[Rose] S740 - parę pytań

  • 33 Odpowiedzi
  • 6061 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Renegade

  • *
  • 52
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LooxN520+WM6.1, HTC Desire
[Rose] S740 - parę pytań
« dnia: Styczeń 18, 2009, 17:32:21 »
Witam, mam parę pytań odnośnie tego fona:

1. ten telefon podobno ma wbudowany GPS, ale nigdzie nie widzę aplikacji do zarządzania nim, jest tylko QuickGPS ale to do ściągania pozycji satelit, a nigdzie nie ma żadnej aplikacji pokazującej czy GPS jest włączony czy nie, czy widzi jakieś satelity, na jakim porcie działa ???

Czy ktoś już się tym bawił ??

2. Mam wersję z polskim romem: 1.14.401.1 i zauważyłem, że w niektórych miejscach polskie litery nie wyświetlają się poprawnie.

3. Czy są jakieś aktualizacje romów do tego modelu ?

Jest na to jakaś rada, zmiana kodowania, czy zmiana czcionek ????

Z góry dziękuję :)
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2010, 13:23:13 wysłana przez revanmj »

*

Offline Cameyo

  • **
  • 139
  • Sprzęt: BB 9700
Odp: S740 - parę pytań
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 22, 2009, 17:05:50 »
Moj ojciec ma ten telefon. Nie wiem czy uzyskasz jakas informacje na ten temat, bo nikt, jak widze, nie ma jeszcze tego telefonu. No moze prawie nikt. Sam probowalem sie czegos dowiedziec i nie bardzo z tym, w przeciwienstwie do obfitujacego w najrozniejsze watki forum o Diamondzie.
P.S.

Zaloz watek na XDA developers. Tam jest duzo wiecej na ten temat.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2009, 18:15:11 wysłana przez Cameyo »

*

Offline jacek73

  • *
  • 98
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry 9780, iPAQ 316
Odp: S740 - parę pytań
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 23, 2009, 23:11:20 »
Ja mam Rose i mogę podzielić się moją wiedzą   :D

S740 Rose ma wbudowany GPS i umożliwia korzystanie z A-GPS, ale faktycznie nie ma aplikacji do zarządzania np. aby ustawiać lub zmieniać porty. Standardowo GPS pracuje na COM 4 Odbiornikiem GPS zarządza więc oprogramowanie zewnętrzne np. Google Maps. Z odbiornika GPS nie korzystam, bo nie mam takiej potrzeby, ale z tego co wiem to są problemy w przypadku naszych romów. Dobrym źródłem informacji o problemach jest forum xda.

Moja Rose również ma wersję romu 1.14.401.1 i faktycznie w niektórych miejscach, w wersji polskiej, w opisach, źle są wyświetlane polskie litery. Nie denerwuje mnie to specjalnie bo język mam przestawiony na angielski... ale to z powodu zupełnie innego, poważniejszego problemu  :mad:, który opiszę w innym wątku jak znajdę chwilę czasu.

Na razie oficjalnych uaktualnieniach dla naszej strefy nie ma. Krąży po sieci rom sieci Orange UK i jakiś rosyjski ale nie testowałem. Jest też na stronie HTC rom WWE ale niestety azjatycki. Nie ma też HardSPL dla Rose więc jeszcze nikt nic nie "ugotował", trzeba poczekać  :(

Podsumowując

Smartphona używam kilka tygodni. Uważam, że HTC S740 Rose wart jest swojej ceny. Kupiłem go ze względu na małe wymiary, klawiaturę, świetną baterię, WM i fajny wygląd. Jest to jeden z najlepszych smartphonów i telefonów jakie posiadałem do tej pory, a miałem ich kilka. Niestety, jak wszystko co nowe, Rose ma kilka niedoróbek, ale mam nadzieję, że można sobie z nimi poradzić.

Na wszelkie, dodatkowe pytania chętnie odpowiem  :proud:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2009, 23:14:53 wysłana przez jacek73 »

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: S740 - parę pytań
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 23, 2009, 23:20:36 »
Cytuj
Jest też na stronie HTC rom WWE ale niestety azjatycki.

Jak może być ROM w wersji WWE w innym języku niż angielski  ??? Przecież WWE to inaczej World Wide English, więc ROM z takim oznaczeniem nie może być w innym języku, co najwyżej może posiadać także inne, ale angielski musi być.
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

*

Offline jacek73

  • *
  • 98
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry 9780, iPAQ 316
Odp: S740 - parę pytań
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 23, 2009, 23:34:17 »
Pisząc "azjatycki" nie miałem na myśli wersji językowej tylko wydanie na obszar. Poza tym nie ma języka azjatyckiego tylko są języki azjatyckie. To chyba jasne.


« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2009, 00:46:29 wysłana przez jacek73 »

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: S740 - parę pytań
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 24, 2009, 12:47:21 »
Napisałeś "ROM azjatycki" przez co można rozumieć, że ma w sobie języki azjatyckie i tak też ja to odebrałem. Dlatego się dziwiłem, jak może być WWE azjatycki.  :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2009, 19:56:45 wysłana przez revanmj »
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

*

Offline Cameyo

  • **
  • 139
  • Sprzęt: BB 9700
Odp: S740 - parę pytań
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 24, 2009, 18:40:49 »
Mnie sie bardzo podoba ten telefonik, od czasu do czasu zabieram Ojcu i nim sie bawie. Niestety, jako uzytkownik Diamonda czesto probuje klikac na ekran - takie przyzwyczajenie.

*

Offline Renegade

  • *
  • 52
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LooxN520+WM6.1, HTC Desire
Odp: S740 - parę pytań
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 24, 2009, 21:07:11 »
No ja zdecydowałem się na tego roma, o którym pisze Jacek73 mianowicie Rose Orange UK 1.17.61.2, całe szczęście on ma język polski, niestety nie poprawili wad z polskimi znaczkami, jedyną wadą po wgraniu tego roma jest to, że tapety startowe zmienione są na Orange oraz z ConnectionSetup wyrzucone są ustawienia innych operatorów. Na szczęście miałem zrobioną kopię systemu więc przywróciłem, pliki z katalogu Windows i po restarcie lista operatorów była już pełna, niestety nie wiem, który plik za to odpowiada.

Nie wiem czy tak ma być ale bateria trzyma mi ok 3 dni wydaje mi się to trochę za mało w porównaniu do mojego HP iPAQ 514c, który trzyma tydzień.

Jacek73 podziel się tymi problemami, które masz z językiem, bo albo ich w tym nowym romie nie ma już albo jeszcze na to nie natrafiłem :).

Ogólnie mam pozytywne wrażenia z mojego  użytkowania telefonu, choć jak by nie było tej bocznej klawiatury wcale bym nie płakał, a telefon byłby lżejszy.

No i strasznie mnie denerwuje to oddzielne wyłączanie podświetlania klawiatur, nie wiem co autor miał na myśli ale na pewno nie jest tu pomocne, wręcz przeciwnie. Może ktoś już znalazł na to jakieś lekarstwo i da się to wyłączyć ?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2009, 22:07:18 wysłana przez Renegade »

*

Offline jacek73

  • *
  • 98
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry 9780, iPAQ 316
Odp: S740 - parę pytań
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 24, 2009, 22:07:05 »
Problem jest dziwny i był już zgłaszany przez użytkowników ze Szwecji i z Dani w jednym wątków na forum xda-developers.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=461236

Problem polega na tym, że kiedy masz zmienioną wersję językową systemu, w ustawieniach regionalnych np. na polską lub duńską, i podłączasz smartphona S740 Rose do komputera, aby go synchronizować z Outlookiem (kontakty, zadania itd.), to Rose wysyła jeszcze raz wysłane wcześniej przez użytkownika wiadomości sms do odbiorców tzn. wysyła jeszcze raz wszystkie wiadomości, które teoretycznie powinny znajdować się w folderze „wiadomości wysłane”. Praktycznie, zaś wszystkie wiadomości wysłane znajdują się w folderze „skrzynka nadawcza”. Dzieje się tak za każdym razem kiedy podłączasz telefon do komputera aby go synchronizować. Miałem przez to niezłą „jazdę” ze znajomymi parę dni temu. Dostali po kilkanaście smsów z tą samą wiadomością, podczas jednego wieczoru.  :mad:

Jeden z użytkowników doszedł do wniosku, że problem może wynikać z błędnego tłumaczenia lokalizacji systemu i ma to coś wspólnego z kolejnością folderów w menu wiadomości. W wersji ENG wszystko jest OK. Brak wersji polskiej specjalnie mi nie przeszkadza bo jestem "dwujęzyczny"  :proud:

Jeżeli możesz to sprawdź proszę czy dzieje się tak na romie Orange UK.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2009, 22:08:56 wysłana przez jacek73 »

*

Offline Renegade

  • *
  • 52
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LooxN520+WM6.1, HTC Desire
Odp: S740 - parę pytań
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 25, 2009, 22:20:49 »
Nie używam synchronizacji z kompem, więc chwilowo nie sprawdzę, ale dam znać jak co.

Powiedz mi ile trzyma Ci bateria, wczoraj naładowałem go do pełna i telefon leżał cały czas na półce, po 18 godzinach mam już 82% baterii, to chyba nie jest normalne. Czyżby ten GPS chodził nonstop ?

*

Offline jacek73

  • *
  • 98
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry 9780, iPAQ 316
Odp: S740 - parę pytań
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 25, 2009, 23:11:26 »
Nie używam synchronizacji z kompem, więc chwilowo nie sprawdzę, ale dam znać jak co.

Jak możesz to sprawdź w telefonie czy masz dostęp do folderu Elementy wysłane i co znajduje się w folderze skrzynka nadawcza.

Powiedz mi ile trzyma Ci bateria, wczoraj naładowałem go do pełna i telefon leżał cały czas na półce, po 18 godzinach mam już 82% baterii, to chyba nie jest normalne. Czyżby ten GPS chodził nonstop ?

Czas pracy baterii w moim przypadku to 2 czasami 3 dni. Dużo rozmów i smsy, bez przesyłania danych, WiFi, GPS. Czasami włączam BT w samochodzie do zestawu głośnomówiącego. Przesyłanie danych mam zablokowane, więc nie korzystam z internetu i poczty. Ostatnio za telefon służyła mi nokia N96 i bateria wytrzymywała 1 dzień.

GPS jest włączany przez oprogramowanie nawigacyjne. Odbiornik nie pobiera energii, kiedy to oprogramowanie jest wyłączone.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2009, 23:13:30 wysłana przez jacek73 »

*

Offline Renegade

  • *
  • 52
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LooxN520+WM6.1, HTC Desire
Odp: S740 - parę pytań
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 25, 2009, 23:45:54 »
Tak mam dostęp do tych skrzynek, w Elementach wysłanych mam tak jak powinno być wysłane SMSy, w skrzynce nadawczej jest pusto czyli prawidłowo.

*

Offline Mondy

  • ***
  • 289
  • Płeć: Mężczyzna
  • ROM od Lorbas'a v.2.2 MobilShell
  • Sprzęt: Eten X500+ otaz HTC740 Rose
Odp: S740 - parę pytań
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 04, 2009, 15:50:35 »
Hej. Szykuje sie do zakupu tego telefonu.... ale. Musze sie dowiedzieć czy można na niego wgrać Auto Mapę i czy bedzie ona działać. Wiem, ze nie mamy tu ekranu dotykowego ale np. kumpel na Nokii z Tom-Tomem dosyc sobie radzi.

Jakiej nawigacji uzywaćie na tym smartphonie??

*

Offline jacek73

  • *
  • 98
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry 9780, iPAQ 316
Odp: S740 - parę pytań
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 04, 2009, 19:17:45 »
Automapa uruchamia się ale nie można jej normalnie używać. Ja nie potrafię poradzić sobie z wejściem do opcji AM i ustawieniem trasy.

Nie używam żadnego programu nawigacyjnego bo ten sprzęt jako nawigacja zupełnie się nie nadaje. Po co komu nawigacja z takim małym ekranem. Natomiast jako telefon Rose wypada wyśmienicie. :ok:

*

Offline Mondy

  • ***
  • 289
  • Płeć: Mężczyzna
  • ROM od Lorbas'a v.2.2 MobilShell
  • Sprzęt: Eten X500+ otaz HTC740 Rose
Odp: S740 - parę pytań
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 04, 2009, 20:21:29 »
Jacek73, da sie. Owszem widac 80% mniej ale podstawowe komendy jak zjedz tu, skrec tam, tyle do są czytelne. Mnie tylko o to chodzi. Na Kumpla Noki N82 i jej małym ekranie bez problemu dojechaliśmy z Polski do Turcji.

Moe to problem AUto-Mapy. Moze Tom-tom jest bardziej do smartphonów przystosowany.

Czy inni uzytkownicy S740 uzywaja jakis programów do naiwgacji?

*

Offline jacek73

  • *
  • 98
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry 9780, iPAQ 316
Odp: S740 - parę pytań
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 05, 2009, 23:27:10 »
Jacek73, da sie. Owszem widac 80% mniej ale podstawowe komendy jak zjedz tu, skrec tam, tyle do są czytelne. Mnie tylko o to chodzi. Na Kumpla Noki N82 i jej małym ekranie bez problemu dojechaliśmy z Polski do Turcji.

No to moje gratulacje !  :evil: :evil: :evil:

Moe to problem AUto-Mapy. Moze Tom-tom jest bardziej do smartphonów przystosowany.

Tak, to jest problem AM. Jej twórcy "nie przewidzieli"   :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , że ktoś będzie chciał używać AM na smartphonie takim jak Rose  :mrgreen:


Jest kilka programów nawigacyjnych, które działają na S740. Można o nich poczytać na xda-forum.
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2009, 19:47:38 wysłana przez jacek73 »

*

Offline mazbog

  • **
  • 111
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: N8
Odp: S740 - parę pytań
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 19, 2009, 09:21:10 »
Czy ktoś ma do udostępnienia Rom z językiem polskim do HTC S740, przez dwa dni znalazłem kilka linków ale wszystkie są już niedostępne, a telefonik jest naprawdę super i jeszcze jedno, czy odsługuje on karty sdhc? bo mojej 4GB nie widzi, dzięki z góry za pomoc

*

Offline k.t

  • 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV M650   HTC Rose
Odp: S740 - parę pytań
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 19, 2009, 12:00:16 »
Ja nie mam problemu ze swoją kartą 4GB SDHC, działa bez zarzutu.

*

Offline mazbog

  • **
  • 111
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: N8
Odp: S740 - parę pytań
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 19, 2009, 12:51:04 »
a jaki masz soft?

*

Offline mww1990

  • ***
  • 393
  • Płeć: Mężczyzna
  • mww
  • Sprzęt: Thoshiba g900 - HTC s740 ROSE - HTC Dream
Odp: S740 - parę pytań
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 22, 2009, 11:23:36 »
Przymierzam sie do zakupu tego urzadzanka i tez mam pare pytan.
1. Chciałem sie dowiedzieć jak wyglada szybkość działania calego oprogramowania? czy nie ma zadnych lagow np. przy zmienianiu orientacji z pionowej na poziomą, i szczegolnie przy wpisywaniu smsów. Bo w mojej Tosi wystepuja co mnie strasznie irytuje.
2. Podlaczyl bym sie jeszcze do pytania o soft do GPS. czy komus sie cos udalo wykombinować?
3. Poza tym czy jest na smartphone odpowiednik MobileGadu?
4. Jaka jest jakość dzwięku glośnika zewnetrznego, jaka jakość polaczeń, oraz jakość polaczeń i dzwieku ogolnie w sestawie sluchawkowym?

Co do bateri jesli trzyma 2-3 dni to jest moim zdaniem bardzo dobrze. Urzywam Tosi g900 i musze przyznac ze jesli mi wytrzyma 2 dni to juz cud. A jesli jeszcze kozystam z Wifi to juz jestem pewny ze nie da rady ;)

*

Offline mww1990

  • ***
  • 393
  • Płeć: Mężczyzna
  • mww
  • Sprzęt: Thoshiba g900 - HTC s740 ROSE - HTC Dream
Odp: S740 - parę pytań
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 24, 2009, 09:11:04 »
i co nie ma nikogo kto by znal odpowiedzi? :(

*

Offline k.t

  • 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV M650   HTC Rose
Odp: S740 - parę pytań
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 24, 2009, 14:00:36 »
a jaki masz soft?

Nie mogę sprawdzić bo telefon jest od 1,5 miesiąca w serwisie. Ale ogólnie był oryginalny HTC

*

Offline Mondy

  • ***
  • 289
  • Płeć: Mężczyzna
  • ROM od Lorbas'a v.2.2 MobilShell
  • Sprzęt: Eten X500+ otaz HTC740 Rose
Odp: S740 - parę pytań
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 24, 2009, 16:46:57 »
A co sie stało, ze jest w serwisie?

*

Offline jacek73

  • *
  • 98
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry 9780, iPAQ 316
Odp: S740 - parę pytań
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 24, 2009, 20:04:29 »
Przymierzam sie do zakupu tego urzadzanka i tez mam pare pytan.
1. Chciałem sie dowiedzieć jak wyglada szybkość działania calego oprogramowania? czy nie ma zadnych lagow np. przy zmienianiu orientacji z pionowej na poziomą, i szczegolnie przy wpisywaniu smsów. Bo w mojej Tosi wystepuja co mnie strasznie irytuje.
2. Podlaczyl bym sie jeszcze do pytania o soft do GPS. czy komus sie cos udalo wykombinować?
3. Poza tym czy jest na smartphone odpowiednik ?
4. Jaka jest jakość dzwięku glośnika zewnetrznego, jaka jakość polaczeń, oraz jakość polaczeń i dzwieku ogolnie w sestawie sluchawkowym?

Co do bateri jesli trzyma 2-3 dni to jest moim zdaniem bardzo dobrze. Urzywam Tosi g900 i musze przyznac ze jesli mi wytrzyma 2 dni to juz cud. A jesli jeszcze kozystam z Wifi to juz jestem pewny ze nie da rady ;)

1. Nie ma lagów. Wszystko działa raczej płynnie. Zmiana orientacji, po wysunięciu klawiatury, dodatkowo może odblokować klawiaturę numeryczną.
2. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=450006
3. ?
4. Dobrze przez BT na zestawie głośno mówiącym i nieźle na głośniku zewnętrznym.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2009, 20:08:19 wysłana przez jacek73 »

*

Offline mww1990

  • ***
  • 393
  • Płeć: Mężczyzna
  • mww
  • Sprzęt: Thoshiba g900 - HTC s740 ROSE - HTC Dream
Odp: S740 - parę pytań
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 25, 2009, 07:11:31 »
dziekuje za odpowiedz... co do punktu 3. w tym momencie nie pamietam o co pytalem ;)
ale i tak dziekuje. czekam tylko na dostawe do sklepu i kupuje.
pozdrawiam

*

Offline k.t

  • 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV M650   HTC Rose
Odp: S740 - parę pytań
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 26, 2009, 12:18:06 »
A co sie stało, ze jest w serwisie?

Połamał sie Joy i padł klawisz "Home" i lewy klawisz funkcyjny na klawiaturze Qwerty. Ale spoko już wrócił i nie ma zasięgu, więc wraca do serwisu spowrotem.

*

Offline Mondy

  • ***
  • 289
  • Płeć: Mężczyzna
  • ROM od Lorbas'a v.2.2 MobilShell
  • Sprzęt: Eten X500+ otaz HTC740 Rose
Odp: S740 - parę pytań
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 26, 2009, 12:25:06 »
Upadł Ci czy jesteś namiętnym graczem gier ;)

Z przytoczonego powyzej linku zagranicznego forum wynika, ze co do nawigacji to albo w gre wchodzi TomTom7 albo jakies inne mniej znane w polsce. Czy ktos u nas z powodzeniem uzywa jakiejś nawigacji w tym urządzeniu?

Pozdro
Mondy

*

Offline k.t

  • 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV M650   HTC Rose
Odp: S740 - parę pytań
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 26, 2009, 16:33:26 »
Upadł Ci czy jesteś namiętnym graczem gier ;)

Z przytoczonego powyzej linku zagranicznego forum wynika, ze co do nawigacji to albo w gre wchodzi TomTom7 albo jakies inne mniej znane w polsce. Czy ktos u nas z powodzeniem uzywa jakiejś nawigacji w tym urządzeniu?

Pozdro
Mondy
Nic z tych rzeczy, ani nie upadł, ani nie gram, ale zdecydowanie dużo pisze. Co do navi to ja używałem Garmina XT, ale czasem jest mu ciężko złapać sygnał po za tym ok.

*

Offline Mondy

  • ***
  • 289
  • Płeć: Mężczyzna
  • ROM od Lorbas'a v.2.2 MobilShell
  • Sprzęt: Eten X500+ otaz HTC740 Rose
Odp: S740 - parę pytań
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 17, 2009, 22:23:35 »
No i okazuje sie ze to samrtphone a nie PPC i nie wszytkie programy co datąd smigały na moim Eten'ie tu ruszają. A w sumie to nic z tamtąd nie działa :( Gdzie mam szukac jakis programów. Mysałełem, ze windows mobile=windows mobile  :S

ps. aha, a ten Garmin XT to jak wersja? Na symbiana i na nokie czy jakas inna na WM?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2009, 22:28:33 wysłana przez Mondy »

*

Offline k.t

  • 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV M650   HTC Rose
Odp: S740 - parę pytań
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 23, 2009, 15:25:38 »
Jeżeli chodzi o sam program to są osobne wersje na WM i Symbiana. Mapy, POI, głosy etc są wspólne dla obu systemów.