Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje

  • 30145 Odpowiedzi
  • 851495 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7410 dnia: Sierpień 21, 2008, 13:34:47 »
Konrad, co Ci? Uni? :D

Kurde, jade pospiechem PKP - jak to jest wiecej jak 7km/h, to wyrzucam PSP przez okno... jeszcze bym zdazyl po niego wyjsc i wrocic :P
Jestem juz pod Krakowem i takie duze miasto, a musze powiedziec, ze beznadziejny zasieg tu maja  :evil:
Nienawidzę Androida!

*

Offline Yoggi

  • Nasz Poeta
  • ****
  • 507
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LOOX N-560 GPS+ACER n35 GPS+ I-Phone 16 GB
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7411 dnia: Sierpień 21, 2008, 13:35:20 »
Trzynasta przynosi pecha-nawet w USA w hotelu potrafi nie być 13 piętra.I tak bym jej nie kupił.Kiedyś były laleczki vodoo a teraz są "przeklęte" karty pamięci. Ewolucja-jak to było w takiej pewnej reklamie? "Ja idę z czasem,postępem,osiągnięciami".
Lepiej rok odsiedzieć w celi - niźli słuchać Wuwuzeli
Trąba bowiem tak ogłusza,że człowieka cierpi dusza.

*

Offline krzysiej

  • ***
  • 433
  • Sprzęt: Dell Axim x51v wm6.1, samsung i607, o2 jet, bb 88oo, bb 729o
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7412 dnia: Sierpień 21, 2008, 13:53:47 »
pewnie po wlozeniu tej karty do pocketa odpala sie film i giniesz po 13 dniach, albo jakaś laleczka na filmie mowi: i wanna play a game  :grin:


*

Offline nurek3

  • ***
  • 442
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Acer N30, Palm Visor Platinum
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7413 dnia: Sierpień 21, 2008, 14:52:27 »
Koradzie, jak odbierzesz della to napisz czy to już złomy czy się jeszcze do czegoś nadają :mrgreen:

Qtwa, kupiłem 4GB Sony Pro Duo, która okazała być się podróbką.

Wszyscy na forach piszą, że gierki żadne nie będą działać, będzie zamulać, aż do tego stopnia, że włączając następnym razem PSP, poinformuje Ciebie, że podczas używania tejże karty grozi wybuchem :mrgreen:

Niby pisze "unknow" przy zakładce magic gate, ale póki co wszystkie gierki działają. I mam 12 miechów gwarancji, więc chyba niczego nie mam się obawiać  :smile:
http://www.pdaclub.pl/info.php?id=6656

Bardzo śmieszne malucha i resztę usuwać ;]

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7414 dnia: Sierpień 21, 2008, 14:58:03 »
Teraz się przyglądnąłem sprzedawcy i normalnie mnie zatkało.
Za stówę więcej ma te same modele, ale z dopiskiem "dobry stan techniczny i wizualny" i bez wyraźnego ostrzeżenia że skoro towar jest używany to matryca może być przyklejona taśmą.
No coż, pójdę tam jutro, tych C400 za 300zł też mają pełno, może wybiorę jakiegoś w miarę.


Jak to okazała się podróbką? Kupowałeś w ciemno?

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7415 dnia: Sierpień 21, 2008, 15:15:28 »
Konrad spytaj czy nie możesz dopłacić do lepszego (jeśli oczywiście miałbyś  z czego)
sprzedawcy bywają elastyczni - mi na przykład bez problemu wymienili po tygodniu od zakupu lapka na wyższy model i jeszcze wystawili fakturę (bo się nagle okazało że mogę wziąć na firmę i tym sposobem stać mnie na lepszy w cenie netto takiej jak tego gorszego brutto)

*

damist

Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7416 dnia: Sierpień 21, 2008, 15:35:33 »
No i poczta wysrała dwie paczki. Host coś szybko doszedł ( dzięki Kusiu :)   ) i dysk , który nawet 24h nie szedł :O
Doczekać się tylko nie mogę jednej paczki wysłanej w PN :-|

*

Offline rodak69

  • **
  • 157
  • Płeć: Mężczyzna
    • MobileGeekInc.com
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7417 dnia: Sierpień 21, 2008, 15:45:09 »
Qtwa, kupiłem 4GB Sony Pro Duo, która okazała być się podróbką.

Wszyscy na forach piszą, że gierki żadne nie będą działać, będzie zamulać, aż do tego stopnia, że włączając następnym razem PSP, poinformuje Ciebie, że podczas używania tejże karty grozi wybuchem :mrgreen:
A mogłeś sie mnie spytać... :P

BTW, w piatek zamieniam Uni na nową PSP Slim. Krótka była ta moje przygoda z WinMo...

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7418 dnia: Sierpień 21, 2008, 15:47:55 »
a co sie stalo że się uni pozbywasz? niespisało sie czy jak?

*

Offline krzysiej

  • ***
  • 433
  • Sprzęt: Dell Axim x51v wm6.1, samsung i607, o2 jet, bb 88oo, bb 729o
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7419 dnia: Sierpień 21, 2008, 15:49:33 »
ten poniedziałek jakiś felerny, ja czekam na 2 paczki nadane właśnie w pn, liczyłem ze wczoraj przyjdą te paczki, nie przyszły :|, ale dzisiaj to już na bank przyjdą, też nie przyszły  :|, wiec j nie nastawiam się ze coś jutro dostane


*

Offline rodak69

  • **
  • 157
  • Płeć: Mężczyzna
    • MobileGeekInc.com
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7420 dnia: Sierpień 21, 2008, 16:03:15 »
Stwierdziłem że to nie dla mnie. Za duże, za ciężkie... Poza tym, wszystko czego wymagam mam w Symbianie + lepsza stabilność i jak dla mnie lepsza przystępność. Stwierdziłem że potencjału WM prędko nie wykorzystam. Jest mi to po prostu nie potrzebne. Prędzej jakiś laptop, ale na to nie mam tyle pieniędzy ile bym chciał.

A przy PSP nadal dobrze się bawię. Slimka jest na dodatek teraz po face liftingu, z mocniejszą baterią. Jest lżejszą i cieńszą. Czyli niweluje to, co mnie denerwowało w starszej wersji. Niby można z tym żyć, ale na dłuższą metę jest to niewygodne. Podobnie jak Universal.
Napisane: 21 Sierpień 2008, 16:02:43
Krzysiej, chodzi o tę myszkę na Bluetootha?

*

Offline krzysiej

  • ***
  • 433
  • Sprzęt: Dell Axim x51v wm6.1, samsung i607, o2 jet, bb 88oo, bb 729o
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7421 dnia: Sierpień 21, 2008, 16:48:07 »
wlasnie, mychy dalej nie ma, z tymi pocztowcami to zawsze jest problem  :-|


*

Offline rodak69

  • **
  • 157
  • Płeć: Mężczyzna
    • MobileGeekInc.com
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7422 dnia: Sierpień 21, 2008, 16:52:12 »
Ty weź mnie nie strasz... Mam nadzieję że jutro przyjdzie mi N82 bo na weekend wyjeżdżam  :S

*

Offline b@rti™

  • ***
  • 296
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC SENSATION XL / HD2 / Nokia e52
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7423 dnia: Sierpień 21, 2008, 16:57:59 »
Do mnie telefon szedł dzień ;] gościu w wtorek przed 17-stą wysłał a dziś o 12 miałem tel u siebie ;]
HTC...

*

Offline rodak69

  • **
  • 157
  • Płeć: Mężczyzna
    • MobileGeekInc.com
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7424 dnia: Sierpień 21, 2008, 17:01:33 »
Priorytetem? Jaka odległość?

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7425 dnia: Sierpień 21, 2008, 17:03:26 »
Konrad spytaj czy nie możesz dopłacić do lepszego (jeśli oczywiście miałbyś  z czego)
sprzedawcy bywają elastyczni - mi na przykład bez problemu wymienili po tygodniu od zakupu lapka na wyższy model i jeszcze wystawili fakturę (bo się nagle okazało że mogę wziąć na firmę i tym sposobem stać mnie na lepszy w cenie netto takiej jak tego gorszego brutto)

Myślałem o tym, ale jeśli T3 ma przy mnie zostać to mam góra 350zł na laptopa i ani grosza więcej...  :|
Jutro zresztą powiem w jakim one są stanie i o co w nich chodzi, bo cena jest wyjątkowo atrakcyjna.

*

damist

Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7426 dnia: Sierpień 21, 2008, 17:06:07 »
Nie lubię jak coś u mnie leży i się marnuje. Z braku zajęcia zmajstrowałem to :

Zawsze walały mi się karty po całym pokoju od teraz już się nie będą walały.Radiator po śp. Intel Celeron D teraz zamiast chłodzić trzyma pamięć :E  Całkiem fajnie wygląda w koncie na biurku :)
Oraz coś dla PDA

Pełnowymiarowa klawiatura QWERTY przerobiona na stację dokującą dla Xda Flame. To się nazywa pisanie :E Mysz bezprzewodowa i klawiatura w jednym połączeniu

*

Offline krzysiej

  • ***
  • 433
  • Sprzęt: Dell Axim x51v wm6.1, samsung i607, o2 jet, bb 88oo, bb 729o
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7427 dnia: Sierpień 21, 2008, 17:13:14 »
mapy google czasami potrafi pocieszyć, wstukałem nazwę mojej miejscowości i miasta z którego idzie paczka, wyskoczyła trasa przez niemcy prawie 900 km i 8godzin samochodem, patrze  :O dzicz, coś nie tak, przeciągnąłem trasę przez polskę, tak najprościej jak się da, wyskoczyło 9 h 30min i 650km   :grin: pozytywka  :ok:

@damian, dobry patent, sam mam taki radiator z wiatrakiem (wiatrak obok radiatora), wcześniej służył mi jako przycisk do papieru ale widze że on został stworzony do wyższych celów :D teraz u mnie też trzyma wszystkie karty :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2008, 17:16:49 wysłana przez krzysiej »


*

Offline rodak69

  • **
  • 157
  • Płeć: Mężczyzna
    • MobileGeekInc.com
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7428 dnia: Sierpień 21, 2008, 17:16:36 »
Uuu, to sporo, do mnie N82 ma niecałe 300km.

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7429 dnia: Sierpień 21, 2008, 17:17:17 »
Damian tym radiatorem podsunąłeś mi pomysł aby go wykorzystać go tak samo, bo mam 1 nieużywany po duronie 950 a mi też czasem sie jakieś karty pamieci czy inne duperele walaja
ale to dopiero jak już będzie nowy PC bo teraz to i tak by nic nie zmieniło jak uzywam laptopa

*

damist

Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7430 dnia: Sierpień 21, 2008, 17:20:46 »
Generalnie to sporo rzeczy wykorzystałem ze starego blaszaka ale o tym kiedy indziej :P

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7431 dnia: Sierpień 21, 2008, 17:33:10 »
czyli ty Damian to taki polski Mcgiver  :P
może z zasilacza, kilku wentylatorków i obudowy zrobiłeś samolot? :D

*

damist

Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7432 dnia: Sierpień 21, 2008, 17:38:26 »
czyli ty Damian to taki polski Mcgiver  :P
może z zasilacza, kilku wentylatorków i obudowy zrobiłeś samolot? :D
Nie ale  zasilacz robi za ozdobę a wiatrak z niego wkleiłem w fajną obudowę gdzie siedzą już 3 wiatraki. Fajnie chłodzi na biurku :P

*

Offline nurek3

  • ***
  • 442
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Acer N30, Palm Visor Platinum
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7433 dnia: Sierpień 21, 2008, 20:12:34 »
Qtwa, kupiłem 4GB Sony Pro Duo, która okazała być się podróbką.

Wszyscy na forach piszą, że gierki żadne nie będą działać, będzie zamulać, aż do tego stopnia, że włączając następnym razem PSP, poinformuje Ciebie, że podczas używania tejże karty grozi wybuchem :mrgreen:
A mogłeś sie mnie spytać... :P
=

A mogłem, mogłem - ale mam swój zaufany sklep, nawet po 8 miesiącach oddam memorkę, a oni zwrócą mi pieniążki:) I tak było dzisiaj - w kieszeni 59zł, ale uboższy o 4GB.




Memorka świra dostała - najpierw nie chciała się sformatować ani w PSP ani na kompie, ale potem jakoś się dało, ale ze skutkiem ubocznym - 1,4GB wolnego :P I ogólnie zawieszała mi konsolkę - sandisc 512mb chodzi idealnie-nie ma uknow :mrgreen:

81zł za DZIAŁAJĄCĄ memorkę sandisca 4GB to dużo czy mało ? Wacham się pomiędzy 4GB a 8GB - ale czeka mnie wymiana przedniego panela :S  Dzisiaj go rozebrałem i wyczyściłem i 1 zaczep ma pęknięty - już to skleiłem i się trzyma, ale psuje ogólną estetykę :E  Ten zalegający wokoło brud tak zakonserwował konsolkę, że tył jest w stanie idealnym :mrgreen: - więc +100zł obudowa + 81zł memorka i mam nówkę konsolę:)

Edit:

Znalazłem fajny sklep - która obudowa lepsza? Biała czy niebieska? Czarnej już nie kupię, za bardzo widać paluchy;P
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2008, 20:39:07 wysłana przez nurek3 »
http://www.pdaclub.pl/info.php?id=6656

Bardzo śmieszne malucha i resztę usuwać ;]

*

Offline krzysiej

  • ***
  • 433
  • Sprzęt: Dell Axim x51v wm6.1, samsung i607, o2 jet, bb 88oo, bb 729o
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7434 dnia: Sierpień 21, 2008, 20:39:24 »
20 pln za gigabajt to nie nie jest ani drogo ani tanio


*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7435 dnia: Sierpień 21, 2008, 20:46:36 »
Zdecydowanie niebieska lepsza  :ok:
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

Offline KamilloPL

  • 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA VARIO II
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7436 dnia: Sierpień 21, 2008, 20:53:30 »
dlaczego mam na liczniku tylko 2 wiadomości (2 posty napisane) ?
w nie których działach nie nabija postów czy jak to jest?

*

Offline rodak69

  • **
  • 157
  • Płeć: Mężczyzna
    • MobileGeekInc.com
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7437 dnia: Sierpień 21, 2008, 21:01:41 »
Takie miałem przeczucie że będzie cyrk z tą kartą...

Zauważ że obudowa to tylko przód. Głupio to będzie wyglądało  :S  A kompletnych nikt nie sprzedaje. No chyba że na światowym Ebayu, mozna zrobić import z hong-kongu  :E Kiedyś się zastanawiałem nad całą białą i taką opcję rozważałem.

Co do kart, pomyśl nad adapterem z MS Micro albo z microSD. Ja osobiście niedługo zamawiam do slimki adapter na microSD, bo zwolni mi się karta 4GB z Uni :) No i wyjdzie mi karta za 35zł z wysyłką. Jeśli chcesz całą kartę kupić, to pomyśl o M2 z adapterem. 4GB sandiska jest na allegro za 53zł + wysyłka a 8GB za 113 + wysyłka. Obydwa te typy kart charakteryzują się wolniejszymi transferami jeśli chodzi o zapis, ale odczyt jest zadowalający. PSP się nie dławi i czyta jak należy :)

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbac
« Odpowiedź #7438 dnia: Sierpień 21, 2008, 21:05:02 »
za sandisca to drogo jak za sandiska to cena ujdzie.

ja wlasnie po pierwszej diy naprawie uni :) nawet sladu nie ma po moim dzialaniu, zadowolony jestem. az postanowilem sprawdzic czy polski przemysl spirytusowy jest w tej samej dobrej kondycji co tydzien temu i siegnalem do zamrazarki :D


http://pdaclub.pl/forum/index.php?action=profile;u=50368;sa=statPanel
widze ze sam sobie odpowiedziales na zadane pytanie :P

*

Offline rodak69

  • **
  • 157
  • Płeć: Mężczyzna
    • MobileGeekInc.com
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7439 dnia: Sierpień 21, 2008, 21:15:52 »
re_, nie ma podróbek Sandiska tak wiec chillout :) Można się pomylić w nazwie ;)