hx2790b kabel synchronizująco-ładujący. HPRUU twierdzi, że nie ma ładownia ?

  • 1 Odpowiedzi
  • 1142 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mam taki problem.
Od wczoraj przy uruchomieniu hp'ek ładuje się do 1/3 kreski potem staje, ciemnieje obraz i tak zostaje.
Próbowałem hard reset ale nie pomogło.

Podłączyłem wiec hp'ka do komputera w trybie Pre-Bootloader aby wgrać od nowa rom, ale niestety po uruchomieniu HPRUU pojawia się komunikat abym podłączył hp'ka do zasilacza.

Jest to dziwne bo pocket jest ładowany przez kabel usb (aby sprawdzić czy na pewno jest zasilanie z kabla usb wyjąłem baterię i podłączyłem go na samym kablu usb następnie bez problemu uruchomiłem go w trybie Pre-Bootloader, więc zasilanie podawane jest z kabla.)

Co się stało, że program twierdzi iż hp'ek jest niepodłączony do zasilania ? ( jakiś pin nie styka ?, Czy muszę po prostu kupić stację dokującą).

Jeżeli ktoś jest ze Słupska lub okolic (np. Koszalin) to mogę podjechać i oczywiście zapłacę za pomoc.

Z góry dziękuję za pomoc.

*

Offline ncc74656

  • ***
  • 261
  • Płeć: Mężczyzna
Wydaje mi się że to jakieś zabezpieczenie, przed wgrywaniem romu bateria powinna być naładowana. Ale to troche dziwne że ładuje się to 1/3. Ja tak mam w drugą strone, rozładowuje się mniej więcej do 30% i ciemnieje obraz. Dopiero jak podładuje pod zasilacz do sie uruchomi.
Never underestimate the power of stupid people in large groups