Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje

  • 30145 Odpowiedzi
  • 853956 Wyświetleń

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline Yoggi

  • Nasz Poeta
  • ****
  • 507
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LOOX N-560 GPS+ACER n35 GPS+ I-Phone 16 GB
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #1620 dnia: Październik 21, 2007, 10:55:49 »
Czołem (byle nie o ścianę)
Cytuj
Racje masz co do zimowek, poprostu niezdazylismy przed tym wyjazdem ale zaraz po powrocie zostana zamontowane
A ja już mam he,he. Tylko,że ja stosuje patent dwie zimówki-dwie letnie i przekładam je miejscami w zależności od pory roku. Zimówki mam teraz z przodu, bo i napęd jest na przód. Idealne rozwiązanie to nie jest-ale tanie i jak nie przekręcasz licznika i nie głupiejesz to masz duże szanse na przejechanie zimy bezwypadkowo (mnie się jeszcze nie zdarzyło). Zresztą mam zawsze szczęście do opon i zimy-w zeszłym roku jak pierwszyśnieg jesienią poprószył,to u nas ludzie zgłupieli-pędzili wymieniać opony-kolejki miały po kilometr-terminy miesięczne-więc się wkurzyłem i powiedziałem,że mam w nosie,jak mam miesiąc czekać na wymianę. Trudno-jakoś sie pomęczę te parę miesięcy. Efekt? Zima-taka ze śniegiem miała u nas-DWA tygodnie :grin: A cały pozostały okres było sucho. Nie zmieniłem opon i okazało się,że wcale nie musiałem,po prostu nie było takiej potrzeby. To się nazywa miec farta. :smile: Sorki za OT,ale nie mogłem sie powstrzymać. :smile:
Teraz sam-z własnej woli-nie czekając na śnieg założyłem zimówki z przodu. Poczułem wewnętrzną potrzebę. Ponieważ matka ma korzenie góralskie,więc pewnie mam coś z przepowiadacza pogody.Pewnie więc zima będzie ostra-ZAPRAWDĘ powiadam wam-zmieniajcie już opony. :smile: BTW: U nas przedwczoraj padał grad-co prawda jakieś 5-mm średnicy,ale....
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2007, 11:02:44 wysłana przez Yoggi »
Lepiej rok odsiedzieć w celi - niźli słuchać Wuwuzeli
Trąba bowiem tak ogłusza,że człowieka cierpi dusza.

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #1621 dnia: Październik 21, 2007, 11:01:35 »
Yoggi - przecież ten wątek to OT więc za co przepraszasz  :P

*

Offline Yoggi

  • Nasz Poeta
  • ****
  • 507
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LOOX N-560 GPS+ACER n35 GPS+ I-Phone 16 GB
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #1622 dnia: Październik 21, 2007, 11:05:02 »
Bo ma być o Dzień Dobry,a nie o oponach :grin:
A przecież nie będę z powodu jednego zdania zakładał jakiegoś wątku np. "Opony-czy warto wymieniać na zimówki?"
Lepiej rok odsiedzieć w celi - niźli słuchać Wuwuzeli
Trąba bowiem tak ogłusza,że człowieka cierpi dusza.

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #1623 dnia: Październik 21, 2007, 12:34:37 »
dzieńdobry

Yoggi te zimówki które miałeś w lecie z tyłu to już chyba są do niczego... no ale każdy robi jak chce

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #1624 dnia: Październik 21, 2007, 13:07:51 »
Yoggi - doczytaj temat go końca - "czyli pogaduszki przy kawie i herbacie"  :E poprostu zarzuciłeś temat do pokaduszek  :P

*

Offline McMike

  • *****
  • 1585
  • Płeć: Mężczyzna
  • McMike
  • Sprzęt: E90, Asus A639, AM 4.1 + S8 i octa
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #1625 dnia: Październik 21, 2007, 14:02:22 »
Yoggi te zimówki które miałeś w lecie z tyłu to już chyba są do niczego... no ale każdy robi jak chce
Zgadza się... zimówki tracą sporo swoich własności, gdy jeżdżą w lecie, poza tym, dużo szybciej się ścierają...

P.S. Ładnie w kraju robicie - w tym tygodniu zaczyna drożeć benzynka i dojdzie pewnie do 5 zł, a za wysokooktanową do 5.20-5.40 :)
Tylko patrzeć, a będą chcieli interes życia sprzedawcy na stacjach LPG i zwiększą ceny.
Rząd nic nie robi i to się najbardziej chyba Polakom podoba =)

*

Offline Yoggi

  • Nasz Poeta
  • ****
  • 507
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LOOX N-560 GPS+ACER n35 GPS+ I-Phone 16 GB
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #1626 dnia: Październik 21, 2007, 16:16:52 »
Cytuj
Yoggi te zimówki które miałeś w lecie z tyłu to już chyba są do niczego... no ale każdy robi jak chce
Po pierwsze-zdaje się,że rok do dwóch lat wytrzymaja spokojnie-dopiero po jakichś trzech , czterech latach są do niczego.
Po drugie -  zimówki kupiłem nowe-trzy dni temu i od razu je założyłem na przód,bo potem mogłoby mi sie nie chcieć.
Musiałem kupić,bo auto jakie sobie teraz kupiłem-dostałem od poprzedniego właściciela z łysymi oponami. Więc letnie,jak łatwo sie domyslić też musiałem kupić.
Lepiej rok odsiedzieć w celi - niźli słuchać Wuwuzeli
Trąba bowiem tak ogłusza,że człowieka cierpi dusza.

*

Offline ajed

  • *****
  • 6004
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona prywatna
  • Sprzęt: iPhone 4s, iPad 2
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #1627 dnia: Październik 21, 2007, 18:27:55 »
A ja już mam he,he. Tylko,że ja stosuje patent dwie zimówki-dwie letnie i przekładam je miejscami w zależności od pory roku. Zimówki mam teraz z przodu, bo i napęd jest na przód.

Wiesz, że producenci opon polecają stosować 4 opony zimowe (czemu się nie ma co dziwić), a jeśli już ktoś używa 2 to zawsze (bez względu na rodzaj napedu) na tył .
Przy Twojej koncepcji jeździ się nieźle. Gorzej z hamowaniem. Może Ci się zdarzyć, że tył (na dużo gorszych oponach) wyprzedzi Ci przód.  :worried:

A ogólnie o oponach, to mój pierwszy sezon nauczył mnie szacunku do zimówek. Samochód odebrałem w marcu, więc stwierdziłem, że nie opłaca się kupować zimówek bo zaraz będzie wiosna (tia, akurat - śnieg leżał aż do maja). I od razu pierwszego dnia miałem problem z wjechaniem na parking  :E. Wjazd lekko pod górkę, śnieg ubity, samochód z automatem - mówię Wam - koszmar. W następnym roku już kupiłem zimówki. I to (nauczony doświadczeniem) markowe   B)

*

Offline CarreraGT

  • ***
  • 424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Porsche Carrera GT - perełka :) CarreraGT ->
    • Moja galeria
  • Sprzęt: W podpisie
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbac
« Odpowiedź #1628 dnia: Październik 21, 2007, 19:14:07 »
oczym wy tu gadacie, jestem chory
iPhone 4, Mac Mini, iPad

Regulamin poczytaj - to nie tablica ogłoszeń - spokojnie czytalem ;-)

*

nothin

Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbac
« Odpowiedź #1629 dnia: Październik 21, 2007, 19:17:08 »
oczym wy tu gadacie, jestem chory
kheeh..u mnie masz +1 w kazdym razie.

*

Offline McMike

  • *****
  • 1585
  • Płeć: Mężczyzna
  • McMike
  • Sprzęt: E90, Asus A639, AM 4.1 + S8 i octa
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #1630 dnia: Październik 21, 2007, 19:18:23 »
Ja to muszę zmieniać na zimówki, bo prawie zawsze parkowałem pod ziemią, więc niech ktoś spróbuje z garażu podziemnego wyjechać bez zimówek - jak ja w zimówkach czasem miałem problem i musiałem rozbiegiem brać, niezależnie czy to było auto z 4x4 czy 2x4.

P.S. Już po głosowaniu - sporo znajomych nazwisk na formularzach :)
Rząd nic nie robi i to się najbardziej chyba Polakom podoba =)

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #1631 dnia: Październik 21, 2007, 23:12:25 »
shutdown -h now

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbac
« Odpowiedź #1632 dnia: Październik 21, 2007, 23:22:36 »
Dobranoc. Zwycięstwo  :) Można iść spokojnie spać  - koniec IV RP.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline McMike

  • *****
  • 1585
  • Płeć: Mężczyzna
  • McMike
  • Sprzęt: E90, Asus A639, AM 4.1 + S8 i octa
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #1633 dnia: Październik 22, 2007, 00:11:48 »
Dobranoc. Zwycięstwo  :) Można iść spokojnie spać  - koniec IV RP.
Raczej nie...
Będzie to kontynuacja, tylko trochę w okrojonym wymiarze ;)

Dobrej nocy.
Rząd nic nie robi i to się najbardziej chyba Polakom podoba =)

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbac
« Odpowiedź #1634 dnia: Październik 22, 2007, 06:53:17 »
Witam wszystkich w nowej Polsce  :ok:
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline horde

  • ******
  • 2638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lg 2x, SGS3
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #1635 dnia: Październik 22, 2007, 08:07:35 »
Dzien dobry w nowym tygodniu  :-|

*

Offline McMike

  • *****
  • 1585
  • Płeć: Mężczyzna
  • McMike
  • Sprzęt: E90, Asus A639, AM 4.1 + S8 i octa
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #1636 dnia: Październik 22, 2007, 08:08:49 »
Witam wszystkich w nowej Polsce  :ok:
A co się zmieniło? ;) Czy zmienili się ludzie? Czy w jakiś dziwny sposób przybyło w Polsce autostrad, pieniędzy, dobrych ludzi? Nie... :]

Dzień dobry i miłego dnia :)

P.S. Nowy tydzień zaczął się wczoraj :P
Rząd nic nie robi i to się najbardziej chyba Polakom podoba =)

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbac
« Odpowiedź #1637 dnia: Październik 22, 2007, 08:49:46 »
Nowy tydzień zaczyna się w poniedziałek i to jest pewne. Rano mogłem spać spokojnie bez obawy, że CBA zapuka (chociaż nic nie przeskrobałem).
Będzie nowy premier, będzie lepiej znaczy normalnie - stanowcze NIE dla IV RP w wydaniu kaczorów.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline CarreraGT

  • ***
  • 424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Porsche Carrera GT - perełka :) CarreraGT ->
    • Moja galeria
  • Sprzęt: W podpisie
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbac
« Odpowiedź #1638 dnia: Październik 22, 2007, 09:07:16 »
ehh....ciekawe kto bedzie premierem Czy Kaczor Donald Tusk  :grin: czy ktos z jego partii.
iPhone 4, Mac Mini, iPad

Regulamin poczytaj - to nie tablica ogłoszeń - spokojnie czytalem ;-)

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #1639 dnia: Październik 22, 2007, 09:21:58 »
Cytuj
Kwaśniewski - "proszę Państwa, mam dobrą wiadomość - 21-go Października skończyła się IV Rzeczypospolita"
Witam  :D  :D  :D

*

Offline McMike

  • *****
  • 1585
  • Płeć: Mężczyzna
  • McMike
  • Sprzęt: E90, Asus A639, AM 4.1 + S8 i octa
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #1640 dnia: Październik 22, 2007, 14:17:56 »
Nowy tydzień zaczyna się w poniedziałek i to jest pewne. Rano mogłem spać spokojnie bez obawy, że CBA zapuka (chociaż nic nie przeskrobałem).
Będzie nowy premier, będzie lepiej znaczy normalnie - stanowcze NIE dla IV RP w wydaniu kaczorów.
Zależy jakim kalendarzem się posługujesz - większość takich, którymi ja się posługuje jest od niedzieli, to za komuny takie kalendarze powstawali, że tydzień rozpoczynali się od poniedziałku.

http://www.cjvlang.com/Dow/SunMon.html
Rząd nic nie robi i to się najbardziej chyba Polakom podoba =)

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #1641 dnia: Październik 22, 2007, 17:26:22 »
McMike, teoretycznie masz rację, bo wg Biblii niedziela jest pierwszym dniem tygodnia, ale z drugiej strony...  nie masz w niedzielę weekendu (czyli końcówki tygodnia)?  :)

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbac
« Odpowiedź #1642 dnia: Październik 22, 2007, 18:37:46 »
Jak mówicie o Biblii to w Starym Testamencie napisane jak byk, że Pan Bóg stworzył ziemię w 6 dni a 7 dnia odpoczął  :)

Poza tym żyjemy w kraju świeckim a nie wyznaniowym i oczywistą oczywistością jest, że tydzień rozpoczyna się w poniedziałek, kończy w niedzielę a miesiąc zaczyna się pierwszego a nie 30 lub 31.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #1643 dnia: Październik 22, 2007, 18:39:58 »
Jak mówicie o Biblii to w Starym Testamencie napisane jak byk, że Pan Bóg stworzył ziemię w 6 dni a 7 dnia odpoczął  :)

Poza tym żyjemy w kraju świeckim a nie wyznaniowym i oczywistą oczywistością jest, że tydzień rozpoczyna się w poniedziałek, kończy w niedzielę a miesiąc zaczyna się pierwszego a nie 30 lub 31.
Joł  :E

*

Offline ajed

  • *****
  • 6004
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona prywatna
  • Sprzęt: iPhone 4s, iPad 2
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #1644 dnia: Październik 22, 2007, 18:57:55 »
Jak mówicie o Biblii to w Starym Testamencie napisane jak byk, że Pan Bóg stworzył ziemię w 6 dni a 7 dnia odpoczął  :)

Poza tym żyjemy w kraju świeckim a nie wyznaniowym i oczywistą oczywistością jest, że tydzień rozpoczyna się w poniedziałek, kończy w niedzielę a miesiąc zaczyna się pierwszego a nie 30 lub 31.

Ja bym to ujął tak.
W kalendarzu anglojęzycznym tydzień zaczyna się od niedzieli. Dlatego we wszystkich kalanedarzach angielskich tydzień zaczyna się od "sunday"
W kalnedarzu liturgicznym - również (i nie chodzi tu o stary testament, bo zgodnie z nim Bóg odpoczywał 7 dnia, czyli w sobotę.) Niedziela jest: "pierwszym dniem tygodsnia w którym Jezus Chrystus zmartwychwstał i zesłał na apostołów Ducha Świętego" (to wg I Mszału Rzymskiego).

Natomiast w jezyku polskim (i to nie tylko "komunistycznym") tydzień zaczyna się w poniedziałek. Stąd nazwy tygodni w jezyku polskim: wtorek (drugi), środa (środkowy), czwartek (czwarty), piątek (piąty)  :D

*

Offline McMike

  • *****
  • 1585
  • Płeć: Mężczyzna
  • McMike
  • Sprzęt: E90, Asus A639, AM 4.1 + S8 i octa
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #1645 dnia: Październik 22, 2007, 20:38:05 »
(...) Natomiast w jezyku polskim (i to nie tylko "komunistycznym") tydzień zaczyna się w poniedziałek. Stąd nazwy tygodni w jezyku polskim: wtorek (drugi), środa (środkowy), czwartek (czwarty), piątek (piąty)  :D
A poniedziałek i niedziela od czego? :P

Poza tym, przyjęły się nazwą bo są to dni pracy, ale życie nietylko polega na pracy i niekoniecznie tym właśnie musi być kierowany początek i koniec tygodnia :)
Dla mnie i nietylko dla mnie ;) niedziela to pierwszy dzień tygodnia.
Bo to dzień kiedy można odpocząć i spokojnie zaplanować nowy tydzień.
Poza tym, skoro już odwołujemy się do Biblii, to może właśnie tak było, że Pan Bóg pomyślał w niedzielę i następnego dnia rozpoczął dzieło stworzenia? ;)
Rząd nic nie robi i to się najbardziej chyba Polakom podoba =)

*

Offline ajed

  • *****
  • 6004
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona prywatna
  • Sprzęt: iPhone 4s, iPad 2
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #1646 dnia: Październik 22, 2007, 20:41:15 »
A poniedziałek i niedziela od czego? :P

Oczywiście, że od czegoś. Niedziela od dzień wolny - "nie działać", poniedziałek od dzień po niedzieli.

*

Offline McMike

  • *****
  • 1585
  • Płeć: Mężczyzna
  • McMike
  • Sprzęt: E90, Asus A639, AM 4.1 + S8 i octa
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #1647 dnia: Październik 22, 2007, 20:44:01 »
Oczywiście, że od czegoś. Niedziela od dzień wolny - "nie działać", poniedziałek od dzień po niedzieli.
Nie działać, co nie znaczy nie myśleć ;) Poza tym, co w Polsce, to w Polsce, a na całym świecie i tak jest inaczej, bo w sobotę, u Żydów, gdy jest napisane, żeby nic nie robić, to nie robią, a w Polsce, to w Polsce... :) supermarkety pootwierane, sąsiad wierci co tydzień - dosłownie - co tydzień :)
Rząd nic nie robi i to się najbardziej chyba Polakom podoba =)

*

Offline ajed

  • *****
  • 6004
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona prywatna
  • Sprzęt: iPhone 4s, iPad 2
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #1648 dnia: Październik 22, 2007, 20:52:25 »
sąsiad wierci co tydzień - dosłownie - co tydzień :)

Może go to odpręża  :evil:

*

Offline Yoggi

  • Nasz Poeta
  • ****
  • 507
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LOOX N-560 GPS+ACER n35 GPS+ I-Phone 16 GB
Odp: Dobranoc i Dzień dobry Forum PDAClub - czyli pogaduszki przy kawie i herbacie
« Odpowiedź #1649 dnia: Październik 22, 2007, 21:18:44 »
Cytuj
Kwaśniewski - "proszę Państwa, mam dobrą wiadomość - 21-go Października skończyła się IV Rzeczypospolita"
Jak już tak chciał być wierny realiom historycznym to powinien ze studia zabrać swoją torebkę. :smile:
Tylko,że po Teletubisiach torebki źle się u facetów kojarzą,więc może dlatego nie zabrał jej z auta.
Lepiej rok odsiedzieć w celi - niźli słuchać Wuwuzeli
Trąba bowiem tak ogłusza,że człowieka cierpi dusza.