Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje

  • 30145 Odpowiedzi
  • 855836 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline b@rti™

  • ***
  • 296
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC SENSATION XL / HD2 / Nokia e52
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7380 dnia: Sierpień 20, 2008, 22:29:32 »
na filmiku jeden koles na rondzie biega i skacze po samochodach, kopie w nie i takie tam, w koncu jeden z kierowcow sie wkurza, wychodzi razem z pasazerem i obaj dostaja niezle po ryju od 10 kolesi tego co biegal po samochodach, do akcji wkracza przechodzien z psem szczujac atakujacych, dzieki czemu kierowca i pasazer pewnie przezyli, szybko zjawia sie policja i zawila mlodych gniewnych, wszystko nagrane miejski monitoringiem
Tych dwóch którzy dostali wpiernicz to byli policjanci po służbie mówili w tv ;]
HTC...

*

Offline Bakuś123

  • *
  • 99
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: O2 XDA Exec
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7381 dnia: Sierpień 20, 2008, 22:47:29 »
Ale tam wpiernicz dostali meni z L`ki no chyba że jeden policjant dorabia jako instruktor a drugi zdaje na prawko  :E

*

Offline eMCej09

  • ****
  • 769
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 2G 16GB; JVC MP-XV841; PALM IIIc;SONY Clie SJ-22; PALM Centro CDMA; GPS P 3104;PSP FAT; NDS CLS  + pare giga MMC I SD
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7382 dnia: Sierpień 20, 2008, 22:51:19 »
no wlasnie to jest zastanawiajace, moze tajniacy nie tylko chodza po ulicach, ale tez udaja pewne funkcje spoleczne, np. jedzie smieciarka, a w niej 20 gosci z CBA w strojach roboczych MPO :D zwiedzaja sobie miasto, bo a noz jakies przestepstwo zajdzie :D
...

*

Offline Bakuś123

  • *
  • 99
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: O2 XDA Exec
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7383 dnia: Sierpień 20, 2008, 23:02:30 »
Państwo nas obserwuje  :mrgreen:

Ale coś bardzo szybko sie w tym radiowozie pojawili :D

*

Offline b@rti™

  • ***
  • 296
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC SENSATION XL / HD2 / Nokia e52
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7384 dnia: Sierpień 20, 2008, 23:51:30 »
w tv mówili że w 2 minuty radiowóz był :P

heh, wiem że telewizja kłamie :P
HTC...

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7385 dnia: Sierpień 21, 2008, 00:25:36 »
Wiecie co? Ostatnio jak tu wchodzę to robię się coraz bardziej smutny. Powodem tego jest wakacyjno-urlopowy nastrój jaki od jakiegoś czasu dominuje w tym wątku. Wszyscy gdzieś na urlopy wyjeżdżają, a mi ledwo co udało się trzy dni ostatniego weekendu wynegocjować w robocie :| Ale pocieszam się, bo niedługo zmieniam pracę   :evil:

*

Offline Bakuś123

  • *
  • 99
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: O2 XDA Exec
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7386 dnia: Sierpień 21, 2008, 00:29:37 »
E tam :/ Dla niektórych 1 września sie terror rozpocznie,np. mi   :E

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7387 dnia: Sierpień 21, 2008, 00:45:19 »
Heh, moje plany wakacyjne tez nie wypalily...
mialem jechac na 2 tygodnie w gory, a tu sie okazalo ze mam jedynie 4 dni - i to teraz po nocce jade i wracam od razu na nocke znowu, tak ze tez nie za fajnie :|
Jeszcze jakby dalo sie przespac w pociagu to ok, ale nie wierze, ze jak sie obudze to dalej bede mial portfel i palmtopa  :mad:
Nienawidzę Androida!

*

Offline Bakuś123

  • *
  • 99
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: O2 XDA Exec
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7388 dnia: Sierpień 21, 2008, 00:56:29 »
Paveu69 a jedziesz w takim turystycznym ? Może weź taki łańcuch rowerowy i sie od środka zamknij? :E

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7389 dnia: Sierpień 21, 2008, 01:10:47 »
A bo ja wiem czym to ja bede jechal?

Zobaczymy,  byle tylko slonce mi nie swiecilo w pysk, bo wtedy nawet nic na PSP nie bede widzial :|
Nienawidzę Androida!

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7390 dnia: Sierpień 21, 2008, 01:17:50 »
Paveu69 a jedziesz w takim turystycznym ? Może weź taki łańcuch rowerowy i sie od środka zamknij? :E

E tam jest lepszy sposób. Kiedyś jechałem z kumplami w góry i nie chcieliśmy nikogo obcego w przedziale. Byliśmy też trochę głodni, ale w plecaku mieliśmy tylko chleb, cebulę i ketchup. Postanowiliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym. Kanapki cebulowo ketchupowe nie były takie złe. Robiliśmy je przy każdej większej stacji. Za to miny$ ludzi którzy próbowali nam się władować do przedziału były bezcenne :D

Tą historyjką postanowiłem zakończyć dzisiejszy dzień. Dobranoc wszystkim i niech wam się super nowoczesne palmtopy przyśnią :D

*

Offline Bakuś123

  • *
  • 99
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: O2 XDA Exec
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7391 dnia: Sierpień 21, 2008, 01:23:27 »
Dobranoc :D

*

Offline Tymon

  • ***
  • 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wroclove :)
    • http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3463311
  • Sprzęt: LG L7, SE P900
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbac
« Odpowiedź #7392 dnia: Sierpień 21, 2008, 06:43:22 »
dzien dobry :) dawno mnie juz neistety nie bylo :] ale pamietam o Was ;)
Częstochowa,Opole,Wrocław :D

*

Offline Bakuś123

  • *
  • 99
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: O2 XDA Exec
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7393 dnia: Sierpień 21, 2008, 07:05:52 »
No bo jak mógłbyś zapomnieć :E Zaraz wjazd na chate by był  :mrgreen:
Tak w ogóle dzieńdobry(mam nadzieje że będzie dobry pod względem pogody)

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7394 dnia: Sierpień 21, 2008, 07:53:11 »
Dzień dobry :D

*

Offline nurek3

  • ***
  • 442
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Acer N30, Palm Visor Platinum
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7395 dnia: Sierpień 21, 2008, 09:30:04 »
Dzień dobry :) Coś dzisiaj mam inny dzień troszkę...

Do 19 do 23 + od 7 do 9 = 6h czyszczenia PSP. Straciłem 146 patyczków do czyszczenia uszu(ja na to mówię "bagietki") i 84 wykałaczki. Boże, co ludzie robią że sprzęty są takie brudne :sleepy:

Ale nie będziemy się zamartwiać - jeszcze otworzyć przedni panel w celu wyczyszczenia kurzu spod wyświetlacza(chociaż to tak bardziej z nudów) i konsolka jest czysta i nawet w dobrym stanie :smile:

Tylko otworzą sklep z kompami, zaraz lecę po memorkę 4GB(chyba będzie wystarczająca? ) i grram :mrgreen:

Ale z zabaweczki* jestem Bardzo, ale to Bardzo niezadowolony - nie że jakiś popsuty czy coś w tym stylu, ale ja już nie potrafię się takimi zabawkami posługiwać! Gdzie menu start? Gdzie przycisk "kontakty"? Gdzie total commander? I teraz chyba najważniejsze...GDZIE JEST RYSIK? Tak to jest, jak od tylu lat ma się pocketa przy sobie... Ech...zamieniłem się z bratem na SK65(takie czarne coś z obracaną klawiaturą) - ale i tak to sprzedaję, wracam do mojej noki 3310 :smile: Niczym się nie różni od tych innych phonów, ale bateria trzyma 7 dni(choć w sk65 trzyma całe 5 dni).

Teraz żałuję trochę, że BA sprzedałem - ale teraz chyba kupię sobie compacta I  :smile:

*V3i Red Edition:
http://direct.motorola.com/hellomoto/Red/
http://www.pdaclub.pl/info.php?id=6656

Bardzo śmieszne malucha i resztę usuwać ;]

*

Offline Yoggi

  • Nasz Poeta
  • ****
  • 507
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LOOX N-560 GPS+ACER n35 GPS+ I-Phone 16 GB
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7396 dnia: Sierpień 21, 2008, 09:36:16 »
Bo jechali tą elką prywatnie.Gdyby byli służbowo,to by mieli broń.Inna sprawa czy by jej użyli.Bo ja bym sie nie zawahał,nawet gdybym musiał zlikwidować wszystkich i odpowiadać za te 10 zabójstw (obrona konieczna).Niestety broń przy sobie trzeba mieć.Jakąkolwiek:nóż,gaz,pistolet gazowy,broń ostrą,bo gnoje bezsilność traktują jako przyzwolenie.
Jak ludzie zaczną gnoi likwidować to się skończy bandytyzm.A sądy i tak są zapchane-jak sie wkur....i cała Polska to nie dadzą rady.
Cytuj
w tv mówili że w 2 minuty radiowóz był
To ciekawe.Jak ja miałem do czynienia z  6 pijanymi kibolami-to mi radiowóz przysłali po 20 minutach.Na dodatek z komisariatu odległego o jakieś 15 kilometrów,mimo,że 5,6 kilometrów dalej był komisariat w mieście.(ale nie nasz rejon,panie).
Lepiej rok odsiedzieć w celi - niźli słuchać Wuwuzeli
Trąba bowiem tak ogłusza,że człowieka cierpi dusza.

*

Offline b@rti™

  • ***
  • 296
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC SENSATION XL / HD2 / Nokia e52
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7397 dnia: Sierpień 21, 2008, 09:43:13 »
;]
HTC...

*

Offline Bakuś123

  • *
  • 99
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: O2 XDA Exec
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7398 dnia: Sierpień 21, 2008, 09:49:20 »
Ale sie rozpisałeś, nie szkoda Ci klawki na takie teksty długie?  :mrgreen:

*

Offline b@rti™

  • ***
  • 296
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC SENSATION XL / HD2 / Nokia e52
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7399 dnia: Sierpień 21, 2008, 09:51:25 »
nie :P
HTC...

*

Offline krzysiej

  • ***
  • 433
  • Sprzęt: Dell Axim x51v wm6.1, samsung i607, o2 jet, bb 88oo, bb 729o
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7400 dnia: Sierpień 21, 2008, 10:11:24 »
w tv mówili że w 2 minuty radiowóz był :P
heh, wiem że telewizja kłamie :P

z tego co wiem i zaslyszalem w tv to szczecin ma najlepiej rozlokowane rewiry policji, wiec jakos mnie nie dziwi ze przyjechali tak szybko, jeszcze to na filmiku mogło nie byc cale zajscie, te oszołomy mogly tam biegac pol godziny,


*

Offline Rabbit_bb

  • ****
  • 641
  • Płeć: Mężczyzna
  • Każda chwila to kolejna szansa...
  • Sprzęt: HTC Universal + Motorola Defy
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbac
« Odpowiedź #7401 dnia: Sierpień 21, 2008, 10:49:04 »
Dzien doberek :D
HTC Universal [G3] | Motorola Defy
Radio: 1.17.00          | Android: CM7
ROM: WM 6.1

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7402 dnia: Sierpień 21, 2008, 11:53:20 »
Znalezione na forum :E


*

Offline b@rti™

  • ***
  • 296
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC SENSATION XL / HD2 / Nokia e52
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7403 dnia: Sierpień 21, 2008, 11:54:37 »
widze że od super sprzedawcy ;]
HTC...

*

Offline rodak69

  • **
  • 157
  • Płeć: Mężczyzna
    • MobileGeekInc.com
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7404 dnia: Sierpień 21, 2008, 12:05:04 »
13?! WTF?  :E

*

Offline krzysiej

  • ***
  • 433
  • Sprzęt: Dell Axim x51v wm6.1, samsung i607, o2 jet, bb 88oo, bb 729o
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7405 dnia: Sierpień 21, 2008, 12:16:39 »
przecież to normalne, to 13 potęga trójki! ale z was informatyczne muski   B) :P


*

Offline Rabbit_bb

  • ****
  • 641
  • Płeć: Mężczyzna
  • Każda chwila to kolejna szansa...
  • Sprzęt: HTC Universal + Motorola Defy
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7406 dnia: Sierpień 21, 2008, 12:37:25 »
SD? :P
HTC Universal [G3] | Motorola Defy
Radio: 1.17.00          | Android: CM7
ROM: WM 6.1

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7407 dnia: Sierpień 21, 2008, 12:40:51 »
A u mnie sprawy potoczyły się troszkę inaczej.

Kupiłem za 300zł Della c400, mały, leciutki, 1GHz, 256MB Ramu, karta 32MB, dysk 20GB, jedynie problem taki, że napęd CD jest osobno, a kabelek kosztuje stówę. W takiej sytuacji tetrójka u mnie zostaje.
A jeśli okaże się że ten Dell jest w okropnym stanie, albo po prostu mi się nie spodoba, to wtedy mam dziesięć dni na zwrot, do tego sprzedaję tetrójkę ze wszystkimi akcesoriami i kupuję Universala.  :mrgreen:

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #7408 dnia: Sierpień 21, 2008, 12:42:00 »

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal