HP Ipaq HX2400 - problem z polaczeniem przez ActiveSync

  • 2 Odpowiedzi
  • 1431 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

HP Ipaq HX2400 - problem z polaczeniem przez ActiveSync
« dnia: Wrzesień 03, 2008, 16:11:35 »
Witam!

Mam ogromny problem, a mianowicie nie moge zsynchronizować mojego iPaq-a z kompem poprzez activesync. Moj syn niestety chcial mi zaimponowac i probowal wgrac najnowszego TomTom-a 7 z urzadzenia wyjetego z urzadzenia HTC Touch Diamond ale po nieudanej instalacji system Windows nie rozpoznaje mojego Ipaq-a poprzez port USB w momencie kiedy wkladam go w podstawke. Przeszukalem forum i internet, wydaje mi sie ze problemem jest to, ze PDA chce sie laczyc w trybie sieci a nie jako tryb USB. Kiedy probuje odznaczyc w ustawieniach USB to PC connection funkcje Advanced Network funcionality wyskakuje mi okienko "failed to disable RNDIS to use Serial". Nie moge wgrac zadnego TomToma, poddalem sie i chcialbym wgrac caly system od nowa (mam Windows Mobile 6.1) ale bez podlaczenia do kompa nic nie zrobie. Czy ktos moze mi pomoc co w tym momencie moge zrobic bo ja juz przechodze w tryb wywal urzadzenie przez okno  :mad:
Dzieki za wszelkie propozycje!
Pozdrawiam,
trial.

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: HP Ipaq HX2400 - problem z polaczeniem przez ActiveSync
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 03, 2008, 16:15:25 »
może na początek zrób hard (clean) reset? To przywróci system który masz obecnie do czystej, fabrycznej postaci i usunie wszystkie zainstalowane aplikacje (wszystkie dane również, więc jeśli masz tam coś ważnego, to najpierw skopiuj)

Odp: HP Ipaq HX2400 - problem z polaczeniem przez ActiveSync
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 03, 2008, 16:55:27 »
O kurcze, faktycznie pomoglo  :ok:. Strasznie kombinowalem, podmienialem sterowniki w kompie, usuwalem i zmienialem klucze rejestru w PDA a tutaj wystarczy wcisnac 3 klawisze i po zabawie. Dzieki serdecznie za pomoc, mysle ze topic mozna usunac bo rozwiazanie jest tak banalne ze az mi teraz glupio  :O
Pozdrawiam,
trial.