SPV E100 mi sie chyba posypał...

  • 4 Odpowiedzi
  • 756 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SPV E100 mi sie chyba posypał...
« dnia: Październik 13, 2006, 19:34:46 »
Witam wszystkich!

Jestem posiadaczem smarta SPV e100 i to od  dawna.Wczoraj postanowiłem walnąc hard reseta bo już troszke mulił  ;) No i wszystko poszło ładnie fonik mi sie załączył zrestartował i luz.Następnie śiągłem blokade microsoftu i zainstalowałem smart gg ver.2.0 .Wszystko poszło OK.Posiedziałem troszku na smart gg po czym wyłączyłem mojego spv.No i tu sie wszystko zaczeło  :S
Po powrocie do domku włączyłem spv i ......lipa biały ekran po obrazku z orange.Pomyślałem że coś mu odbiło i prubowałem wyłączy go normalnie ale nic z tego wiec poprostu wyjełem bateryjke.Po ponownym uruchomieniu sytuacja sie powtóżyła tylko biały ekran i ciszaaaa...i tak z 10 razy.No więc myśle zrobie hard resa jeszcze raz i zrobiłem...sytuacja sie troszke poprawiła teraz wyskakiwało już logo windows mobile 2002....i wyświetlało sie w nieskończonośc,fon tak jakby mi sie zwieszał podczas ładowania systemu przyczym przyciski niby działają bo słysze te hmmm"piknięcia"i klawka i wyświetlacz sie podświetlają.Podłączyłem go pod kompa i zaskoczł active sync a telefon jakgdyby lekko ożył bo znikło logo ms mobile i wyskoczyły te pierdułki po hard resecie (add config itd.)po czym fon sie restarnął i tu nastąpił koniec cały czas mi sie tak jakby zwiesza na ładowaniu softu(windowsa).Kolejne hard resety nic nie dały.A żeby było jeszcze śmieszniej to teraz po wejściu do ala boot mode(tam gdzie robisz hard reset)wywala ten popier****** BIAŁY EKRAN(ten ekran z trzema paskami sie pokazuje...jeszcze).

I teraz pytanko do was: O CO TU CHODZI? :O

Z SPV e100 działałem już ze 2 lata i nigdy mi sie coś takiego nie przytrafiło!!

Czy jest może możliwośc reinstalacji wina z poziomu kompa tzn romu jeśli dobrze rozumiem.Jeśli tak to prosze napiszcie jak to zrobic gdzie dorwac jakies pliki oraz info o najlepszym systemie itd. A jesli nie ma to chociaż napiszcie co mogło byc powodem tak nagłego i dziwnego posypania sie mojego SPV i czy można to jakoś naprawic.

Normalnie mam sentyment do tego fonika i szkoda mi bedzie go tak poprostu wywalic do szuflady :worried:

Pozdrawiam!

SPV E100 mi sie chyba posypał...
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 13, 2006, 19:38:25 »
Ewidentnie coś z softem się stało... Musisz po prostu zmienić ROMa i zobaczyć czy pomoże.

SPV E100 mi sie chyba posypał...
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 13, 2006, 20:28:54 »
fak no to fajnie.Tylko że ja nawet nie pamiętam jakiego ja miałem roma :worried: a tak przy okazji to dorwałem stronke http://www.smart.com.ph/SMART/Products/Smart+Amazing+Phone/SAP_downloads.htm z romem ver.1.8.13.2 sprawdzał to ktoś? I czy żeby go wgrac to potrzebny mi jakiś zmodyfikowany loader do romów?

SPV E100 mi sie chyba posypał...
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 14, 2006, 20:56:41 »
OK wgrałem najwyższy soft z orange 1.5 dla e100 ale to jest jakas lipa znaczy muli bydle okropnie!!!Poczytałem troszke i mam pytanko czy ktokolwiek z was posiada jeszcze rom 1.6.1 dla spv e100 bo teraz go nigdzie niemozna znaleźc  :S  A jak wyczytałem to ten najnowszy soft jest wypaśny!!!

Tak więc znajdzie sie jeszcze osoba mająca ten romik?   ;)

*

Offline Tymon

  • ***
  • 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wroclove :)
    • http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3463311
  • Sprzęt: LG L7, SE P900
SPV E100 mi sie chyba posypał...
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 17, 2006, 16:50:13 »
ja mam 1.6.2 i dziala rewelacyjnie, to jest chyba najnowszy rom.szkoda ze nie mam neta bym Ci linka zapodal, ale wpisz spv rom 1.6.2 na googlach, czy tam cos pozmieniaj i Ci znajdzie.zycze powodzenia.jakbys mial jeszcze jakies problemy z spv to pisz na tymon_85@wp.pl bo z tym telefonem tyle przeszedlem ze znam go od poszewki ;).pozdro![/i]
Częstochowa,Opole,Wrocław :D