Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje

  • 30145 Odpowiedzi
  • 860756 Wyświetleń

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6450 dnia: Sierpień 05, 2008, 13:18:53 »
Cześć

Kupiłem sobie gazetę "Twoja komórka". Patrzę sobie na artykuł o mobilnych przeglądarkach, i co widzę? Screeny z mojego Universala z prawie padniętą baterią (50% ;-) ) w NormalVGA demonstrujące Operę i NetFronta  :grin:

Kitor czasopismo a nie gazetę  :P
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline rodak69

  • **
  • 157
  • Płeć: Mężczyzna
    • MobileGeekInc.com
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6451 dnia: Sierpień 05, 2008, 13:21:44 »
A to lipcowy czy sierpniowy numer?

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6452 dnia: Sierpień 05, 2008, 13:22:43 »
Sierpniowy

*

Offline mangoii

  • 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i780
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6453 dnia: Sierpień 05, 2008, 13:23:36 »
siemanes:D
:)

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6454 dnia: Sierpień 05, 2008, 14:17:05 »
dobry
zna ktoś jakas klawiature, która posiada mini touchpada albo coś innego do sterowania kursorem?

*

Offline Czarnoksiężnik z krainy Oz.

  • *
  • 455
  • Płeć: Mężczyzna
  • Aka KrzysztofBe.
  • Sprzęt: Srebrny xD
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6455 dnia: Sierpień 05, 2008, 14:26:45 »
Dziendobry...

Bardzo niewyspany,w niecieakwym humorze..

ah...musze posluchac muzyki,odstresować sie

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6456 dnia: Sierpień 05, 2008, 15:59:40 »
Właśnie przeszedłem Final Fantasy: Crisis Core   :grin:
Dobra gra, wciągająca i ten wspaniały klimat!
Szkoda tylko że taka krótka - jedynie 27h 22min gry  :|
Pozostał taki niedosyt... za szybko się skończyła...
Mimo wszystko warto!

Teraz mam dylemat, którą część teraz mam zacząć?
Nienawidzę Androida!

*

Offline rodak69

  • **
  • 157
  • Płeć: Mężczyzna
    • MobileGeekInc.com
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6457 dnia: Sierpień 05, 2008, 16:14:12 »
Miałem PSP, ale FF to definitywnie nie moje klimaty :)

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6458 dnia: Sierpień 05, 2008, 20:05:50 »
No i wróciłem do WM 6.1 Standard. Niestety ale Pro się cholernie wieszało + aparat miał przekłamane kolory i robił zdjęcia w VGA a następnie interpolował je do 1.3mpx  :E

*

Offline Poklik

  • *****
  • 2379
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.poklik.yoyo.pl
  • Sprzęt: eee... 901
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6459 dnia: Sierpień 05, 2008, 20:55:20 »
No i wróciłem do WM 6.1 Standard. Niestety ale Pro się cholernie wieszało + aparat miał przekłamane kolory i robił zdjęcia w VGA a następnie interpolował je do 1.3mpx  :E
A nie mówiłem? :P

Co do samego WM std to polecam ci ciekawy programik SmartToolkit, posiada wiele przydatnych funkcji jak "ulepszony" schowek, zegarek na górnym pasku, automatyczny keylock, chwilowe przemapowanie klawiszy na pgup/pgdwn, dostęp do start menu z każdego programu, taskmanager itp. Oczywiście freeware.

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbac
« Odpowiedź #6460 dnia: Sierpień 05, 2008, 21:28:56 »
A właśnie - niedawno ktoś mówił coś o Treo. Chyba Konrad chwalił 650.
Mamy jakiegoś posiadacza sześćset pięćdziesiątki? :) Powiedzcie mi jedno, bo to mnie ciekawi - czy ta antenka nie wkurza jednak podczas użytkowania PDA? Ludzie nie patrzą się dziwnie (wielu zapewne przeboli rozmiar, ale antena jednoznacznie kojarzy się z designem sprzed niespełna dekady :P)

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6461 dnia: Sierpień 05, 2008, 21:42:34 »
ponoć antenka jest przydatna przy wyciąganiu Treo z pokrowca  :grin:

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6462 dnia: Sierpień 05, 2008, 21:49:01 »
ja miałem treo 600 a więc też z antenka i jak dla mnie to ona nadawała klimat :grin: no i przydaje sie przy wyciąganiu treo z kieszeni

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6463 dnia: Sierpień 05, 2008, 23:04:35 »
Ta antenka wymiata po prostu. Masz za co wyciągnąć z kieszeni, nie brudzisz ekranu, a jak jedziesz na rowerze i chwilowo musisz mieć wolne ręce to trzymasz zębami Treosia za antenkę.  :E

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6464 dnia: Sierpień 05, 2008, 23:06:22 »
Yo yo madafakersy,

Bat wrócił na dłużej :)) Trzeba by nabić sobie jakiś 1000 postów :D

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6465 dnia: Sierpień 05, 2008, 23:10:36 »
No właśnie, kogoś nam tu brakowało.  :E

*

Offline rodak69

  • **
  • 157
  • Płeć: Mężczyzna
    • MobileGeekInc.com
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6466 dnia: Sierpień 05, 2008, 23:15:06 »
Yo yo madafakersy,

Bat wrócił na dłużej :)) Trzeba by nabić sobie jakiś 1000 postów :D

Spammer :mrgreen: :mrgreen:

*

Offline maciekzx

  • **
  • 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Eee 904HD|Nokia 9300|i600|Centro|Wallaby|Treo 600
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6467 dnia: Sierpień 05, 2008, 23:15:20 »
Dobranoc na dwa tygodnie :S :-|
Jadę na wakacje nad morze (rowy) jak ktoś tam z Was będzie to proszę o kontakt na fourm. Postaram się odwiedzać najczęściej jak będę mógł:)

*

damist

Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6468 dnia: Sierpień 05, 2008, 23:17:35 »
A ja jadę spać. Dziś wcześniej ale jutro wcześniej trza wstać. Poszukiwania kabla host ciąg dalszy :P

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6469 dnia: Sierpień 05, 2008, 23:29:26 »
Yo yo madafakersy,

Bat wrócił na dłużej :)) Trzeba by nabić sobie jakiś 1000 postów :D
yo yo madafakerze, gdzieś sie podziewał że cię nie było? :D

*

Offline rodak69

  • **
  • 157
  • Płeć: Mężczyzna
    • MobileGeekInc.com
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6470 dnia: Sierpień 05, 2008, 23:32:47 »
A ja jadę spać. Dziś wcześniej ale jutro wcześniej trza wstać. Poszukiwania kabla host ciąg dalszy :P

Do tego Twojego Flame'a to widziałem za jakieś grosze na Ebayu. Trzeba by tylko się postarac o wysyłkę do PL.

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6471 dnia: Sierpień 05, 2008, 23:34:30 »
Tak jak obiecałem (no bo chyba obiecałem) wykonałem prace dla Nurka i Pana Tomka, poniżej zamieszczam:

Proszę się nie dziwić czemu jedna wygląda tak, a druga tak, wybierając kolory/motyw/czcionki starałem się je dopasować do konkretnej osoby.

Oczywiście wszystko można zmienić, prace mam ciągle na dysku, wystarczy dać mi znać.

A, jeszcze jedno, jakby Panowie chcieli żeby te urządzonka miały coś sensowniejszego na ekranie, na przykład screenshota z waszego systemu, to nie widzę przeciwskazań. Wystarczy powiedzieć.




*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6472 dnia: Sierpień 05, 2008, 23:37:08 »
ładne prace konrad :ok:
w sumie ostatnio zacząłem sie bawić w gimpie bo chciałem zobaczyć jak bym w dredach wygladał i troche mnie ten program wciagnał wiec moze też sobie takie cuś wykombinuje tylko nie mam pomysłu co miałbym tam umieścić :wink:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2008, 23:39:30 wysłana przez ornitolog »

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6473 dnia: Sierpień 05, 2008, 23:40:23 »
Yo yo madafakersy,

Bat wrócił na dłużej :)) Trzeba by nabić sobie jakiś 1000 postów :D
yo yo madafakerze, gdzieś sie podziewał że cię nie było? :D
Obijałem się na słońcu :))

Jakbym wam nie powiedział, że mnie nie było, to byście nie zauważyli :S :( Idę się pociąć :sleepy:

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6474 dnia: Sierpień 05, 2008, 23:41:36 »
Dobra. Tylko najpierw daj mi Axima.  :E

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6475 dnia: Sierpień 05, 2008, 23:44:45 »
Tak, zauważyliśmy - nie miał kto nowego realse WinCEModa testować  :evil:

*

Offline rodak69

  • **
  • 157
  • Płeć: Mężczyzna
    • MobileGeekInc.com
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6476 dnia: Sierpień 05, 2008, 23:45:15 »
O, ładne obrazki :P Może niedługo też bym się ładnie do Ciebie uśmiechnął po podobny obrazek z moimi sprzętami.

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6477 dnia: Sierpień 05, 2008, 23:46:09 »
Konrad, trzymac Palma zebami podczas jazdy na rowerze? O tym jeszcze nie slyszalem, chyba nke sprobuje osobiscie. :)
Nosisz go w kieszeni? Nie szkodzi to ekranowi  tej wielkosci?

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6478 dnia: Sierpień 06, 2008, 00:05:21 »
Kupiłem Treo 600 z uszkodzonym ekranem (mała plamka), bez ładowarki, z rysikiem własnej roboty, no i niestety, od upadku na rowerze złamał mi się przycisk "I" na klawiaturze.

Teraz zlokalizowałem aukcję z uszkodzonym Treo 600, może uda mi się go kupić za 50zł, wtedy za tą cenę miałbym ładny wyświetlacz, ładowarkę sieciową, oryginalny rysik i klawiaturę w stanie nietkniętym...

Noszę go w kieszeni, w lewej T3, w prawej Treo, można go łatwo zablokować, nic mu nie szkodzi.

A zębami go trzymam tylko gdy przez niego rozmawiam lub coś piszę i jest jakaś nagła sytuacja w której muszę trzymać kierownicę dwiema rękami.  :P

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #6479 dnia: Sierpień 06, 2008, 00:08:23 »
mi w treo bardzo sie podobał ten przycisk do właczenia/wyłaczenia dźwieku, w uni mi go trochę brakuje