Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje

  • 30145 Odpowiedzi
  • 852407 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #8310 dnia: Wrzesień 11, 2008, 20:08:16 »
Z tego co mówicie to nasze forum może czekać seria zakupów E61. ;P
Podobnie jak jeszcze niedawno miało to miejsce z Universalami i T3. ;)

*

damist

Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #8311 dnia: Wrzesień 11, 2008, 20:30:14 »
Z tego co mówicie to nasze forum może czekać seria zakupów E61. ;P
Podobnie jak jeszcze niedawno miało to miejsce z Universalami i T3. ;)
T3 też jest w planach :evil:
Damian, ja Ci kupie e61 i zamienie na Flame'a  :grin:
To dawaj tylko pamiętaj że dopłata w wysokości 100-150zł musi być by mi starczyło na t3 :P
A tak pryz okazji mam dla was ciekawą teorię dotyczącą rozmnażania.
Jak to uczennica 3 klasy technikum ujęła uwaga 20letnia uczennica że jajowody wiedzą kiedy zostaną zapłodnione więc wiedzą kiedy mają iść :E :E
Normalnie bez komentarza żeby takie historie opowiadać  :E

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #8312 dnia: Wrzesień 11, 2008, 21:10:54 »
Damian, ta może być?:
http://www.allegro.pl/item430534170_nokia_e61_stan_idealny.html
 :E


Tak w ogóle to chciałem się pochwalić że moja WSK już jest na chodzie :E
Nienawidzę Androida!

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #8313 dnia: Wrzesień 11, 2008, 21:16:43 »
A Palmik TX już do mnie jedzie :D Już się nie mogę doczekać. Ale za to mam dylemat, bo nie wiem jaki telefon kupić do kompletu :(

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #8314 dnia: Wrzesień 11, 2008, 21:17:20 »
Nokia 3310  :ok:

(to jeszcze telefon a nie zabawka  :])

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #8315 dnia: Wrzesień 11, 2008, 21:22:48 »
Nokia 3310  :ok:

(to jeszcze telefon a nie zabawka  :])

Niby tak, ale ja już się odzwyczaiłem od "prawdziwych" telefonów i nie wyobrażam sobie, że mógłbym używać urządzenia bez jakiegoś systemu. Szkoda, że Qtek 8500 nie będzie współpracował z Palmem  :'( Zawsze mi się podobał.

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #8316 dnia: Wrzesień 11, 2008, 21:27:09 »
to moze spv c500? :wink:

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #8317 dnia: Wrzesień 11, 2008, 21:32:01 »
T3 też jest w planach :evil:

Całkiem fajny sprzęcik - byłby idealny gdyby tylko miał WiFi. Ktoś pewnie powie, że jest TX lub LifeDrive - tak, wiem że jest. Pomimo tego za bardzo przywykłem do WM w codziennych zastosowaniach, aby teraz wracać do PalmOSa, który w dodatku ma coraz mniej rozwijanego softu. Niemniej jestem pod wielkim wrażeniem działanie T3. Po pierwsze ekran - duży, obraz prezentuje się fenomenalnie, a jak filmy na nim wyglądają... :) Może w zastosowaniach mobilno-multimedialnych moim zdaniem spokojnie konkurować z PSP. :) No i do tego szybkość..
Szkoda, że Palm wyleciał z gry zanim zdążył zrobić coś takiego ze zintegrowanymi modułami łączności bezprzewodowej (WiFi + BT + GSM) i/lub następcę Treo 680 z WiFi. ;)


Cytuj
Jak to uczennica 3 klasy technikum ujęła uwaga 20letnia uczennica że jajowody wiedzą kiedy zostaną zapłodnione więc wiedzą kiedy mają iść :E :E

A czemu się dziwisz? Skutki edukacji seksualnej w III/IV RP, a właściwie jej braku. Zresztą... Numerki oznaczające wersję państwa mogą się zmieniać a w tej materii sprawy zapewne pozostaną takie same. Sam nasłuchałem się bzdur jakie wciskano do głów na lekcjach tzw. "Wychowania do Życia w Rodzinie" i z tego co wiem nadal się to robi. Do niedawna w polskich szkołach obowiązywał nieoficjalny zakaz nauczania na tego typu zajęciach o "nienaturalnej" antykoncepcji. Spowodowane było to tym, że lekcje te prowadzą często katecheci lub ludzie, którzy mogliby spokojnie nimi zostać. Niedawno się to zmieniło ponieważ za rządów Romana Wielkiego MEN zabronił już oficjalnie nauczania polskiej młodzieży o pigułkach antykoncepcyjnych. ;) Poza tym niestety, na zajęciach tego typu utrwala się wiele szkodliwych mitów w stylu rakotwórczości wspomnianej pigułki...

A teraz druga strona: BRAVO, BRAVO Girl, Popcorn itp. - komentować chyba nie trzeba.
I czemu się dziwisz? Skąd niby ta dwudziestolatka ma coś wiedzieć o ile sama nie przejawi woli przekopania Internetu? A i tak istnieje ryzyko, że znajdzie tam niewiele warte informacje. ;)

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #8318 dnia: Wrzesień 11, 2008, 21:32:10 »
to moze spv c500? :wink:

Zastanawiałem się w sumie nad jakąś Nokią z Symbianem, ale nie przyszło mi do głowy, że c500 powinien z Palmem współpracować i przy tym nie jest drogi. Muszę to przemyśleć. Ptaszkologu dzięki za wskazówkę.

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #8319 dnia: Wrzesień 11, 2008, 21:49:51 »
prosze bardzo, ja tam spvałke wspominam bardzo miło

a co do wychowania seksualnego to czytałem niedawno kilka takich najbardziej durnowatych listow wysłanych do bravo czy jakiejs takiej gazety

Cytuj
Kochana Kasiu! Ostatnio współżyłam z moim chłopakiem bez odpowiedniego zabezpieczenia. Teraz (po 4 miesiącach od tego zdarzenia) zauważyłam małego guza pod kolanem. Czy może to być ciąża poza maciczna??!! Proszę pomóż!!!

myśle ze komentarza dodawać nie musze :grin:

*

Offline nurek3

  • ***
  • 442
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Acer N30, Palm Visor Platinum
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #8320 dnia: Wrzesień 11, 2008, 21:56:18 »
Mów co chcesz, ale tematem prezentacji maturalnej na rok 2009 jest właśnie opisanie(opowiadanie bardziej ;p)  popularnego czasopisma młodzieżowego  :mrgreen:

Ja sobie chciałem wziąć temat nr. 116(choć jest ich 115)  - "Omów postawę Misia Uszatka jako promotora i wzór młodzieńczych zachowań" - przebija wszystkie inne  :mrgreen:

I z rozłożonym PSP u boku idę spać. Dobranoc :)
http://www.pdaclub.pl/info.php?id=6656

Bardzo śmieszne malucha i resztę usuwać ;]

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #8321 dnia: Wrzesień 11, 2008, 22:19:54 »
nurek3 nie wyglądasz na maturzystę tylko na gimnazjalistę  :) Dobranoc ,wczoraj zasnąłem o 1 i jestem śpiący  :sleepy:
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #8322 dnia: Wrzesień 11, 2008, 22:39:35 »
Hehe, ja zacząłem się interesować co w ogóle muszę zrobić na tą maturę dzień przed oddaniem planu ramowego nauczycielce, a "tworzeniem" całej prezentacji w przeddzień matury, nie wspominając o tym, że plakat robiłem rano, na 3h przed samą prezentacją  :E

Jeśli jest się choć trochę inteligentnym i zaradnym, matura to pikuś.


Co do SPV c500 - też bardzo miło wspominam ten telefon (smartfon, bo Kitor będzie się czepiał... :P), zwłaszcza ten wałeczek-joy :E  Tylko że dla mnie był niezsety za mały jak na telefon...
Nienawidzę Androida!

*

damist

Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #8323 dnia: Wrzesień 11, 2008, 22:44:16 »
Powiem tak. Tylko zabrać dyktafon przynajmniej na jedną godzinę to będziecie mieć taki ubaw że wam brzuchy popuchną  :D Miejscami sam ledwo wytrzymuję a jak ktoś puści temat o komputerach to już w ogóle.
Cytuj
Skąd niby ta dwudziestolatka ma coś wiedzieć o ile sama nie przejawi woli przekopania Internetu?

Ona i komputer albo szukanie informacji w internecie :E  Prędzej szukanie piwa w plecaku i narkotyków.
Cytuj
Skutki edukacji seksualnej w III/IV RP, a właściwie jej braku. Zresztą... Numerki oznaczające wersję państwa mogą się zmieniać a w tej materii sprawy zapewne pozostaną takie same.
Właściwie to jaką teraz mamy RP ? :E Była III później IV i teraz znów III ? Aj te hasła wyborcze....

*

Offline Yoggi

  • Nasz Poeta
  • ****
  • 507
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LOOX N-560 GPS+ACER n35 GPS+ I-Phone 16 GB
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #8324 dnia: Wrzesień 11, 2008, 22:45:04 »
Cytuj
I tak i nie aczkolwiek polskiego uczę się od kilku lat  Koniec rozmowy na ten tema.....
A szkoda.Mnie ta kwestia dośc mocno ciekawi.Czyli-dokładnie,ile na tym forum jest osób z zagranicy.Z tym,że akurat nie Polaków co wyjechali rok temu za chlebem do Anglii tylko takich którzy Polakami nie są i jakoś nauczyli się polskiego.  :smile:
Tak mnie to zaciekawiło po tym jak się okazało,że na forum są miłośnicy Automapy z innych krajów.
Lepiej rok odsiedzieć w celi - niźli słuchać Wuwuzeli
Trąba bowiem tak ogłusza,że człowieka cierpi dusza.


*

Offline skerdeJ

  • ****
  • 745
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #8326 dnia: Wrzesień 11, 2008, 22:53:33 »
siema, mam jak zwykle pytanie. w mojej szkole jest wifi niezabezpieczone, niema filtra maców i chyba brak dhcp. Gdy wpadłem z laptopem oczywiście sie podłączyłem ale internetu nie było, domyślam sie ze trzeba maske , dns itp , wie ktoś jakim skanerem moge to wydobyć ? mam karte wifi z tybem monitoringu
.

*

Offline Bakuś123

  • *
  • 99
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: O2 XDA Exec
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #8327 dnia: Wrzesień 12, 2008, 00:23:02 »
Dobranoc :)

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #8328 dnia: Wrzesień 12, 2008, 00:39:01 »
To ja też :P

Dobranoc  :)
Nienawidzę Androida!

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #8329 dnia: Wrzesień 12, 2008, 03:01:03 »
a ja z kole bry...
panowie,niejedna szesnastolatka miala juz wiecej partnerow sexualnych niz wiekszosc z was wiec nie wiem skad ten stereotyp ze mlodziez jest niedoedukowana w tej materii... :E
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #8330 dnia: Wrzesień 12, 2008, 06:46:09 »
Dzień dobry. Jak dobrze, że weekend się zbliża.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline nurek3

  • ***
  • 442
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Acer N30, Palm Visor Platinum
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #8331 dnia: Wrzesień 12, 2008, 06:49:23 »
Dzień dobry:) Hurra! Kilka godzin w szkole i weekend:)

Heh, lepiej wyglądać młodziej niż starzej - za 30 lat będę wyglądał na 20lat  :E
http://www.pdaclub.pl/info.php?id=6656

Bardzo śmieszne malucha i resztę usuwać ;]

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #8332 dnia: Wrzesień 12, 2008, 06:51:44 »
Tak Ci się tylko wydaje, za 5 lat będziesz wyglądał na 30  :P
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #8333 dnia: Wrzesień 12, 2008, 07:33:33 »
i bedziesz mial garba od dzwigania takiego ciezkiego tornistra :E
Napisane: Wrzesień 12, 2008, 07:29:19
no yyyyyyyyy teraz to dobranoc...
moja kolej na spanie.
milego dnia :ok:
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #8334 dnia: Wrzesień 12, 2008, 08:49:04 »
Dzień dobry. Lecę do pracy.

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #8335 dnia: Wrzesień 12, 2008, 09:12:20 »
a ja z kole bry...
panowie,niejedna szesnastolatka miala juz wiecej partnerow sexualnych niz wiekszosc z was wiec nie wiem skad ten stereotyp ze mlodziez jest niedoedukowana w tej materii... :E

Nie, nie nie, to nie tak. :) Wiedzy z zakresu antykoncepcji itp. nie mierzy się ilością odbytych stosunków. :P Niestety często bywa tak, że gdybyś miał okazję pogadać z taką szesnastolatką dowiesz się, że stosuje taką "metodę" jak stosunek przerywany uważając to za pewne zabezpieczenie. A tutaj to już wszystko zależy od szczęście - pewnego razu może go zwyczajnie zabraknąć i mamy kolejną nastolatkę w ciąży podbijającą smutne statystyki. A przecież wśród polskich nastolatków krążą o wiele gorsze i bardziej niebezpieczne mity, jak np. słynne stwierdzenie "za pierwszym razem nie można wpaść" albo przekonanie o antykoncepcyjnym działaniu niektórych pozycji. ;) Tutaj winny jest tylko i wyłącznie brak odpowiedniej edukacji w szkole.
Mając bujne życie seksualne podniesiesz co najwyżej swoje umiejętności w tej materii, wiedza z zakresu planowania ciąży itp. wymaga już niestety przeczytania czegoś, a z czytaniem nie za dobrze wśród polskiej młodzieży, sporą część trzeba przymuszać do zdobywania wiedzy. :)

*

Offline skerdeJ

  • ****
  • 745
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #8336 dnia: Wrzesień 12, 2008, 10:59:49 »
szkolne wifi działa  :ok:
.

*

damist

Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #8337 dnia: Wrzesień 12, 2008, 11:38:20 »
pewnego razu może go zwyczajnie zabraknąć i mamy kolejną nastolatkę w ciąży podbijającą smutne statystyki.
U mnie w szkole coś dziewczyny szczęścia zbytnio nie mają bo jakoś sporo dziewczyn po wakacjach ma brzuszki. Nie wspomnę już o gimnazjum,które jest tuż obok mojej szkoły :( W samej mojej klasie jedna już ma dziecko a dwie już niebawem. Imho trochę za wcześnie na dzieci i zakładanie rodziny. Całe życie zniszczone. Tak w ogóle to weekend już mam :banan:
Paweł ty tak na poważnie z tą ofertą kupna nokii i zamiany ? Bo wczoraj dostałem wiadomość że niestety nie będę miał tej nokii :(

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #8338 dnia: Wrzesień 12, 2008, 12:03:54 »
Imho trochę za wcześnie na dzieci i zakładanie rodziny. Całe życie zniszczone.

O zniszczeniu całego życia bym nie mówił, ale na pewno można powiedzieć o spapranej młodości i mocno utrudnionym starcie w dorosłe życie - trudniej załatwić sobie dogodną pozycję choćby jeśli chodzi o edukację i doświadczenie zawodowe jeśli trzeba opiekować się dzieckiem. To, że w takim wieku jest za wcześnie to jasne, tyle tylko, że grupka fanatyków stojących u władzy nie zrozumie, że tego nie da się załatwić zakazując seksu.
Już nie pierwszy raz to powtarzam - ludzie w wieku powiedzmy 14-16 lat to już nie dzieci, a na pewno nie z biologicznego punktu widzenia. Jeszcze 100 lat temu (zwłaszcza w przypadku kobiet) wiek ten często był uważany za bardzo dobry do założenia rodziny. Przez ten czas zaszły wielkie zmiany jeśli chodzi o społeczeństwo - mamy obowiązek szkolny w sztuczny sposób wydłużający "dzieciństwo" oraz rewolucję seksualną, która wyciągnęła sporo zagadnień ze sfery społecznego tabu. Polskich "talibów" rzecz jasna niewiele to obchodzi i najchętniej utrzymaliby stary porządek rzeczy. Tyle tylko, że on już nijak nie pasuje do dzisiejszych realiów, pasował doskonale do realiów < XIX wieku, kiedy to obowiązywał silny patriarchat a życiowego partnera wybierali rodzice. :) Dzisiaj nie da się inaczej jak przez edukację, przymusową edukację, natrętną edukację. Bez tego będziemy mieć coraz więcej piętnastoletnich mam i tatusiów...

Ok, wybaczcie, że tak się rozpisuje na ten temat, ale osobiście mam alergię na wszelkiej maści fanatyków u władzy. :)

*

Offline Bakuś123

  • *
  • 99
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: O2 XDA Exec
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #8339 dnia: Wrzesień 12, 2008, 13:04:07 »
Witam :) Wreszcie weekend :D