Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje

  • 30145 Odpowiedzi
  • 853669 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
jaki weekend, jakie wakacje, o czym wy mówicie   :-|

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
A u mnie pada. Zbawienie :grin: Miałem dzisiaj biegać na 100 i 300m + skakać w dal bo nauczyciel geniusz mi wyników nie zapisał...
Napisane: Maj 21, 2008, 09:10:41
ps: nareszcie ma po bożemu pl literki na uni - wreszcie zedytowałem tamten pliczek :P

*

Offline grb

  • Ekspert UMPC
  • ***
  • 347
  • Płeć: Mężczyzna
    • My tunes
  • Sprzęt: Samsung i600, MSI Wind, Wibrain B1
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbac
« Odpowiedź #4142 dnia: Maj 21, 2008, 09:43:38 »
Dzień dobry. U mnie też buro za oknem. Kitor przypomniałeś mi co miałem jeszcze zrobić w Uni :smile: pl literki.

P.S.
Kitor a mogę mieć do Ciebie malutką prośbę? :) Może wrzucisz tu ten pliczek? Bo ja coś spaprałem...
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2008, 09:53:55 wysłana przez grb »

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
jak będę w domu to wrzucę

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Widze, ze Uni robia sie tu popularne. Warto waszym zdanien (jako ujzytkownikow) kupic? Ile mozna (i powinno sie - aby nie przeplcic) na ten sprzet wydac? :)

*

damist

czesc. pamieta ktos adres do forum po imode?Lepiej tak sie przeglada forum niz w zwyklym trybie.

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
warto, warto, a co do ceny to mysle ze 700-750 za komplet uzywany jest ok
Napisane: Maj 21, 2008, 12:15:58
http://pdaclub.pl/forum/index.php?imode

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Dzieńdobry!
Piękna pogoda, uwielbiam jak pada desz, powietrze jest wtedy takie czyste i rześkie  :D

Proszę, polskie literki w załączniku :)
Nienawidzę Androida!

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbac
« Odpowiedź #4148 dnia: Maj 21, 2008, 13:58:46 »
No i co z tym plikiem? Gdzie go wrzucić i trzeba zmienić nazwę ?? Mam WM 6 po angielsku i brakuje mi właśnie polskich znaków. Jak potem tego używać?
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Tomek, to są polskie litery do klawiatury sprzętowej
do Artemisa nie podejdą, z wiadomej przyczyny

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Co do polskiej klawiatury, to mój ojciec kupił VGAkey:
http://polish.vgakey.net/
W sumie 9,99zł to nie dużo.

Polecał, ale ja wolę klawiaturę sprzętową mojego Universala  :evil:
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2008, 14:58:03 wysłana przez Paveu69 »
Nienawidzę Androida!

*

Offline grb

  • Ekspert UMPC
  • ***
  • 347
  • Płeć: Mężczyzna
    • My tunes
  • Sprzęt: Samsung i600, MSI Wind, Wibrain B1
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbac
« Odpowiedź #4151 dnia: Maj 21, 2008, 15:12:13 »
Dzięki za pliczek, zaraz załaduję. A czy warto kupić Uni? TAK :mrgreen: Ja kupiłem swojego za 600zł +przesyłka, jednak w trochę ubogim zestawie ale za to wygląda jak nowy :) Przesiadłem się z BlueAngela i jeśli chodzi o rozdzielczość ekranu i wygodę w przeglądaniu internetu...różnica jest kolosalna

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
No mojego kupilem za 700, pełny zestaw Orange + karta 1gb + słuchawka BT, jedno minimalne wgniecenie

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
To ja nie powiem ile za swojego dałem...
Ale to było nieomal rok temu :P

Co nie zmienia faktu, że wcale nie żałuje tego wydatku :D
Nienawidzę Androida!

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Hmm... A jest szansa, ze do wakacji lub przez wakacje cena spadnie do tak ponizej 600 zl, czy juz raczej osiagnela i tak takie minimum, ktore trudno bedzie przekroczyc przez dluzszy czas i raczej bedzie oscylowalo wokol tych 700 zl? Sprzet wyglada ciekawie, ale nie chcialbym robic wyprzedazy, aby jego zakup byl mniej odczuwalny dla portfela. :)

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Raczej nie spadnie - sprzęt tej klasy (aximy x50v/51v/hx4700/loox720/18) trzymają się w tych okolicach

*

Offline Poklik

  • *****
  • 2379
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.poklik.yoyo.pl
  • Sprzęt: eee... 901
Raczej nie spadnie - sprzęt tej klasy (aximy x50v/51v/hx4700/loox720/18) trzymają się w tych okolicach
:O Już dziś można czasami znaleźć Uni za ~500zł, wiec mówienie, że cena nie spadnie jest raczej nie na miejscu. :wink:

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Chyba przejechanego tirem  :O

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
I kto to mówi. Ten co za darmo dostał tetrójkę i Neca.  :evil:

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
T3 tak, a Nec to inna historia  :evil:

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Ale wszystkie to golasy, ja cały czas mówię o kompletach pudełkowych  :wink:

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbac
« Odpowiedź #4162 dnia: Maj 21, 2008, 19:39:16 »
No widzisz - ale jeśli tylko chce się spróbować - po co mi pudełko i masa dodatków? :P Nie chcę robić wielkiej wyprzedaży urządzeń, które polubiłem i które mi dosyć dobrze służą (jedne częściej, drugie rzadziej) tylko po to, żeby spróbować Universala, zwłaszcza że może zaistnieć i taka stuacja, kiedy stwierdzę, iż jest dla mnie za duży - wtedy nie tylko kwestia sprzedaży Uni, ale np. ponownego zakupu Wizarda - a to już naraża mnie na pewną stratę. :P
Najważniejsze, żeby sprzedający był w miarę wiarygodny, np. ktoś prowadzący regularny handel takim sprzętem. ;)

*

Offline kubaa

  • ****
  • 522
  • Płeć: Mężczyzna
    • asuspda.pl
  • Sprzęt: Asus A696
Jakie pda oprócz aximów posiadają akcelerator grafiki?  :evil:
Było: ASUS A686; ASUS A696; HTC Universal; HTC Wizard; ASUS P565, ASUS P552w, Nuvifone G60, Nec MobilePro 900, ASUS P320, ASUS P527, ASUS m930, Toshiba g900,

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
HTC Kaiser, Toshiba G900...  :P  :E :E :E

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
A one mają sterowniki do akceleratorów?  :mysli:

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
O to chyba kolega nie pytał.  :P :E

*

Offline Poklik

  • *****
  • 2379
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.poklik.yoyo.pl
  • Sprzęt: eee... 901
Kitor: my tu mówimy ogólnie o M5000, jak widzisz można takie już zakupić. Do tego zauważ, że nie są one powgniatane :P Wyobraź sobie Kitor, że jeżeli ceny danego palmtopa nie spadają i są nieproporcjonalnie wysokie w porównaniu do nowych modeli, wtedy takiego pocketa nikt nie kupi - wtedy zmniejsza się cenę. Zaskakujące, prawda?

Kubaa: zapewne chodzi ci o akcelerator 3D, bo 2D to imo jest zupełnie bezużyteczny w palmtopach. :P

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbac
« Odpowiedź #4168 dnia: Maj 21, 2008, 22:07:48 »
Kitor: my tu mówimy ogólnie o M5000, jak widzisz można takie już zakupić. Do tego zauważ, że nie są one powgniatane :P

Czyli waszym zdaniem warto walczyć o taki zestaw licząc na cenę tak 550-580 zł? ;P
To się zwyczajnie zdarza, nie zalatuje żadnym przekrętem itp.? ;)

*

Offline Poklik

  • *****
  • 2379
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.poklik.yoyo.pl
  • Sprzęt: eee... 901
To się zwyczajnie zdarza, nie zalatuje żadnym przekrętem itp.? ;)
Ryzyko będzie zawsze, bez względu na cenę, jednak faktycznie tutaj trzeba być bardziej ostrożnym - najważniejsze, żeby zbyt pochopnie nie przelewać komuś pieniędzy. :E
Jednak okazje się zdarzają i to jest fakt (chociaż 580zł za Uni to jeszcze nie taka duża okazja ;) ). Jednak warunek jest jeden: trzeba albo często przeglądać nowe aukcje na Allegro, albo po prostu mieć szczęście i trafić w dany moment. :P

Dla przykładu ja zakupiłem T|T chyba z rok temu, pełny komplet, w stanie idealnym za 100zł, czy też Psiona 5MX za 60zł - także pełny komplet, w stanie idealnym.