Polski język HTC Desire

  • 18 Odpowiedzi
  • 27923 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Polski język HTC Desire
« dnia: Luty 10, 2011, 23:19:13 »
witam
otóż zakupiłem nowy telefon HTC Desire w uk i nie mam polskiego języka,czyałem tytaj na forum żeby pobrać i zainstalować more locale,zrobiłem tak ale jest tylko po częśći polski język,czy w waszych przypadkach macie pełne spolszczenie?!
pozdrawiam slawek

*

Offline porosiu

  • **
  • 169
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc hd, htc desire,evo 3d
Odp: Polski język HTC Desire
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 11, 2011, 12:23:44 »
Ja mam pełne spolszczenie wszystko oki.Tylko ściągałem morelocale2

Odp: Polski język HTC Desire
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 11, 2011, 13:44:46 »
to od czego to zależy???

Połączone: Luty 12, 2011, 11:49:43
pomóżcie jak to mogę zrobić!!!
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2011, 11:49:43 wysłana przez slawek1654 »

*

Offline mgalazka

  • *
  • 73
  • Płeć: Mężczyzna
  • Umiesz liczyć?? Licz na siebie!!
  • Sprzęt: HTC Blackstone
Odp: Polski język HTC Desire
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 19, 2011, 17:58:17 »
Ja też nie mama tak jak i ty i wydaje mi się że nie ma mądrego tutaj który by pomógł, pytałem nie raz a odpowiedzi sprowadzały się do instalacji programów takich jak morelokale2 lub podobne ale żadnych konkretów. Pozostało mi używanie fona z językiem angielskim.
 :(

*

Offline linshi

  • *****
  • 555
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum.
  • Sprzęt: Xperia Z3 Compact
Odp: Polski język HTC Desire
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 10, 2011, 03:26:33 »
Ja też nie mama tak jak i ty i wydaje mi się że nie ma mądrego tutaj który by pomógł, pytałem nie raz a odpowiedzi sprowadzały się do instalacji programów takich jak morelokale2 lub podobne ale żadnych konkretów. Pozostało mi używanie fona z językiem angielskim.
 :(

Jeżeli kupiłeś telefon w UK i wgrałeś morelocale2 na 100% musisz mieć całe sense po polsku, nie ma innej możliwości.
Chyba że chodzi tobie o jakieś inne programy zainstalowane z marketu.

Sam mieszkam w UK i nie raz mówiłem ludziom żeby wgrali morelocal2 ( o ile nie chcieli robić root ) i zawsze działało, nie zależnie w jakiej sieci był telefon
Sense ma już w sobie język polski, jest on jedynie wyłączony na niektórych CIDach. Morelocale2 odblokowuje możliwość wyboru każdego języka zawartego w htc sense.

Czy aby na pewno ?

*

Offline mgalazka

  • *
  • 73
  • Płeć: Mężczyzna
  • Umiesz liczyć?? Licz na siebie!!
  • Sprzęt: HTC Blackstone
Odp: Polski język HTC Desire
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 10, 2011, 22:44:59 »
Ja też nie mama tak jak i ty i wydaje mi się że nie ma mądrego tutaj który by pomógł, pytałem nie raz a odpowiedzi sprowadzały się do instalacji programów takich jak morelokale2 lub podobne ale żadnych konkretów. Pozostało mi używanie fona z językiem angielskim.
 :(

Jeżeli kupiłeś telefon w UK i wgrałeś morelocale2 na 100% musisz mieć całe sense po polsku, nie ma innej możliwości.
Chyba że chodzi tobie o jakieś inne programy zainstalowane z marketu.

Sam mieszkam w UK i nie raz mówiłem ludziom żeby wgrali morelocal2 ( o ile nie chcieli robić root ) i zawsze działało, nie zależnie w jakiej sieci był telefon
Sense ma już w sobie język polski, jest on jedynie wyłączony na niektórych CIDach. Morelocale2 odblokowuje możliwość wyboru każdego języka zawartego w htc sense.


Jednak nie mam, może dlatego nie mam, że nie mieszkam w UK, no cóż jutro pogadam z moim prawnikiem i postaram się kupić jakiś apartament w UK i wtedy jak piszesz na pewno powinienem mieć język polski w telefonie. Jak nie będzie poproszę prawnika aby zwrócił się do ciebie o partycypowanie w kosztach kupna mojego apartamentu, a z tego co wiem to na pewno języka polskiego nie mam i żadem program nie jest w stanie wymusić go. Jedyne co to niektóre aplikacje maja język polski, ale nie telefon.

*

Offline linshi

  • *****
  • 555
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum.
  • Sprzęt: Xperia Z3 Compact
Odp: Polski język HTC Desire
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 12, 2011, 14:01:52 »
Jedyne co to niektóre aplikacje maja język polski, ale nie telefon.

To chyba jesteś jedyną osobą, która ma htc desire, w którym htc sense nie ma polskiego języka :)
Czy aby na pewno ?

*

Offline porosiu

  • **
  • 169
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc hd, htc desire,evo 3d
Odp: Polski język HTC Desire
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 12, 2011, 15:15:38 »
Dokladnie ja tez jestem w uk i mam polski jezyk tak jak dwoch moich kolegow ktorzy pytali sie jak to zrobilem, mowie morelocale2 i  wszystkim dziala :ok:

*

Offline linshi

  • *****
  • 555
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum.
  • Sprzęt: Xperia Z3 Compact
Odp: Polski język HTC Desire
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 12, 2011, 15:24:25 »
Dokladnie ja tez jestem w uk i mam polski jezyk tak jak dwoch moich kolegow ktorzy pytali sie jak to zrobilem, mowie morelocale2 i  wszystkim dziala :ok:

Musi, sense ma wszystkie języki jakie przewidziało htc.
Może być inaczej jeżeli telefon jest z chin lub innego dzikiego kraju, w tych romach potrafi brakować większości języków, nawet angielskiego.

Czy aby na pewno ?

Odp: Polski język HTC Desire
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 12, 2011, 22:52:40 »
Wcale nie musi!!!!!! Mam htc z holenderskiego Vodafone,oczywiscie bez simlock'a i po aktualizacji do Androida 2.2 + morelocale2 język polski jest tylko w kilku aplikacjach, a reszta po angielsku!!!! I co wy na to????

*

Offline cervandes

  • **
  • 165
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.vw-passat.pl
  • Sprzęt: SGS2, E2370
Odp: Polski język HTC Desire
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 13, 2011, 10:00:53 »
a w jakich aplikacjach jest a w jakich nie jest - możesz podać kilka przykładów?
Każdy pierwszy raz buduje nas samych

Odp: Polski język HTC Desire
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 15, 2011, 18:55:11 »
W moim przypadku po polsku są nastepujące aplikacje:
-Mapy,
-Miejsca,
-Wyszukiwarka Google,
-Szukanie głosowe,
-Wiadomości,
-Współrzędne.
To tyle.

*

Offline mgalazka

  • *
  • 73
  • Płeć: Mężczyzna
  • Umiesz liczyć?? Licz na siebie!!
  • Sprzęt: HTC Blackstone
Odp: Polski język HTC Desire
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 15, 2011, 21:34:46 »
No cóż najgorzej jak zamiast pomóc ktoś na siłę stara się wmówić że nie mam racji, to jak Kaczyński wmawia sobie że jest przystojny , młody i atrakcyjny a tak naprawdę jest starym zakompleksionym kurduplem co tylko naród stara się skłócić. Niestety mam telefon z UK i nie mogę go spolszczyć za pomocą programów z markety a próbowałem chyba wszystkich i niestety mam niektóre spolszczone ale to tylko ułamek i to mały wszystkiego. I niech nikt mi nie wmawia że Kaczyński jest przystojny.
 :wink:

*

Offline linshi

  • *****
  • 555
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum.
  • Sprzęt: Xperia Z3 Compact
Odp: Polski język HTC Desire
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 17, 2011, 16:54:22 »
No cóż najgorzej jak zamiast pomóc ktoś na siłę stara się wmówić że nie mam racji, to jak Kaczyński wmawia sobie że jest przystojny , młody i atrakcyjny a tak naprawdę jest starym zakompleksionym kurduplem co tylko naród stara się skłócić


Racja, choć to nie miejsce na takie dyskusję.

Cytuj

. Niestety mam telefon z UK i nie mogę go spolszczyć za pomocą programów z markety a próbowałem chyba wszystkich i niestety mam niektóre spolszczone ale to tylko ułamek i to mały wszystkiego.
 :wink:

W jakiej sieci masz telefon i czy rom ma śmieci operatora ?

Mam htc z holenderskiego Vodafone,oczywiscie bez simlock'a i po aktualizacji do Androida 2.2 + morelocale2 język polski jest tylko w kilku aplikacjach, a reszta po angielsku!!!! I co wy na to????

W jakiej sieci masz telefon i czy rom ma śmieci operatora ?
Co ma do tego simlock ?
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2011, 16:57:34 wysłana przez linshi »
Czy aby na pewno ?

Odp: Polski język HTC Desire
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 17, 2011, 22:02:41 »
Czytaj odrobinę uważniej!!! Napisałem, że jest w holenderskiej sieci Vodafone i nie ma żadnych 'śmieci' od operatora. O simlock'u wspomniałem dla scisłości, choć nie wiem czy to wazne.

*

Offline porosiu

  • **
  • 169
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc hd, htc desire,evo 3d
Odp: Polski język HTC Desire
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 22, 2011, 01:34:09 »
Ja mam t-mobile uk bez zadnych smieci spolszczone 100%....

Odp: Polski język HTC Desire
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 18, 2011, 09:31:53 »
Mam htc desire. Jak wcześniej pisaliście, pobrałem Morelocal2, ale mam tylko kilka nazw aplikacji po polsku. Telefon z UK był w o2, a teraz mam go w plusie, proszę o pomoc.

[gmod]Po co piszesz o tym samym w dwóch miejscach? Osobny wątek skasowałem.[/gmod]
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2011, 18:10:32 wysłana przez revanmj »

Odp: Polski język HTC Desire
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 03, 2012, 19:50:03 »
Desire z Anglii, MoreLocale(2) nie pomogło, dopiero wgranie Andka 2.3.3 pomogło- wcześniej tylko i wyłącznie jeden jedyny język angielski - żadnego innego w opcjach nie było.

*

Offline Kirucha

  • ****
  • 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • gg# 904623
  • Sprzęt: HTC Leo, Desire, Wave-S8500
Odp: Polski język HTC Desire
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 08, 2012, 15:04:46 »
Też wydaje mi się że to zależy od ROMu, wgrywałem po zrootowaniu różne ROMy z xda i tam gdzie próbowałem zastosować morelocale dawało sie spolszczyć tylko niektóre elementy.