Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje

  • 30145 Odpowiedzi
  • 855705 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #22230 dnia: Sierpień 31, 2009, 21:47:32 »
Bylem w banku nordea sprawdzic ich konta gdzie "wszystkie bankomaty sa za darmo". Niby wypas sprawa aczkolwiek zszokowalo mnie to ze oni sa caly czas na poziomie zdrapek do bankowosci elektronicznej o.O

Ale tez maja sporo oplat ukrytych o ktore trzeb sie dokladnie wypytac... masakra jakas jest...
Wszystko jest w tabeli opłat i prowizji - sam to kiedyś już analizowałem i doszedłem do wniosku, że nie ma sensu. Poza tym dziwi mnie to, że oferty na "wszystkie bankomaty za darmo" są tak rzadkie, przecież wystarczy załatwić sprawę z Euronetem i bodajże 1 czy max dwoma innymi globalnymi operatorami.
Polecam sprawdzić Alior bank - nie ma takich opłat, a też wypłaty ze wszystkich bankomatów są za free.

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #22231 dnia: Sierpień 31, 2009, 22:48:27 »


dokładnie, bardziej razi brak interpunkcji a już wogóle to błędy ortograficzne.
tak w ogole to mnie rowniez to razi ;)

*

koldasz

Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #22232 dnia: Wrzesień 01, 2009, 04:56:05 »
WSTAWAJCIE ŚPIOCHY.


Dzień Dobry.

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #22233 dnia: Wrzesień 01, 2009, 05:51:50 »
Jakie wstawajcie?  :mysli:
Ja tu się właśnie do spania szykuję...  :ohreally:
Nienawidzę Androida!

*

Offline ajed

  • *****
  • 6004
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona prywatna
  • Sprzęt: iPhone 4s, iPad 2
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #22234 dnia: Wrzesień 01, 2009, 06:20:19 »
WSTAWAJCIE ŚPIOCHY
Nie krzycz z samego rana.

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #22235 dnia: Wrzesień 01, 2009, 07:14:39 »
Witam w nowym roku szkolnym  :wink:
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline Teflon94

  • *****
  • 1271
  • Płeć: Mężczyzna
  • 特氟隆- Moje Chińskie oblicze
  • Sprzęt: Palm III , Psion Revo , Palm Centro
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #22236 dnia: Wrzesień 01, 2009, 07:18:44 »
I znów do szkoły ...  :-| :-| :-|
Cześć 
SE D750i -> Eten X800 - > Palm III -> Psion Revo -> Palm Centro - > Sony Ericsson K510i

*

Offline Mixefr

  • ***
  • 331
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy sII, Nokia E90, N560, Samsung Q1b.
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #22237 dnia: Wrzesień 01, 2009, 07:25:11 »
Dzień dobry!

O 9.00 egzamin z wydymy. Okaże się wreszcie czy będę miał rok w plecy i czy się przenoszę na studia do Warszawy.
Dawno temu: Siemens SL45i, Nokia 9300, SPV M3000, SE P990i, HTC Universal, Samsung i780, Nokia E51, HTC Kaiser, iPhone 3G, SE P1i.

*

koldasz

Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #22238 dnia: Wrzesień 01, 2009, 07:35:50 »
WSTAWAJCIE ŚPIOCHY
Nie krzycz z samego rana.

a może jeszcze byście nie usłyszeli i co wtedy. Spóźnienia do pracy , szkoły lub innego miejsca
gdzie dziś z rana będziecie podążać. :) :) :)

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #22239 dnia: Wrzesień 01, 2009, 07:48:24 »
Ja właśnie podążam do spania...
Dobranoc  :wink:
Nienawidzę Androida!

Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #22240 dnia: Wrzesień 01, 2009, 07:51:26 »
A ja wstałem, dzień dobry  :ok:

Moim modemem dziś jest siemens u15  :D
mpx200 > a925 > Hermes > G900 > p552 > Kaiser > Universal > Flame > Omnia > G1 > i8510.......> Galaxy S III

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #22241 dnia: Wrzesień 01, 2009, 08:46:57 »
Dzień dobry.

Czekam na przerwę w pracy bo głodny jestem :(

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #22242 dnia: Wrzesień 01, 2009, 09:05:57 »
ale korki. Warszawa stoi! Wyjeżdzałem do pracy, ledwo wjechałem na drogę a już korek. A gdzie te 10 km które mam do przejechania? Masakra jakaś Gdyby nie stare dobre skróty to pewnie bym stał jeszcze z pół godziny. Tak to jest, 1 września...
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #22243 dnia: Wrzesień 01, 2009, 09:12:09 »
W Wieluniu też są korki. Pół miasta jest pozamykane z okazji obchodów...

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #22244 dnia: Wrzesień 01, 2009, 09:48:27 »
I znów do szkoły ...  :-| :-| :-|
Cześć 
zupelnie nie rozumiem twojego podejscia. jak nie pasuje to po prostu nie chodz, ludzie do lopaty sa potrzebni... ja czekam na pazdziernik, stesknilem sie za uczelnia.
a w szkole sredniej ani razu nie marudzilem, ze musze isc do szkoly. bo lubilem. bo zawsze bylo fajnie i kupa smiechu i az sie chcialo chodzic. a od jakiegos czasu spotykam sie z czyms na zasadzie "wstyd sie przyznac ale mam kilka czworek i piatek"...

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #22245 dnia: Wrzesień 01, 2009, 09:54:35 »
Bike: gdzie ty korki widziales :O lazienkowska przejezdna, pulawska tez :) na woloskiej troszke ciasniej ale tam to normalne :)
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #22246 dnia: Wrzesień 01, 2009, 09:59:01 »
no i automapka mi sie wysypala, pokazuje sie taskbar w czasie dzialania programu, zupelnie jak te wersje "od kolegi" o ktore ludzie tu pytaja na forum :D

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #22247 dnia: Wrzesień 01, 2009, 10:00:50 »
I znów do szkoły ...  :-| :-| :-|
Cześć  
zupelnie nie rozumiem twojego podejscia. jak nie pasuje to po prostu nie chodz, ludzie do lopaty sa potrzebni... ja czekam na pazdziernik, stesknilem sie za uczelnia.
a w szkole sredniej ani razu nie marudzilem, ze musze isc do szkoly. bo lubilem. bo zawsze bylo fajnie i kupa smiechu i az sie chcialo chodzic. a od jakiegos czasu spotykam sie z czyms na zasadzie "wstyd sie przyznac ale mam kilka czworek i piatek"...
Teflon ma jeszcze kawałek do szkoły średniej :grin: Kto wie jak tam teraz w gimnazjach :E

*

notosiup

Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #22248 dnia: Wrzesień 01, 2009, 10:01:20 »
po prostu teraz modne jest narzekanie na chodzenie do szkoły. Z jednej strony nikt nie chce chodzić do niej, a z drugiej wszyscy się pchają na studia i z roku na rok jest coraz więcej kandydatów. Poza tym stereotypy kreowane przez media, jakieś filmy - dobr uczeń = nudziarz, ubrany w sweterek, zaczesany na bok, obowiązkowo okulary i aparat na zębach. Reszta = nie lubiący szkoły, jeżdżący po tych kujonach i nauczycielach, zawsze piękni i powabni, do tego bogaci, oczywiście ciągle imprezujący... Więc tak na prawdę wcale się nie dziwię, że jest takie narzekanie na szkołę i nie ma ciągu do wiedzy.

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #22249 dnia: Wrzesień 01, 2009, 10:03:14 »
no na studiach tez narzekaja. niech nie chodza, co za problem- nie trzeba miec wyzszego wyksztalcenia. mnie na studiach jak zajecia mecza to na nie nie chodze(wyklady) ale zawsze mowilem, ze lubie swoje studia.

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #22250 dnia: Wrzesień 01, 2009, 10:06:19 »
a od jakiegos czasu spotykam sie z czyms na zasadzie "wstyd sie przyznac ale mam kilka czworek i piatek"...

Dokładnie. Też zupełnie tego nie rozumiem.
Po części winna jest amerykańska papka serwowana młodemu pokoleniu na każdym kroku. Oczywiście pół biedy jeśli chodzi o niepoważną komedię (której teoretycznie nikt nie powinien brać za obraz rzeczywistości), ale już jakiś czas temu zauważyłem, że pewien model jest tam przedstawiany jako normalność w wielu innych produkcjach.
Słowem szkoła/uczelnia jest miejscem wiecznej imprezy i okazją do wyrywania panienek (które są chętne do takiego stopnia, jak nigdy w prawdziwym życiu :P). Nie widać objawów sesji, nikt się nie uczy, a jeśli nawet to jest pokazany jako "frajer" tracący najlepszą zabawę. Aby być "cool" należy być podpakowanym cwaniakiem, który prześlizgnie się przez szkołę/studia najmniejszym wysiłkiem grając w football amerykański i wiecznie imprezując. ;P

Obowiązek edukacji powinien zostać zlikwidowany choćby z tego powodu, że w chwili obecnej w jednej klasie zamyka się grupę inteligentnych dzieciaków, które chcą się uczyć oraz paru degeneratów z jakiejś patologicznej rodziny. Przy obecnym kształcie systemu szkolnictwa "zrobienie z nich ludzi" to czysta utopia, zresztą szkoła powinna być przede wszystkim miejscem kształcenia, nie resocjalizacji. Jeśli taki nie chce się uczyć, a jeszcze tym bardziej przeszkadza całej reszcie - droga wolna.

*

Offline copymaker

  • *****
  • 1253
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie helpdesk :)
  • Sprzęt: HTC Desire
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #22251 dnia: Wrzesień 01, 2009, 10:43:52 »
dzień doberek;
@re_ co studiujesz?
SPV M3000-->Loox N560-->MDA Vario II-->HTC TyTN II-->HTC TouchDual-->TyTNII-->Touch Pro-->Samsung Omnia 8GB-->Touch HD-->G1-->SPVM5000-->SGH i780->Iphone 3G 16 GB->HTC Hero--> HTC Touch HD->Iphone 3GS->Vario IV->G2->HD2->BB9700->IP3Gs 32GB->Desire

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #22252 dnia: Wrzesień 01, 2009, 10:49:30 »
Bike: gdzie ty korki widziales :O lazienkowska przejezdna, pulawska tez :) na woloskiej troszke ciasniej ale tam to normalne :)

prymasa, jerozolimskie, wolska... mam wymieniać dalej?

O której jechałeś?
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline jarqka

  • ****
  • 818
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Honor 7, Honor 8, Iphone 4,5 , iPAQ 214, Ipad 3
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #22253 dnia: Wrzesień 01, 2009, 10:56:25 »
beju pewnie jedzie pasobusem :P
They Use Force To Make You Do What The Deciders Have Decide You Must Do

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #22254 dnia: Wrzesień 01, 2009, 11:09:03 »
dzień doberek;
@re_ co studiujesz?
oceanotechnike, bede projektowal jachty :) technikum tez juz w tym kierunku ukonczylem.

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #22255 dnia: Wrzesień 01, 2009, 11:11:17 »
Bike: gdzie ty korki widziales :O lazienkowska przejezdna, pulawska tez :) na woloskiej troszke ciasniej ale tam to normalne :)

prymasa, jerozolimskie, wolska... mam wymieniać dalej?

O której jechałeś?

0 9:30. na łazienkowskiej naprawde luźno było :P
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #22256 dnia: Wrzesień 01, 2009, 11:14:55 »
Po części winna jest amerykańska papka serwowana młodemu pokoleniu na każdym kroku. Oczywiście pół biedy jeśli chodzi o niepoważną komedię (której teoretycznie nikt nie powinien brać za obraz rzeczywistości), ale już jakiś czas temu zauważyłem, że pewien model jest tam przedstawiany jako normalność w wielu innych produkcjach.
Słowem szkoła/uczelnia jest miejscem wiecznej imprezy i okazją do wyrywania panienek (które są chętne do takiego stopnia, jak nigdy w prawdziwym życiu :P). Nie widać objawów sesji, nikt się nie uczy, a jeśli nawet to jest pokazany jako "frajer" tracący najlepszą zabawę. Aby być "cool" należy być podpakowanym cwaniakiem, który prześlizgnie się przez szkołę/studia najmniejszym wysiłkiem grając w football amerykański i wiecznie imprezując. ;P
Tylko, że to wcale nie odbiega od rzeczywistości, w USA takie są realia w szkolnictwie, ten kto się chce uczyć i rozwijać ma taką możliwość, a reszta może skończyć studia zbierając punkty we wspinaczce skałkowej i jeździe na nartach. Uczelnie wyższe są płatne, wiec nie widzę w tym żadnego problemu. Coś o tym wiem bo w USA trochę bywam a moja siostra skończyła tam szkołę średnią, studia oraz zrobiła doktorat.
Oczywiście pozostaje też kwestia czy przenoszenie tego na grunt Polski to dobry pomysł ;)

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #22257 dnia: Wrzesień 01, 2009, 11:24:00 »
ehhhh i chyba czeka mnie reinstalacja AM, nieukrywajacy sie taskbar mnie zaraz wyprowadzi z rownowagi. szkoda mi wszystkich poi, ktore bede musial reinstalowac. no jak niepotrzeba to zawsze wszystko dziala idealnie a jak jest potrzeba to zawsze nie dziala.

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #22258 dnia: Wrzesień 01, 2009, 11:32:35 »
Tylko, że to wcale nie odbiega od rzeczywistości, w USA takie są realia w szkolnictwie, ten kto się chce uczyć i rozwijać ma taką możliwość, a reszta może skończyć studia zbierając punkty we wspinaczce skałkowej i jeździe na nartach.

I właśnie to jest kompletny nonsens. Uczelnia to uczelnia, a nie klub sportowy.
W Amerykańskim systemie podoba mi się to, że można samemu dobrać sobie program (sam do pewnego stopnia mam podobną zasadę u siebie zresztą) niemniej nie można z tym przesadzać. Nawet nie chodzi o to, że stawianie obok siebie człowieka pracowitego, który uczył się przez całe studia i bumelanta, który prześlizgnął się imprezując, dzięki dobrym wynikom w footballu i pływaniu jest niesprawiedliwe.
Chodziło mi o to, że ta cała amerykańska papka promuje właśnie takie cwaniactwo, obrażając jednocześnie ludzi przejawiających chęć do nauki...

Cytuj
Uczelnie wyższe są płatne, wiec nie widzę w tym żadnego problemu. Coś o tym wiem bo w USA trochę bywam a moja siostra skończyła tam szkołę średnią, studia oraz zrobiła doktorat.

Studiowanie na wyższej uczelni kosztuje tak czy inaczej. Dlatego nie jestem zwolennikiem likwidacji "bezpłatnych" studiów dziennych. O ten fragment praw socjalnych powinno się zdecydowanie walczyć. Dlaczego? Jakoś trudno jest mi sobie wyobrazić zrobienie tego bez uszczerbku na jakości. Może i przeszłoby to na jakichś dziwnych kierunkach, nie wymagających zbyt wielkiego wysiłku intelektualnego. Jednak nie wierzę, by student np. medycyny czy prawa mógł jeszcze znaleźć czas na dodatkową pracę pozwalającą mu opłacić czesne. Jedynym wyjściem ze strony uczelni byłoby "poluzowanie" programu nauczania i obniżenie poziomu...
Na wyższe uczelnie idą już Ci, którzy chcą się kształcić, zwłaszcza po zniesieniu poboru. ;) Taką postawę państwo powinno promować, a nie rzucać dodatkowe kłody pod nogi i tworzyć ograniczenia finansowe.

Wracając do amerykańskiej oświaty: nie zgodzę się z tym, że jest marna. Wszystko zależy od konkretnej placówki. :)

Cytuj
Oczywiście pozostaje też kwestia czy przenoszenie tego na grunt Polski to dobry pomysł ;)

Jak napisałem powyżej zdecydowanie zły. ;)

Niemniej na samym początku chodziło mi nie tyle o kształt amerykańskiego szkolnictwa, co wzorce przekazywane w amerykańskim filmikach i serialach. Skoro promuje się bumelanctwo i cwaniactwo, a ciężka praca jest przejawem "frajerstwa" to jak się dziwić, że młodzież, która potem chce być "cool kids" wstydzi się dobrych ocen i ma gdzieś szkołę?

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje
« Odpowiedź #22259 dnia: Wrzesień 01, 2009, 12:03:30 »
Bike: gdzie ty korki widziales :O lazienkowska przejezdna, pulawska tez :) na woloskiej troszke ciasniej ale tam to normalne :)

prymasa, jerozolimskie, wolska... mam wymieniać dalej?

O której jechałeś?

0 9:30. na łazienkowskiej naprawde luźno było :P

mówisz o buspasie (który z założenia zawsze jest luźny o,0 )?

aczkolwiek ruszyłem 9:10 z żoliborza pod GUS (armii lud/niepodległości) w 20min. 0 korków.