t9 w c550 - problem ze spacjami

  • 2 Odpowiedzi
  • 687 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

t9 w c550 - problem ze spacjami
« dnia: Kwiecień 30, 2006, 21:01:52 »
no więc udało mi się uruchomić polski słownik t9 na c550 ale jest jeden problem... do soft resetu wszystko działa pięknie a po soft resecie nie można wpisywać spacji i ogolnie przy wpisywaniu tekstu nawet nie z t9 tylko normalnie to strasznie muli cały telefon... dopiero jak usunę wpisy z rejestru i kolejny soft reset to wtedy mogę wpisywac normalnie ale polskiego t9 brak

jest na to jakis sposób ?

*

Offline eSiK

  • 37
  • Płeć: Mężczyzna
    • Projektowanie internetowe
  • Sprzęt: HTC Hermes
t9 w c550 - problem ze spacjami
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 01, 2006, 18:19:10 »
narazie utknalem na tym samym pukcie - wydaje mi sie ze problemem jest uklad klawiatury... z konkretnie oryginalny plik t9ime.dll ktory nie wspolgra dobrze z polskim jezykiem :(
Aktualnie :: HTC Hermes [SPV M3100 UK] » ROM: 3.60.118.3 [Polok v3a] » Radio: 1.48.00.00
Dawniej :: Samsung i600, SPV C550 i inne...
http://www.pdaclub.pl/info.php?id=6656

t9 w c550 - problem ze spacjami
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 01, 2006, 23:25:21 »
a próbowałes podmienić te pliki t9ime.dll w rejestrze na te od polskiego t9 od mpx200? mi niestety tak tez nie rusza... przy róbie napisania sms'a pokazuje że musi załadowac jakieś nieznane biblioteki czy coś, daję ok i zostają mi tylko liczby :/ trudno potem przywrócić te klucze na oryginalne bo mi nie chce coś importowac kluczy przez phm registry editor :/ ale jakoś sie da przy współpracy z xBar'em i kopiowaniem i wklejaniem tekstu :P

narazie nie robię soft resetow ale nawet jak zrobię to wpisuję to jedyny sposób wtedy na możliwośc normalnego pisania to usunięcie tych kluczy z rejestru, restart fona i wpisanie na nowo... wtedy znowu jest polski t9 i możliwośc pisania normalnie tekstu też ale to się mija z celem bo w końcu nie o to chodzi... no i nie działa tez dodanie wyrazów do słownika :/ ale na to jest akurat sposób wystarczy się przelączyć na zwykłe pisanie Abc i napisac to samo zapamięta  :P