Uwaga na etui Magnesium Case firmy Innopocket!!!

  • 0 Odpowiedzi
  • 691 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Uwaga na etui Magnesium Case firmy Innopocket!!!
« dnia: Kwiecień 04, 2005, 20:49:27 »
Nie wiem czy w dobrym miejscu ten watek..jesli nie to prosze o przeniesienie.

Chcialbym przestrzec przed kupowaniem etui Magnum Case firmy Innopocket do hx4700.
Chodzi mi dokladnie o ten produkt:
http://www.innopocket.com/web/showProductDetail.asp?ID=130&name=Magnum+Case+for+hp+iPAQ+Pocket+PC+hx4700&code=CX%2D3110

Etui jest wykonczone powloka magnezowa dzieki czemu ma bardzo ladny kolor, bardzo dobrze pasujacy do magnezowej obudowy tego iPAQa.
 
Skuszony wygladem zamowilem z w/w strony. Przesylka $6(!!!), cena ponizej $40,wiec obylo sie bez VATu. Dotarla po 3 dniach od zamowienia!!!

Bylo super dopoki nie dalem "pobawic sie zabawka" swojej dziewczynie. Ma takie sliczne dlugie paznokcie i....zarysowala moje sliczne nowe etui!:wkurzony:
Od tej pory mialem na tyle etui srebrna kreche( zdrapana powloka magnezowa):kill:
Ale co tam...wybaczylem. Kilka dni pozniej pocket w etui znalazl sie w moim plecaku z dlugopisem i... znowu SIE porysowal!!

Postanowilem sprawdzic trwalosc tej powloki. Okazuje sie ze wystarczy mocniej puknac nawet tepym narzedziem i powloka w tych miejscach odpada.
I nie jest to tylko moje spostrzezenie gdyz czytajac opinie uzytkownikow na zagraniczych forach dowiedzialem sie ze problem ten jest w kazdym etui. Innopocket zastosowal ladny ale bardzo bardzo nietrwaly material.
Jeden z uzytkownikow nosil ipaczka w etui przy pasku i od strony spodni mu sie magnez...wytarl, a te zewnetrzna na pstrokata serbrno- czarna.

Pomyslalem ze podziele sie wrazeniami z uzytkowania tego etui. Przepraszam jesli ktos sobie ostrzyl zeby na to cacko. W koncu to kazdego indywidualna decyzja..