bluetooth po raz kolejny...

  • 5 Odpowiedzi
  • 954 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bluetooth po raz kolejny...
« dnia: Październik 11, 2006, 17:13:25 »
Witam. mam problem z bluetooth w moim c550, mogę wysyłać danę ale coś nie mogę odebrać od nikogo żadnego pliku, a nawet gdy ktoś wyszukuje telefonu poprzez blue... to mojego telefonu znaleźć nie może... próbowałem już z telefonami różnej marki niestety nic nie działa... czy ktoś może mi pomóc? z góry dziękuję za pomoc.

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
bluetooth po raz kolejny...
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 11, 2006, 17:50:17 »
w masz bluetooth tylko włączony czy widoczny?
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

*

Offline holtex

  • *****
  • 1277
  • Płeć: Mężczyzna
  • Białystok
  • Sprzęt: xperia x8 , n95 8gb
bluetooth po raz kolejny...
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 11, 2006, 18:02:44 »
Musisz mieć włączone "recive incoming beams"

bluetooth po raz kolejny...
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 11, 2006, 21:04:15 »
...telefon już mam jakiś czas i chyba wszystkie takie opcje mam włączone (bynajmniej te wymienione)... nawet sparowałem urządzenia, niestety nikt nie mógł ze mną nawiązać połączenia... czy to wada techniczna? biorąc pod uwagę że ja mogę wysyłać dane do każdego telefonu...
...czytałem już inne tematy związane z tym problemem niestety żaden z nich nie odniósł się do mojego przypadku, chyba że jakiś przeoczyłem...

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
bluetooth po raz kolejny...
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 11, 2006, 21:48:40 »
A co to za urządzenie? Jakis GPS czy po inny telefon zeby wysłać pliki? Musisz mieć ustawione swoje urządzenie jako discoverable zeby inne mogły cie widzieć. Poza tym jeśli juz dodałeś inne urządzenie to musi raczej nawiazac połączenie.
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

bluetooth po raz kolejny...
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 17, 2006, 16:22:48 »
... :| tyle czasu straciłem na bawieniu się w opcjach telefonu a to wystarczyło zmienić na discoverable :| zawsze gdy miałem na innych fonach ustawiony bluetooth na "on" to wszystko śmigało, no cóż, amator jestem i tyle :P