Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550

  • 33 Odpowiedzi
  • 3259 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 05, 2006, 23:38:35 »
Cytat: "sabaudio09"
Kufel5000
a Ciebie... to rozumiem.... jesteś tu nowy chcesz się wkupić u bikekowal:D

Podaj jeden argument, dla którego miałbym się wkupywać Bikekowal'owi, hę ? Podążając Twoim rozumowaniem mógłbym zapytać komu chcesz się wkupić, bo też jesteś tu nowy. Wkońcu masz mniej postów ;)
I odpowiedz proszę na moje pytanie - czym dysponujesz w swoim "serwisie", skoro już o nim wspomniałeś w tym temacie.

Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 06, 2006, 20:11:46 »
Cytat: "Kufel5000"
Cytat: "sabaudio09"
Kufel5000
a Ciebie... to rozumiem.... jesteś tu nowy chcesz się wkupić u bikekowal:D

Podaj jeden argument, dla którego miałbym się wkupywać Bikekowal'owi, hę ? Podążając Twoim rozumowaniem mógłbym zapytać komu chcesz się wkupić, bo też jesteś tu nowy. Wkońcu masz mniej postów ;)
I odpowiedz proszę na moje pytanie - czym dysponujesz w swoim "serwisie", skoro już o nim wspomniałeś w tym temacie.


A więc tak... ja po pierwsze nie jestem tu nowy;] miałbym już tu około 100 jak nie więcej postów gdyby szanowni moderatorzy mnie non stop nie banowali... ale to juz inna bajka... Jak się już domyśliłeś  wczoraj też  mnie ktos zbanował i mam nowe konto... a co za tym idzie wyzerowane konto postów. Po drugie... ja nie muszę sie nikomy wkupywać... nie łasze się do nikogo jak to niektórzy

Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 06, 2006, 20:45:19 »
Powiem tylko tyle sabaudio09. To, że cały czas jesteś banowany ma zapewne swoje przyczyny, czyli WSZYSCY MAJĄ DOŚĆ twoich idiotycznych wypowiedzi itp. Nie wiem, czy wiesz, ale posiadanie kilku kont jest karane BANEM! I nie zgrywaj cwaniaka i speca, bo gdybyś wiedział cokolwiek na temat smartphonów, to nie zadawałbyś debilnych pytań i w niektórych tematach naprawdę pomógł, a nie reklamował swój idiotyczny portal! Dodam, że chyba każdy user tego forum mający jako takie pojęcie o informatyce zmontowałby o wiele lepsza stronę.

Cytuj
Nie niestety nie mogę... Każda okazja do reklamy jest dobra... może Ciebie wkurzam... ale wiesz jak mnie wkurzają reklamy w czasie mojego ulubionego serialu??

W tym momencie ostro przesadziłeś! Zwróc uwagę na to, że jachu jest adminem i on decyduje co jest tak a co nie. Jak chcesz się reklamować, to zagadaj z nim na PW i dogadaj się, a nie odwalasz jakieś beznadziejne propagandowe numery!

Po drugie... żaden gówniarz nie bedzie mi zwracał uwagi... z twoich wypowiedzi wynika ze masz 15 -18 lat... więc nie mamy o czym gadać...
A po twoich wypowiedziach widać, że masz od 14 do 15 lat! I zapewne nie tylko ja tak sądzę!

Cytuj
bo wiele ludzi przychodzi do mojego serwisu i prosi o rade... niestety człowiek nie jest nieomylny...

Jeśli dla Ciebie lutownica i 3 kawałki cyny to serwis, to muszę Ci pogratulować wyobraźni! Poza tym, po kiego grzyba prowadzisz serwis, jak nie masz nawet elementarnej wiedzy o smartach? Ciekawe kto przychodzi do tego Twojego "serwisu".... Zapewne grupa 8 letnich bachorów, które dostały telefon na komunię i nie potrafią ściągnąć dzwonka z wapstera... Po prostu żenada :/
Cytuj

Z Toba nie może byc pieknie...

Najpierw naskakujesz na inych, a potem wysuwasz takie teksty... Jesteż tragiczny :/

Cytuj
ja nie muszę si nikomy wkupywać... jedynie mojemu przyjacielowi Kubie Kańczugowskiemu...

Nie wiem jak w Twoim przypadku, ale ja nie muszę się wkupywać moim przyjaciołom...

Jeśli masz coś ciekawego do powiedzenia - zapraszam na Gadu lub PW.
Tyle z mojej strony. Przepraszam, za offtopic, ale już nie wyrabiam jak widzę kolejny post tego  :wkurzony:

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Czy znacie adres dobrego serwisu, który postawi na nogi c550
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 06, 2006, 21:10:34 »
no i będzie kolejny ban
temat zamykam