Uchwyt dla HTC ONE X

  • 9 Odpowiedzi
  • 5085 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Uchwyt dla HTC ONE X
« dnia: Sierpień 06, 2012, 09:25:15 »
Jaki uchwyt samochodowy polecacie?

Oryginał z HTC kosztuje 249 zł, trochę dużo jednak... warto pchać się w jakieś zamienniki za ok 50-80 zł?

*

Offline krissenbasse

  • ***
  • 314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 Leo / HOX
Odp: Uchwyt dla HTC ONE X
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 06, 2012, 19:55:02 »
hejka,
ja do HD2 miałem najtańszy HR i sprawdzał się idealnie, więc stwierdziłem, żę nie ma co przepłacać i do HOX'a kupiłem sobie z tej aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=2378968525
Generalnie jestem zadowolony.
Pozdr

Odp: Uchwyt dla HTC ONE X
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 07, 2012, 12:09:27 »
Ok, też kupię i zobaczymy ;)

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Uchwyt dla HTC ONE X
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 07, 2012, 12:16:09 »
Ja kupiłem ponad 2 lata temu uniwersalny uchwyt szczękowy, z regulacją wysokości szczęk i dolnych podpórek. Zmieniam telefony jak rękawiczki a uchwyt mam ciągle ten sam, wszystko pasuje.

*

Offline SeBoLeX

  • ****
  • 646
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia -> HTC Leo -> HTC One X -> SG Note 3
Odp: Uchwyt dla HTC ONE X
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 19, 2012, 12:03:52 »
Czy ktoś się spotkał z tym uchwytem iBolt Vehicle Dock for HTC One X do zakupienia w Polsce? Bardzo mi on odpowiada, jednak nie jestem w posiadaniu kredytówki :(
Device #1: Samsung Galaxy Note 3 ; ROM: WiechoROM v5 DXUENF3 (4.4.2 - KitKat)

Device #2: Kiano Core 10.1 3G [ROOTED]

*

Offline Slavo_S2k

  • **
  • 134
    • www.slawex.net.pl
  • Sprzęt: HTC One X
Odp: Uchwyt dla HTC ONE X
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 29, 2012, 15:23:18 »
Rozwiązaniem może być wirtualna kredytówka (np. www.kartainternetowa.pl:) działa jak karta prepaid.
Nie wiem czy taki uchwyt będzie wygodny i czy jak często będziesz wkładał/wyciągał to nie uszkodzisz gniazda zasilania.

Z tyłu X ma piny do stacji dokującej, widziałem już takiej stacje biurkowe:



ale nie widziałem nic podobnego samochodowego, a to wygląda na super rozwiązanie i nawet bym wtedy był w stanie wydać te pieniądze na oryginał...

Odp: Uchwyt dla HTC ONE X
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 01, 2012, 08:21:04 »
To nie koniecznie takie super, piny Pogo ładują jak przez USB z komputera, co w praktyce oznacza kilka godzin od 0% do 100%, a przy włączonej navi to może mieć problem z utrzymaniem nawet na stałym poziomie...

*

Offline apg

  • 37
  • Sprzęt: X+
Odp: Uchwyt dla HTC ONE X
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 12, 2012, 15:29:40 »
Ja zakupiłem sobie taką oto dodatkową baterię firmy XCSOURCE, która świetnie przypasowała mi jako uchwyt do samochodu. Materiał z jakiego jest wykonana jest godny tego telefonu. Elastyczne, miękkie i przyjemne w dotyku tworzywo. Bardzo podobne jak tylna część One X Plus. Co najważniejsze ma niewiele większe gabaryty od samego aparatu, dzięki czemu w aucie wygląda dość estetycznie. Nie nadwyręża złącza USB podczas ciągłego wkładania/wyjmowania telefonu, gdyż wykorzystuje tylne łącze, umożliwia łatwe wpięcie i wypięcie aparatu bez niszczenia jego obudowy (to mnie zawsze irytowało w uchwytach). Tu górna część obudowy rozsuwa się o ok. 0,5 cm do góry, umożliwiając spokojne umieszczenie aparatu. Uchwyt przymocowałem w aucie do konsoli na tzw. rzep, co zwiększa funkcjonalność i umożliwia zabranie go z auta, bo w sumie to przecież dodatkowa bateria. W sam raz do wykorzystania gdy potrzebujemy użyć nawigacji poza autem ;). No i teraz najważniejsze, czyli koszt. Na amazon.co.uk zapłaciłem ok. 75 zł z przesyłką gratis do Polski. Poniżej kilka poglądowych fotek.



Odp: Uchwyt dla HTC ONE X
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 13, 2012, 08:46:40 »
Ja zakupiłem sobie taką oto dodatkową baterię firmy XCSOURCE, która świetnie przypasowała mi jako uchwyt do samochodu. Materiał z jakiego jest wykonana jest godny tego telefonu. Elastyczne, miękkie i przyjemne w dotyku tworzywo. Bardzo podobne jak tylna część One X Plus. Co najważniejsze ma niewiele większe gabaryty od samego aparatu, dzięki czemu w aucie wygląda dość estetycznie. Nie nadwyręża złącza USB podczas ciągłego wkładania/wyjmowania telefonu, gdyż wykorzystuje tylne łącze, umożliwia łatwe wpięcie i wypięcie aparatu bez niszczenia jego obudowy (to mnie zawsze irytowało w uchwytach). Tu górna część obudowy rozsuwa się o ok. 0,5 cm do góry, umożliwiając spokojne umieszczenie aparatu. Uchwyt przymocowałem w aucie do konsoli na tzw. rzep, co zwiększa funkcjonalność i umożliwia zabranie go z auta, bo w sumie to przecież dodatkowa bateria. W sam raz do wykorzystania gdy potrzebujemy użyć nawigacji poza autem ;). No i teraz najważniejsze, czyli koszt. Na amazon.co.uk zapłaciłem ok. 75 zł z przesyłką gratis do Polski. Poniżej kilka poglądowych fotek.




możesz podać linka? ciekawie to wygląda, mnie może się przydać...

*

Offline apg

  • 37
  • Sprzęt: X+
Odp: Uchwyt dla HTC ONE X
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 13, 2012, 09:13:31 »
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2012, 09:16:58 wysłana przez apg »