HTC ONE X MHL FULL HD

  • 2 Odpowiedzi
  • 3353 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline blady.bb

  • ****
  • 720
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Universal, HTC Leo
HTC ONE X MHL FULL HD
« dnia: Styczeń 26, 2013, 22:47:45 »
Witajcie ponownie! Jak miło znów coś tutaj napisać. Kupiłem sobie dzisiaj do testów kabel MHL do mojego HOX'a. Akurat w sklepie był Samsung, ale jak mi się spodoba to sobie zamówię na Allegro z HTC bo mogę oddać.

Wszystko działa wyśmienicie, podłączyłem myszkę, klawiaturę (WiFi Keyboard), grałem w grę, przeglądałem internet. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz - dlaczego obraz leci w HD, a nie FULL HD?

Zacząłem czytać i stwierdzam, że HOX potrafi wyświetlać przez MHL FULL HD (TEGRA 3) i faktycznie robi to, ale tylko w "pozycji" pionowej.

Dla sprawdzenia podpiąłem pod ten sam kabel i sprzęt HTC SENSATION i tam działa FULL HD nawet w trybie pionowym.

Jeżeli zdublowałem temat, przepraszam, szukałem pod frazami "HTC ONE X MHL", ale wywalił mi, że każde słowo musi się składać z co najmniej 3 liter :)

BTW. Nie wiem dlaczego ludzie mówią w marketach, że ludzkie oko nie widzi różnicy między HD, a FULL HD. Myślę, że chcą sprzedać HD.

Proszę o pomoc lub wyjaśnienie.
HTC Universal [G3]
Radio: 1.17.00
ROM: Tomal v8.81 Regular (64MB device) WM6.1 - Hybrid Build: 21042.1.6.0
MiniSMS

*

Offline popaS

  • *
  • 73
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC M9
Odp: HTC ONE X MHL FULL HD
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 09, 2013, 03:12:55 »

BTW. Nie wiem dlaczego ludzie mówią w marketach, że ludzkie oko nie widzi różnicy między HD, a FULL HD. Myślę, że chcą sprzedać HD.

Proszę o pomoc lub wyjaśnienie.

...bo "ludzie" w marketach to często przypadkowe osoby nie mające nic wspólnego z nowoczesnymi technologiami i mające mierne pojęcie o tym co usiłują sprzedać. Przekonałem się o tym wielokrotnie, a spytaj się takiego typa np. o jaką matrycę jest oparty dany wyświetlacz...? W odpowiedzi możesz zauważyć jedynie spojrzenie pełne znaków zapytania.

*

Offline Turboni

  • 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Był Loox 720, Axim X51V, HTC HD2. Jest HTC ONE X