Simlock w SPV C550

  • 3 Odpowiedzi
  • 1204 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline NuLL

  • ***
  • 405
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia E50 :D
Simlock w SPV C550
« dnia: Luty 28, 2006, 17:45:58 »
Chcialbym z Anglii kupic sobie Orange SPV C550 - czy istnieje mozliwosc zdjecia simlocka we wlasnym zakresie ?? Czy ktos z uzytkownikow forum ma z tym doswiadczenia ??

*

Offline HuMaX

  • *
  • 82
  • Sprzęt: SPV C600
Simlock w SPV C550
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 28, 2006, 20:07:26 »
Tak istnieje mozliwosc zdjecia sim-lock'a we wlasnym zakresie, wiele opisow jest na roznych forach o smartphone'ach. Sam posiadam taki sprzet i naprawde warto jak za takie pieniadze! tylko od razu zaopatrz sie w pokrowiec Krusell'a to juz na pewno bedzie telefonik na lata, a tam w Anglii mozna tanio dostac pokrowiec, ja niestety placilem za niego 70zl.

Simlock w SPV C550
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 23, 2007, 17:20:15 »
Sorry, że odnawiam stary temat, ale czy mógł by mi ktoś podać link do instrukcji ściągnięcia simlocka z spv c550. W tym linku:
http://smartphone.net.pl/index.php?option=com_simplefaq&task=answer&Itemid=43&catid=80&aid=5
jest instrukcja sciągnięcia blokady microsoftu i pod spodem jest napsiane że teraz moża użyc programu do ściągnięcia simlocka, ale jak wchodze w ten link to tam psize że można go użyć tylko do c500 :(

Simlock w SPV C550
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 14, 2007, 16:16:49 »
Niewiem jak to działa na nowych modelach spv, ale ja na swoim starym zdejmowalem w nastepujacy sposób:
-Musisz mieć kabel do kompa i Activesynca na kompie
-Musisz mieć program SPVUnlock2

1.Podłączasz do kompa fona
2.Wyłączasz fona
3.Uruchamiasz fona w bootloaderze
4.Dajesz ctrl+alt+delete i killujesz w procesach wcescomm.exe
5. Uruchamiasz SPVUnlock2i czekasz aż % dojda do 100
6. Pojawia ci się numer, który musisz wpisać, gdy wkładasz obcą kartę sim.

Ta metoda jednak działa na starszych spv więc nie wiem czy na twoim będzie śmiegać, ale może jednak...