HTC ONE X - problem z wybudzaniem

  • 20 Odpowiedzi
  • 8797 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline flaviusz

  • 10
  • Sprzęt: SGS4
HTC ONE X - problem z wybudzaniem
« dnia: Grudzień 05, 2012, 11:56:51 »
Witam,
Od kilku dni mam problem z wybudzaniem telefonu. Polega to mniej więcej na tym, że po dłuższym okresie nieużytkowania (kilkanaście minut) próba wybudzenia go przyciskiem POWER nie zawsze daje rezultaty, tzn. raz się ekran wybudzi a raz nie. Próbowałem znaleźć na to jakąś regułę ale chyba takowej nie ma tzn. jeśli jest podłączony do ładowarki to okres nieużytkowania może być dłuższy niż te kilkanaście minut ale i tak po pozostawieniu telefonu podłączonego do ładowarki na noc rano jest problem z wybudzeniem. Poza tym jak już uda się wybudzić to często ekran mruga albo tworzą się na nim pomarańczowe kropki, które znikają po szybkim uśpieniu i ponownym wybudzeniu.
Telefon był już wysłany do Regenersis ale tam tylko zaktualizowali oprogramowanie twierdząc, że problem zniknął ale po kilku godzinach użytkowania okazało się, że problem wciąż istnieje.
Czy ktoś miał podobny problem? A jeśli tak to jak go rozwiązał?
Telefon jest brandowany (Orange), wersja Android to 4.0.4, wersja HTC Sense 4.1, wersja oprogramowania 2.17.69.2.

Odp: HTC ONE X - problem z wybudzaniem
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 05, 2012, 12:36:17 »
Witam,
Od kilku dni mam problem z wybudzaniem telefonu. Polega to mniej więcej na tym, że po dłuższym okresie nieużytkowania (kilkanaście minut) próba wybudzenia go przyciskiem POWER nie zawsze daje rezultaty, tzn. raz się ekran wybudzi a raz nie. Próbowałem znaleźć na to jakąś regułę ale chyba takowej nie ma tzn. jeśli jest podłączony do ładowarki to okres nieużytkowania może być dłuższy niż te kilkanaście minut ale i tak po pozostawieniu telefonu podłączonego do ładowarki na noc rano jest problem z wybudzeniem. Poza tym jak już uda się wybudzić to często ekran mruga albo tworzą się na nim pomarańczowe kropki, które znikają po szybkim uśpieniu i ponownym wybudzeniu.
Telefon był już wysłany do Regenersis ale tam tylko zaktualizowali oprogramowanie twierdząc, że problem zniknął ale po kilku godzinach użytkowania okazało się, że problem wciąż istnieje.
Czy ktoś miał podobny problem? A jeśli tak to jak go rozwiązał?
Telefon jest brandowany (Orange), wersja Android to 4.0.4, wersja HTC Sense 4.1, wersja oprogramowania 2.17.69.2.

Wyślij jeszcze raz, albo zanieś do salonu. I zaznacz, by nie robili z Ciebie idioty ;)

*

Offline flaviusz

  • 10
  • Sprzęt: SGS4
Odp: HTC ONE X - problem z wybudzaniem
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 05, 2012, 12:53:20 »
Dzięki za świetną poradę na którą sam bym nie wpadł.
Mimo wszystko liczę na jakieś ciekawsze i bardziej oryginalne sugestie zanim po raz kolejny wyślę do serwisu.

Odp: HTC ONE X - problem z wybudzaniem
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 05, 2012, 13:37:03 »
Dzięki za świetną poradę na którą sam bym nie wpadł.
Mimo wszystko liczę na jakieś ciekawsze i bardziej oryginalne sugestie zanim po raz kolejny wyślę do serwisu.

LoL a czego się spodziewałeś? Sorry, ale szklana kula została dzisiaj w domu.

Jak chcesz, to zrób mu wipe i zacznij od zera. Albo odblokuj bootloader i wgraj jakiś ROM z XDA z JB. To jedyne co możesz zrobić.

Powiem Ci tyle, że to, na co cierpi twój telefon to Sleep Of Death, i jeżeli nie zmieniałeś nic w sofcie, to pomoże tylko naprawa sprzętu.

Więc tak czy owak - problem sprzętowy i kłania się serwis.


*

Offline flaviusz

  • 10
  • Sprzęt: SGS4
Odp: HTC ONE X - problem z wybudzaniem
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 05, 2012, 15:37:30 »
Spodziewałem się inteligentnej odpowiedzi, rozsądnej porady ludzi, którzy mieli dokładnie ten sam problem co ja z tym samym sprzętem i znają rozwiązanie. Rada typu "oddaj sprzęt do serwisu" to żadna rada bo to każdy wie, że w ostateczności można wysłać. Jeśli bym oczekiwał takiej właśnie rady to bym wogóle tu nie pisał tylko od razu wysłał sprzęt do serwisu a skoro tu pisze to znaczy chyba, że oczekuję czegoś innego prawda?

*

Offline michal610

  • **
  • 162
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One X
Odp: HTC ONE X - problem z wybudzaniem
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 25, 2012, 20:14:28 »
Ale co tu dużo mówić - kolega marzinho odpowiedział Ci już co możesz zrobić przed wysłaniem do serwisu: Zrób wipe lub wgraj jakiś rom z xda, jeśli to nic nie da, to tak czy owak raczej będziesz musiał wysłać go do serwisu.
Nokia 3300 -> SE K530i -> Nokia E51 -> SPV M650 -> Nokia N95 -> Nokia N95 8gb -> LG KP501 -> HTC HD2 -> LG Swift 3D -> Nokia lumia 800 -> Samsung Galaxy S2 -> HTC One X

*

Offline flaviusz

  • 10
  • Sprzęt: SGS4
Odp: HTC ONE X - problem z wybudzaniem
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 03, 2013, 11:22:22 »
No właśnie - co tu dużo mówić? Więc po co mówisz (piszesz)? Jak już pisałem takie porady jak wyślij do serwisu nie mają sensu. A już poprzedzone sugestią odblokowania bootloadera zakrawają na kpinę bo przecież każdy wie, że to wiąże się z utratą gwarancji i wtedy to już pomoże mi tylko płatny serwis.
Prosiłem o poradę kogoś, kto spotkał się z podobnym problemem i go rozwiązał (np. zmianą w konfiguracji, odinstalowaniem jakiegoś oprogramowania albo zainstalowaniem jakiegoś nowego itp.) ale niestety jak to w większości przypadków bywa odpowiadają najczęściej mądrale, którzy albo się nudzą i piszą co im ślina na język przyniesie bez czytania ze zrozumieniem albo po prostu piszą to co każdy potrafi doradzić. Wydaje mi się, że forum nie po to jest aby mi ludzie sugerowali banały na które sam potrafię wpaść. Wyraźnie pytałem o to, czy ktoś miał dokładnie taki sam problem z takim samym modelem i jak go rozwiązał. Nie chodziło mi o pogaduchy, jakieś teoretyczne pogadanki czy też akademicką wymianę poglądów tylko o konkretne wyjaśnienia więc sorry ale kolega marzinho nic mi nie pomógł.
A z problemem poradziłem sobie sam.

*

Offline andrus75

  • ****
  • 729
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Moto Z2 Play
Odp: HTC ONE X - problem z wybudzaniem
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 03, 2013, 12:50:19 »
To może podzieliłbyś się kolego z innymi swoim rozwiązaniem że tak powiem dla potomnych co by nie musieli pytać tylko przeczytać. Pzdr

*

Offline flaviusz

  • 10
  • Sprzęt: SGS4
Odp: HTC ONE X - problem z wybudzaniem
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 03, 2013, 16:44:49 »
Proszę bardzo - ponownie wysłałem do serwisu, tym razem wymienili płytę główną i jak na razie działa bez zarzutu.

*

Offline delibear

  • ***
  • 269
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: IPAQ614c → HTC HD2 → HOX
Odp: HTC ONE X - problem z wybudzaniem
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 03, 2013, 17:09:50 »
Wow. Czyli jednak kolega marzinho miał rację :) Diety, ale taka jest prawda, zwłaszcza jak masz sprzęt na gwarancji. Za wiele rzeczy w One X nie zrobisz bez odblokowania bootloadera, więc nie ma co kombinować. Serwis i tyle. Bez obrazy. Taka prawda.

*

Offline flaviusz

  • 10
  • Sprzęt: SGS4
Odp: HTC ONE X - problem z wybudzaniem
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 04, 2013, 10:10:20 »
Taką rację to ma każdy i nietrudno ją mieć. I bez jego racji mogłem wysłać sprzęt do serwisu tylko że oczekiwałem jakiejś rady kogoś, kto już to przerabiał i wie dokładnie co zrobić. Sam doskonale wiedziałem, że jak mi nikt nie doradzi nic sensownego to będę musiał wysłać do serwisu. Nie bardzo więc rozumiem co mi doradził marzinho? Nie szukałem tu klakierów, którzy mi potwierdzą, że mam zrobić to co chcę zrobić bo w ten sposób tylko straciłem kilka dni. Gdybym wiedział, że takie mądrale będą mi odpisywać to bym wcale nie zakładał wątku tylko wysłał do serwisu. Dużo więcej mi dała korespondencja w tym temacie z samym HTC.
A tak nawiasem mówiąc jak już kolego jesteś przekonany co do trafności rady marzinho to powiedz mi co miałbym zrobić gdyby odblokowanie bootloadera nic nie pomogło? Krótko mówiąc zmierzam do tego, że rada marzinho to było chlapanie ozorem i wymądrzanie się bez przeanalizowania sprawy.

Odp: HTC ONE X - problem z wybudzaniem
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 04, 2013, 11:00:44 »
Taką rację to ma każdy i nietrudno ją mieć. I bez jego racji mogłem wysłać sprzęt do serwisu tylko że oczekiwałem jakiejś rady kogoś, kto już to przerabiał i wie dokładnie co zrobić. Sam doskonale wiedziałem, że jak mi nikt nie doradzi nic sensownego to będę musiał wysłać do serwisu. Nie bardzo więc rozumiem co mi doradził marzinho? Nie szukałem tu klakierów, którzy mi potwierdzą, że mam zrobić to co chcę zrobić bo w ten sposób tylko straciłem kilka dni. Gdybym wiedział, że takie mądrale będą mi odpisywać to bym wcale nie zakładał wątku tylko wysłał do serwisu. Dużo więcej mi dała korespondencja w tym temacie z samym HTC.
A tak nawiasem mówiąc jak już kolego jesteś przekonany co do trafności rady marzinho to powiedz mi co miałbym zrobić gdyby odblokowanie bootloadera nic nie pomogło? Krótko mówiąc zmierzam do tego, że rada marzinho to było chlapanie ozorem i wymądrzanie się bez przeanalizowania sprawy.

Ty masz chłopie problem ze sobą.

*

Offline mourning

  • **
  • 221
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TyTN II-Orange, HTC HD2,HTC One X
Odp: HTC ONE X - problem z wybudzaniem
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 04, 2013, 11:18:57 »
Gdybym wiedział, że takie mądrale będą mi odpisywać to bym wcale nie zakładał wątku tylko wysłał do serwisu. Dużo więcej mi dała korespondencja w tym temacie z samym HTC.
A tak nawiasem mówiąc jak już kolego jesteś przekonany co do trafności rady marzinho to powiedz mi co miałbym zrobić gdyby odblokowanie bootloadera nic nie pomogło? Krótko mówiąc zmierzam do tego, że rada marzinho to było chlapanie ozorem i wymądrzanie się bez przeanalizowania sprawy.

Jak sie nie podoba to nikt cie tutaj na sile nie trzyma.Kolega jasno Ci powiedzial ze nie ma rozwiazania tej zagadki innej poza wyslalniem do serwisu(zreszta sam to potwierdziles dostajaca wykaz rzeczy jakie zrobil serwis) a ty nadal uparacie twierdziles ze musi byc jakies inne rozwiazanie.
Poza tym gdybys wiedzial to samo odblokowanie bootloadera nie powoduje utraty gwarancji i jest to oficjalne stanowisko HTC Polska.Dopiero modyfikacje ktore dzieki temu przeprowadzisz i jesli na skutek tych modyfikacji telefon ulegnie awarii to wtedy owszem tracisz gwarancje ale tylko na te na skutki.Tak wiec jesli wyslesz telefon z odblokowanym bootloaderem bo masz problem w przyciskami glosnosci badz gniazdem usb to serwis nie ma prawa odmowic ci naprawy bo nie ma zaleznosci miedzy odblokowaniem bootloadera a awaria gniazda usb.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2013, 11:20:55 wysłana przez mourning »

*

Offline H4mm3R

  • 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xperia X1, HTC Desire, Desire S, One X
Odp: HTC ONE X - problem z wybudzaniem
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 06, 2013, 10:37:20 »
To może ja podepnę się pod temat, bo mam troszkę podobny problem. Mianowicie od jakiegoś czasu zauważyłem, że jak wybiorę nr żeby zadzwonić, to jeszcze nie zdążę podnieść słuchawki do ucha, a wyświetlacz już gaśnie. Po zakończeniu rozmowy nie chcę się rozjaśnić i muszę użyć przycisku blokady/power żeby włączyć ekran. Znowu czasem jest tak, że ekran w ogóle nie gaśnie i przez cały czas świeci jak rozmawiam.
Zauważyłem też, że często świeci się dioda/czujnik koło znaczka HTC. Jak to u was wygląda?

Odp: HTC ONE X - problem z wybudzaniem
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 06, 2013, 11:46:25 »
To może ja podepnę się pod temat, bo mam troszkę podobny problem. Mianowicie od jakiegoś czasu zauważyłem, że jak wybiorę nr żeby zadzwonić, to jeszcze nie zdążę podnieść słuchawki do ucha, a wyświetlacz już gaśnie. Po zakończeniu rozmowy nie chcę się rozjaśnić i muszę użyć przycisku blokady/power żeby włączyć ekran. Znowu czasem jest tak, że ekran w ogóle nie gaśnie i przez cały czas świeci jak rozmawiam.
Zauważyłem też, że często świeci się dioda/czujnik koło znaczka HTC. Jak to u was wygląda?

To co się świeci to czujnik zbliżeniowy. Odpowiada on za wykrywanie jakiegoś przedmiotu/obiektu blisko telefonu (np. głowy podczas rozmowy).

Możliwe, że uległ uszkodzeniu. Jeżeli jesteś na niemodyfikowanym ROMie, to jest to bardzo prawdopodobne.

pobierz:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fivasim.androsensor

i zerknij jak się zachowuje pozycja PROXIMITY. Przy przykładaniu ręki w okolice sensora powinna następować zmiana.

*

Offline H4mm3R

  • 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xperia X1, HTC Desire, Desire S, One X
Odp: HTC ONE X - problem z wybudzaniem
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 06, 2013, 16:54:31 »
To może ja podepnę się pod temat, bo mam troszkę podobny problem. Mianowicie od jakiegoś czasu zauważyłem, że jak wybiorę nr żeby zadzwonić, to jeszcze nie zdążę podnieść słuchawki do ucha, a wyświetlacz już gaśnie. Po zakończeniu rozmowy nie chcę się rozjaśnić i muszę użyć przycisku blokady/power żeby włączyć ekran. Znowu czasem jest tak, że ekran w ogóle nie gaśnie i przez cały czas świeci jak rozmawiam.
Zauważyłem też, że często świeci się dioda/czujnik koło znaczka HTC. Jak to u was wygląda?

To co się świeci to czujnik zbliżeniowy. Odpowiada on za wykrywanie jakiegoś przedmiotu/obiektu blisko telefonu (np. głowy podczas rozmowy).

Możliwe, że uległ uszkodzeniu. Jeżeli jesteś na niemodyfikowanym ROMie, to jest to bardzo prawdopodobne.

pobierz:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fivasim.androsensor

i zerknij jak się zachowuje pozycja PROXIMITY. Przy przykładaniu ręki w okolice sensora powinna następować zmiana.

Dzięki za pomoc, chyba jednak czujnik się posypał bo nie reaguje. Jutro tel. jedzie do serwisu.

*

Offline flaviusz

  • 10
  • Sprzęt: SGS4
Odp: HTC ONE X - problem z wybudzaniem
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 08, 2013, 15:48:57 »
Kolego mourning, jak Tobie się nie podoba, to Ciebie też nikt tutaj na siłę nie trzyma. Nic nie poradzę na to, że większość tutaj piszących nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Poza tym myślę, że to chyba ja jako najbardziej zainteresowany wiem czego oczekiwałem zadając pytanie i czy uzyskałem to czego oczekiwałem więc Twoje mądrości stwierdzające kto mi doradził a kto nie nie mają żadnego sensu bo nie Ty to wiesz ale ja.
Cały pic polega na tym, że jakby ktokolwiek przeczytał mojego posta ze zrozumieniem to obyłoby się bez tej całej dyskusji. Ja napisałem wyraźnie jaki mam problem i czego oczekuję. Jeśli ktoś mi pisze, że mam wysłać do serwisu (mimo tego, że ja wiem, że to jest ostatecznością której chcę uniknąć) to po prostu nie przeczytał tego, co ja oczekuję. A raz jeszcze powtórzę iż oczekiwałem porady osoby, która spotkała się z takim samym problemem i wie jak go rozwiązać NIE WYSYŁAJĄC telefonu do serwisu. Wyjaśnij mi więc proszę w czym pomocny okazał się kolega marzinho? Czy jego gdybanie w stylu...zrób to, albo może zrób to a jak nie to wyślij do serwisu... wg Ciebie jest pomocne? Może wg Ciebie tak ale wg mnie nie a to ja oczekiwałem pomocy a nie Ty. Wbrew temu co mi wciskasz ja nie twierdziłem uparcie, że jest jakieś inne wyjście niż serwis tylko miałem nadzieję na to, że jest inne wyjście (a to już spora różnica). A twierdzę, że poradziłem sobie sam bez pomocy kolegi marzinho z bardzo prostej przyczyny - w międzyczasie jak czekałem na rady innych którzy mieli ten sam problem skontaktowałem się z HTC i tam po wyjaśnieniu problemu poproszono mnie o ponowne wysłanie do serwisu z tą tylko różnicą że najpierw HTC samo zainterweniowało w Regenersis aby nie dokonywać ponownie aktualizacji softu tylko bardziej przyłożyć się do naprawy telefonu. Może to zabrzmi złośliwie ale raczej kolega marzinho nie przyłożył się do tego więc śmiem twierdzić, że jego rada nic nie wniosła do sprawy.
A tak nawiasem mówiąc to, że Ty napiszesz jakie jest oficjalne stanowisko HTC w sprawie odblokowania bootloadera nic nie znaczy bo raczej nie mógłbym się podeprzeć Twoją opinią w ewentualnym sporze. Z drugiej strony to raczej nikt nie odblokowuje bootloadera dla samej zabawy lecz po to aby dokonać w telefonie jakichś zmian. Tak więc śmiem twierdzić, że w mojej konkretnej sytuacji odblokowanie bootloadera i wgranie innego ROMu mogłoby tylko pogorszyć sytuację a na pewno by nie pomogło, tym bardziej że przed odblokowaniem serwis twierdził, że jest ok więc ponowne wysłanie do serwisu z odblokowanym bootloaderem na pewno byłoby wykorzystane przez serwis jako przesłanka do odmowy naprawy gwarancyjnej. A jeśli nawet nie to wolałbym nie ryzykować i nie sprawdzać tego na własnej skórze bo jestem przekonany że kolega marzinho (ani nikt inny) nie wziąłby tego na siebie.
Dajmy więc sobie spokój z wymądrzaniem się i teoretyzowaniem bo prawda jest taka, że dopiero interwencja w HTC pomogła a nie chaotyczne rady kolegi marzinho.

*

Offline mourning

  • **
  • 221
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TyTN II-Orange, HTC HD2,HTC One X
Odp: HTC ONE X - problem z wybudzaniem
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 08, 2013, 16:24:35 »

 Ja napisałem wyraźnie jaki mam problem i czego oczekuję. Jeśli ktoś mi pisze, że mam wysłać do serwisu (mimo tego, że ja wiem, że to jest ostatecznością której chcę uniknąć) to po prostu nie przeczytał tego, co ja oczekuję. A twierdzę, że poradziłem sobie sam bez pomocy kolegi marzinho z bardzo prostej przyczyny - w międzyczasie jak czekałem na rady innych którzy mieli ten sam problem skontaktowałem się z HTC i tam po wyjaśnieniu problemu poproszono mnie o ponowne wysłanie do serwisu z tą tylko różnicą że najpierw HTC samo zainterweniowało w Regenersis aby nie dokonywać ponownie aktualizacji softu tylko bardziej przyłożyć się do naprawy telefonu. Może to zabrzmi złośliwie ale raczej kolega marzinho nie przyłożył się do tego więc śmiem twierdzić, że jego rada nic nie wniosła do sprawy.
Dajmy więc sobie spokój z wymądrzaniem się i teoretyzowaniem bo prawda jest taka, że dopiero interwencja w HTC pomogła a nie chaotyczne rady kolegi marzinho.

Nie wiem ile masz lat ale przeczytaj to co zacytowalem jeszcze raz,potem znowu,kolejny raz i jeszcze jeden raz i moze wtedy zrozumiesz(choc domyslam sie po twoich postach ze moze byc z tym ciezko bo myslenie nie jest chyba twoja mocna strona) ze to co powiedzial ci kolega Marzinho jest tym samym co kazal zrobic polski oddzial HTC.Reszta nie wymaga komentarza i dyskusje z toba uwazam za zakonczona

*

Offline flaviusz

  • 10
  • Sprzęt: SGS4
Odp: HTC ONE X - problem z wybudzaniem
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 14, 2013, 13:01:01 »
Tak jest wszystkowiedzący mądralo! Przepraszam że wogóle śmiałem mieć inne zdanie niż Ty. Na drugi raz jak będę miał jakiś problem albo nie będę czegoś rozumiał (co jest wielce prawdopodobne zważywszy na moją ograniczoność i brak zdolności myślenia którą raczyłeś trafnie zdiagnozować) to po prostu od razu będę Ciebie prosił o radę i w mgnieniu oka bez żadnych dyskusji wykonam to co mi zasugerujesz. I nie będę się nawet zastanawiał czy masz rację bo przecież zawsze masz rację nawet jeśli nie masz racji. I jeśli nawet ktokolwiek inny będzie chciał mi pomóc ale będzie miał inne zdanie niż Ty to nie będę tego słuchał bo przecież Ty jesteś najmądrzejszy i zawsze masz rację. I nawet jeśli logika będzie mi podpowiadać co innego (jaka logika? przecież ja nie potrafię myśleć) to i tak zrobię tak jak Ty mi każesz.
I przepraszam, że wogóle piszę bo przecież uznałeś tą dyskusję za skończoną więc wybacz mi że miałem czelność wogóle cokolwiek odpisać. W sumie to przecież ja pewnie nawet nie potrafię pisać więc pewnie to co wydaje mi się, że napisałem to nawet nie napisałem i tego nawet nie widzisz bo tylko Ty jesteś najmądrzejszy. I zaraz zadzwonię do HTC i powiem im, że ich interwencja to wogóle była niepotrzebna bo na pewno to Ty zainterweniowałeś w serwisie i tylko dzięki Tobie mój telefon jest naprawiony, działa sprawnie i wogóle wszystko jest super tylko i wyłącznie dzięki Tobie. I wogole to dziwię się, że Ty tak wielki i mądry człowiek, który zna się na wszystkim i zawsze wie najlepiej zniżyłeś się do mojego poziomu. Chylę czoła ku Twojej dobroci, biję przed Tobą pokłony i wogole to jestem Ci wdzięczny do końca życia, że wogóle raczyłeś zwrócić uwagę na moją skromną osobę.
A tak na poważnie to zastanów się gamoniu co Ty za głupoty wypisujesz. Gdybym zrobił to co mi Twój genialny kolega sugeruje to soft byłby znowu zaktualizowany a telefon by nadal się nie wybudzał. A tak przynajmniej moja interwencja w HTC pomogła na tyle, że serwis nie zrobił znowu tego samego tylko przyłożył się do roboty. Ale co Ty możesz o tym wiedzieć, skoro tylko potrafisz wymądrzać się i wypisywać różne inwektywy wobec osób których wogóle nie znasz i w sprawach o których masz tylko ogólne pojęcie a nie wiesz co dokładnie było w tych sprawach zrobione.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2013, 13:06:07 wysłana przez flaviusz »

*

Offline H4mm3R

  • 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xperia X1, HTC Desire, Desire S, One X
Odp: HTC ONE X - problem z wybudzaniem
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 14, 2013, 14:07:51 »
flaviusz weź wyluzuj, bo Ci gumka strzeli


*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: HTC ONE X - problem z wybudzaniem
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 15, 2013, 09:31:39 »
[gmod]Jeszcze jeden post z pyskówką i wszyscy dostaną po warnie, a temat poleci do śmieci. Nie róbcie tu wojny polsko- polskiej[/gmod]