karta cf1 a iPAQ hx2490???

  • 2 Odpowiedzi
  • 666 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

karta cf1 a iPAQ hx2490???
« dnia: Listopad 22, 2006, 11:30:05 »
Po raz pierwszy zakladam temat na tym forum i witam wszystkich serdecznie :proud:
Pytanie dotyczy karty CF1, ktora uzywalam wczesniej bezproblemowo na Jornadzie; teraz mam iPAQ'a hx2490 i tenze model jej nie czyta... Wiem ze slot w tym modelu jest przystosowany do karty CF2, ale jako ze karta CF1 wchodzi manualnie bezproblemowo, to zastanawiam sie, czy problem nie lezy byc moze po stronie iPAQ'a badz tejze karty CF1... hx2490 jako nowszy model POWINIEN rozpoznac obie karty, co? Jesli ktos spotkal sie z tym przypadkiem, to bardzo prosze o pomoc,
pozdrawiam**

karta cf1 a iPAQ hx2490???
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 22, 2006, 16:43:55 »
Z tego co wiem, pocket nie współpracuje z kartami CF serii pierwszej, a można o tym przeczytać w instrukcji :).

karta cf1 a iPAQ hx2490???
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 23, 2006, 09:32:03 »
dzieki za odpowiedz, choc wyszlo calkiem inaczej- na wikipedia.de doczytalam sie, ze slot na CF2 jest po prostu troche szersze niz na CF1, ale karta CF1 ma wejsc i byc czytana bez problemu:P Latwo powiedziec trudniej wykonac, ale jako teoretycznie wszystko powinno dzialac, to przeprowadzilam totalnego clean reseta i... zadzialalo :D Zyc nie umierac. A czlowiek sie doszukiwal nie wiadomo jakich trudnosci hehe
CU**