Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje

  • 30145 Odpowiedzi
  • 853635 Wyświetleń

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15720 dnia: Luty 25, 2009, 20:04:57 »
a z ciekawości ile dałeś za swoją e50 :D?

która notabene sprawdzi się wprost rewelacyjnie jako modem  :mrgreen: a nie warto sprzedać tej motki i kupić coś z bt i 3G/Edge? i glupio wyglada jak otwierasz netbooka i wyciagasz do niego kabel :) gryzie się to z ideą netbooka - zero kabli przez minimum 6 godzin :D
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15721 dnia: Luty 25, 2009, 20:08:25 »
Nigdy więcej gimnazjalistek, nigdy więcej gimnazjalistek, nigdy więcej nawet nie spojrzę na gimnazjalistki!
Zawężam swoją grupę docelową.

Pozdrawiam klubowiczów.

*

Offline damist

  • ***
  • 328
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAsite.pl
  • Sprzęt: HTC Mozart, HTC Universal, x10mp, i masa innych
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15722 dnia: Luty 25, 2009, 20:11:54 »
a z ciekawości ile dałeś za swoją e50 :D?
250zł za podobnież idealny stan, mało używaną z dwiema oryginalnymi bateriami.
Dlaczego e50 ?
Mała, ładna, bardzo bardzo długi czas pracy na baterii a tu w dodatku aż dwie w zestawie i ogólnie chęć powrotu do Symbian'a.

Miała być n70 ale jednak to zbyt duży kloc a i akumulator w porównaniu z e50 to dwa różne światy.
E50 może i faktycznie może być idealna jako modem ale niestety nie UMTS ale przyznam szczerze że nawet jak mam pda z UMTS to i tak z niego nie korzystam ponieważ nie potrzebuję aż takiej prędkości internetu poza domem a wolę w te miejsce sobie dłużej posiedzieć ponieważ EDGE pobiera znacznie mniej prądu na ciągłym połączeniu.

A ty ile dałeś za Nokię ?
Napisane: Luty 25, 2009, 20:10:02
Nigdy więcej gimnazjalistek, nigdy więcej gimnazjalistek, nigdy więcej nawet nie spojrzę na gimnazjalistki!
Zawężam swoją grupę docelową.
Można wiedzieć dlaczego ?

Ja do takiego postanowienia doszedłem jakieś 2 lata temu.
Może miałem pecha ale z tak młodymi dziewczynami nie ma normalnej rozmowy i wstyd gdzieś taka zabrać chociazby do restauracji.
Ja wolę starsze od siebie, tak o 1-3 lata.

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15723 dnia: Luty 25, 2009, 20:21:24 »
hmm czyli nie tylko ja mam jakieś uprzedzenie do młodszych dziewczyn :grin:

damist kupujesz jeszcze 9300 czy tylko e50?

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15724 dnia: Luty 25, 2009, 20:25:12 »
Tak, jak na wycieczce rok temu słuchałem rozmowy dziewczyn z 1 gimnazjum (!) o tym ilu to już chłopaków miały i ile z którym były... to mi się też odechciało

*

Offline damist

  • ***
  • 328
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAsite.pl
  • Sprzęt: HTC Mozart, HTC Universal, x10mp, i masa innych
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15725 dnia: Luty 25, 2009, 20:27:03 »
damist kupujesz jeszcze 9300 czy tylko e50?
Miała być 9300/i jednak taki telefon musi być w bardzo dobrym stanie wizualnym a takich nie ma na Allegro.
Jak nie komunikator z dupą na ekranie i odgryzionym rogiem to porysowany wewnętrzny ekran (jak można porysować wewnętrzny ekran>  :grin: ) i postanowiłem że albo wydaje 500zł na nówke 9300i i nie mam monitora do PC a co za tym idzie PC albo kupuję nową e50.
E50 miałem tydzień na własność i znam jej możliwości, wbrew opiniom jest to dobry telefon. A komunikatora zastąpię sobie Aximem x51v z klawiaturką  :O~

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15726 dnia: Luty 25, 2009, 20:28:02 »
moim zdaniem wiek nie ma znaczenia w tym aspekcie, znam starsze i głupsze :wink:
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15727 dnia: Luty 25, 2009, 20:29:41 »
Ja mówię o trzecioklasistce.
Musiałem kucać żeby sporzeć jej w oczy.
Z 50 przysiadów zrobiłem, moje mogi...
A głupia, matko przenajświętsza, przy niej najdebilniejsza gadka Roksany jest jak wypowiedź Einsteina...

*

Offline damist

  • ***
  • 328
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAsite.pl
  • Sprzęt: HTC Mozart, HTC Universal, x10mp, i masa innych
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15728 dnia: Luty 25, 2009, 20:32:48 »
moim zdaniem wiek nie ma znaczenia w tym aspekcie, znam starsze i głupsze :wink:
Mi się jeszcze nie udało spotkać młodszej mądrzejszej panny.
Fakt, wiek teoretycznie nie powinien mieć znaczenia jednak te starsze są zwykle bardziej dojrzalsze a co za tym idzie bardziej rozmowne na normalniejsze tematy.
Gimnazjalistki to dla mnie jeszcze dzieci, nie zwracam praktycznie na nie uwagi choć niektóre są całkiem ładne.  :evil:
Napisane: Luty 25, 2009, 20:31:29
Ja mówię o trzecioklasistce.
Musiałem kucać żeby sporzeć jej w oczy.
Z 50 przysiadów zrobiłem, moje mogi...
A głupia, matko przenajświętsza, przy niej najdebilniejsza gadka Roksany jest jak wypowiedź Einsteina...
Czyżby to ta co pisała do Ciebie wczoraj co 3 minuty ?

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15729 dnia: Luty 25, 2009, 20:33:01 »
A głupia, matko przenajświętsza, przy niej najdebilniejsza gadka Roksany jest jak wypowiedź Einsteina...

HAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHA :E

ale nie przesadzajmy że takie kwiatki to tylko w gim, w moim LO takie osoby też można spotkać, o dziewczynach juz kiedyś tutaj wspominałem (historia w bibliotece), a i chłopacy nie lepsi, jak się posłucha to dość duża część opowiada jak to sie nawaliła w weekend i jaka to impreza się szykuje w kolejny weekend :wink:
co do wzrostu to mam w szkole kilka takich dziewczyn, które wyższym chłopakom sięgają niewiele ponad pas :E

a i Panowie pamiętajcie że gimnazjalistka jeszcze nie ma 18-stu lat wiec w przypadku niektórych z nas to pod paragraf mogłoby nawet podejść :evil:
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2009, 20:35:53 wysłana przez ornitolog »

*

Offline damist

  • ***
  • 328
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAsite.pl
  • Sprzęt: HTC Mozart, HTC Universal, x10mp, i masa innych
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15730 dnia: Luty 25, 2009, 20:35:03 »
a i Panowie pamiętajcie że gimnazjalista jeszcze nie ma 18-stu lat wiec w przypadku niektórych z nas to pod paragraf mogłoby nawet podejść :evil:
Ja mam taką nauczycielkę. Kulka na nią mówimy.  :grin:

*

Offline apache4

  • ****
  • 745
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900 + Toshiba M400 + Motorola Milestone
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15731 dnia: Luty 25, 2009, 20:35:16 »
Konradzie, z kim żeś tak gadał że doszedłeś do takiego wniosku? A Ciebie ciągle na gadu nie ma.

No, a dziś (wreszcie!) przyszedł do mnie porządny plecak!

Drodzy koledzy! Poznajcie Alicję (medium) :D
http://picasaweb.google.pl/lh/photo/Tzeh2tV3IVqjvIfD9vHzjA?authkey=ZsO5GW2hDSg&feat=directlink

PS. Jest ktoś z Warszawy kto mógłby mi odebrać rysiki do Tośki i przesłać pocztą (ale jeszcze nie teraz)
Cała kaska na konto + na piwo (pepsi/colę etc)
It's beyond your imagination

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15732 dnia: Luty 25, 2009, 20:35:25 »
Czyżby to ta co pisała do Ciebie wczoraj co 3 minuty ?

Taa... Straciłem trzy godziny i sześć złotych.

Jedno jest dobre. Odwiedziłem wpłatomat i zmusiłem się do wpłacenia pieniędzy na afterparty. Na razie na koncie mamy 181zł.

*

Offline Yoggi

  • Nasz Poeta
  • ****
  • 507
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LOOX N-560 GPS+ACER n35 GPS+ I-Phone 16 GB
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15733 dnia: Luty 25, 2009, 20:36:30 »
Cytuj
jeszcze nie ma 18-stu lat wiec w przypadku niektórych z nas to pod paragraf mogłoby nawet podejść
Paragraf to jest chyba dopiero poniżej 15.
Lepiej rok odsiedzieć w celi - niźli słuchać Wuwuzeli
Trąba bowiem tak ogłusza,że człowieka cierpi dusza.

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15734 dnia: Luty 25, 2009, 20:37:26 »
a i Panowie pamiętajcie że gimnazjalista jeszcze nie ma 18-stu lat wiec w przypadku niektórych z nas to pod paragraf mogłoby nawet podejść :evil:
Ja mam taką nauczycielkę. Kulka na nią mówimy.  :grin:

damist, coś źle zacytowałeś, czyżbyście mieli nieletnią nauczycielke albo ona była z gimnazjalista? :E

Yoggi a ile masz uczennica 1 klasy gim? oczywiście że ma lat 14 :grin:

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15735 dnia: Luty 25, 2009, 20:37:59 »
Cytuj
PS. Jest ktoś z Warszawy kto mógłby mi odebrać rysiki do Tośki i przesłać pocztą (ale jeszcze nie teraz)
Kwestia gdzie, bo ja na zadupiu mieszkam, a o transport w zimie rowerem ciężko
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

Offline damist

  • ***
  • 328
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAsite.pl
  • Sprzęt: HTC Mozart, HTC Universal, x10mp, i masa innych
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15736 dnia: Luty 25, 2009, 20:41:03 »
Czyżby to ta co pisała do Ciebie wczoraj co 3 minuty ?
Taa... Straciłem trzy godziny i sześć złotych.
Po jej twarzy było widać że mogą być problemy z komunikacją.
A może ona nie tylko wygląda jak skrzynka na listy ale i jest tak samo inteligentna ?  :E
Napisane: Luty 25, 2009, 20:39:05
damist, coś źle zacytowałeś, czyżbyście mieli nieletnią nauczycielke albo ona była z gimnazjalista? :E
Tak, źle zacytowałem.
Oczywiście chodzi o wzrost.
Sięga mi nieco ponad pas.  :E

*

Offline lemOOr

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: IBM T42 |
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15737 dnia: Luty 25, 2009, 20:42:01 »
Ja mówię o trzecioklasistce.
Musiałem kucać żeby sporzeć jej w oczy.
Z 50 przysiadów zrobiłem, moje mogi...
A głupia, matko przenajświętsza, przy niej najdebilniejsza gadka Roksany jest jak wypowiedź Einsteina...

trzeba było usiąść :P Ale zmartwię Cie z wiekiem jest jeszcze gorzej w przedziale 24-30 też za wesoło nie jest :| (jeśli idzie o elokwencję) Te ładne najczęściej głupie, te mądre najczęściej... hmm no cóż ale nie o to chodzi prawda ? Jak Cię strzeli to się wygląd mniej liczy :P Tylko się tak zastanawiam czy chciałbym całe życie spędzić z sexbombą z którą nie miałbym o czym pogadać czy z normalna dziewczyną z która DA SIĘ pogadać o czymś więcej niż o Tańcu z Gwiazdami....odpowiedź staje się dla mnie z wiekiem coraz bardziej jasna  ;)

PS
Doszedł Atom :)  :O~ :O~ :O~
Pozdrawiam
lemOOr

*

Offline Yoggi

  • Nasz Poeta
  • ****
  • 507
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LOOX N-560 GPS+ACER n35 GPS+ I-Phone 16 GB
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15738 dnia: Luty 25, 2009, 20:46:45 »
Cytuj
Yoggi a ile masz uczennica 1 klasy gim?
Nie było mowy o 1-klasistce.
Cytuj
Cytat: Konrad Radwan  Dzisiaj o 20:29:41
Ja mówię o trzecioklasistce.
Cytuj
pamiętajcie że gimnazjalistka jeszcze nie ma 18-stu lat
No właśnie - nie znam sie na tym,ale gimnazjum jest chyba 3 -letnie-zresztą ja mam powyżej trzydziestki ,więc dla mnie to temat raczej do czysto akademickich rozważań.  :E
Lepiej rok odsiedzieć w celi - niźli słuchać Wuwuzeli
Trąba bowiem tak ogłusza,że człowieka cierpi dusza.

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15739 dnia: Luty 25, 2009, 20:47:21 »
a i Panowie pamiętajcie że gimnazjalistka jeszcze nie ma 18-stu lat wiec w przypadku niektórych z nas to pod paragraf mogłoby nawet podejść :evil:

nawet 15 są legalne  :grin:


Nigdy więcej gimnazjalistek, nigdy więcej gimnazjalistek, nigdy więcej nawet nie spojrzę na gimnazjalistki!
Zawężam swoją grupę docelową
nie dramatyzuj, też bywają fajne  :mrgreen:

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15740 dnia: Luty 25, 2009, 20:51:33 »
Gimnazjalistki? Ja całe lata temu (jeszcze będąc w liceum) doszedłem do wniosku, że to przecież niemal dzieci pod względem mentalności. O czym z taką rozmawiać na dłuższą metę... A dzisiaj to nawet licealistki (może poza maturzystkami) wydają mi się zdecydowanie za młode, największe zmiany zachodzą (przynajmniej jak wynika z moich obserwacji) tak między 17 a 20 rokiem życia. I tutaj największy problem, bo większość kobiet w tym wieku i starszych jest już zajęta. ;)

Hmm... E50 kiedyś mi się podobała, jednak dzisiaj brałbym prędzej E51. ;)

moim zdaniem wiek nie ma znaczenia w tym aspekcie, znam starsze i głupsze :wink:

Hmm... Tutaj chodzi nie tyle o inteligencję, co o mentalność wynikającą z doświadczenia. Z młodszą mniejsze prawdopodobieństwo znalezienia wspólnych tematów, choćby była nie wiem jak inteligentna, to mało prawdopodobne by ta inteligencja zdążyła się wyrażać w odpowiedni sposób. Inne zainteresowania, inny pogląd na świat i ogólnie jeszcze dość wyraźne ślady infantylizmu...

Ja mówię o trzecioklasistce.

To niewiele zmienia, patrząc z mojej perspektywy. Jak już pisałem dla mnie 2 lo to mało... ;)
Ale fakt - jesteś młodszy, to teoretycznie trochę zmienia. ;)

Cytuj
Musiałem kucać żeby sporzeć jej w oczy.

E tam, ja akurat lubię drobne kobiety. ;)

a i chłopacy nie lepsi, jak się posłucha to dość duża część opowiada jak to sie nawaliła w weekend i jaka to impreza się szykuje w kolejny weekend :wink:

Właśnie przypomniał mi się tekst Sheldona z BBT, kiedy trafiwszy na imprezę organizowaną przez swoją sąsiadkę, razem z kilkoma innymi nerdami rozgryzał prymitywne zwyczaje stadne owego towarzystwa. ;)

Co do paragrafu to faktycznie jest mowa o 15 roku życia. Najzabawniejsze jest to, że w pewnym momencie kwalifikuje to niejedną młodocianą parę do kryminału, bo jedna osoba może już skończyć wiek w którym odpowiada jako dorosła, a druga (nawet niewiele młodsza) wciąż będzie miała mniej niż 15 i sąd uznają za ofiarę. ;)

czy chciałbym całe życie spędzić z sexbombą z którą nie miałbym o czym pogadać czy z normalna dziewczyną z która DA SIĘ pogadać o czymś więcej niż o Tańcu z Gwiazdami....odpowiedź staje się dla mnie z wiekiem coraz bardziej jasna  ;)

Odpowiedź jest o wiele prostsza, niż Ci się może wydawać. Ja już bardzo dawno się nad tym zastanawiałem. Po pierwsze powinno się szukać dziewczyny o naturalnym typie urody, choćby niepozornej. Uroda tych wszystkich sexbomb jest czysto iluzoryczna, to jedno wielkie kłamstwo. Znajdą sobie faceta, zaciągną go do urzędu lub do kościoła i czar pryska. Przestają nakładać warstwę tapety, katować się dietami, chodzić na siłownię itp. Bo po co? Mission acomplished. ;) Mi jest o tyle łatwiej to mówić, że zawsze byłem naturalistą jeśli chodzi o kobiecą urodę. :)
Po drugie na dłuższą metę mentalność ma naprawdę ogromne znaczenie jeśli chodzi o atrakcyjność. To, że mózg jest najważniejszym organem płciowym nie jest tylko pustym frazesem - to rzeczywistość, oczywiście sama inteligencja i powierzchowność to nie wszystko, ale ładne ciało przy umysłowej miernocie to jeszcze gorsze zestawienie. ;)
Po trzecie - nie wyobrażam sobie mieszkania z kobietą o horyzoncie myślowym zawężonym do tańca z gwiazdami, barw szczęścia i katalogów kosmetyków. Przecież można by oszaleć słuchając non stop o czymś takie. I jeszcze jeden aspekt: ryzykować, że moje dzieci odziedziczą od niej tą część puli genowej i memowej?
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2009, 20:56:07 wysłana przez Atlantis »

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15741 dnia: Luty 25, 2009, 20:51:39 »
no wiem, że mowa jest o 3-klasistce ale tak tylko napisałem żeby chłopaki na gimnazjalistki uważali, bo jak ktoś będzie miał pecha i trafi na taką z 1 klasy to może nagle pojawić się tatuś z prokuratorem :evil:

*

Offline damist

  • ***
  • 328
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAsite.pl
  • Sprzęt: HTC Mozart, HTC Universal, x10mp, i masa innych
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15742 dnia: Luty 25, 2009, 20:51:54 »
Orni - u mnie w technikum jest obok gimnazjum i gimnazjalistki łażą sobie po tym samym korytarzu i wiesz co ?
Jak tak usiąść i poobserwować to można naliczyć z kilkadziesiąt 14-16 latek z brzuszkami i jakoś ci co zmajstrowali dzieciaka dla dziecka nie mają problemów żadnych.

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15743 dnia: Luty 25, 2009, 20:52:45 »
@damist: za 175 w tej aukcji >> http://www.allegro.pl/item554636278_nokia_e50_orange.html . co z ładowarką daje mniej więcej 190 zł :) i odbiór osobisty :)

odnośnie tematu, Adamerso dobrze gada, polać mu. Konradzie nie martw się, nawet gimnazjalistki się trafiają inteligentne :P z resztą wszystko zależy od tematu, nawet nie wiesz jak taka może cie zaskoczyc gdy powiesz do niej w jej języku: "looknij jaki słitaśny juni <uniwersal> stoi tan na Poołce. nOrMAlniE rewelka"

i już znajdziecie wspólny język :E
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15744 dnia: Luty 25, 2009, 20:54:59 »
Orni - u mnie w technikum jest obok gimnazjum i gimnazjalistki łażą sobie po tym samym korytarzu i wiesz co ?
Jak tak usiąść i poobserwować to można naliczyć z kilkadziesiąt 14-16 latek z brzuszkami i jakoś ci co zmajstrowali dzieciaka dla dziecka nie mają problemów żadnych.

Bo często wygrywa zdrowy rozsądek u władz szkoły/prokuratora/sędziego. Przecież liczy się jeszcze coś takiego jak dobro dziecka i jego rodziców - niekiedy lepiej ich po sądach nie ciągać... ;)
Pamiętam jednak, że niechlubnej pamięci minister Giertych chciał swego czasu nałożyć na władze szkoły obowiązek zgłaszania każdego przypadku ciąży u nieletniej poniżej 15 roku życia.

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15745 dnia: Luty 25, 2009, 20:56:25 »
Orni - u mnie w technikum jest obok gimnazjum i gimnazjalistki łażą sobie po tym samym korytarzu i wiesz co ?
Jak tak usiąść i poobserwować to można naliczyć z kilkadziesiąt 14-16 latek z brzuszkami i jakoś ci co zmajstrowali dzieciaka dla dziecka nie mają problemów żadnych.

damist ja napisałem że może się pojawić, ale w sumie to już rodzic musiałby być baaardzo zawzięty na kolesia żeby taki numer wywinąć
ja tam dawno w gim nie byłem ale jak chodze po Strzałkowie to nie widze takich młodych z brzuchem więc kurcze ten Ełk to dziwna kraina :grin:

*

Offline Teflon94

  • *****
  • 1271
  • Płeć: Mężczyzna
  • 特氟隆- Moje Chińskie oblicze
  • Sprzęt: Palm III , Psion Revo , Palm Centro
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15746 dnia: Luty 25, 2009, 21:01:13 »
Co wy chcecie od Gimnazjalistek ...
One są fajne tylko troszkę głupie  :E
Gadają tylko o chłopakach , imprezach i wgl o jakichś g.wnach   ...
Ja tam np. wole strasze niz młodsze  :E
Niewiem jak będzie potem ale teraz mam całe 15 lat czyli różnica wieku nie moze być duża bo jakby to wyglądało ...
SE D750i -> Eten X800 - > Palm III -> Psion Revo -> Palm Centro - > Sony Ericsson K510i

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15747 dnia: Luty 25, 2009, 21:02:39 »
słiiitaśnie xd


A ogooLNie tO byffajOmm naFFet YyyntelIGeNtneee I nIe PishhąCe FFfaaLkOm :D

(znaczy wiadomo - nie pogada się z nią o sesji, piciu {choć z tym różnie bywa}, o polityce, i na pewno nie na poważne tematy, ale jak się jakaś trafi w towarzystwie niechcący to z reguły idzie się porozumieć :D )

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15748 dnia: Luty 25, 2009, 21:03:17 »
minister Giertych chciał swego czasu nałożyć na władze szkoły obowiązek zgłaszania każdego przypadku ciąży u nieletniej poniżej 15 roku życia.

Afaik seks z dziewczyną nie mającą ukończone 15 lat jest przestępstwem. Więc akurat to miało podstawy...


Niewiem jak będzie potem ale teraz mam całe 15 lat czyli różnica wieku nie moze być duża bo jakby to wyglądało ...

Kumpela z klasy miała 10 lat starszego chłopaka...  :E

*

Offline Yoggi

  • Nasz Poeta
  • ****
  • 507
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LOOX N-560 GPS+ACER n35 GPS+ I-Phone 16 GB
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #15749 dnia: Luty 25, 2009, 21:03:32 »
Cytuj
więc kurcze ten Ełk to dziwna kraina
Witamy zatem w Ełku krainie gdzie nawet netu sygnał ginie.
Ludzie na EDGE się więc skupiają,bo 3G sygnału tam już nie mają.
Damist przykładem - z EDGE korzysta i to dla niego rzecz oczywista
Słaby ma transfer,lecz dłużej działa- i to jest taka różnica mała.
Bo on szybszego nie potrzebuje-ciągle serfuje a nie próżnuje
Po co mu takie HSDPA-pochodzi chwilkę no i d...
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2009, 21:10:28 wysłana przez Yoggi »
Lepiej rok odsiedzieć w celi - niźli słuchać Wuwuzeli
Trąba bowiem tak ogłusza,że człowieka cierpi dusza.