problem spv c550, padł ??

  • 3 Odpowiedzi
  • 894 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Gemis

  • ***
  • 428
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gemis Home Page
  • Sprzęt: były:(Palm III => PalmIIIxe => iPaq3970 =>SPVC550=>HTC Trinity), jest:(iPaq rx3715 and HTC Iolite)
problem spv c550, padł ??
« dnia: Styczeń 05, 2008, 22:31:22 »
Witam, po powrocie z górskiego sylwestra zauważyłem, że bateria mojego spv c550  trzyma 1 dzień i niespodziewanie się wyłącza.
Teraz odkryłem że nie mogę nawiązać połączenia z komputerem ( poprzez kabel usb ) Komputer nie wykrywa telefonu :( Hard Reset nic nie pomógł.

Poza tymi objawami telefon zachowuje się normalnie. Wszystkie opcje działają. Co do baterii to przy ładowaniu zauważyłem że bardzo szybko pojawia się 100% oraz ładowanie zostaje przerwane.

Może miał ktoś podobne problemy? Prosze o sugestie co robić/co sprawdzić. A może kabel jest uszkodzony? Ojciec mówił że próbował go wykorzystać do innego urządzenia.


*

Offline malys

  • ****
  • 959
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: problem spv c550, padł ??
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 06, 2008, 18:04:45 »
Łączysz się z komputerem przez ActiveSync czy WM Storage?
Telefon ładujesz włączony, czy wyłączony i czy po podłączeniu go do komputera się ładuje?

*

Offline Gemis

  • ***
  • 428
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gemis Home Page
  • Sprzęt: były:(Palm III => PalmIIIxe => iPaq3970 =>SPVC550=>HTC Trinity), jest:(iPaq rx3715 and HTC Iolite)
Odp: problem spv c550, padł ??
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 06, 2008, 19:13:30 »
Active Sync. Objawy ładowania (opisane na początku) identyczne przy wyłączonym i włączonym telefonie :(

*

Offline Krejzi

  • **
  • 133
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moja Muzyka
  • Sprzęt: HTC HD2  ( LEO )
Odp: problem spv c550, padł ??
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 06, 2008, 23:15:02 »
na moje oko .. padniete gniazdo usb w telefonie alboo ... kabel do kompa... ( nie wiem czy ladujesz przez ladowarke czy tylko przez komputer ale jesli tak samo laduje przez ladowarke no to raczej niestety cos nie tak z gniazdem )