Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje

  • 30145 Odpowiedzi
  • 853926 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline Tymon

  • ***
  • 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wroclove :)
    • http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3463311
  • Sprzęt: LG L7, SE P900
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbac
« Odpowiedź #3720 dnia: Maj 06, 2008, 20:25:53 »
Za dużo wódki za mało powietrza, tak bawić się nie trza  :) To nie po piwku.
tez wlasnie popijam piwko :D
Częstochowa,Opole,Wrocław :D

*

Offline lemOOr

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: IBM T42 |
Pozdrawiam
lemOOr


*

Offline Teflon94

  • *****
  • 1271
  • Płeć: Mężczyzna
  • 特氟隆- Moje Chińskie oblicze
  • Sprzęt: Palm III , Psion Revo , Palm Centro
Niezłe te powody a ja tu jestem chyba jednym z nielicznych abscynentem ... :)
SE D750i -> Eten X800 - > Palm III -> Psion Revo -> Palm Centro - > Sony Ericsson K510i

*

damist

Niezłe te powody a ja tu jestem chyba jednym z nielicznych abscynentem ... :)
No stary masz 14 lat trudno żebyś już popijał :ohreally:

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
To samo chciałem powiedzieć, aczkolwiek ja znam takich.

Ja również jestem abstynentem co jest wieeelką rzadkością wśród moich znajomych, nawet dziewczyna mi nie wierzy mimo że nigdy nic przy niej nie piłem.
A lat mam też mało.  :P

*

Offline lemOOr

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: IBM T42 |
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbac
« Odpowiedź #3726 dnia: Maj 06, 2008, 21:29:08 »
lat mam wystarczająco ale zdrowie kiepskie :| i niestety narazie przymusowa abstynencja :) ale tylko miesiąc jeszcze  latem zimne piwko wejdzie :)
Pozdrawiam
lemOOr

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbac
« Odpowiedź #3727 dnia: Maj 06, 2008, 21:42:58 »
Teraz czasy się zmieniły. Pamiętam, że gdy ja miałem tak z 12 lat mogło przejść coś takiego, że szedłem do sklepu po zakupy z listą, na której ojciec dopisał sobie jakieś piwo i sprzedawczyni je podała - bo nikomu do głowy nie przyszłoby, że dzieciak może to dla siebie kupować. :) W dzisiejszych czasach już nieraz widziałem dzieci z podstawówki jak niby po kryjomu popijają sobie na przystanku...
Zresztą ja też jestem prawie abstynentem, tzn. piwo dla mnie ma rację bytu tylko gdy gdzieś się wybieram ze znajomymi, wtedy jedno można zamówić sobie i wypić podczas dyskusji. Tak w domu tylko ze sobą - raczej mi się nie zdarza. ;)

*

damist

Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbac
« Odpowiedź #3728 dnia: Maj 06, 2008, 21:45:14 »
Z mojego grona znajomych wszyscy "dują" jak wielbłądy. Później tylko romowy typu
"ale się dziś naje......" albo "ale mam kaca" czasem mnie to wkurza :-| Oczywiście ja wyjątek i nie pijący jestem z czego się cieszę :)

*

Offline mmaciek3905

  • *
  • 90
  • Płeć: Mężczyzna
    • Wortal o oświetleniu ostrzegawczym
  • Sprzęt: SAMSUNG i780, Samsung Galaxy i5700
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbac
« Odpowiedź #3729 dnia: Maj 06, 2008, 21:48:19 »
Częsty problem wśród polskiej młodzieży --- a raczej dresów --- popieram damista - potem tylko charczą jak stado knurów i mówią że się "napierd...li". Aż żal du.e sciska jak sie na takie coś patrzy, niestety w Polsce to codzienność

*

Offline Teflon94

  • *****
  • 1271
  • Płeć: Mężczyzna
  • 特氟隆- Moje Chińskie oblicze
  • Sprzęt: Palm III , Psion Revo , Palm Centro
Tzn. Ja ogólnie niepije ale np. teraz miałem ślub w rodzinie to se popiłem niepowiem , ale żeby na drugi dzień mnie głowa bolała to aż tak nie ..
SE D750i -> Eten X800 - > Palm III -> Psion Revo -> Palm Centro - > Sony Ericsson K510i

*

Offline mmaciek3905

  • *
  • 90
  • Płeć: Mężczyzna
    • Wortal o oświetleniu ostrzegawczym
  • Sprzęt: SAMSUNG i780, Samsung Galaxy i5700
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbac
« Odpowiedź #3731 dnia: Maj 06, 2008, 21:53:47 »
Tzn. Ja ogólnie niepije ale np. teraz miałem ślub w rodzinie to se popiłem niepowiem , ale żeby na drugi dzień mnie głowa bolała to aż tak nie ..

W wieku 14 lat alkoholu się pić nie powinno - dozwolone od lat 18 -. Tak się niewinnie zaczyna od jednego wesela a potem drugie a potem piwko z dresikami za szkołą...

*

Offline Teflon94

  • *****
  • 1271
  • Płeć: Mężczyzna
  • 特氟隆- Moje Chińskie oblicze
  • Sprzęt: Palm III , Psion Revo , Palm Centro
Nie mnie do tego nieciągnie na sylwestra też prawie nic tyle co tam kiliszek szampana ...
SE D750i -> Eten X800 - > Palm III -> Psion Revo -> Palm Centro - > Sony Ericsson K510i

*

Offline mmaciek3905

  • *
  • 90
  • Płeć: Mężczyzna
    • Wortal o oświetleniu ostrzegawczym
  • Sprzęt: SAMSUNG i780, Samsung Galaxy i5700
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbac
« Odpowiedź #3733 dnia: Maj 06, 2008, 21:56:40 »
Nie mnie do tego nieciągnie na sylwestra też prawie nic tyle co tam kiliszek szampana ...

Ty Tefal  :P Od kieliszka się zaczyna  :E

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Maciek, niekoniecznie z dresami. Ja mam kolegę który zaczynał na weselach, teraz pije z punkami.  :P

*

Offline lemOOr

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: IBM T42 |
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbac
« Odpowiedź #3735 dnia: Maj 06, 2008, 21:59:08 »
zaczyna się od toastu :P
Pozdrawiam
lemOOr

*

Offline mmaciek3905

  • *
  • 90
  • Płeć: Mężczyzna
    • Wortal o oświetleniu ostrzegawczym
  • Sprzęt: SAMSUNG i780, Samsung Galaxy i5700
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbac
« Odpowiedź #3736 dnia: Maj 06, 2008, 21:59:54 »
Maciek, niekoniecznie z dresami. Ja mam kolegę który zaczynał na weselach, teraz pije z punkami.  :P
Ale oni nie charczą i nie są tak widoczni jak dresy  :mad:

zaczyna się od toastu :P
Zaczyna się od zakupu  :D

*

Offline kubaa

  • ****
  • 522
  • Płeć: Mężczyzna
    • asuspda.pl
  • Sprzęt: Asus A696
Ja się trzymam przyrzeczenia z pierwszej komunii,  do 18L ( trochę ponad 3 lata) :grin:
Było: ASUS A686; ASUS A696; HTC Universal; HTC Wizard; ASUS P565, ASUS P552w, Nuvifone G60, Nec MobilePro 900, ASUS P320, ASUS P527, ASUS m930, Toshiba g900,

*

Offline Teflon94

  • *****
  • 1271
  • Płeć: Mężczyzna
  • 特氟隆- Moje Chińskie oblicze
  • Sprzęt: Palm III , Psion Revo , Palm Centro
Szczerze niemam kumpli ani dresów ani punków ani jakiś homoseksualistów ... Także niebardzo mam możliwość ...
SE D750i -> Eten X800 - > Palm III -> Psion Revo -> Palm Centro - > Sony Ericsson K510i

*

Offline mmaciek3905

  • *
  • 90
  • Płeć: Mężczyzna
    • Wortal o oświetleniu ostrzegawczym
  • Sprzęt: SAMSUNG i780, Samsung Galaxy i5700
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbac
« Odpowiedź #3739 dnia: Maj 06, 2008, 22:05:42 »
Ja się trzymam przyrzeczenia z pierwszej komunii,  do 18L ( trochę ponad 3 lata) :grin:

Pijesz do
do 18L ( trochę ponad 3 lata)
do 18 litrów dziennie już przez 3 lata  :E


ani jakiś homoseksualistów ...
Nigdy nie wiadomo...

*

damist

Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbac
« Odpowiedź #3740 dnia: Maj 06, 2008, 22:06:10 »
Zaczyna się od zakupu  :D
A jak się kończy ? :E

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Teflon, dokładnie, jeszcze chyba za wcześnie żeby kumple wiedzieli jaka jest ich orientacja.

Poza tym, możecie mnie wyśmiać, ale do homoseksualistów nic nie mam i jest mi przykro że właśnie o nich wspomniałeś.

*

Offline mmaciek3905

  • *
  • 90
  • Płeć: Mężczyzna
    • Wortal o oświetleniu ostrzegawczym
  • Sprzęt: SAMSUNG i780, Samsung Galaxy i5700
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbac
« Odpowiedź #3742 dnia: Maj 06, 2008, 22:08:29 »
Teflon, dokładnie, jeszcze chyba za wcześnie żeby kumple wiedzieli jaka jest ich orientacja.

Poza tym, możecie mnie wyśmiać, ale do homoseksualistów nic nie mam i jest mi przykro że właśnie o nich wspomniałeś.

Popieram, jestem tolerancyjny - jedyne czego nie toleruje to dresów  :E

*

Offline kubaa

  • ****
  • 522
  • Płeć: Mężczyzna
    • asuspda.pl
  • Sprzęt: Asus A696
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbac
« Odpowiedź #3743 dnia: Maj 06, 2008, 22:08:58 »
Ja się trzymam przyrzeczenia z pierwszej komunii,  do 18L ( trochę ponad 3 lata) :grin:

Pijesz do
do 18L ( trochę ponad 3 lata)
do 18 litrów dziennie już przez 3 lata  :E


ani jakiś homoseksualistów ...
Nigdy nie wiadomo...

 :evil:
(kurcze jaka dyskusja- co min. nowy post  :wink: )
Było: ASUS A686; ASUS A696; HTC Universal; HTC Wizard; ASUS P565, ASUS P552w, Nuvifone G60, Nec MobilePro 900, ASUS P320, ASUS P527, ASUS m930, Toshiba g900,

*

damist

Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbac
« Odpowiedź #3744 dnia: Maj 06, 2008, 22:10:25 »
(kurcze jaka dyskusja- co min. nowy post  :wink: )
Prawie jak na tej sekcie fotka.pl tyle ze tam odpisują po sekundzie :P

*

Offline mmaciek3905

  • *
  • 90
  • Płeć: Mężczyzna
    • Wortal o oświetleniu ostrzegawczym
  • Sprzęt: SAMSUNG i780, Samsung Galaxy i5700
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbac
« Odpowiedź #3745 dnia: Maj 06, 2008, 22:10:40 »
:evil:
(kurcze jaka dyskusja- co min. nowy post  :wink: )

Jeżeli chcesz jeszcze szybciej to wejdź na forum na fotka.pl to tam jest 30 odpowiedzi w ciagu 5 minut - na dodatek po 4 odpowiedziach Ci idioci zaczynają sie ze sobą witać, żegnać, wymieniać poglądami na temat swoich zdjec - a temat tyczy się czego innego...

*

Offline Teflon94

  • *****
  • 1271
  • Płeć: Mężczyzna
  • 特氟隆- Moje Chińskie oblicze
  • Sprzęt: Palm III , Psion Revo , Palm Centro
A no to sorry niewiedziałem że to moze urazić kogoś ... Właściwie ja też nic niemam ale to wiesz ...
SE D750i -> Eten X800 - > Palm III -> Psion Revo -> Palm Centro - > Sony Ericsson K510i

*

Offline mmaciek3905

  • *
  • 90
  • Płeć: Mężczyzna
    • Wortal o oświetleniu ostrzegawczym
  • Sprzęt: SAMSUNG i780, Samsung Galaxy i5700
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbac
« Odpowiedź #3747 dnia: Maj 06, 2008, 22:12:08 »
Właściwie ja też nic niemam ale to wiesz ...

Wątpie żeby wiedział o co chodzi :D Rozwiń tą myśl  :O

*

Offline kubaa

  • ****
  • 522
  • Płeć: Mężczyzna
    • asuspda.pl
  • Sprzęt: Asus A696
Ja niestety jestem mało tolerancyjny wobec homoseksualistów, a także faszystów i komunistów, ale szanuje czyjeś poglądy.
Było: ASUS A686; ASUS A696; HTC Universal; HTC Wizard; ASUS P565, ASUS P552w, Nuvifone G60, Nec MobilePro 900, ASUS P320, ASUS P527, ASUS m930, Toshiba g900,

*

Offline Teflon94

  • *****
  • 1271
  • Płeć: Mężczyzna
  • 特氟隆- Moje Chińskie oblicze
  • Sprzęt: Palm III , Psion Revo , Palm Centro
Niemam nic do nich ale jak coś sie powie o nich to w szkole od razu a oni to oni tamto ( to trudno sie sprzeciwiać a ja nic do niech niamam)
SE D750i -> Eten X800 - > Palm III -> Psion Revo -> Palm Centro - > Sony Ericsson K510i