Różne dzwonki pod podpięciu Desire do komputera

  • 7 Odpowiedzi
  • 2978 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Różne dzwonki pod podpięciu Desire do komputera
« dnia: Lipiec 25, 2011, 14:04:26 »
Witam
Jak w temacie. Od samego początku mam problem z dzwonkami po podłączeniu do komputera.
Wszystkie, które mam ustawione pod konkretne osoby i ten domyślny różnią się, gdy ktoś do mnie dzwoni.
Nie wiem o co chodzi w ogóle, bo nie mam takich dzwonków w pamięci telefonu. Nie ma chyba takiego czegoś w ustawieniach...? Miał ktoś podobny problem...?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2011, 07:56:55 wysłana przez kosman »

Odp: Różne dzwonki pod podpięciu Desire do komputera
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 26, 2011, 12:45:39 »
Najprawdopodobniej dzwonki z których korzystasz masz na SD. SD jest odłączane przy połączeniu z komputerem. Telefon nie ma dostępu do tych dzwonków i sam wybiera jakieś swoje. To normalne :P

Odp: Różne dzwonki pod podpięciu Desire do komputera
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 05, 2011, 07:59:46 »
Ok zgadzam się, ale czy po odpięciu telefonu od kompa ustawienia nie powinny wrócić do pierwotnych. U mnie tak niestety nie jest, bo dzwonki przypisane do konkretnych osób są poprzestawiane.  :mysli:

*

don.kamillo

Odp: Różne dzwonki pod podpięciu Desire do komputera
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 05, 2011, 11:19:30 »
A karta pamięci montuje się poprawnie? Reset też nie przywraca tych ustawień?

Odp: Różne dzwonki pod podpięciu Desire do komputera
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 05, 2011, 12:59:10 »
Z kartą wszystko jest ok, przynajmniej tak mi się wydaje. Reset telefonu nic nie pomaga. Chyba najwyższy czas zrobić backup kalendarza i kontaktów, a potem powrót do ustawień pierwotnych. Tylko jakim programem najlepiej taki backup. Aha i dodatkowo ostatnio mam problem z synchronizacją z outlookiem, która nie działa w ogóle.

*

don.kamillo

Odp: Różne dzwonki pod podpięciu Desire do komputera
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 05, 2011, 18:49:37 »
A nie synchronizujesz kalendarza z google? Kontaktów też nie? Do SMSów to SMS Backup, pierwsza chyba aplikacja w markecie.

Odp: Różne dzwonki pod podpięciu Desire do komputera
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 06, 2011, 07:53:59 »
Synchronizuje z google, ale nie wiem jak ustawić, żeby wszystkie kontakty z numerami telefonów zapisać np. na gmailu....?

*

don.kamillo

Odp: Różne dzwonki pod podpięciu Desire do komputera
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 06, 2011, 08:09:48 »
Ustawienia->Synchronizacja kont
I wybierasz co, jak i kiedy synchronizaować. Wszystko zapisuje się na gmailu i można spokojnie robić wipe. Po powtórnym zalogowaniu kalendarz, kontakty, maile pojawią się w telefonie.