nie powiem ja sie wybawiłem świetnie ale jak uslyszałem że kumpel na tą 2 18-stke kupił prawie 50l wodki no to już mi sie aż w glowie zakręciło ile kasy na samą wódke poszło, tylko że te imprezy nie były w restauracjach więc i sala dość tanio wychodzila, ja tam zrobiłem kameralnie w domu dla rodziny 1 dnia i dla 8 kumpli drugiego dnia

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15771 dnia: Luty 25, 2009, 22:47:10 »
tylko że jakbyś miał dzieci z kobietą która nie byłaby twoją żoną (kościelną czy cywilną) i coś jej by się stało musiałbyś na głowie stawać żeby mieć prawo do tych dzieci (przynajmniej kiedyś tak było nie wiem czy nadal tak jest). Albo Tobie by się coś stało, twoja kobieta nie miała by prawa do żadnych zasiłków, rent czy innych rzeczy bo formalnie nie byłeś ani ojcem swoich dzieci ani jej mężem. Mi chodzi o regulacje prawne pewnych rzeczy nie da się obejść i bezpieczniej jest mieć ślub.

No i właśnie to mam na myśli. Ja wiem, jak sprawy wyglądają obecnie i uważam to za sytuację skandaliczną. Budujemy demokrację i społeczeństwo obywatelskie, w którym obywatele mają prawo do decydowania o sobie, a jednocześnie państwo rości sobie monopol wydawania pozwoleń na zawieranie związków... IMO państwo powinno co najwyżej poprzestać na rejestrowaniu faktu, iż ta dane dwie osoby żyją ze sobą i razem wychowują dzieci właśnie w celach spadkowych, ubezpieczeniowych itp., a małżeństwo do własnej dyspozycji niech sobie zatrzymają instytucje religijne. ;)
Chociaż ja mam dosyć libertariańskie poglądy. ;)

*

Offline lemOOr

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: IBM T42 |
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15772 dnia: Luty 25, 2009, 22:54:31 »
wiesz 30 osób to w sumie nie tak dużo...

Ja mówię tylko o rodzinie :) Dla znajomych pewnie robi w jakimś klubie :) ja również zrobiłem dla rodziny najbliższej w domu kameralnie i fajnie a z kumplem poszedłem następnego dnia do Pubu wypaliliśmy po cygarku wypiliśmy Pilznera i było super !!! Tylko kiedyś to były inne czasy ;)

Chociaż ja mam dosyć libertariańskie poglądy. ;)

Jest jak jest nie zmienisz tego :) Jednostka zawsze ponosiła koszty życia w społeczeństwie tak było jest i będzie...


Tymczasem dobranoc życzę wszystkim :) Jutro znowu skoro świt na uczelnie :( badania leżą, dyplomanci męczą, a w poniedziałek się nowy semestr zaczyna a co za tym idzie PEŁNO ROBOTY :(
Pozdrawiam
lemOOr

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15773 dnia: Luty 25, 2009, 22:58:57 »
ty mi nawet o poniedziałku nie mów, koniec ferii i do szkoły trzeba iść :|

*

Offline lemOOr

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: IBM T42 |
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15774 dnia: Luty 25, 2009, 23:01:57 »
ty mi nawet o poniedziałku nie mów, koniec ferii i do szkoły trzeba iść :|

hehehe a na poczatku ferii w TV dzieciaki się wypowiadały "że no fajnie że ferie ale się nudzą... ;)" tak pomyślałem może ministerstwo edukacji powinno zlikwidować ferie :P po co zanudzać dzieci :) A tak poważnie głowa do góry, niebawem przyjdzie wiosna a później to już jak z bicza strzelił się czerwiec zrobi i znowu 2 miesiące "nudów" ;)
Pozdrawiam
lemOOr

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15775 dnia: Luty 25, 2009, 23:05:33 »
Jest jak jest nie zmienisz tego :) Jednostka zawsze ponosiła koszty życia w społeczeństwie tak było jest i będzie...

1) Społeczeństwo ≠ państwo
2) Oczywiście, ja tego nie zmienię, ale te zmiany i tak następują. Obecnie nikt już nie potępia ludzi za życie bez ślubu, nie używa się wobec nich jednoznacznie pejoratywnych określeń, a dzieci pochodzące z takich związków nie są już raczej dyskryminowane. Tutaj nie chodzi przecież o dokonywanie rewolucji, ale dostosowanie procedur do społecznych zmian, które już zachodzą.

BTW ja też jutro zaczynam zajęcia. Na szczęście harmonogram znośny. W pn, śr, czw i pt tak po 1-2 zajęcia. Tylko we wtorek od 8.00 do 20.00, na szczęście z trzygodzinnym okienkiem. ;)

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15776 dnia: Luty 25, 2009, 23:05:54 »
no właśnie w ferie jak siedze w domu to sie zazwyczaj nudze ale latem to już inna sprawa, nawet jak nie ma co robić i są niby nudy, to sie idzie na dzialke, kładzie się w hamku i od razu jest fajnie :grin:

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15777 dnia: Luty 25, 2009, 23:33:46 »
Padam, ogólnie ostatnio za mało śpię, dobranoc.  :)

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15778 dnia: Luty 26, 2009, 00:10:53 »
Mi też się ogólna idea ślubowania nie podoba, zwłaszcza, że mam z tym problemy...

Obecnie nikt już nie potępia ludzi za życie bez ślubu, nie używa się wobec nich jednoznacznie pejoratywnych określeń, a dzieci pochodzące z takich związków nie są już raczej dyskryminowane.

Rodzice mojej dziewczyny są bardzo ortodoksyjni, mówiąc delikatnie i nawet nie chcą słyszeć o tym, że moglibyśmy mieszkać razem przed ślubem  :-?
Ja jestem jeszcze za młody na ślub, a wspólne mieszkanie, nawet na jednej stancji niesie ze sobą wymierne korzyści ekonomiczne, nie wspominając o tych towarzyskich...
O dzieciach to już nawet nie wspomnę, chociaż o tym to nawet ja nie chcę słyszeć  :evil:


Dobra, teraz to już trzeba iść spać, bo o 3.30 pobudka do pracy...
Nienawidzę Androida!

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15779 dnia: Luty 26, 2009, 03:09:20 »
Dobranoc  :sleepy:
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G