Ile na baterii bez ładowania i na jakim sofcie. Jak przedłużacie jego działanie?

  • 2 Odpowiedzi
  • 2312 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline grafi73

  • 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Kaiser, Diamond, HD2, ONE X
Witam wszystkich posiadaczy ONEXa . Mam prośbę do wszystkich użytkowników by podzielili się swoimi spostrzeżeniami co do żywotnościwaszej baterii i sposobów na wydłuzenie jej działania.
Mój jest z polskiej dystrybucji T-mobile z ori softem i bez dodatkowych aplikacji do baterii wytrzymuje ok 10- 12 godzin.

*

Offline paulluck

  • *
  • 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One X
Też mam HOX'a z T-Mobile.pl i bez problemu wytrzymuje 24h, przez weekend to pewnie i 2 dni by działał, ale nie testowałem.
Dużo lepiej chodzi niż Sensation z baterią EVO 3D.

WiFi cały czas, często szuka zasięgu bo u nas na wiosce to licho z tym jest, dużo gadam, poczta itp, jestem zadowolony.
HTC One X

*

Offline grafi73

  • 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Kaiser, Diamond, HD2, ONE X
I ja mam problem z gubieniem wi-fi . Przeprowadziłem test z dociśnięciem obudowy i wyszlo mi, że mój ma wadę konstrukcyjną anteny i to może powodować szybsze rozładowywanie. Wyczytałem w necie , że ta antena odpowiada nie tylko za wi-fi ale i za bluetooth i za gps. Chyba po wakacjach oddam go do serwisu. Narazie zainstalowałem JuiceDefender i muszę przyznać, że żywotność baterii znacznie się wydłużyła.