C550, Problem z kartą przez czytnik

  • 0 Odpowiedzi
  • 553 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

C550, Problem z kartą przez czytnik
« dnia: Kwiecień 17, 2007, 22:32:25 »
Witam! Przeszukałem 8 stron z wyników na tym forum, lecz nie znalazłem odpowiedzi na to konkretnie pytanie.   Nie chce mi się pisać aż tyle tekstu, więc skopiuje go z innego forum, na którym opisałem ten problem.   A więc:
Witam! Otóż mam denerwujący problem z kartą pamięci.   Zakupiłem sobie czytnik -> hxxp: allegro.  pl/item179545327_czytnik_kart_mini_sd_mini_usb_2_0_gwarancja_fv.  html
Najpierw, żeby w ogóle chodził, to musiałem zainstalować SP2 a potem sterownik dodatkowy do USB, bo potrzeba tego HIGH SPEED.   Teraz, jak już nie pokazuje mi się żadne info na ten temat, to po włożeniu karty( 1GB ) w czytnik, komputer nie widzi nic na karcie.   Jako dysk wymienny wykrywa ją po czasie, a potem jak się pojawi, to po wejściu nań nie ma tam żadnych folderów.   W telefonie i w ActiveSynce normalnie wykrywa mi wszystko i jest ok, natomiast przez czytnik jest coś nie tak Szukałem dosyć sporo, ale nie znalazłem, może Wy byście coś wiedzieli, bo to irytujący problem
EDIT:
Dodam jeszcze, że zanim zainstalowałem ten sterownik H-Speed, było widać foldery na karcie pamięci, jednak nic nie dało się przekopiować, bo wyskakiwał jakiś błąd, nie pamiętam dokładnie treści, ale było to chyba coś właśnie z tym h-speedem smiley Nie mam pojęcia już o co może z tym chodzić.  .  .  .   smiley
EDIT2:
Jak w managerze urządzeń wyłączę to hi-speed, wtedy pojawiają się foldery, ale nic nie da się zrobić, bo się ścina(czyli tak jak przed instalacją, co jest opisane powyżej) , wtedy muszę wyjąć czytnik i wszystko wraca do normy.   Jednak jeśli włączę hs z powrotem to wszystko(razem z dyskiem wymiennym) odrazu znika.  .  .   Nie mam zielonego pojęcia już o co może chodzić.  .  . 
Trochę namieszane, jednakże myślę że da się zrozumieć. . .
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2007, 22:34:23 wysłana przez czapla56 »