Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550

  • 33 Odpowiedzi
  • 3214 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550
« dnia: Wrzesień 08, 2006, 22:08:51 »
Pytanie jak w temacie. Szukam podpowiedzi. Za wszystkie dziękuje.

*

Offline Holender

  • **
  • 185
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV C500 wm5.0; HTC Prophet wm6.0; SE J300i :D
Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 08, 2006, 23:45:35 »
a skad jestes? jak z wawy to moglbym Ci pomoc ;)

Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 10, 2006, 12:15:04 »
Mieszkam nie daleko Siedlec. Moge tel wysłac. Prose o kontakt na pw.

Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 23, 2006, 00:05:13 »
Ja też bym poprosił o jakieś namiary dobrego serwisu...

Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 26, 2006, 13:48:01 »
mogę zreperowac każdy fon gdyż mam serwis
-==-9

Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 29, 2006, 12:55:07 »
Holender a znasz serwis ktory zmienia obudowy? Pekla mi szybka potrzebuje nowa obudowe. Odezwij sie na pirv albo co.

Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 30, 2006, 19:52:40 »
Co to za problem zmienic obudowe??

Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 01, 2006, 11:35:32 »
Cytat: "sabaudio09"
Co to za problem zmienic obudowe??

A posiadasz takie w swoim "serwisie" ? Jeśli można zapytać to na czym tam pracujesz ? Jaki sprzęt, bo jakoś nie bardzo chciałbym oddawać telefonu do osoby z lutownicą transformatorową i zestawem wkrętaków, która uważa, że to już serwis.
Swoją drogą gratuluję stronki. Cytat z głównej: Kosztem dużej ilości nerwów i wielu nieprzespanych nocy udało nam się ukończyć nasz serwis. Jak na stronkę na której nic nie ma to trochę dziwi takie stwierdzenie - bo albo linki są źle rozpisane, albo pojawia się komunikat "Upload już wkrótce" ;)
Pozdrawiam

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 01, 2006, 12:35:15 »
Cytat: "Kufel5000"
Cytat z głównej: Kosztem dużej ilości nerwów i wielu nieprzespanych nocy udało nam się ukończyć nasz serwis.


Ta ilość nerwów wynikła pewnie z tego, że swój serwis ten "ZNAWCA"  :huh: próbował stworzyć naszym kosztem. Swoją drogą ciekawi mnie jakie ma pojęcie na temat serwisowania telefonów, bo już wykazał się swoją niewiedzą na forum, a teraz robi z siebie specjaliste  ]:>  ]:>  ]:>
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 03, 2006, 18:31:23 »
Prosze moderatora/admina o zamknięcie tego tematu gdyż bikekowal orazKufel5000 zeszli z tematu i obrażaja  mnie
Z góry dziękuje
Pozdrawiam sabaudio

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 03, 2006, 19:32:09 »
Hehe, odezwał się... ]:>  ]:>  ]:>  ]:>  ]:>
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 03, 2006, 20:39:15 »
Jeśli chcesz pożartować , pokrytykować to możemy... ale  w poprzednich tematach to ja wychodziłem głównie z nich górą... Może i masz 175 postów , i mozę myslisz że Ci się nalezy szacunek ale wiekszość twoich postów to :

Cytat: "bikekowal"
Hehe, odezwał się... ]:>  ]:>  ]:>  ]:>  ]:>

tego typu posty... czyli nic nie wnoszące...a wrecz kompromitujące autora... życze dlaszych błyskotliwych wypowiedzi... a co do wiedzy mojej posiadam ogromna wiedze... a posty które pisałem słuzyły jedynie do reklamy...;] wiekszość inteligetnych userów powinna sama wpaść na to ale widzę że Ty nie jestes zbyt inteligetny więc Ci to powiedziałem
Pozdrawiam , Sabaudio

Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 03, 2006, 20:40:35 »
Kufel5000
a Ciebie... to rozumiem.... jesteś tu nowy chcesz się wkupić u bikekowal:D

*

Offline jachu

  • [OpenBSD rulez]
  • *****
  • 3596
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl
  • Sprzęt: Galaxy NOTE
Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 03, 2006, 21:22:18 »
Cytat: "sabaudio09"
Kufel5000
a Ciebie... to rozumiem.... jesteś tu nowy chcesz się wkupić u bikekowal:D


Za to Ciebie nie rozumiem , mozesz wyciac url-a do swojego serwisu z sygnaturki ?
pozdrawiam
Jachu

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 03, 2006, 21:26:16 »
Tak, widać, że ta Twoja rzekoma inteligencja i ogromna wiedza przekładają się na reklamowanie strony na której wszystkie komentarze wyglądają np:

"algredo:  jestem tu codziennie sprawdzam czy coś się zmienia i nic w tym kierunku nie robicie żeby sie znieniło"

Nie wiem co masz zamiar reklamować, ale na pewno nie jest to nic czym można się pochwalić. Mógłbyś przynajmniej nie zaśmiecać forum, przestać łamać regulamin i ograniczyć sie do wypowiedzi na swojej świetnej stronie. Szkoda słów, mało rozgarnięty jesteś, wiedzą się nie wykazałeś żadną, ale powodzenia w rozwijaniu strony, może jakbyś nie tracił czasu na "reklamę" byłoby na niej "coś" a nie teksty "Upload już wkrótce". Zajmij się robotą nad swoim serwisem to może się czymś jeszcze wykarzesz, pustej strony nie ma sensu reklamować.

Życze powodzenia nad rozwijaniem serwisu i cierpliwości w nauce.

P.S. Nie irytuj sie tak, ciśnienie Ci skoczy  :P
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline holtex

  • *****
  • 1277
  • Płeć: Mężczyzna
  • Białystok
  • Sprzęt: xperia x8 , n95 8gb
Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 03, 2006, 21:28:16 »
sabaudio09
 Masz obudowe do spv c500?:D

*

Offline Pele^^

  • ****
  • 588
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pele.go.pl
  • Sprzęt: °SE_W995 °NDS_Lite
Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 03, 2006, 21:43:35 »
dziwnym trafem przez sabaudio09 w kazdym jego temacie są problemy.  :huh:
Moje zdanie jest takie że założyłeś sobie tu konto tylko po to żeby zrobić reklamę dla swojej stronki, czyż to nie prawda :?:
 i jeszcze na dodatek piszesz do mnie prywatne wiadomości (może ktoś jeszcze dostał takie wiadomości, proszę pisać) że chcesz sie skontaktować przez gg/tlen, myslisz ze sie niedomyślam że chcesz się odegrać za to że wytykam Ci prawde  :bored:

a jak chce reklamy to poproś ladnie administratora, może się zgodzi zareklamować Twoją stronę. ;)
°Sony Ericsson W995 + R1HA035 CID 81 RED + RODRIGUEZ HDX 3.0 FINAL + Sennheiser MX 760 + Sandisk MemoryStick Micro 8GB 
°Nintendo DS Lite + EDGE DS + Kingston MicroSD 2GB

... T-Mobile SDA -> SPV C600 -> SE D750i -> SE K550i - SE K810i -> SE W995

Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 04, 2006, 20:05:25 »
problem czy nie problem, nie dostalem odpowiedzi na moje pytanie. Potrzebuje dostac nowa obudowe i adres serwisu. Najbardziej mi zalezy na nowej obudowie - jesli bym takowa dostal, juz bym sam ja zalozyl. Nigdzie nie napisalem czy to jest PROBLEM CZY NIE. Zadalem proste pytanie widze ze seba jest wszystkowiedzacy, lecz nie wpadl na to ze ktos moze po prostu chciec fachowo wymienic obudowe w swoim sprzecie. Woli ten fakt zignorowac a autora postu zlekcewazyc w koncu to on jest tutaj PANEM tego forum i ma prawo pisac takie NIC nie pomocne posty. Seba masz szczescie ze to forum internetowe - jestes anonimowy w innym wypadku nie bylo by tak milo.

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 04, 2006, 20:26:27 »
Cytat: "wasabi"
Woli ten fakt zignorowac a autora postu zlekcewazyc w koncu to on jest tutaj PANEM tego forum i ma prawo pisac takie NIC nie pomocne posty. Seba masz szczescie ze to forum internetowe - jestes anonimowy w innym wypadku nie bylo by tak milo.


o co Ci chodzi jeśli można wiedzieć  :mysli:
kto jest "PANEM" tego forum? jaki Seba?
nie ma czegoś takiego jak anonimowość w sieci

Cytuj
w innym wypadku nie bylo by tak milo


jesteś kolejnym, który straszy innych?

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 04, 2006, 20:44:22 »
ehh, zaczyna się robić bardzo agresywnie na forum, a miało być tak pięknie...
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 04, 2006, 22:03:02 »
skonczmy off topic i zacznijmy na temat. ma ktos dostep do obudowy do c550? najlepiej czarna, ale w moim wypadku kazda kupie - oby byla cala i nowa, albo lekko uzywana.

chlopaki piszcie na temat, to jest forum a nie smietnik

Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 04, 2006, 22:04:48 »
Cytat: "jachu"
Cytat: "sabaudio09"
Kufel5000
a Ciebie... to rozumiem.... jesteś tu nowy chcesz się wkupić u bikekowal:D


Za to Ciebie nie rozumiem , mozesz wyciac url-a do swojego serwisu z sygnaturki ?

 Nie niestety nie mogę... Każda  okazja do reklamy jest dobra... może Ciebie wkurzam... ale wiesz jak mnie wkurzają reklamy w czasie mojego ulubionego serialu?? Nie wszystko jest tak jak sobie wymarzysz...

Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 04, 2006, 22:12:13 »
Cytat: "bikekowal"
Tak, widać, że ta Twoja rzekoma inteligencja i ogromna wiedza przekładają się na reklamowanie strony na której wszystkie komentarze wyglądają np:

"algredo:  jestem tu codziennie sprawdzam czy coś się zmienia i nic w tym kierunku nie robicie żeby sie znieniło"

Nie wiem co masz zamiar reklamować, ale na pewno nie jest to nic czym można się pochwalić. Mógłbyś przynajmniej nie zaśmiecać forum, przestać łamać regulamin i ograniczyć sie do wypowiedzi na swojej świetnej stronie. Szkoda słów, mało rozgarnięty jesteś, wiedzą się nie wykazałeś żadną, ale powodzenia w rozwijaniu strony, może jakbyś nie tracił czasu na "reklamę" byłoby na niej "coś" a nie teksty "Upload już wkrótce". Zajmij się robotą nad swoim serwisem to może się czymś jeszcze wykarzesz, pustej strony nie ma sensu reklamować.

Życze powodzenia nad rozwijaniem serwisu i cierpliwości w nauce.

P.S. Nie irytuj sie tak, ciśnienie Ci skoczy  :P

Po drugie... żaden gówniarz nie bedzie mi zwracał uwagi... z twoich wypowiedzi wynika ze masz 15 -18 lat... więc nie mamy o czym gadać... a myślisz... ze serwis onet( jeśli wogóle taki znasz) z dnia na dzień stał się taki fajny dobry , przejrzysty??NIE
''Tak, widać, że ta Twoja rzekoma inteligencja i ogromna wiedza...''
to co Ty masz powiedziec...?? Bo może ja mam rzekomą inteligencje... ale mogę cie zapewnić... że osoby na poziomie z którynmi gadałem ostatnio sobie przekonane o moim wyskoim IQ
Niestety obawiam się że dla Ciebie skala jest za wysoka. Jak jestes taki mądry to zrób mi na jutro serwis... i mi się nim pochwal...

Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 04, 2006, 22:13:08 »
Cytat: "holtex"
sabaudio09
 Masz obudowe do spv c500?:D

Tak

Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 04, 2006, 22:17:58 »
Cytat: "Pele^^"
dziwnym trafem przez sabaudio09 w kazdym jego temacie są problemy.  :huh:
Moje zdanie jest takie że założyłeś sobie tu konto tylko po to żeby zrobić reklamę dla swojej stronki, czyż to nie prawda :?:
 i jeszcze na dodatek piszesz do mnie prywatne wiadomości (może ktoś jeszcze dostał takie wiadomości, proszę pisać) że chcesz sie skontaktować przez gg/tlen, myslisz ze sie niedomyślam że chcesz się odegrać za to że wytykam Ci prawde  :bored:

a jak chce reklamy to poproś ladnie administratora, może się zgodzi zareklamować Twoją stronę. ;)

Po trzecie.... nie miej pretensji do mnei gdyz na wszystkich tematach na których ja się pojawiam od razu pojawia się niejaki bikekowal... a niestety nasze poglądy nie sa zgodne ... jak już zauwazyłes więc dochodzi do małych sprzeczek... tak jak juz pisałem adminowi tego forum ... Każda reklama jest dobra
Następnie... prosiłem  Cie o gg/tlen... to się zgadza... moze masz przykre doświadczenia z tego typu komunikatorami... Lubię dyskutować, dowiadywać się czegos nowego na temat smartphonow bo wiele ludzi przychodzi do mojego serwisu i prosi o rade... niestety człowiek nie jest nieomylny... Jest takie przysłowie..."człowiek uczy się całe życia'' a zauważyłem że Ty posiadasz ogromną wiedze... więc pomyślałem dlaczego nie?
pozatym... nie miałem powodów żeby Ci wyzywać...

Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 04, 2006, 22:19:18 »
Cytat: "marcinl"
Cytat: "wasabi"
Woli ten fakt zignorowac a autora postu zlekcewazyc w koncu to on jest tutaj PANEM tego forum i ma prawo pisac takie NIC nie pomocne posty. Seba masz szczescie ze to forum internetowe - jestes anonimowy w innym wypadku nie bylo by tak milo.


o co Ci chodzi jeśli można wiedzieć  :mysli:
kto jest "PANEM" tego forum? jaki Seba?
nie ma czegoś takiego jak anonimowość w sieci

Cytuj
w innym wypadku nie bylo by tak milo


jesteś kolejnym, który straszy innych?

zgadzam się... o Co Ci chodzi wasabi?? jaki seba??

Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 04, 2006, 22:20:05 »
Cytat: "bikekowal"
ehh, zaczyna się robić bardzo agresywnie na forum, a miało być tak pięknie...

 Z Toba nie może byc  pieknie...

*

Offline jachu

  • [OpenBSD rulez]
  • *****
  • 3596
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl
  • Sprzęt: Galaxy NOTE
Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 04, 2006, 22:35:51 »
Cytat: "sabaudio09"
Cytat: "jachu"
Cytat: "sabaudio09"
Kufel5000
a Ciebie... to rozumiem.... jesteś tu nowy chcesz się wkupić u bikekowal:D


Za to Ciebie nie rozumiem , mozesz wyciac url-a do swojego serwisu z sygnaturki ?

 Nie niestety nie mogę... Każda  okazja do reklamy jest dobra... może Ciebie wkurzam... ale wiesz jak mnie wkurzają reklamy w czasie mojego ulubionego serialu?? Nie wszystko jest tak jak sobie wymarzysz...


Niestety rozumiem Cie i Ty zrozum nas , to by bylo na tyle ...
pozdrawiam
Jachu

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 04, 2006, 22:57:19 »
SABAUDIO09

PRZEGINASZ!!!!!!

I nie życzę sobie żadnych obraźliwych tekstów z twojej strony. Ja nikogo od gówniarzy tutaj nie nazywam, tego samego również wymagam od innych, jeśli nie chcesz tego zaakceptować to poczytaj regulamin forum, a wszelkie tego typu uwagi zachowaj do siebie.  :bored:
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline holtex

  • *****
  • 1277
  • Płeć: Mężczyzna
  • Białystok
  • Sprzęt: xperia x8 , n95 8gb
Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 05, 2006, 07:35:24 »
sabaudio09

sprzedasz? za ile?? :D